PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Csak ne Force Unleashed 3 :rolleyes:Delete
pedig az igazán jöhetne, a 2 vége óta nem tudok normálisan aludni 😀shawnka
Nem volt valami nagy szám a játék, de a vége ütősre sikeredett, úgyhogy engem is érdekelne a folytatás.
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Csak ne Force Unleashed 3 :rolleyes:Delete
pedig az igazán jöhetne, a 2 vége óta nem tudok normálisan aludni 😀shawnka
Engem is érdekelne mondjuk ha normálisan befejeznék a történetet de olyan szinten vágták haza a két résszel az SW univerzumot hogy az még a Clone Wars sorozatot is alulmúlja.

Imperial Commando már új címnek számítana nem? 😛


több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Letérdelek a DiRT Showdown előtt, hatalmas játék lett. Egy dolog nem tetszik, mégpedig hogy a michigani és aspeni pályák ugyanígy itt vannak, mint a DiRT 3-ban. Ezt a két helyszínt ott sem kedveltem.shawnka
Fúúú nekem trailerek alapján nem igazán jött be,de mindenképp kifogom próbálni. A 2-vel mai napig játszok

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Csak ne Force Unleashed 3 :rolleyes:Delete
pedig az igazán jöhetne, a 2 vége óta nem tudok normálisan aludni 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Vagy akár Battlefront 3 vagy Republic Commando folytatás. Csak ne Force Unleashed 3 :rolleyes:Delete
Új SW cím lesz, úgyhogy a felsoroltak alapból kilőve. 😊
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Vagy akár Battlefront 3 vagy Republic Commando folytatás. Csak ne Force Unleashed 3 :rolleyes:


több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Betrollkodnám az új oldalra is, hogy akinek van WoWp meghívója az ne tartsa magában. :rolleyes:

Ne csak off legyek egy jó hír SW fanoknak: Csütörtökön mutatják be az új gámát. Elvileg aki már látta, mindnek leesett az álla. Remélem bejönnek a jóslatok és a "1313" tényleg Boba Fetthez fog kapcsolódni. Őt irányítva egy jó kis fejvadászós/hentelős TPS. :rolleyes:
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Letérdelek a DiRT Showdown előtt, hatalmas játék lett. Egy dolog nem tetszik, mégpedig hogy a michigani és aspeni pályák ugyanígy itt vannak, mint a DiRT 3-ban. Ezt a két helyszínt ott sem kedveltem.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Köszi, ez jónak tűnik!zavi27
Nincs mit. 😉

WoWp-hez nem tud valaki invit kódot küldeni ? :rolleyes:
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Eredetiben hol tudnám megvenni olcsón szerintetek az Age of Empires 2 és 3. részét? És fontos lenne hogy XP-n biztosan elinduljon.zavi27
Attól függ mit értesz olcsó alatt. Boltokban már nem nagyon látni, szóval vaterán használtan vagy figyeld steamen hátha leárazzák.
Vagy találtam neked egy ilyet: http://www.ageofempires3.hu/e107_plugins/content/content.php?content.71 (Nem tudom, hogy működik/mennyire megbízható)süti
Köszi, ez jónak tűnik!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Eredetiben hol tudnám megvenni olcsón szerintetek az Age of Empires 2 és 3. részét? És fontos lenne hogy XP-n biztosan elinduljon.zavi27
Attól függ mit értesz olcsó alatt. Boltokban már nem nagyon látni, szóval vaterán használtan vagy figyeld steamen hátha leárazzák.
Vagy találtam neked egy ilyet: http://www.ageofempires3.hu/e107_plugins/content/content.php?content.71 (Nem tudom, hogy működik/mennyire megbízható)
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Eredetiben hol tudnám megvenni olcsón szerintetek az Age of Empires 2 és 3. részét? És fontos lenne hogy XP-n biztosan elinduljon.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Dead Space befejezve, jó sok idegtépő, de kellemes órát okozott. 😊 Korántsem hibátlan, olyan 10/8at adnék neki. Jöhet a 2. rész majd.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
American Nightmare kijátszva. Összegyűjtve minden és már az öcsik közül is a 2000 taken megölés hiányzik.
Tényleg rövid (4óra a sztori mód), ráadásul nagyon könnyű, még nightmare-en is. Az is tény, hogy egy teljesen más közönséget szeretett volna ezzel megfogni a Remedy ezzel az akció dúsabb játékmenettel. Viszont a sztori se lett elnagyolva, nem tudom miért ezt torpedózza mindenki. Egy nagyon jó kis átvezető epizód ez egy lehetséges Alan Wake 2-höz. Filmes betétek nagyon hangulatosra sikeredtek, Mr. Scratch minden idők legjobb karaktere és engem a visszatérő helyszínek se tudtak zavarni, mert meg van az oka miért térünk oda vissza, és nem pofátlan, sunyi módon próbálják a torkunkon lenyomni. Az arkád mód nagyszerű lehetőség, hogy újra előlehessen kapni a játékot a későbbiekben egy kis lövöldözésre, ez nagyon hiányzott az előző részből is nekem.

Így összességében a steam szerint 7.8 órám van benne, egy szimpla egyszeri végigjátszással, ami szerintem igen jó arány egy 2500 forintos játéktól. Nem kiemelkedő, de nagyon kellemes alkotás. Ráadásul a Mafia óta először éri el játék azt, hogy szurkoljak a főhősnek, mert egész egyszerűen annyira hozzánőttem, mintha gyerekkorom óta ismerném.

http://www.youtube.com/watch?v=NYZjggIwWjc&feature=related
Az ilyen trailerek miatt, a játék supportálásáért és, hogy szembe mertek menni a Microsofttal pedig magasan kedvenc fejlesztő cég lett a Remedy. Tényleg le a kalappal előttük.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Dirt Showdown elsőre igen tetszik :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Metro: Last Night: http://www.youtube.com/watch?v=fGQVkKB4lLU
Azt hiszem ilyen jó trailert még nem is láttam. Könyvben nagy kedvencem (és még dedikáltatnom is sikerült 😉), úgyhogy amúgy is elég várós, főleg, hogy a STALKER-t elkaszálták.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudok statisztikát, de szerintem annyian meghalnak iskola miatt is, mint videójátékok következtében...Asbee
Persze. Meg minden másban is. Csak ezt szeretik felfújni, nekem meg már elegem van belőle. Mintha egy játék tehetne arról, hogy nem állt fel 3 napig a gép előtt. :/

Egyébként van jó hír is: 75% kedvezmény a Civ V-re Steamen. 😉
http://store.steampowered.com/app/8930/
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Megint ÖLT a videojáték ! Ezúttal a Diablo III miatt vesztette életét egy 32 éves férfi.süti
Nem tudok statisztikát, de szerintem annyian meghalnak iskola miatt is, mint videójátékok következtében...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Megint ÖLT a videojáték ! Ezúttal a Diablo III miatt vesztette életét egy 32 éves férfi.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
frissítettem az nba2k12-t, így a jelenlegi rosterekkel tolhatom végre :cool:
mondjuk letoltam online egy meccset, hát az kritikán aluli... kifejezetten nem érzem, mikor kell eldobni a lasztit, de elvileg mikor a playa alatt felvillan a kék, az volna a jó, na így is Duranttel laza 2/12-vel kezdtem középtávolról, amikor ha valakivel, hát vele nem kellene ennyire nehézkesnek lennie a pontdobálgatásnak :/

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Már csak másfél óra: http://www.youtube.com/watch?v=1m4Fk1L-DrM 😐
De már nem bírooooom !süti
Baszott jó!
Egy az egyben twilight zone hangulat. Az előző részhez képest sokkal inkább akció dúsabb, árkádos játékstílus. Szögbelövővel óriása poén játszani. Mr. Scratch az egyik legjobb "gonosz" a játékban. Grafika szebb, és hiába a sivatag nincs az embernek olyan érzése, hogy nem lenne kidolgozott. Arkád játékmód meg a sztori mód után is leköti még az embert. Összességében azért elmarad az előző résztől, de spinn-offként bőven hozza azt amit elvár tőle az ember. Egyedül talán több öcsinek és valami nagyobb inspirációnak örültem volna még az árkád módban. Viszont ennyi pénzért, így is tuti vétel volt.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Már csak másfél óra: http://www.youtube.com/watch?v=1m4Fk1L-DrM 😐
De már nem bírooooom !
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Én kicsit csalódtam a Diabloban. Bár időhiány miatt csak Nightmaret püfölöm, de eléggé furcsa számomra, hogy semmi nem "nyeli" el az itemeket, mint a WoWban a BoP vagy a BoE. Tudok magamnak szintemhez képest maxos geart szerezni kb 20kért, és onnantól meg egy ütés minden, kivéve a bossok, mert azok 3.
Értem én, hogy majd Hellen meg Infernon, de szerintem nem gondolták ezt át, hogy mindenki maxos gearben fog szaladgálni AH miatt, akkor minek farmolni?tenorx
Sokak nagy félelme volt, hogy a Blizzard most igen nagyban fog az AH-ra építeni.
Úgy látszik akkor ez bejött (?). Nekik az a jó ha minél többen használják, erre pedig így tudnak rákényszeríteni. Ezért nem szerettem sose őket az Activisionnel együtt, mert ennyire sóher banda. Mondjuk az EA-t se kell félteni.
Ha valamit félreértettem akkor nyugodtan figyelmen kívül lehet hagyni a kommentemet. 😐süti
Ez csak sima goldos AH, a pénzes még el sem indult, szóval semmi hasznuk nincs belőle.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
http://www.youtube.com/watch?v=veoqZYC8g24
Legyen már holnap 7 óraaaaaaaaa.
MOST !
http://www.alanwake.com/wp-content/uploads/2012/05/414568_377743292263375_102932166411157_930139_631183709_o.jpg
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én kicsit csalódtam a Diabloban. Bár időhiány miatt csak Nightmaret püfölöm, de eléggé furcsa számomra, hogy semmi nem "nyeli" el az itemeket, mint a WoWban a BoP vagy a BoE. Tudok magamnak szintemhez képest maxos geart szerezni kb 20kért, és onnantól meg egy ütés minden, kivéve a bossok, mert azok 3.
Értem én, hogy majd Hellen meg Infernon, de szerintem nem gondolták ezt át, hogy mindenki maxos gearben fog szaladgálni AH miatt, akkor minek farmolni?tenorx
Sokak nagy félelme volt, hogy a Blizzard most igen nagyban fog az AH-ra építeni.
Úgy látszik akkor ez bejött (?). Nekik az a jó ha minél többen használják, erre pedig így tudnak rákényszeríteni. Ezért nem szerettem sose őket az Activisionnel együtt, mert ennyire sóher banda. Mondjuk az EA-t se kell félteni.
Ha valamit félreértettem akkor nyugodtan figyelmen kívül lehet hagyni a kommentemet. 😐