NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Dead Space 2 nagyon büntet! Sokkal kidolgozottab mint az első rész, pedig az is elég jó volt!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sam Lake elárulta, hogy az E3 alatt valami történni fog Alan Wake-kel. 😐 Egy 2. rész bejelentését légyszíííííí. :rolleyes:

Metro 2033 meg másodszorra is kijátszva ranger mode hardcore-on, alternatív endinggel. :cool:
Végére még jobban megkedveltem, mint a STALKER-t. :o
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Company of Heroes valahogy nem fogott meg, pedig tényleg sokaktól hallottam, hogy kellemes játék nagyon. A többieket pedig akkor megnézegetem!! Köszönöm a segítséget! 😊kristóf17
Nincs mit. 😉
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. kristóf17
Ha netán a Company of Heroest kihagytad volna eddig, akkor azt mindenképpen. Ezenkívül pedig World In Conflict jól sikerült alkotás.
Rise of Nationshoz hasonló az Empire Earth már több részt is megélt sorozata.
SWINE és Panzers készítőinek utolsó játéka a Cold War ha ezt a vonalat vinnéd tovább.
Alternatív múltot a War Front nyújt, ha pedig élethűbbre vágysz akkor a Men of War széria.süti
Company of Heroes valahogy nem fogott meg, pedig tényleg sokaktól hallottam, hogy kellemes játék nagyon. A többieket pedig akkor megnézegetem!! Köszönöm a segítséget! 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. kristóf17
Ha netán a Company of Heroest kihagytad volna eddig, akkor azt mindenképpen. Ezenkívül pedig World In Conflict jól sikerült alkotás.
Rise of Nationshoz hasonló az Empire Earth már több részt is megélt sorozata.
SWINE és Panzers készítőinek utolsó játéka a Cold War ha ezt a vonalat vinnéd tovább.
Alternatív múltot a War Front nyújt, ha pedig élethűbbre vágysz akkor a Men of War széria.
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊kristóf17
élvezhető az fm 2012 persze. Vannak hozzá kis kiegészítések, pár program ami segít, taktikák-edzésprogramok. Sokan játszák is hazánkban, jó fóruma is van. Én nagy fm buzi voltam, de meguntam. Most áttértem a fifa manager 12-re. Nekem nagyon bejön, hogy nem ilyen adatbáziskezelő jellege van a játéknak 😀 csak furcsa még az fm miatt, de több fantáziát látok benne.
BF3 alap, de a Max Payne 3 is az.Habi
Ezek szerint nem lett volna hülye kérdés amit fel szerettem volna először tenni, hogy melyik menedzser játékot érdemesebb és élvezhetőbb játszani 😊 Igen láttam, hogy a Max Payne is hihetetlen lett. Csak elég stratégia buzi vagyok ha van időm és ezer éve nem nyomtam már semmi ilyesmit azért is tértem ki arra bővebben. Köszi habi újfent 😉
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊kristóf17
élvezhető az fm 2012 persze. Vannak hozzá kis kiegészítések, pár program ami segít, taktikák-edzésprogramok. Sokan játszák is hazánkban, jó fóruma is van. Én nagy fm buzi voltam, de meguntam. Most áttértem a fifa manager 12-re. Nekem nagyon bejön, hogy nem ilyen adatbáziskezelő jellege van a játéknak 😀 csak furcsa még az fm miatt, de több fantáziát látok benne.
BF3 alap, de a Max Payne 3 is az.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Egy-két kérdés srácok. A football manager 2012 élvezhető játék? Valamint tudnátok valami fasza kis stratégiai játékos mondani nyárra? (mert Battlefield 3-at remélem viszi a gép, és akkor az lesz az egyik játékom egy ideig 😊) Olyasmikkel játszottam eddig amik nekem be is jöttek, mint a Panzerz, S.W.I.N.E, Rush For Berlin, Rise Of Nations (jó régi, de emlékszek mennyire szerettem) Szóval ilyesmikre gondolok. Csak most nagyon nem vagyok otthon ezekben. 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Max Payne 3... Azt a büdös kurva... :o
Mit csinálhatnak a GTA V-tel ? :o
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Mondjatok nekem kurvajó pc-s rpg-ket az elmúlt 3-4 évből..Tomeee
Skyrim, akció-RPG-ből pedig a Mass Effect széria kihagyhatatlan.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mondjatok nekem kurvajó pc-s rpg-ket az elmúlt 3-4 évből. vagy úgy általában játékot, amit nem érdemes kihagyni ebből az időszakból.Tomeee
Witcher 2. (Csak mert a Skyrim mögött aránytalanul kevesen említik)
több mint 11 éve
Tomeee 753
Mondjatok nekem kurvajó pc-s rpg-ket az elmúlt 3-4 évből. vagy úgy általában játékot, amit nem érdemes kihagyni ebből az időszakból.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Alan Wake nekem is megvan valamikor lehet elkezdem majd. Bár most nosztalgiaként az Age of Emipres 2, és 3at szereztem be azon az oldalon amit linkeltél. Minden rendben volt, korrektül, megbízhatóan kihozták.zavi27
Alan Wake-et minél hamarabb. 😉 Spin-off-fal együtt.
AoE-ben meg most látom, hogy van külön indiános kieg. 😀 Rá kéne néznem arra is...

Felfedte kilétét az SW 1313: http://www.ign.com/articles/2012/06/01/e3-2012-star-wars-1313-officially-announced
Hálisten bejött amit vártam. 😊 Most már csak hegesszék szépen össze. :cool:
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Köszi! Hát az első részről tudok mesélni, ezt még csak most kezdtem ugye. A sztori inkább Alien koppintás nagyon sok mindenben, tehát újszerű, egyedi scifi sztorinak semmiképp nem mondanám. Inkább Alien szerű horror, de annyira félelmetes, paráztatós, idegtépő végig a játék, hogy mindenképp hangulatos nagyon! Ritka a jó horror játék szerintem, ami nemcsak zombiírtás simán, úgyhogy kihagythatatlan sorozat ebben a stílusban szerintem, de nem hibátlan azért.zavi27
Megjelenés óta szemezek vele, de valahogy sose hozta meg hozzá a kedvem egyik trailer se. Ha a sztori se túl kiemelkedő akkor inkább várok még tovább. 😊 Meg amúgy se alszok valami jól, úgyhogy nem kell még az is a nyakamra. 😀 Bár az utolsó két vásárolt játékom az Alan Wake és a Metro 2033...

Utóbbit most játszottam ki, és most már nagyon sajnálom, hogy csak 4. nekifutásra sikerült végigjátszanom. A sztori nyilván elsőosztályú (ahogy a regény is), de a gagyi harcrendszer miatt sose volt kedvem végigjátszani, viszont most a befejezésért megérte. Most pedig kezdhetek neki újra az alternatív endingért. 😉süti
Alan Wake nekem is megvan valamikor lehet elkezdem majd. Bár most nosztalgiaként az Age of Emipres 2, és 3at szereztem be azon az oldalon amit linkeltél. Minden rendben volt, korrektül, megbízhatóan kihozták.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Köszi! Hát az első részről tudok mesélni, ezt még csak most kezdtem ugye. A sztori inkább Alien koppintás nagyon sok mindenben, tehát újszerű, egyedi scifi sztorinak semmiképp nem mondanám. Inkább Alien szerű horror, de annyira félelmetes, paráztatós, idegtépő végig a játék, hogy mindenképp hangulatos nagyon! Ritka a jó horror játék szerintem, ami nemcsak zombiírtás simán, úgyhogy kihagythatatlan sorozat ebben a stílusban szerintem, de nem hibátlan azért.zavi27
Megjelenés óta szemezek vele, de valahogy sose hozta meg hozzá a kedvem egyik trailer se. Ha a sztori se túl kiemelkedő akkor inkább várok még tovább. 😊 Meg amúgy se alszok valami jól, úgyhogy nem kell még az is a nyakamra. 😀 Bár az utolsó két vásárolt játékom az Alan Wake és a Metro 2033...

Utóbbit most játszottam ki, és most már nagyon sajnálom, hogy csak 4. nekifutásra sikerült végigjátszanom. A sztori nyilván elsőosztályú (ahogy a regény is), de a gagyi harcrendszer miatt sose volt kedvem végigjátszani, viszont most a befejezésért megérte. Most pedig kezdhetek neki újra az alternatív endingért. 😉
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Vmi számítógépes guruhoz lenne kérdésem.
Proci ventillátorom zajos volt bekapcsolásnál 4-5t rákellett vágnom a házra, hogy elhallgasson. Ma kivettem a ventit, kicsit megzsíroztam a tengelyét. Visszatettem, pörög normálisan, csak ilyen tompa sípoló hangot ad. Valaki tudja mi lehet a gond? Vagy inkább cseréljem le egy vadiújra? Ha igen mennyire fontos, hogy hasonló típust tegyek bele? Ha hülyeség nem röhögni, nem vagyok egy zseni számítógép ügyileg 😀.tüsi91
Igen valószínű, hogy a hűtője fogja megadni magát, bár az inkább zörög, mint sípol (futás közben nézd meg, hogyha akkor óvatosan megállítod a hűtőt abba marad-e a zaj). Érdemes kicserélni mihamarabb, mert ha emiatt elfő a proci akkor dobhatod ki az egész gépet is. Elég fontos, hogy hasonlót tégy bele, mert elég eltérőek a procikra való hűtők. 😊 Attól függ milyen géped van, de pár ezer forintból simán kijössz.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vmi számítógépes guruhoz lenne kérdésem.

Proci ventillátorom zajos volt bekapcsolásnál 4-5t rákellett vágnom a házra, hogy elhallgasson. Ma kivettem a ventit, kicsit megzsíroztam a tengelyét. Visszatettem, pörög normálisan, csak ilyen tompa sípoló hangot ad. Valaki tudja mi lehet a gond? Vagy inkább cseréljem le egy vadiújra? Ha igen mennyire fontos, hogy hasonló típust tegyek bele? Ha hülyeség nem röhögni, nem vagyok egy zseni számítógép ügyileg 😀.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Max Payne 3 igencsak megtetszett 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Na, bekezdtem a Dead Space 2öt, rohadtjó!
Nyomtam majdnem másfél órát, már most nagyságrendekkel szebb, több, ízesebb mint az első rész😊zavi27
Akkor ez neked való: http://www.youtube.com/watch?v=-s7i3360WYE&feature=player_embedded
Amúgy mennyire van jó sci-fi sztorija ? Vagy inkább csak egy lövöldözésről szól az egész ? Egyéb játékokhoz képest van benne annyi újdonság, hogyha nekem eddig nem volt szimpatikus még is nekikezdjek ?süti
Köszi! Hát az első részről tudok mesélni, ezt még csak most kezdtem ugye. A sztori inkább Alien koppintás nagyon sok mindenben, tehát újszerű, egyedi scifi sztorinak semmiképp nem mondanám. Inkább Alien szerű horror, de annyira félelmetes, paráztatós, idegtépő végig a játék, hogy mindenképp hangulatos nagyon! Ritka a jó horror játék szerintem, ami nemcsak zombiírtás simán, úgyhogy kihagythatatlan sorozat ebben a stílusban szerintem, de nem hibátlan azért.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Metro: Last Night: http://www.youtube.com/watch?v=fGQVkKB4lLU
Azt hiszem ilyen jó trailert még nem is láttam. Könyvben nagy kedvencem (és még dedikáltatnom is sikerült 😉), úgyhogy amúgy is elég várós, főleg, hogy a STALKER-t elkaszálták.süti
Jött egy gameplay is hozzá: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7pYRa74jejI
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na, bekezdtem a Dead Space 2öt, rohadtjó!
Nyomtam majdnem másfél órát, már most nagyságrendekkel szebb, több, ízesebb mint az első rész😊zavi27
Akkor ez neked való: http://www.youtube.com/watch?v=-s7i3360WYE&feature=player_embedded
Amúgy mennyire van jó sci-fi sztorija ? Vagy inkább csak egy lövöldözésről szól az egész ? Egyéb játékokhoz képest van benne annyi újdonság, hogyha nekem eddig nem volt szimpatikus még is nekikezdjek ?
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Na, bekezdtem a Dead Space 2öt, rohadtjó!
Nyomtam majdnem másfél órát, már most nagyságrendekkel szebb, több, ízesebb mint az első rész😊
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Na mivel itt a vizsgaidőszak ami elég sok kötetlen szabadidővel jár szerencsére, valaki ajánlhatna nekem pár játékot, amivel el lehet szórakozni, műfaj az mindegy. 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Letérdelek a DiRT Showdown előtt, hatalmas játék lett. Egy dolog nem tetszik, mégpedig hogy a michigani és aspeni pályák ugyanígy itt vannak, mint a DiRT 3-ban. Ezt a két helyszínt ott sem kedveltem.shawnka
Fúúú nekem trailerek alapján nem igazán jött be,de mindenképp kifogom próbálni. A 2-vel mai napig játszokDrip
mondjuk az eléggé negatívum, hogy délután raktam fel és az előbb végeztem vele. pedig még egy filmet megnéztem közben.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Csak ne Force Unleashed 3 :rolleyes:Delete
pedig az igazán jöhetne, a 2 vége óta nem tudok normálisan aludni 😀shawnka
Engem is érdekelne mondjuk ha normálisan befejeznék a történetet de olyan szinten vágták haza a két résszel az SW univerzumot hogy az még a Clone Wars sorozatot is alulmúlja.Delete
szerintem azért nem feltétlen volt hülyeség, hogy láttuk miképp születik meg az ellenállás, a forradalom, hogy kapcsolódnak össze azok a személyek, hogyan jutnak el az Új Remény első képkockájáig.
lerombolás alatt annyiban egyetértek, hogy Starkiller azért túlzottan tápos, aminek köszönhetően Vader és Luke is vesztenek a mítoszukból, de ezt betudom a játék élvezhetőségi-faktorának szükségessége miatt, hogy ez kellett.

amúgy ha rombolás: a Clone Wars animációs sorozatban zöld füsttel vandálkodó boszorkányok vannak, akik majdnem halálbavuduzzák Dookut, illetve a fináléban visszatért Darth Maul is, robotlábakkal. mondjuk ez megvolt képregényben is, Vader győzte le végül. itt majd jövőre szerintem Kenobi fogja 😀