PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
süti gondolom te már játszottál vele, de ha esetleg nem, akkor mindenképpen vidd végig az Assassin's Creed-et (főleg a 2. részt) 😊 az Alan Wake-kel van egy szinten, lebilincselő történet

ahogy olvasom, a Brotherhood és a Revelations kicsit csalódás, de már nagyon várom a harmadik epizódot :cool:jjncaa
Nekem nagyon nem jött be. 😐
Anno utált is érte mindenki, még a padtársa se akart lenni senki. 😕 😂
Az eleje még egész tetszett, de aztán Enzio számomra az egyik legunszimpatikusabb karakter lett, ráadásul ezt az itáliai helyszíneket se szerettem sose. Innentől kezdve nekem meg már halott a sztori is.
Játékmenetben meg tök ugyanolyan, mint a Prince of Persia, nem tudom mit kell attól elélvezni, hogy parkourozni lehet a játékban. 😐

Jah, de azt aláírom, hogy jó a sztori és tényleg össze van rakva, mert utána olvastam meg a többi résznek is. Egész egyszerűen én nem tudtam beleélni magam, és az első rész végefelé nyugodt lelkiismerettel töröltem.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
süti gondolom te már játszottál vele, de ha esetleg nem, akkor mindenképpen vidd végig az Assassin's Creed-et (főleg a 2. részt) 😊 az Alan Wake-kel van egy szinten, lebilincselő történet

ahogy olvasom, a Brotherhood és a Revelations kicsit csalódás, de már nagyon várom a harmadik epizódot :cool:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki segíthetne, tényleg kiakaszt idegileg ez az FM12 és win7 kombináció...JC6
Total commanderben rendezd a Steam könyvtárat időpont szerint és a legfrissebb 3 fájlt (pl. clientregistry) töröld ki, majd indítsd újra a steamet.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Valaki segíthetne, tényleg kiakaszt idegileg ez az FM12 és win7 kombináció...JC6
megvetted, vagy "megvetted"?Asbee
gondolom wirágbolti, szal tessék szépen megvenni és nem lesz vele semmi gond...

|
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki segíthetne, tényleg kiakaszt idegileg ez az FM12 és win7 kombináció...JC6
megvetted, vagy "megvetted"?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki segíthetne, tényleg kiakaszt idegileg ez az FM12 és win7 kombináció...
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Holnap 7.2.
http://uppix.net/b/e/f/93476dd6859c3334f5f5b705251e5.gifsüti
ez mi?
én az Assassin's Creed végigjátszását nézem nagyban, most járok a második rész felénél, hasonlóa reakciót vált ki belőlem is 😊jjncaa
Wot

több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Holnap 7.2.
http://uppix.net/b/e/f/93476dd6859c3334f5f5b705251e5.gifsüti
Sokat változtatnak majd, de azért biztos ugyanúgy megőrülök majd néhány meccsen 😊

Szerk.: jjncaa: elvileg a World of Tanks

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
Holnap 7.2.
http://uppix.net/b/e/f/93476dd6859c3334f5f5b705251e5.gifsüti
ez mi?
én az Assassin's Creed végigjátszását nézem nagyban, most járok a második rész felénél, hasonlóa reakciót vált ki belőlem is 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Holnap 7.2.
http://uppix.net/b/e/f/93476dd6859c3334f5f5b705251e5.gif
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak nekem nem indul ez a rohadt Football Manager 2012 windows 7 rendszeren?
Bejönnek a szponzor és ligák logói aztán szia, kilép...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
MLB 2k11-ben, hogy a büdös p*csába tudok normálisan ütni ? Gamepaddal játszok, írhatnak konzolosok is.
Ütés előtt a jobb analógott hátrahúzom majd előre. Próbáltam, hogy csak előre mozdítom, de úgyis, hogy először hátrahúzom és majd ha jön a labda nyomom fel. Már annyit sikerült "elérnem", hogy SO helyett ground- vagy flyoutra ki tudjam hozni... és hiába drillezek vagy HR Derbybe próbálom, se sikerül...
Új szezon alkalmából újra kedvet kaptam hozzá az új rosterrel, de már nagyon felidegesített...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ezt láttátok ME3 ending kapcsán? Most fejeztem be a játékot, és így már mindjárt sokkal jobban tetszik az ending, sőt, így már zseniális:
http://www.youtube.com/watch?v=ythY_GkEBck&feature=player_embedded#!
Edit: Most nézem, hogy a régi verziója már volt linkelve 😊 Mindenesetre ez zseniális így ebben a formában.tenorx
Zseniális lenne, ez igaz, de sajnos egyértelmű, hogy a BioWare-nél nem így gondolták a befejezést. 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezt láttátok ME3 ending kapcsán? Most fejeztem be a játékot, és így már mindjárt sokkal jobban tetszik az ending, sőt, így már zseniális:
http://www.youtube.com/watch?v=ythY_GkEBck&feature=player_embedded#!
Edit: Most nézem, hogy a régi verziója már volt linkelve 😊 Mindenesetre ez zseniális így ebben a formában.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Itt is van egy jó cikk az ME3-ről: http://www.gamekapocs.hu/cikk/1807/a_mass_effect_fiaskosüti
Az emberi reaperrel nekem nem volt bajom, sőt... Az mondjuk elsőre tényleg furcsán hatott, hogy a 3-ban már az elejétől kezdve megvan a reaperek legyőzésének kulcsa, de aztán megbarátkoztam ezzel is.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Itt is van egy jó cikk az ME3-ről: http://www.gamekapocs.hu/cikk/1807/a_mass_effect_fiasko
Itt meg van GTAV pletyka: http://www.gamestar.hu/ezek-lesznek-a-gta-v-ben-kitalalt-egy-volt-alkalmazott.html
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nem rossz. 😊

A legújabb az, hogy Patrick Weekes, a játék egyik társírója egy fórumon nyilatkozta, hogy Casey Hudson és a főíró Mac Walters a kreatív csapat teljes kizárásával írta meg a végét, és miután megmutatták nekik, mindannyian tiltakoztak a logikai buktatók miatt, de maradt ez a befejezés. A BioWare persze cáfolta az értesüléseket, és Weekes írását is eltüntették a fórumról.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
A BioWare megadja magát?vassadi
Nekem meg nem tetszik, hogy Darth Vader meghal a Star Warsban. Ahhoz is adjanak ki egy másik befejezést !süti
Én nem vagyok felháborodva a befejezés miatt, hiába az elvarratlan szálak. Értelmetlennek tartom azt is, hogy egy DLC-ben új befejezést csináljanak, főleg ha ezért még plusz pénzt is kell fizetni. Nem DLC-k kellenek, hanem normális magyarázat (az íróktól), hogy ők hogyan gondolták a befejezést - spoiler: ... hogy kerülnek a csapattársak a Normandy-re, miért menekülnek egy relén keresztül, de egyáltalán, a vége csak illúzió volt-e, stb.vassadi
kid: dad, can you tell more more about shepard
dad: have you downloaded the dlc?
kid: no
dad: go to bed


😀 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 702 — Amerikai sportok rajongója
Én a Dead Space-be csapok majd bele mostanában.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
Nekem pont tetszenek az olyan befejezések, aminek nincsen egyértelmű vége. Eltudok rajta gondolkodni, sokkal tovább él bennem stb.
Ami idegesít, hogy milyen jogon lehet felháborodni, meg petíciót írni azért, mert egy játéknak nem olyan lett a vége, amilyennek én szerettem volna ? Mennyi könyv, film és sorozat van aminek nem jó a befejezése vagy csak nem tetszik ? Na és akkor mi van ? Gyerekek, ez van. A BioWare az egyik, ha nem a legjobb sztorival rendelkező játékokat készíti, és most komolyan ezen megy a fika hajigálás, hogy minek adták ki így, meg direkt csinálták, hogy legyen reklám... Ha meg a népnek az a DLC se fog tetszeni akkor írnak egy újabb petíciót, hogy nekem az se tetszik csináljanak másikat ?

Félreértés elkerülése végett, nem ellened vagyok, hanem ami megy most a játék körül az már mindennek az alja. Szerintem.süti
Tudom, hogy nem vagy ellenem, mert osztom a véleményed. 😊 Kritizálni lehet, de azt követelni, hogy írják át... Jó példa volt a Star Wars-os, de lehetne bármi mást mondani. A BioWare-nek sem új befejezésen kellene dolgoznia, engedve ezeknek a követeléseknek, hanem esetleg elmagyarázni, mi miért van, és akkor talán kicsit csillapodnának a kedélyek. A "károgók" nagy részének amúgy sem azzal van baja, hogy így végződött (gondolok itt pl. Shepard halálára, már ha egyáltalán végülis meghalt), hanem azzal, hogy nem értik.

Ui.: A Half-Life 2 vége ilyen szempontból nálam még mindig überelhetetlen. 😊vassadi
gyakorlatilag tökéletes játék.

Republic Commando befejezés?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
vassadi: A Half-Life viszont sokkal inkább adna okot a felháborodásra. Gondolok itt az Episode 2 végére, ami után még lett tervezve 3. rész is, de aztán mégse jött. Viszont nekem eszem ágában nem állt, hogy drága Valve ugyan adjál már ki legalább egy DLC-t, mert ez így szar... A vége ellenére se éreztem azt, hogy nem kellett volna vele játszanom, sőt többször is kijátszottam.süti
A kettő között azért van különbség, mert a Mass Effectnél a befejezést tartják egyesek rossznak, míg a HL2 (Episode Two) végével nem volt gond; a probléma az, hogy nem jött azóta folytatás. A Half-Life 2 alapjátékot csak azért hoztam fel, mert az volt olyan, hogy... mit is lehet rá mondani?

amúgy ha az ember kiheveri a kezdeti "sokkot" akkor tényleg nem vészes, ME3-ban már van 3 playthroughm, multi is pörög, szóval nem rossz ez, csak lehetett volna jobb is 😀briareos
Nálam ezzel a befejezéssel is az év játéka, már akkor is ez volt a véleményem.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
amúgy ha az ember kiheveri a kezdeti "sokkot" akkor tényleg nem vészes, ME3-ban már van 3 playthroughm, multi is pörög, szóval nem rossz ez, csak lehetett volna jobb is 😀

ez meg epic 😊


több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem a legtöbb ember nem azon akadt ki h shep meghal (kivéve ha nem), hanem hogy a játék vége a sorozat többi részéhez képest iszonyat összecsapott, leszart benyomást kelt.briareos
Az olyanokkal akiket az zavar, hogy meghal Shepard nem is szeretnék foglalkozni...
Viszont akiket az - akkor nevezzük - összecsapott befejezés nem tetszik, sincs semmi joguk reklamálni. El lehet mondani, hogy nem tetszik, vagy lehet anyázni, de petíciót írogatni... Azért ne vicceljünk már. Nem véletlenül dolgoznak a BW-nél azok akik, és nem egy átlag gamer, aki azt hiszi, hogy ő mindent jobban tud. Ha elbaszták, akkor meg elbaszták.

vassadi: A Half-Life viszont sokkal inkább adna okot a felháborodásra. Gondolok itt az Episode 2 végére, ami után még lett tervezve 3. rész is, de aztán mégse jött. Viszont nekem eszem ágában nem állt, hogy drága Valve ugyan adjál már ki legalább egy DLC-t, mert ez így szar... A vége ellenére se éreztem azt, hogy nem kellett volna vele játszanom, sőt többször is kijátszottam.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nekem pont tetszenek az olyan befejezések, aminek nincsen egyértelmű vége. Eltudok rajta gondolkodni, sokkal tovább él bennem stb.
Ami idegesít, hogy milyen jogon lehet felháborodni, meg petíciót írni azért, mert egy játéknak nem olyan lett a vége, amilyennek én szerettem volna ? Mennyi könyv, film és sorozat van aminek nem jó a befejezése vagy csak nem tetszik ? Na és akkor mi van ? Gyerekek, ez van. A BioWare az egyik, ha nem a legjobb sztorival rendelkező játékokat készíti, és most komolyan ezen megy a fika hajigálás, hogy minek adták ki így, meg direkt csinálták, hogy legyen reklám... Ha meg a népnek az a DLC se fog tetszeni akkor írnak egy újabb petíciót, hogy nekem az se tetszik csináljanak másikat ?

Félreértés elkerülése végett, nem ellened vagyok, hanem ami megy most a játék körül az már mindennek az alja. Szerintem.süti
Tudom, hogy nem vagy ellenem, mert osztom a véleményed. 😊 Kritizálni lehet, de azt követelni, hogy írják át... Jó példa volt a Star Wars-os, de lehetne bármi mást mondani. A BioWare-nek sem új befejezésen kellene dolgoznia, engedve ezeknek a követeléseknek, hanem esetleg elmagyarázni, mi miért van, és akkor talán kicsit csillapodnának a kedélyek. A "károgók" nagy részének amúgy sem azzal van baja, hogy így végződött (gondolok itt pl. Shepard halálára, már ha egyáltalán végülis meghalt), hanem azzal, hogy nem értik.

Ui.: A Half-Life 2 vége ilyen szempontból nálam még mindig überelhetetlen. 😊
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Szerintem a legtöbb ember nem azon akadt ki h shep meghal (kivéve ha nem), hanem hogy a játék vége a sorozat többi részéhez képest iszonyat összecsapott, leszart benyomást kelt.