PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
nah lejött az ncaa 13 demo. kíváncsi vagyok mit tud.Habi
Na, majd írj véleményt, kíváncsi vagyok!zavi27
usc-oregon
lsu-bama
baylor-kansas
+
RGIII heismann kampány van benne. Idő szűkében csak egy meccset játszottam vele.
Usc-Oregon meccsre esett a választás. jó meccset is játszottam, plusz tetszett is. a grafikától egy hangyafa**nyit többet vártam, de a hangulat perfekt, a kommentátorok is jók, vannak új animációk, score alert, beszámolnak másik meccsekről közben, tiszta tv közvetítés feelingje van. A mozgások fejlődtek és az ice the kicker marha jól néz ki.
21-21 volt a meccs, 5sec hátra és 40 yardról rúgtam fg-t, időt kértek és lefagyott a rúgónak a mutatója és még más kamera nézetre is váltott, annyira megtetszett hogy mellé is vertem ahogy kell 😀
vannak benne érdekes dolgok azért, mert nehogy már egy safety felmegy 3 wr közé és majd lehalássza a labdát 😀
de nagyon tetszik. holnap letesztelem a többi meccset és az rgIII módot, de eddig nagyon vétel szaga van. A recruitingban pedig egy rakat újítás lett, azt itt sajnos nem tudják bemutatni.
3gb, mindenképpen megéri leszedni store-ról.Habi
Nekem a 12 megvan, azért vagyok kíváncsi, hogy érdemes lesz-e az új részt megvenni ahelyett/mellett. Köszi a friss infókat! 😊
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nah lejött az ncaa 13 demo. kíváncsi vagyok mit tud.Habi
Na, majd írj véleményt, kíváncsi vagyok!zavi27
usc-oregon
lsu-bama
baylor-kansas
+
RGIII heismann kampány van benne. Idő szűkében csak egy meccset játszottam vele.
Usc-Oregon meccsre esett a választás. jó meccset is játszottam, plusz tetszett is. a grafikától egy hangyafa**nyit többet vártam, de a hangulat perfekt, a kommentátorok is jók, vannak új animációk, score alert, beszámolnak másik meccsekről közben, tiszta tv közvetítés feelingje van. A mozgások fejlődtek és az ice the kicker marha jól néz ki.
21-21 volt a meccs, 5sec hátra és 40 yardról rúgtam fg-t, időt kértek és lefagyott a rúgónak a mutatója és még más kamera nézetre is váltott, annyira megtetszett hogy mellé is vertem ahogy kell 😀
vannak benne érdekes dolgok azért, mert nehogy már egy safety felmegy 3 wr közé és majd lehalássza a labdát 😀
de nagyon tetszik. holnap letesztelem a többi meccset és az rgIII módot, de eddig nagyon vétel szaga van. A recruitingban pedig egy rakat újítás lett, azt itt sajnos nem tudják bemutatni.
3gb, mindenképpen megéri leszedni store-ról.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
nah lejött az ncaa 13 demo. kíváncsi vagyok mit tud.Habi
Na, majd írj véleményt, kíváncsi vagyok!
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nah lejött az ncaa 13 demo. kíváncsi vagyok mit tud.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Mass Effect 3 befejezését lejátszotta még valaki Extended Cuttal?
több mint 11 éve
gsn 3 548
Igen, annak nem fog tetszeni, akit nem fog meg a történet. Nincs free roamolás, multiplayer állítólag gyenge, több benne a hiba, mint egy BF/CoD-ban, sok hasonló szituáció, stb. Mondjuk engem mindenben mindig a sztori érdekel és szerintem ha végeztél, akkor téged is le fog sokkolni egy kicsit (ha nem olvasol utána előre).gsn
Pedig már nagyon úgy vagyok vele, hogy megnézem a befejezést youtube-on és inkább törlöm is. 😊
Deus ex-szel jobban elvagyok. 😊 Meg gondolkodom rajta, hogy a Space Marine-t újra elővegyem egy kis hentelésre, mert már unom, hogy mindenhova csak belopakodom Jensennel... 😀
Egyébként a Spec Opsról egyből a Space Marine jutott eszembe. Szinte ugyanaz a játékmenet, csak míg egy W40k-ban tipikus, hogy egy űrgárdista százával irtja az orkokat, addig egy háborús játéknál ez (szerintem) nagyon frusztráló. Ráadásul itt is ugyanúgy megvannak a kivégzések, csak mikor egy űrgárdista a lánckardjával hasítja ketté az orkot, és szanaszét spriccel a vér, az jól néz ki és élvezetes, míg amikor egy katona tapos egy másik nyakári miután beleeresztett pár golyót, az már inkább gagyi jelleggel hat. :/süti
Ezek a döntések is befolyásolják a végeredményt, ha jól emlékszem, de nem biztos. Jó és rossz döntés nincs, de a kegyetlenség valószínűleg a végén más eredményt szül. Bizonyos helyzetekben dönthetsz arról is, hogy valakit lelősz-e vagy sem, futni hagyod-e vagy sem. Az a baj, hogy demo alapján és a kezdetektől kezdve mindenki más átlagos játékhoz hasonlítja, pedig ebben van olyan, ami a kategória játékaiban nincs. Karakterfejlődés, illetve egészen pontosan visszafejlődés, "démonokkal" való küzdelem, a jó és rossz tett közötti állandóan visszatérő párhuzam, és a lényeg, amire igazán csak a végén jön rá az ember, nem egy pályán megy végig és lő le mindenkit, hanem egy hadi pszichodrámába csöppen bele.

"If you just want to click your brain off and shoot some guys, Spec Ops is not for you. That’s ok though, gamers looking for that can find it in, well, almost every other game ever made. Spec Ops is unique in its intelligent treatment of adult themes. If you want a different take on the war game, I can’t recommend Spec Ops enough."

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Igen, annak nem fog tetszeni, akit nem fog meg a történet. Nincs free roamolás, multiplayer állítólag gyenge, több benne a hiba, mint egy BF/CoD-ban, sok hasonló szituáció, stb. Mondjuk engem mindenben mindig a sztori érdekel és szerintem ha végeztél, akkor téged is le fog sokkolni egy kicsit (ha nem olvasol utána előre).gsn
Pedig már nagyon úgy vagyok vele, hogy megnézem a befejezést youtube-on és inkább törlöm is. 😊
Deus ex-szel jobban elvagyok. 😊 Meg gondolkodom rajta, hogy a Space Marine-t újra elővegyem egy kis hentelésre, mert már unom, hogy mindenhova csak belopakodom Jensennel... 😀
Egyébként a Spec Opsról egyből a Space Marine jutott eszembe. Szinte ugyanaz a játékmenet, csak míg egy W40k-ban tipikus, hogy egy űrgárdista százával irtja az orkokat, addig egy háborús játéknál ez (szerintem) nagyon frusztráló. Ráadásul itt is ugyanúgy megvannak a kivégzések, csak mikor egy űrgárdista a lánckardjával hasítja ketté az orkot, és szanaszét spriccel a vér, az jól néz ki és élvezetes, míg amikor egy katona tapos egy másik nyakári miután beleeresztett pár golyót, az már inkább gagyi jelleggel hat. :/
több mint 11 éve
gsn 3 548
Spec Ops: The Line
Ha esetleg valaki belefut a napokban megjelent shooterbe, akkor minden idők egyik legdurvább/legfurcsább játékban megjelenő lövöldözős/apokalipszises történetét kapja. Külön kategóriát teremt a shooterek világában, ahol azért már eléggé ellaposodott történetekkel állnak elő rendszeresen, akár a CoD-ot, akár a BF-et nézzük (bár ezzel nem fog mindenki egyetérteni). A Black Ops kivétel volt, van kis hasonlósága is a Spec Ops-szal, de utóbbiban a döntéseid határozzák meg a végeredményt (és így több potenciális befejezés is van), amely egyébként szép amerikai kifejezéssel élve: complete mindfuck... Szóval ajánlom. 😀gsn
Történetet leszámítva viszont szerintem dögunalom. Csőjáték az egész, mész, fedezékbe bújsz, lősz... megy, fedezék, lő... Pedig az eleje jól kezdődött. Ugyan nem játszottam végig, de ez így nagyon kevés, főleg, hogy az árából futná a Future Soldier is (ami egyébként szintén csalódás a vártakhoz képest, de jobb mint a Spec Ops).süti
Igen, annak nem fog tetszeni, akit nem fog meg a történet. Nincs free roamolás, multiplayer állítólag gyenge, több benne a hiba, mint egy BF/CoD-ban, sok hasonló szituáció, stb. Mondjuk engem mindenben mindig a sztori érdekel és szerintem ha végeztél, akkor téged is le fog sokkolni egy kicsit (ha nem olvasol utána előre).

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Spec Ops: The Line
Ha esetleg valaki belefut a napokban megjelent shooterbe, akkor minden idők egyik legdurvább/legfurcsább játékban megjelenő lövöldözős/apokalipszises történetét kapja. Külön kategóriát teremt a shooterek világában, ahol azért már eléggé ellaposodott történetekkel állnak elő rendszeresen, akár a CoD-ot, akár a BF-et nézzük (bár ezzel nem fog mindenki egyetérteni). A Black Ops kivétel volt, van kis hasonlósága is a Spec Ops-szal, de utóbbiban a döntéseid határozzák meg a végeredményt (és így több potenciális befejezés is van), amely egyébként szép amerikai kifejezéssel élve: complete mindfuck... Szóval ajánlom. 😀gsn
Történetet leszámítva viszont szerintem dögunalom. Csőjáték az egész, mész, fedezékbe bújsz, lősz... megy, fedezék, lő... Pedig az eleje jól kezdődött. Ugyan nem játszottam végig, de ez így nagyon kevés, főleg, hogy az árából futná a Future Soldier is (ami egyébként szintén csalódás a vártakhoz képest, de jobb mint a Spec Ops).
több mint 11 éve
gsn 3 548
Spec Ops: The Line
Ha esetleg valaki belefut a napokban megjelent shooterbe, akkor minden idők egyik legdurvább/legfurcsább játékban megjelenő lövöldözős/apokalipszises történetét kapja. Külön kategóriát teremt a shooterek világában, ahol azért már eléggé ellaposodott történetekkel állnak elő rendszeresen, akár a CoD-ot, akár a BF-et nézzük (bár ezzel nem fog mindenki egyetérteni). A Black Ops kivétel volt, van kis hasonlósága is a Spec Ops-szal, de utóbbiban a döntéseid határozzák meg a végeredményt (és így több potenciális befejezés is van), amely egyébként szép amerikai kifejezéssel élve: complete mindfuck... Szóval ajánlom. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kurva élet fasza, hogy mikor elment a maradék pénzem a Deus Exre, akkor árazzák le az L.A. Noire-t... http://store.steampowered.com/app/110800/
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát mivel Júli 10 krül jelenik emg az NCAA 13, így várnék addig nyilván.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ahha, szóval én a ps3-mamra tudok szerválni NCAA-t úgy, hogy menne?
Mert alapból sosem találtam, pedig hetekig kerestem anno.Stez
nekem megvan az ncaa10 ps-re 😀
nem rossz játék, a mai napig nyűvöm 😀

btw store-on fent van az ncaa 12, 60 dollár ha jól emlékszem, csak most már annyiért nem veszem meg, amikor mindjárt itt a 13. ha a 13 hasonló áron felkerül, akkor letöltöm, ha meg nem és magyarból nem tudunk rendelni, de külföldről tudnánk, akkor rendelhetnénk együtt


JT Daniels fan
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Ahha, szóval én a ps3-mamra tudok szerválni NCAA-t úgy, hogy menne?
Mert alapból sosem találtam, pedig hetekig kerestem anno.Stez
En mikor megjelent siman megvettem PS3ra, azzal nicns semmi gond. En ugy tudtam X boxra nem lehet kapni jo verziot.zavi27
Hol vetted, vagy honnan rendelted?Stez
http://platinumshop.hu/

Volt hetekig raktaron allapotban, csak mas javasolta hogy azert fel eveket ne varjak, mert az adott evi sportjatekokbol nem biztos hogy lesz meg akkor is. Most jelenleg mar elfogyott statuszban van, de hatha tudnak utolag is rendelni, ha beszelsz veluk esetleg.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Sziasztok Urak!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.

Milyen jó háborús (vagy egyéb) stratégiai játék futna ezen konfiguráció (Laptop) alatt:

Intel Pentium Dual T3200, 2 GHz
2 GB RAM
32 bites OP.rendszer (Win 7)

Előre is köszönöm!adyno12
a Stronghold Crusader nevű stratégiai játék nekem még mindig jó játékélményt nyújt, nagyon el lett találva
rendszerigények:
Windows 98/ME/2000/XP/Vista/7
300 MHz Processor
96MB RAM
660 MB HDD space
8x CD-ROM Drive
4 MB DirectX 8.0 compatible Graphics card
56 kbp/s Modem for Internet play
😂 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ahha, szóval én a ps3-mamra tudok szerválni NCAA-t úgy, hogy menne?
Mert alapból sosem találtam, pedig hetekig kerestem anno.Stez
En mikor megjelent siman megvettem PS3ra, azzal nicns semmi gond. En ugy tudtam X boxra nem lehet kapni jo verziot.zavi27
Hol vetted, vagy honnan rendelted?

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Ahha, szóval én a ps3-mamra tudok szerválni NCAA-t úgy, hogy menne?
Mert alapból sosem találtam, pedig hetekig kerestem anno.Stez
En mikor megjelent siman megvettem PS3ra, azzal nicns semmi gond. En ugy tudtam X boxra nem lehet kapni jo verziot.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Sziasztok Urak!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.

Milyen jó háborús (vagy egyéb) stratégiai játék futna ezen konfiguráció (Laptop) alatt:

Intel Pentium Dual T3200, 2 GHz
2 GB RAM
32 bites OP.rendszer (Win 7)

Előre is köszönöm!adyno12
http://48.sulinet.hu/letoltes.html
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ahha, szóval én a ps3-mamra tudok szerválni NCAA-t úgy, hogy menne?
Mert alapból sosem találtam, pedig hetekig kerestem anno.

több mint 11 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Sziasztok Urak!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.

Milyen jó háborús (vagy egyéb) stratégiai játék futna ezen konfiguráció (Laptop) alatt:

Intel Pentium Dual T3200, 2 GHz
2 GB RAM
32 bites OP.rendszer (Win 7)

Előre is köszönöm!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Xbox 360 és nem rendeltem....vagyis de "rendeltem"Drip
Az nemcsak ps3 ra jött ki boxra nem?zavi27
Hidd el kijött Boxra is ...anno mikor vettem be is szoptam vele mert európába nem lehet játszani vele ...vagyis részben igazad van mert PAL-osan nem adták ki csak NTSC-be ... de a tegnapi RGH-nak hála ilyen akadály már nincs 😊Drip
ezt magyarázd el nekem légyszi mert nekem is boxom van 😊
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
NCAA footbaal ahhhww yeaaaah ! 😀Drip
ps3?
ha igen honnan rendelted?Habi
Xbox 360 és nem rendeltem....vagyis de "rendeltem"Drip
akk mind1 😕
ha esetleg valaki rendelne eredetit külföldről, szóljon már legyen kedves


JT Daniels fan
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Xbox 360 és nem rendeltem....vagyis de "rendeltem"Drip
Az nemcsak ps3 ra jött ki boxra nem?zavi27
Hidd el kijött Boxra is ...anno mikor vettem be is szoptam vele mert európába nem lehet játszani vele ...vagyis részben igazad van mert PAL-osan nem adták ki csak NTSC-be ... de a tegnapi RGH-nak hála ilyen akadály már nincs 😊Drip
Az nem tudom mi, de akkor elmondom majd haveromnak, mert neki boxa van és nagyon sajnálta, hogy ő nem tud játszani vele.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ps3?
ha igen honnan rendelted?Habi
Xbox 360 és nem rendeltem....vagyis de "rendeltem"Drip
Az nemcsak ps3 ra jött ki boxra nem?zavi27
Hidd el kijött Boxra is ...anno mikor vettem be is szoptam vele mert európába nem lehet játszani vele ...vagyis részben igazad van mert PAL-osan nem adták ki csak NTSC-be ... de a tegnapi RGH-nak hála ilyen akadály már nincs 😊

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
NCAA footbaal ahhhww yeaaaah ! 😀Drip
ps3?
ha igen honnan rendelted?Habi
Xbox 360 és nem rendeltem....vagyis de "rendeltem"Drip
Az nemcsak ps3 ra jött ki boxra nem?