PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
NCAA footbaal ahhhww yeaaaah ! 😀Drip
ps3?
ha igen honnan rendelted?Habi
Xbox 360 és nem rendeltem....vagyis de "rendeltem"

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
NCAA footbaal ahhhww yeaaaah ! 😀Drip
ps3?
ha igen honnan rendelted?


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Dead Space 2 befejezve, hatalmas játék volt! Make us Whole! Asszem a Max Payne 3 lesz a követkető, úgyis megkerestem rá tippmixen az árát! 😛zavi27
Én is azon gondolkoztam most, de 10 euróért inkább a Deus Exet választottam. 😊
Grafikát leszámítva telitalálat az én én mércém szerint. Kiváló sztori, mely ráadásul cyberpunk stílusú. Hátborzongató jövőképpel megáldott hangulat. Jó lopakodós részek, minden küldetésnél 3-4 féle útvonal biztos van. RPG elemek párbeszédeknél és karakterfejlesztésnél. Változatos játékélmény a hackeléseknek és különféle képességeknek köszönhetően. Körülbelül 30 óra játékidő egyszeri végigjátszással, de ott van még 3 másik befejezés is. Szóval igen jó vétel volt.
Csak azt sajnálom, hogy megjelenéskor nem szenteltem rá elég időt, pedig a fent említett okok miatt jobban lebilincsel, mint a Skyrim. Viszont most DLC-kkel együtt behozom a lemaradásomat. 😊
Aztán nehogy rajtam is elkezdjenek mutatkozni a jelek, hogy túl sokat játszom vele: http://www.youtube.com/watch?v=PG41bXO0mGs
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
NCAA footbaal ahhhww yeaaaah ! 😀

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
http://gamers.hu/a-fuggetlenseg-napjan-jon-az-me3-extended-cut-dlc
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Dead Space 2 befejezve, hatalmas játék volt! Make us Whole! Asszem a Max Payne 3 lesz a követkető, úgyis megkerestem rá tippmixen az árát! 😛
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Süti!
1. Tényleg érezhető, hogy itt az iskolai szünet.
2. Tegnap engem is kiborított néhány új játékmódú csata, de azt mondom, meg kell szokni, tanulni, ahogy az új pályákat is.vadibandi
Ebben azért nem bízok, mert egy sima random csata Himmelsdofon is katasztrófa, hiába az egyik legrégebbi. 😊 Ráadásul a csata módokat is random hajigálja, így ha gyakorolni szeretnél akkor még egy rakat sima meccset is lekel tudni, mire berak...süti
nem kell ez a helikopterezés...
az új modok csak szinesítik a játékot, ami bőven ráfért (az assaulttal kapcsolatban vannak fenntartásaim, az kicsit bonyolult, 15 ismeretlen embernek, de az encounter nagyon jó)
épp most ért véget egy 10 meccses győzelmi sor randomban, persze véletlenül jött össze 😉, mindkét csapatban vannak noobok, szeretni kell őket levadászni, ilyen egyszerű.

vadibandi, kösz az infót!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Süti!
1. Tényleg érezhető, hogy itt az iskolai szünet.
2. Tegnap engem is kiborított néhány új játékmódú csata, de azt mondom, meg kell szokni, tanulni, ahogy az új pályákat is.vadibandi
Ebben azért nem bízok, mert egy sima random csata Himmelsdofon is katasztrófa, hiába az egyik legrégebbi. 😊 Ráadásul a csata módokat is random hajigálja, így ha gyakorolni szeretnél akkor még egy rakat sima meccset is lekel tudni, mire berak... Most már egyedül a CW-kben látok értelmet, ami meg megint a ló másik oldala, mert ha normális klánba akarok bekerülni akkor heti 3-4 CW-t kell vállalni, mert ezalatt meg már csak a döglődések mennek. :/ (Legalábbis a másokkal folytatott beszélgetéseim alapján).
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Sapka!

1. Nem veszek több járművet aranyért, elég ami van, tehát nem lesz 88-as JT-m sem.
2. Sajnos nem számolom a kreditet, mert prémium számlával nem kell (jövő februárig fizetve). Most 16 milla van az accounton.
3. Patton kicsit lomha, de nagyon jó a lövege, fullon meg 1750-hp-ja van.
4. Én a helyedben ezen a fórumon érdeklődnék, vagy olvasnék utána a problémának. Itt még haromt is aktív!
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/38327-amerikai-harckocsik/page__pid__2166496__st__800#entry2166496

Süti!

1. Tényleg érezhető, hogy itt az iskolai szünet.
2. Tegnap engem is kiborított néhány új játékmódú csata, de azt mondom, meg kell szokni, tanulni, ahogy az új pályákat is.




több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kár, hogy az új játékmódokkal már totálisan élvezhetetlen lett a játék... (a sok hülye miatt). Már így is kezdtük hanyagolni, de most már teljesen gusztustalan lett. Számomra legalábbis.
Az a vicc, hogy mióta a WoWp-be is jött az újabb hullám, már ott is elég nehéz normálisan játszani, mert mindig van 2-3 ember minimum aki hazavágja az egész játékélményt...

Ilyenkor viszont jól jön, hogy a Deus Ex 6 euro Steamen...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
wot.
végre volt kis időm megszerezni a bl-10est, egyszerűen brutális mikor kiosztja a 900-1000es dmgt is, kicsit idegesítő mikor lepattan gyenge helyekről, (és az artykkal is vigyázni kell), de nagyon-nagyon komoly

vadibandi: két kérésem is lenne :cool:, nem szeretnél írni egy kicsit a pershing vs. patton profitabilitását sorbaszedve? (nincs prémiumom), és nekem nagyon bejött az m26os (rammer, vertical stab., spall liner), és a patton nem tűnik sokkal erősebbnek, főleg hogy így 9es, és 1600 élet is aggasztó.
illetve ha egyszer kezed közé kerül egy jagdtiger 8.8as, arról is írhatnál, milyennek tartod, ha van kedved 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Scania Truck Driving Simulator nagyon korrekt kis játék lett. Igaz nincs benne karrier mód, de az extrém fuvarok és kamionos versenyekkel ki lehet húzni még augusztusban megérkezik az Euro Truck Simulator 2. 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
http://www.pcdome.hu/forum.php?action=ll&t=22378
Az első kommentben olvasható egy BH-s üzenete, amiben szépen kifejti, hogy mekkora f*sz banda az Ubi. Eddig is utáltam őket, hogy elvették tőlük a fejlesztés jogát... de ha amiket elmond is igazak...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha valakit érdekel, akkor van egy eladó madden12 ps3-ra 4000 forintért.

üdv
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az úgy megvan, hogy Battlefield 3 csak, hogy ha én megszerezném és nyomnám neten akkor húzhatnám veletek simán ugye? 😊kristóf17
Szerintem először "vedd meg" próbáld ki. Ha tetszik akkor cdgalaxistól rendeld meg Premium változatot, kegyetlen jó áron van.

Még 6 kill a claymore-ral és 60 resupply, azután hagyom én is a supportot (a 300 mortar ölésre nem érzek esélyt). Utána nekem is jön a recon, még hiányzik 13 óra a medálhoz. Menet közben meg csak összejön a helicopter service medal (kell még kb. 7 óra). Ezek után meg jöhet az assault+M416, illetve az engineer valamelyik Close Quarters fegyverrel, végül a késelgetés 😀gdavid
Ja mondjuk helikoptert meg kéne tanulnom vezetni, mert járművekkel igen csehül állok. Mondjuk más pályákon leginkább az engineert nyomatom. Javelin + M15 mine igen tetszetős kombó 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Nálam medic jobban pörög revive miatt. Mondjuk ritka buta egy pálya metro...Igaz jól pörög az is 😀 Aztán majd rágyúrhatok már reconra is.Asbee
Még 6 kill a claymore-ral és 60 resupply, azután hagyom én is a supportot (a 300 mortar ölésre nem érzek esélyt). Utána nekem is jön a recon, még hiányzik 13 óra a medálhoz. Menet közben meg csak összejön a helicopter service medal (kell még kb. 7 óra). Ezek után meg jöhet az assault+M416, illetve az engineer valamelyik Close Quarters fegyverrel, végül a késelgetés 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
BF3-ban a hétvégén dupla xp 😀 Azt hiszem mehet a metro és a medic...Utána azt hiszem pár hétre félre is rakom 😀Asbee
Oda a support jobb szerintem, lőszer gyakrabban kell 😀
gdavid
Nálam medic jobban pörög revive miatt. Mondjuk ritka buta egy pálya metro...Igaz jól pörög az is 😀 Aztán majd rágyúrhatok már reconra is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
BF3-ban a hétvégén dupla xp 😀 Azt hiszem mehet a metro és a medic...Utána azt hiszem pár hétre félre is rakom 😀Asbee
Oda a support jobb szerintem, lőszer gyakrabban kell 😀

Habi! Megváltozott a PSN neved? Mert eddig kinghabi volt, most már habitata? PSC-n a BF3 fórum, ott mindig sok a magyar 😉 Meg van egy magyarok által bérelt szerver is, defeaters néven (200%, only CQ). Ha hétvégén játszanék, akkor csatlakozz rám nyugodtan (psn ID: gdavid1983) 😊gdavid
ja vazze hülye vagyok 😀

kinghabi vagyok, meg vak is 😀

láttam is múltkor, hogy nyomattad a conquestet

Na igen, itt a böki, hogy csak PC-n tudnám nyomni ha meg is szerezném.

BF3=Battlefield 3. FPS, nagyon gyenge single, jó multi. Egyébként nem csak PS3-on van, multiplatform. Habi azért írta a PS-t, mert ő azon játszik (én is). Asbee PC-n nyomja. Xbox-ost nem ismerek 😛gdavid
Az úgy megvan, hogy Battlefield 3 csak, hogy ha én megszerezném és nyomnám neten akkor húzhatnám veletek simán ugye? 😊kristóf17
hát ha ps3 konzollal rendelkezel, akkor minden további nélkül. felveszel minket barátlistára és nyomathatjukHabi
Jajaja, csak, hogy én ha megvenném csak PC-n tudnám nyomni. Ez mit változtat? 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
BF3-ban a hétvégén dupla xp 😀 Azt hiszem mehet a metro és a medic...Utána azt hiszem pár hétre félre is rakom 😀Asbee
Oda a support jobb szerintem, lőszer gyakrabban kell 😀

Habi! Megváltozott a PSN neved? Mert eddig kinghabi volt, most már habitata? PSC-n a BF3 fórum, ott mindig sok a magyar 😉 Meg van egy magyarok által bérelt szerver is, defeaters néven (200%, only CQ). Ha hétvégén játszanék, akkor csatlakozz rám nyugodtan (psn ID: gdavid1983) 😊gdavid
ja vazze hülye vagyok 😀

kinghabi vagyok, meg vak is 😀

láttam is múltkor, hogy nyomattad a conquestet


Ez mit takar pontosan? Multis cucc? És csak PS?kristóf17
BF3=Battlefield 3. FPS, nagyon gyenge single, jó multi. Egyébként nem csak PS3-on van, multiplatform. Habi azért írta a PS-t, mert ő azon játszik (én is). Asbee PC-n nyomja. Xbox-ost nem ismerek 😛gdavid
Az úgy megvan, hogy Battlefield 3 csak, hogy ha én megszerezném és nyomnám neten akkor húzhatnám veletek simán ugye? 😊kristóf17
hát ha ps3 konzollal rendelkezel, akkor minden további nélkül. felveszel minket barátlistára és nyomathatjuk


JT Daniels fan
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Ez mit takar pontosan? Multis cucc? És csak PS?kristóf17
BF3=Battlefield 3. FPS, nagyon gyenge single, jó multi. Egyébként nem csak PS3-on van, multiplatform. Habi azért írta a PS-t, mert ő azon játszik (én is). Asbee PC-n nyomja. Xbox-ost nem ismerek 😛gdavid
Az úgy megvan, hogy Battlefield 3 csak, hogy ha én megszerezném és nyomnám neten akkor húzhatnám veletek simán ugye? 😊
több mint 11 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Valaki játszott anno ezekkel a játékokkal Xbox-on?
- Birds of Steel
- Air Conflicts: Secret Wars
Vélemény róluk?
Köszi!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ez mit takar pontosan? Multis cucc? És csak PS?kristóf17
BF3=Battlefield 3. FPS, nagyon gyenge single, jó multi. Egyébként nem csak PS3-on van, multiplatform. Habi azért írta a PS-t, mert ő azon játszik (én is). Asbee PC-n nyomja. Xbox-ost nem ismerek 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
BF3-ban a hétvégén dupla xp 😀 Azt hiszem mehet a metro és a medic...Utána azt hiszem pár hétre félre is rakom 😀Asbee
Oda a support jobb szerintem, lőszer gyakrabban kell 😀

Habi! Megváltozott a PSN neved? Mert eddig kinghabi volt, most már habitata? PSC-n a BF3 fórum, ott mindig sok a magyar 😉 Meg van egy magyarok által bérelt szerver is, defeaters néven (200%, only CQ). Ha hétvégén játszanék, akkor csatlakozz rám nyugodtan (psn ID: gdavid1983) 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
aztakurva, ez elég durva videó 😮
16 befejezés.. azt olvastam, hogy nincsen itt olyan, hogy kifejezetten jó vagy rossz választás. csak sok különböző.shawnka
Nem tudom pontosan hány befejezés van, de tényleg nincs külön jó vagy rossz, legalábbis a megszokott értelemben nem. Szimplán az egyik-másik lehetőség szimpatikusabb, és inkább arra felé haladsz, mint a való életben is.
Hjaj... nekem is újra kéne játszani...süti
kipörgettem, elég masszív cucc lett a végére. az én verziómban mindenki boldog volt a végén 😀
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
BF3-ban a hétvégén dupla xp 😀 Azt hiszem mehet a metro és a medic...Utána azt hiszem pár hétre félre is rakom 😀Asbee
fúú ne is mond 😀
én már ráhangolódtam ma egy pár menettel 😀 de holnap lesz a halálosztás

PS3-ra aki gondol vegyen fel, jó lenne minél több magyarral játszani egyszerre 😊
habitataHabi
Ez mit takar pontosan? Multis cucc? És csak PS?