PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
The Missing Link Factory Zero öcsivel (no Praxis kits, weapons, or explosives. ) letudva. 😉 Továbbra is tartom, hogy 2011 legjobb játéka... 😐

Dungeon Defenderst játszik innen még valaki ? 😀
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
megjöttek a psn kártya kódok, holnap már nyomathatom az ncaa 13mat allllll day long 😊 😊 😊Habi
Na ez fasza 😊 Én most még UFC-zek meg beakarom fejezni a 12-ben az RTG-t addig is pihizek rá 😊

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
na én most megszereztem a legújabb Modern Warfare-t és hihetetlen, hogy még mindig, milyen jó játékélményt tud adni, a történet meg eszement jó. Sajnos csak Egerben tudom tolni, már alig várom, hogy újra nyomathassam otthon!

Btw: leszedtem az MLB2k12-t, és ez is nagyon tetszik, jobb mint a 11, és a my player mód eléggé adja magát. 1st baseman vagyok, első évben AA-ban toltam egész jól, spring training után most AAA-ban tolom, ha lopnék bázisokat, akkor már mehetnék fel MLB-be a Colorado Rockies-hoz, de még tápolom magamat, hogy szép nagyokat tudjak ütni!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Max Payne 3 befejezve! Nagyon király volt, abszolút régi feeling is elöjött, látványos, és kellően hosszú is volt. 10/9 adnék rá.zavi27
irigyellek, nekem úgy akad vmiért mint az állat, pedig nincs szar gépem... 😕Divat
Főleg hogy én PS3on nyomtam😊Többek közt ilyenek miatt tértem át és sokkal inkább ott játszom már legtöbbször, bár tudom pcn picit szebb lehet a grafika bizonyos esetekben.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Max Payne 3 befejezve! Nagyon király volt, abszolút régi feeling is elöjött, látványos, és kellően hosszú is volt. 10/9 adnék rá.zavi27
irigyellek, nekem úgy akad vmiért mint az állat, pedig nincs szar gépem... 😕Divat
Frissítsd drivereketAsbee
ahogy kijön egy driver megy az update, valszeg kókányolt játékkal van a baj, mert alig bírtam elinditani is...de vhogy chaptert 1-et még végigcsináltam, de 2. elején a diszkóba überbrutál akad 😕

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Max Payne 3 befejezve! Nagyon király volt, abszolút régi feeling is elöjött, látványos, és kellően hosszú is volt. 10/9 adnék rá.zavi27
irigyellek, nekem úgy akad vmiért mint az állat, pedig nincs szar gépem... 😕Divat
Frissítsd drivereket


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Max Payne 3 befejezve! Nagyon király volt, abszolút régi feeling is elöjött, látványos, és kellően hosszú is volt. 10/9 adnék rá.zavi27
irigyellek, nekem úgy akad vmiért mint az állat, pedig nincs szar gépem... 😕

|
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
megjöttek a psn kártya kódok, holnap már nyomathatom az ncaa 13mat allllll day long 😊 😊 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Max Payne 3 befejezve! Nagyon király volt, abszolút régi feeling is elöjött, látványos, és kellően hosszú is volt. 10/9 adnék rá.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ugyanilyen jellegű kérdés dota2-re... 😊Divat
Steamen tudsz rá jelentkezni.

GW2 pedig elég kellemes meglepetés. Nem is értem miért kellett ennyi várni, hogy végre valakinek leessen, hogy nem egy WoW klónt kell készíteni, hanem egy egész új irányt venni... Tényleg egy igazi MMO ahol a többiekkel EGYÜTT kell játszanod, és nem azon mesterkedni, hogy a másik elől szedd el a dolgokat, hogy mihamarabb meglegyen quested.süti
pár surveyt már ki töltöttem, de semmi... 😕
arra meg még nem visz rá a lélek, h fizessek(~3-5000HUf-ot) egy bétáért, főleg h ha megjelenik ingyenes lesz.

|
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ugyanilyen jellegű kérdés dota2-re... 😊Divat
Steamen tudsz rá jelentkezni.

GW2 pedig elég kellemes meglepetés. Nem is értem miért kellett ennyi várni, hogy végre valakinek leessen, hogy nem egy WoW klónt kell készíteni, hanem egy egész új irányt venni... Tényleg egy igazi MMO ahol a többiekkel EGYÜTT kell játszanod, és nem azon mesterkedni, hogy a másik elől szedd el a dolgokat, hogy mihamarabb meglegyen quested.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Valakinek nincs véletlenül egy Guild Wars 2 beta kulcsa, amit nem használ?tenorx
ugyanilyen jellegű kérdés dota2-re... 😊

|
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valakinek nincs véletlenül egy Guild Wars 2 beta kulcsa, amit nem használ?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Total war sorozatbol az ujabb reszek kozul melyiket ajanlanatok kiprobalasra. Akciosak most a steamen, melyik siekrult legjobban. Medieval, Rome, Empire? Kozepkor szimpi, ujban hajocsatak is vannak, de a Romai is erdekes lehetne.zavi27
Én azt tudom neked tanácsolni, hogy azt vedd meg amelyik kor neked a legszimpatikusabb.
Nekem a Rome a kedvencem (meg nagy általánosságban ezt is tartják a legjobbnak), és igaz, hogy az újabb részekben mind van valami apró újítás, egyik se pótolja azt a játékélményt, hogy a hunokkal betörjek Rómába. 😊
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Total war sorozatbol az ujabb reszek kozul melyiket ajanlanatok kiprobalasra. Akciosak most a steamen, melyik siekrult legjobban. Medieval, Rome, Empire? Kozepkor szimpi, ujban hajocsatak is vannak, de a Romai is erdekes lehetne.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lehet kamu. Bár a videó alatt vannak linkek és ajánlások.
De azért köszi a segítséget.danyly
Notebook perifériákban nem vagyok otthon, de van amikor egy driver frissítés is elég. Persze ha sokkal rosszabb a kártya mint kéne akkor nem valószínű, de veszteni nem vesztesz rajta.

Azt hiszem a Monolith véglek kinyírja a LotR-et az új játékával: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VpGPB3QA1tc
Mintha valami garázsprojekt lenne...

Hogyan kellett volna végződnia a ME3-nak: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2td4j3P3AxU

Kicsit bővített E3-as videó a Last Lightról: http://www.youtube.com/watch?v=HdS6IHRAsrk&feature=player_embedded
Legyen kicsit szabadabb mint az elődje, és akkor nagyon boldog leszek vele.

Aki pedig előrendeli a MoH Warfightert (ami az alpha játékosok szerint igen jó lesz) kap BF4 (!) bétakulcsot. 😉
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Telepítettem az eredeti Fallout 3.at (tudom-tudom nem új játék, de én szeretem) de nem indul el.
Ezt írja ki:Failed to initialize renderer. Hardware T&L required but not supported by Adapter.
Mi lehet a baj? Gyenge a rendszerem hozzá?danyly
Szerintem gyenge a videókártyád. Pontos típus?
Chevy
Sajnos gondoltam. A laptopomra akartam telepíteni (2008-as Toshiba Satellite L40-157) de úgy látszik ezen nem fog működni.
Videokártya: Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family - Intel® GMA X3100. danyly
hát az tényleg nagyon gyenge, de az a vicc, hogy youtubeon vannak videok, amelyeken elméletileg x3100-on fut a játék
pl.:  www.youtube.com/watch?v=Vr28-s-PZ4IChevy
Lehet kamu. Bár a videó alatt vannak linkek és ajánlások.
De azért köszi a segítséget.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Telepítettem az eredeti Fallout 3.at (tudom-tudom nem új játék, de én szeretem) de nem indul el.
Ezt írja ki:Failed to initialize renderer. Hardware T&L required but not supported by Adapter.
Mi lehet a baj? Gyenge a rendszerem hozzá?danyly
Szerintem gyenge a videókártyád. Pontos típus?
Chevy
Sajnos gondoltam. A laptopomra akartam telepíteni (2008-as Toshiba Satellite L40-157) de úgy látszik ezen nem fog működni.
Videokártya: Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family - Intel® GMA X3100. danyly
hát az tényleg nagyon gyenge, de az a vicc, hogy youtubeon vannak videok, amelyeken elméletileg x3100-on fut a játék
pl.:
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Telepítettem az eredeti Fallout 3.at (tudom-tudom nem új játék, de én szeretem) de nem indul el.
Ezt írja ki:Failed to initialize renderer. Hardware T&L required but not supported by Adapter.
Mi lehet a baj? Gyenge a rendszerem hozzá?danyly
Szerintem gyenge a videókártyád. Pontos típus?
Chevy
Sajnos gondoltam. A laptopomra akartam telepíteni (2008-as Toshiba Satellite L40-157) de úgy látszik ezen nem fog működni.
Videokártya: Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family - Intel® GMA X3100.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Telepítettem az eredeti Fallout 3.at (tudom-tudom nem új játék, de én szeretem) de nem indul el.
Ezt írja ki:Failed to initialize renderer. Hardware T&L required but not supported by Adapter.
Mi lehet a baj? Gyenge a rendszerem hozzá?danyly
Szerintem gyenge a videókártyád. Pontos típus?
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Telepítettem az eredeti Fallout 3.at (tudom-tudom nem új játék, de én szeretem) de nem indul el.
Ezt írja ki:Failed to initialize renderer. Hardware T&L required but not supported by Adapter.
Mi lehet a baj? Gyenge a rendszerem hozzá?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
2,24 euró a Kotor!
több mint 11 éve
gsn 3 548
LA Noire 7,5 euró Steamen még pár óráig.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nem néz ki rosszul...


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez azért kihagyhatatlan volt, 9 euró nem pénz érte. Assassin's Creed Pack, mind a 4 játékkal és DLC-kkel 50 euróért szintén beszerezhető, bár még lehet ennek majd csökken az ára. http://store.steampowered.com/sub/14728/gsn
Én megjelenéskor megvettem, és úgy se sajnáltam. 😊 Human Revolutiont vettem meg körülbelül ennyiért DLC-kkel együtt, nekem az volt a nagy biznisz. 😊

Viszont azt tudnám díjazni ha a Skyrimot végre elérhetővé tennék nálunk is... Nincs kedvem proxyval szarakodni miatta. 😛