PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Watch Dogs láttán a reakcióm: http://kepkezelo.com/images/eis25cfr8agdqx5gkuw5.gif
Szavak nincsenek rá.süti
Ez hatalmas játék lesz, nagyon tetszik az ötlet. Kb. mint a Person of Interest sorozat sandboxosítva.

AC III láttán meg jogosan asztakurváztam 6 percig megállás nélkül. A kedvenc franchise-om nem ezzel a résszel lesz elbaszva 😊shawnka
http://www.ign.com/videos/2012/06/04/assassins-creed-3-naval-warfare-gameplay-e3-2012

pff...lehet ki kell pörgessem ps-en az első és második részt (én hülye anno eladtam őket és nem játszottam ki 😕 )

btw ez a Beyond a Heavy Rain készítőitől is eléggé ütősnek tűnik...
GTA5 is állat lesz


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Watch Dogs láttán a reakcióm: http://kepkezelo.com/images/eis25cfr8agdqx5gkuw5.gif
Szavak nincsenek rá.süti
Ez hatalmas játék lesz, nagyon tetszik az ötlet. Kb. mint a Person of Interest sorozat sandboxosítva.

AC III láttán meg jogosan asztakurváztam 6 percig megállás nélkül. A kedvenc franchise-om nem ezzel a résszel lesz elbaszva 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Watch Dogs láttán a reakcióm: http://kepkezelo.com/images/eis25cfr8agdqx5gkuw5.gif
Szavak nincsenek rá.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
AC3 nagyon év játéka gyanús... Pedig az eddigiekért nagyon nem rajongtam, de ez hihetetlen hangulatos gameplay volt.
Holnap pedig fél órás prezentáció. 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Süti nagyon rá vagy pörögve az Alan Wakere, sztem többet posztoltál róla, mint a fórum összes többi tagja összesen 😀tenorx
Kutúrmissziót hajtok végre vele. 😛

Még megy élőben az e3 stream: http://www.ign.com/events/e3/2012/live-video
Vissza is nézhető (ami erősen ajánlott is).
5600-tól Montana maddenezik. 😊
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Süti nagyon rá vagy pörögve az Alan Wakere, sztem többet posztoltál róla, mint a fórum összes többi tagja összesen 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bejegyeztél az alanwake2.com címet. 😊
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
fifa 13 trailer

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wVQXwIbfLMo


JT Daniels fan
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
+1

Am én is sokkal jobban szeretem, mint a Fifa manager, most kezdtem Ukrajnába egy karriert a Sahtarral 😀Double B
hiba volt
minimum 4 ukrán kell legyen a kezdőben
nem fogod bírni 😀😀😀DDeaglesmcnabb
Dehogynem 😀 Sochauxal játszottam úgy hogy 2 nem franci játékosom volt a kezdőben + 3 tartalékban, és a kezdő 11-ből 9 játékos 23 éven aluli volt 😀Double B
Köszi srácok!! 😊 Vége érettséginek akkor szedem is le 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Tud esetleg valaki egy jó oldalt (nem torrent) ahonnan le tudnám szedni a Max Payne 3-at?
Előre is köszi.danyly
http://store.steampowered.com/app/204100/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tud esetleg valaki egy jó oldalt (nem torrent) ahonnan le tudnám szedni a Max Payne 3-at?
Előre is köszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én azért untam meg a football managert, mert nekiállok egy új karriernek, akkor megcsinálok pár havert, kicsit segítek az adott klubbon anyagilag, stb még editorban. Plusz bármikor tudok csalni 😀
a fifa managerben meg nem lehet 😀

és nem bírok ki egy karriert sem, hogy megtámogassam magam anyagilag... 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
kérdezd meg tesóm lakótársát a maga 30 valahány lejátszott napjával 😀 mondjuk az a 2011 volt 😀
személy szerint nekem sokkal jobban tetszik mint a fifa manager. Hatalmas az adatbázisa, pláne ha még szedsz le mellé 1-2 kieget fmhungaryról . Ezért helyezem a másik elé. Nyilván az lenne a legjobb ha valahogy a kettőt össze lehetne gyúrni, de addig a football managert sokkal reálisabbnak tartom. A 3D-s játékmotor meg számomra teljesen felesleges. Persze vannak akik másképpen gondolják. Habi le is írt szinte mindent.
jó kis játék, nem is hiszem hogy fogok nagyon mással játszani, amíg ki nem jön az új pcm. Lehet közben tanulni is míg tölt a gép, mi kell még? 😀eaglesmcnabb
+1

Am én is sokkal jobban szeretem, mint a Fifa manager, most kezdtem Ukrajnába egy karriert a Sahtarral 😀Double B
hiba volt
minimum 4 ukrán kell legyen a kezdőben
nem fogod bírni 😀😀😀DDeaglesmcnabb
Dehogynem 😀 Sochauxal játszottam úgy hogy 2 nem franci játékosom volt a kezdőben + 3 tartalékban, és a kezdő 11-ből 9 játékos 23 éven aluli volt 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊kristóf17
kérdezd meg tesóm lakótársát a maga 30 valahány lejátszott napjával 😀 mondjuk az a 2011 volt 😀
személy szerint nekem sokkal jobban tetszik mint a fifa manager. Hatalmas az adatbázisa, pláne ha még szedsz le mellé 1-2 kieget fmhungaryról . Ezért helyezem a másik elé. Nyilván az lenne a legjobb ha valahogy a kettőt össze lehetne gyúrni, de addig a football managert sokkal reálisabbnak tartom. A 3D-s játékmotor meg számomra teljesen felesleges. Persze vannak akik másképpen gondolják. Habi le is írt szinte mindent.
jó kis játék, nem is hiszem hogy fogok nagyon mással játszani, amíg ki nem jön az új pcm. Lehet közben tanulni is míg tölt a gép, mi kell még? 😀eaglesmcnabb
+1

Am én is sokkal jobban szeretem, mint a Fifa manager, most kezdtem Ukrajnába egy karriert a Sahtarral 😀Double B
hiba volt
minimum 4 ukrán kell legyen a kezdőben
nem fogod bírni 😀😀😀DD

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊kristóf17
kérdezd meg tesóm lakótársát a maga 30 valahány lejátszott napjával 😀 mondjuk az a 2011 volt 😀
személy szerint nekem sokkal jobban tetszik mint a fifa manager. Hatalmas az adatbázisa, pláne ha még szedsz le mellé 1-2 kieget fmhungaryról . Ezért helyezem a másik elé. Nyilván az lenne a legjobb ha valahogy a kettőt össze lehetne gyúrni, de addig a football managert sokkal reálisabbnak tartom. A 3D-s játékmotor meg számomra teljesen felesleges. Persze vannak akik másképpen gondolják. Habi le is írt szinte mindent.
jó kis játék, nem is hiszem hogy fogok nagyon mással játszani, amíg ki nem jön az új pcm. Lehet közben tanulni is míg tölt a gép, mi kell még? 😀eaglesmcnabb
+1

Am én is sokkal jobban szeretem, mint a Fifa manager, most kezdtem Ukrajnába egy karriert a Sahtarral 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊kristóf17
kérdezd meg tesóm lakótársát a maga 30 valahány lejátszott napjával 😀 mondjuk az a 2011 volt 😀
személy szerint nekem sokkal jobban tetszik mint a fifa manager. Hatalmas az adatbázisa, pláne ha még szedsz le mellé 1-2 kieget fmhungaryról . Ezért helyezem a másik elé. Nyilván az lenne a legjobb ha valahogy a kettőt össze lehetne gyúrni, de addig a football managert sokkal reálisabbnak tartom. A 3D-s játékmotor meg számomra teljesen felesleges. Persze vannak akik másképpen gondolják. Habi le is írt szinte mindent.
jó kis játék, nem is hiszem hogy fogok nagyon mással játszani, amíg ki nem jön az új pcm. Lehet közben tanulni is míg tölt a gép, mi kell még? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
"Congratulations, you are now a World of Warplanes test pilot!"

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Bzmg a Max Payne telepítés nélkül 27 giga? úristen....
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Dead Space 2 nagyon büntet! Sokkal kidolgozottab mint az első rész, pedig az is elég jó volt!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sam Lake elárulta, hogy az E3 alatt valami történni fog Alan Wake-kel. 😐 Egy 2. rész bejelentését légyszíííííí. :rolleyes:

Metro 2033 meg másodszorra is kijátszva ranger mode hardcore-on, alternatív endinggel. :cool:
Végére még jobban megkedveltem, mint a STALKER-t. :o
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Company of Heroes valahogy nem fogott meg, pedig tényleg sokaktól hallottam, hogy kellemes játék nagyon. A többieket pedig akkor megnézegetem!! Köszönöm a segítséget! 😊kristóf17
Nincs mit. 😉
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. kristóf17
Ha netán a Company of Heroest kihagytad volna eddig, akkor azt mindenképpen. Ezenkívül pedig World In Conflict jól sikerült alkotás.
Rise of Nationshoz hasonló az Empire Earth már több részt is megélt sorozata.
SWINE és Panzers készítőinek utolsó játéka a Cold War ha ezt a vonalat vinnéd tovább.
Alternatív múltot a War Front nyújt, ha pedig élethűbbre vágysz akkor a Men of War széria.süti
Company of Heroes valahogy nem fogott meg, pedig tényleg sokaktól hallottam, hogy kellemes játék nagyon. A többieket pedig akkor megnézegetem!! Köszönöm a segítséget! 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. kristóf17
Ha netán a Company of Heroest kihagytad volna eddig, akkor azt mindenképpen. Ezenkívül pedig World In Conflict jól sikerült alkotás.
Rise of Nationshoz hasonló az Empire Earth már több részt is megélt sorozata.
SWINE és Panzers készítőinek utolsó játéka a Cold War ha ezt a vonalat vinnéd tovább.
Alternatív múltot a War Front nyújt, ha pedig élethűbbre vágysz akkor a Men of War széria.
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊kristóf17
élvezhető az fm 2012 persze. Vannak hozzá kis kiegészítések, pár program ami segít, taktikák-edzésprogramok. Sokan játszák is hazánkban, jó fóruma is van. Én nagy fm buzi voltam, de meguntam. Most áttértem a fifa manager 12-re. Nekem nagyon bejön, hogy nem ilyen adatbáziskezelő jellege van a játéknak 😀 csak furcsa még az fm miatt, de több fantáziát látok benne.
BF3 alap, de a Max Payne 3 is az.Habi
Ezek szerint nem lett volna hülye kérdés amit fel szerettem volna először tenni, hogy melyik menedzser játékot érdemesebb és élvezhetőbb játszani 😊 Igen láttam, hogy a Max Payne is hihetetlen lett. Csak elég stratégia buzi vagyok ha van időm és ezer éve nem nyomtam már semmi ilyesmit azért is tértem ki arra bővebben. Köszi habi újfent 😉
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊kristóf17
élvezhető az fm 2012 persze. Vannak hozzá kis kiegészítések, pár program ami segít, taktikák-edzésprogramok. Sokan játszák is hazánkban, jó fóruma is van. Én nagy fm buzi voltam, de meguntam. Most áttértem a fifa manager 12-re. Nekem nagyon bejön, hogy nem ilyen adatbáziskezelő jellege van a játéknak 😀 csak furcsa még az fm miatt, de több fantáziát látok benne.
BF3 alap, de a Max Payne 3 is az.


JT Daniels fan