PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Mennyibe fájt a box egyébként?Csak úgy összehasonlításként kérdezném,mert én meg most vettem egy másik ps3-at 😊

több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki Xboxon játszott NCAA 12-vel ? vagy csak NTSc létezik belőle ? :oDrip
Sajnos csak NTSC van belőlePálca
Az fasza ... azért köszönöm

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Valaki Xboxon játszott NCAA 12-vel ? vagy csak NTSc létezik belőle ? :oDrip
Sajnos csak NTSC van belőle
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki Xboxon játszott NCAA 12-vel ? vagy csak NTSc létezik belőle ? :o

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Mass Effect 3 végignyomva. Nem tudom, hogy miért tartják olyan rossznak a végét, nem happy end, ez tény, de egy ilyen storynak lehet nem is lehet teljesen boldog vége, sőt, biztos.
Grafikailag zseniális, történetileg nagyon komoly, érzelmileg mélyen szántó, az egyik legjobb játék, amivel eddig játszottam.
(nyilván hősi halált haltam, volt aki "gonosz" volt és a "Reaper-ek" irányítását választotta? 😀 Még arra lennék kiváncsi, hogy ki mesélhetett a végén Shepardnről a kis srácnak, de gondolom egy ismeretlen 😊 )
Szerk. : most nézek videókat a befejezésről, tényleg lehetséges az, hogy Shepard túlélje az egészet vagy ez csak valami fake?Newman
Booo. Neked tetszik a vége. 😛 (Egyébként nekem se volt vele problémám)
Én kinyírtam mindenkit... Először játszottam végig "jó" oldalon játékot, de a végére így is csak az evil ending maradt... Ez biztos egy égi jel volt.
Az, hogy ki mesél neki, rád bízták a készítők. Jó is így, bár az ilyenekkel, hogy én nem is vívtam ott hősi csatákat csak valaki mesélte agyfaszt kapok. Mint mikor a regénynek úgy van vége, hogy csak álmodta az egészet...
Shepard is elvileg túl élheti, bár így sem egyértelmű a befejezése. Ki tudod guglizni, hogy ME3 perfect ending és kidobja mit kell hozzá csinálni, ha úgy is végig akarod játszani.süti
Ha a jobb oldalit választod, vagyis végzel a Reaperekkel és velük pusztulnak a gethek is, az a jó befejezés. Bár a Reaperek irányítását se mondanám gonosz befejezésnek, mert annyi az egész, hogy Shepard leállítja őket, és ugyanúgy meghal ő is.

Newman, aki végigjátszotta, annak ezt is kötelező megnéznie: 😊
http://www.youtube.com/watch?v=ythY_GkEBck
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Május 22-én jön az American Nightmare. 😊
Várakozásért cserébe felturbózott grafikával. :cool:
Akinek pedig megvan az eredeti játék is 25%-kal olcsóbban megvásárolhatja. :rolleyes:
Az egész pontosan 3 ezer (!) magyar forint (!). 😐
Példát vehetne pár fejlesztő/kiadó cég a Remedyről...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mass Effect 3 végignyomva. Nem tudom, hogy miért tartják olyan rossznak a végét, nem happy end, ez tény, de egy ilyen storynak lehet nem is lehet teljesen boldog vége, sőt, biztos.
Grafikailag zseniális, történetileg nagyon komoly, érzelmileg mélyen szántó, az egyik legjobb játék, amivel eddig játszottam.
(nyilván hősi halált haltam, volt aki "gonosz" volt és a "Reaper-ek" irányítását választotta? 😀 Még arra lennék kiváncsi, hogy ki mesélhetett a végén Shepardnről a kis srácnak, de gondolom egy ismeretlen 😊 )
Szerk. : most nézek videókat a befejezésről, tényleg lehetséges az, hogy Shepard túlélje az egészet vagy ez csak valami fake?Newman
Booo. Neked tetszik a vége. 😛 (Egyébként nekem se volt vele problémám)
Én kinyírtam mindenkit... Először játszottam végig "jó" oldalon játékot, de a végére így is csak az evil ending maradt... Ez biztos egy égi jel volt.
Az, hogy ki mesél neki, rád bízták a készítők. Jó is így, bár az ilyenekkel, hogy én nem is vívtam ott hősi csatákat csak valaki mesélte agyfaszt kapok. Mint mikor a regénynek úgy van vége, hogy csak álmodta az egészet...
Shepard is elvileg túl élheti, bár így sem egyértelmű a befejezése. Ki tudod guglizni, hogy ME3 perfect ending és kidobja mit kell hozzá csinálni, ha úgy is végig akarod játszani.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mass Effect 3 végignyomva. Nem tudom, hogy miért tartják olyan rossznak a végét, nem happy end, ez tény, de egy ilyen storynak lehet nem is lehet teljesen boldog vége, sőt, biztos.
Grafikailag zseniális, történetileg nagyon komoly, érzelmileg mélyen szántó, az egyik legjobb játék, amivel eddig játszottam.
(nyilván hősi halált haltam, volt aki "gonosz" volt és a "Reaper-ek" irányítását választotta? 😀 Még arra lennék kiváncsi, hogy ki mesélhetett a végén Shepardnről a kis srácnak, de gondolom egy ismeretlen 😊 )
Szerk. : most nézek videókat a befejezésről, tényleg lehetséges az, hogy Shepard túlélje az egészet vagy ez csak valami fake?

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Assassin's Creed - a kezdet látványtervei:

http://playstationcommunity.hu/note/7209


JT Daniels fan
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Elég szerintem.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egy közép angol elég a ME3-hoz? Megakartam várni a magyart, de nem nagyon haladnak vele, én meg túl kiváncsi vagyok, ezért inkább beakarom fejezni, de nyilván érteni is akarom, méghozzá teljesen. 😊

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem szeretne valaki velem együtt orkokat darálni DoW II-ben ? 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=jsvZoKktqwg&feature=relmfu Madden 13 Presentation and Gameplay trailer
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
GW 2 bétán volt bent valaki ?
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ha valakit érdekel, akkor PS3-ra van egy eladó Madden 12!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ezzel az erővel az összes MMORPG még ennél is rosszabb: lineáris karakter fejlődés (vagy dungeon vagy quest vagy pvp, az összes MMORPG ugyanarra a sémára épül), mindig ugyanarra a területre mész be, állandó napi questelés, ahol 3-4 q variálódik, az end game-ben semmi változatosság nincs.

A D3 grafika nagyon szép, nem fogom egy bármilyen konzoljátékhoz hasonlítani. A SC2 motor továbbfejlesztése dübörög benne, és ahhoz képest szép. Ehhez a stílushoz milyen grafika kéne? Imádom, hogy mindent szét lehet verni, repkednek az ellenfelek darabjai, pattognak az effektek, a tűz, tűz, a villámlás, villámlás. A legtöbb MMORPG-ben egy-egy mobok ölsz egyszerre, ezzel szemben a D3-ban 10-esével lehet szétcsapni a csontvázakat. Nincs olyan játék, amihez hasonlítani lehetnek, így kénytelen vagyok a MMORPG-khez hasonlítani. A WoW-nál szebb (és gyorsabb! A WoW motorja az elég régi már...), a SWTOR-nál is szebb (az kimondottan ronda lett, még saját motor sem voltak hajlandóak fejleszteni), a TERA viszont tényleg sokkal szebb, de az mindegyiknél jobb.

Ennek a játéknak az ősei a hack'n'slash királyai, és teljesen méltó folytatás. De nem tetszhet mindenkinek, a fentiek a szerző (én) véleményét tükrözik 😊Gyurma Pappa
Akkor ennyi erővel az összes FPS is tök ugyan olyan, mert belső nézetből kell lövöldözni ?
Nem tudom, milyen MMORPG-kel játszottál eddig, de a WoW óta az összes próbált hozni valami újdonságot. Aláírom, hogy a LotRO és WO még nem sokban ütött el, de a TOR már teljesen más. Ott próbáltak egy teljesen más rendszert kiépíteni. Vagy néz bele mondjuk a GW2-ben, ami még csak az első részéhes képest is dugig van újításokkal még is GW maradt.

Ne a WoW szintű MMORPG-khez - ahol egyesével tudsz magadhoz csalogatni egy csoportot -hasonlíts egy hack and slashez... Ha viszont már jó helyen keresel láthatod, hogy mindenhol többen jönnek rád, mert ez a lényege. Csak mondjuk egy BG esetében ehhez párosul még egy jó sztori is, ellenben a Dioval. Attól meg még, hogy a Dio 3-mat egy 2004-es teljesen más stílushoz hasonlítod nem lesz jobb. Ennyi erővel a Crysis is jobb, mint a WoW, mert sokkal szebb a grafikája ?

Bálesz és Divat: Akkor ezentúl ne legyen a sorozatoknál nagyvonalú újítás, mert akkor már nem olyan lenne, mint az előző ?

Én nagyon örülök, hogy nektek tetszik és jól szórakoztok vele, de nekem édes kevés egy 5 éve fejlesztett játéktól annyi újítás, hogy alápakolták egy másik játékuk engine-jét és csináltak egy új skill rendszert. Cserébe viszont tök ugyanaz minden, és még a karaktereket is elbaszták. Egy ilyenért nem fair elkérni 15 ezer forintot.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Crysis 3:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tsa4ohEB80Y


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem is teljesen jó így, ha más lenne akkor egyszerűen nem dio lenne....és már pedig ez qrva szép lett: az effektek, a rombolhatóság, minden...egyedül talán DH rapid(minigunja) skillje vicces kicsit. 😊

|
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
Gagyi grafika, stabil kameranézet?
Nemtom, de én rosszul lennék egy full 3D-s Diablotól.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Szerintem meg a dio3 minden csak nem jó.
Tök ugyanaz minden, lineáris terek, gagyi grafika, stabil kameranézet...
WD skilljei nevetségesek... Másodpercenként hajigál vázákat és mikor eltörik jönnek belőle pókok ?
Egyedül a DH jött be, de az is már az unalomig ismert karakter. Lerakom a sok csapdámat ami lelassítja az ellenfeleket én meg lenyilazom őket...
A skill rendszer mondjuk tetszik, de ez így összességében édes kevés 2012-ben...
Ezért elkérni 15 ezer (!) forintot... csak gratulálni tudok...süti
Ezzel az erővel az összes MMORPG még ennél is rosszabb: lineáris karakter fejlődés (vagy dungeon vagy quest vagy pvp, az összes MMORPG ugyanarra a sémára épül), mindig ugyanarra a területre mész be, állandó napi questelés, ahol 3-4 q variálódik, az end game-ben semmi változatosság nincs.

A D3 grafika nagyon szép, nem fogom egy bármilyen konzoljátékhoz hasonlítani. A SC2 motor továbbfejlesztése dübörög benne, és ahhoz képest szép. Ehhez a stílushoz milyen grafika kéne? Imádom, hogy mindent szét lehet verni, repkednek az ellenfelek darabjai, pattognak az effektek, a tűz, tűz, a villámlás, villámlás. A legtöbb MMORPG-ben egy-egy mobok ölsz egyszerre, ezzel szemben a D3-ban 10-esével lehet szétcsapni a csontvázakat. Nincs olyan játék, amihez hasonlítani lehetnek, így kénytelen vagyok a MMORPG-khez hasonlítani. A WoW-nál szebb (és gyorsabb! A WoW motorja az elég régi már...), a SWTOR-nál is szebb (az kimondottan ronda lett, még saját motor sem voltak hajlandóak fejleszteni), a TERA viszont tényleg sokkal szebb, de az mindegyiknél jobb.

Ennek a játéknak az ősei a hack'n'slash királyai, és teljesen méltó folytatás. De nem tetszhet mindenkinek, a fentiek a szerző (én) véleményét tükrözik 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A bétát nem próbáltam, de a teljeset sem fogom megvenni egyből, az tuti. 14-15k-t nem adok egy játékért még akkor sem, ha annyit nyújt, mint a Dio2 (bár ebben még nem vagyok biztos).
Megvárom a megjelenést, a reakciókat a végleges kiadásról, esetleg a végigjátszások utáni élménybeszámolókat és 10k körül behúzok egy példányt 😊Bálesz
én már februárban előrendeltem 11k-ért, és megjelenés napján kihozzák... 😛

am még mindig be lehet szerezni olcsóbban:
http://konzolokszervize.hu/pc/diablo-3-pc-diablo-iii-pc (13K)

|
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
http://www.gamestar.hu/alan-wakes-american-nightmare-hamarosan-erkezik-steamre.html

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem meg a dio3 minden csak nem jó.
Tök ugyanaz minden, lineáris terek, gagyi grafika, stabil kameranézet...
WD skilljei nevetségesek... Másodpercenként hajigál vázákat és mikor eltörik jönnek belőle pókok ?
Egyedül a DH jött be, de az is már az unalomig ismert karakter. Lerakom a sok csapdámat ami lelassítja az ellenfeleket én meg lenyilazom őket...
A skill rendszer mondjuk tetszik, de ez így összességében édes kevés 2012-ben...
Ezért elkérni 15 ezer (!) forintot... csak gratulálni tudok...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
A bétát nem próbáltam, de a teljeset sem fogom megvenni egyből, az tuti. 14-15k-t nem adok egy játékért még akkor sem, ha annyit nyújt, mint a Dio2 (bár ebben még nem vagyok biztos).
Megvárom a megjelenést, a reakciókat a végleges kiadásról, esetleg a végigjátszások utáni élménybeszámolókat és 10k körül behúzok egy példányt 😊Bálesz
WoW Annual Pass (amúgy is előfizettem volna, szóval tökmind1 volt) -> D3 letöltve, 15-én csak be kell logolnom 😀Gyurma Pappa
Dettó ugyanez a helyzet kb 5-6 emberrel együtt még a szintemről, szóval kurva jó lesz! 😀
Sose Diablo2ztem, de a béta után annyira várom, hogy számolom vissza a napokat kb. 😀tenorx
Én kb. 2 évig nyomtam a D2-t, akkor hagytam abba, amikor bejött ÜberDiablo (extra boss, baromi nehéz volt leidézni, hosszú és nem érdekes), addig HC-ban toltam, ami az egyik legjobb része a Diablo sorozatnak 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A bétát nem próbáltam, de a teljeset sem fogom megvenni egyből, az tuti. 14-15k-t nem adok egy játékért még akkor sem, ha annyit nyújt, mint a Dio2 (bár ebben még nem vagyok biztos).
Megvárom a megjelenést, a reakciókat a végleges kiadásról, esetleg a végigjátszások utáni élménybeszámolókat és 10k körül behúzok egy példányt 😊Bálesz
WoW Annual Pass (amúgy is előfizettem volna, szóval tökmind1 volt) -> D3 letöltve, 15-én csak be kell logolnom 😀Gyurma Pappa
Dettó ugyanez a helyzet kb 5-6 emberrel együtt még a szintemről, szóval kurva jó lesz! 😀
Sose Diablo2ztem, de a béta után annyira várom, hogy számolom vissza a napokat kb. 😀