NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 869 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kissé beteg lett az NCAA '13 díszdobozos kiadása 😀
Az RG3 - Sanders párosra gondolsz ? Mondjuk mind1 is én már rohadtul várom :cool:
http://www.ign.com/articles/2012/07/06/ … on-shooter
na végre, jön Walking Dead játék FPS formában is!
Basszzuuuuuuuuss !! Az episodeokat is szeretem de ez már most várós

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
http://www.ign.com/articles/2012/07/06/activision-reveals-walking-dead-first-person-shooter

na végre, jön Walking Dead játék FPS formában is!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan

Úgy szeretnék egy olyan kis cuki 47-est. 😕 :rolleyes: Majd az e-bayről...
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Fallout 3 valaki?
Felraktam a gotyt, ami ugyebár tartalmazza az összes dlct. A kérdés az lenne, hogy kb. hanyas szintnél érdemes elkezdeni őket, vagy ez lényegtelen?
Amúgy enyhén függőséget okoz: már 25 órám van benne és még csak 14-es vagyok 😀.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
kissé beteg lett az NCAA '13 díszdobozos kiadása 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Heroes 1-6jjncaa
Kivéve a 4, mert az szar.tenorx
én mindegyik részt imádom, a IV-el "csak" az a baj, hogy túlságosan könnyű lett, ott már ugye maga a hős is tudott harcolni, feltápolva pedig úgy tisztítottad le a pályákat, hogy még sereg se kellett... félek elkezdeni újra játszani, mert rá is menne a nyaramjjncaa
Hát meg ha jól emlékszem lehetett több hős egy csapatban, mehetett a csapat hős nélkül, szóval nekem az nem volt Heroes.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
ebben a körökre osztott stratégiai játékok témakörben tudnátok pár ténylegesen jó játékot ajánlani? mert valahogy nekem ezek tetszenek, de nagyon vakon vagyok játékokban. full azt hittem, hogy a RomeII már megjelent 😀Habi
Heroes 1-6jjncaa
Kivéve a 4, mert az szar.tenorx
én mindegyik részt imádom, a IV-el "csak" az a baj, hogy túlságosan könnyű lett, ott már ugye maga a hős is tudott harcolni, feltápolva pedig úgy tisztítottad le a pályákat, hogy még sereg se kellett... félek elkezdeni újra játszani, mert rá is menne a nyaram


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Civ sorozat, King's bounty, Hearts of Iron.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
ebben a körökre osztott stratégiai játékok témakörben tudnátok pár ténylegesen jó játékot ajánlani? mert valahogy nekem ezek tetszenek, de nagyon vakon vagyok játékokban. full azt hittem, hogy a RomeII már megjelent 😀Habi
Heroes 1-6jjncaa
Kivéve a 4, mert az szar.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
ebben a körökre osztott stratégiai játékok témakörben tudnátok pár ténylegesen jó játékot ajánlani? mert valahogy nekem ezek tetszenek, de nagyon vakon vagyok játékokban. full azt hittem, hogy a RomeII már megjelent 😀Habi
Heroes 1-6


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ebben a körökre osztott stratégiai játékok témakörben tudnátok pár ténylegesen jó játékot ajánlani? mert valahogy nekem ezek tetszenek, de nagyon vakon vagyok játékokban. full azt hittem, hogy a RomeII már megjelent 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 879 — megbékéltem tom bradyvel
Total War Rome IIvadibandi
Ez egy klasszikus építgetős majd csatázós stratégiai játék? Mert gameplay alapján beszarás jól néz ki.kristóf17
ember, nem játszottál a rome total warral? hogy maradt ki az életedből? 😀
amúgy rohadt jó soundtrack-je van neki...
http://www.youtube.com/watch?v=QAlMaVYIzqw


a rome 2 total war hírre meg: fuck yeah :cool:

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Lestem egy fél órát videókat a World of Tanks-ról. Hogyan lehet ebbe belebolondulni? Úgy értem, hogy mi az ami olyan elragadó benne és a videókból nem jön át. Kíváncsi vagyok. Mitől ő a heroin?kristóf17
Mert nekem ez nem fps, hanem xp gyűjtögetés.
Mivel minden járművel a nap első győztes csatája dupla xp, ezért "muszáj" minden nap duplázni.




több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Total War Rome IIvadibandi
Végree! Hiába volt jó a Shogun is, ahogy hallom, meg mondjuk téged aki ha jól tudom, képben van a japán történelemmel elhiszem, hogy nagyon jól szórakoztat is. De nekem azért sokkal jobb játszani egy olyannal, aminek tisztában vagyok a történeti hátterével. 😊Schleck
Én nem játszottam Shogun II-vel, sőt mostanában más TW játékkal sem nagyon, mert ez csak füves cigi, míg a World of Tanks az majdnem heroin (átlag napi 4 órát tolom).vadibandi
Lestem egy fél órát videókat a World of Tanks-ról. Hogyan lehet ebbe belebolondulni? Úgy értem, hogy mi az ami olyan elragadó benne és a videókból nem jön át. Kíváncsi vagyok. Mitől ő a heroin?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Róma II-höz hangulatkeltés: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oKglskMfyWA

Tegnap pedig kijátszottam a Human Revolutiont, és azt kell mondjam számomra ez a 2011-es év játéka. Valami eszméletlen, hogy mennyire minden a helyén van. Egyedül a boss fightok nem illenek bele, de ezen kívül a végig fordulatos sztori, a rengetek lehetőség, a valamelyest nagy szabadság, a változatosság és akció jelenetek egyvelege kellemes harmóniát teremt. A befejezés pedig minderre felrakja a koronát. Úgyhogy alig fejeztem be, már indítottam is az új kampányt a legnehezebb fokozaton...
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Körökre osztott stratégia real time csatákkal kombinálva.vadibandi
Ez a körökre osztott stratégia mit takar?kristóf17
Építkezést (katonai és gazdasági), gazdálkodást (adó, kereskedelem), egységek kiképzését, azok mozgatását, diplomáciát.

A youtube-on videóhegyek.vadibandi
A kifejezéssel voltam bajban! Videóhegyeket pedig bányászom nyugi. Köszönöm!! 😊 Ez lesz az én játékom úgy érzem. 😊
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Total War Rome IIvadibandi
Végree! Hiába volt jó a Shogun is, ahogy hallom, meg mondjuk téged aki ha jól tudom, képben van a japán történelemmel elhiszem, hogy nagyon jól szórakoztat is. De nekem azért sokkal jobb játszani egy olyannal, aminek tisztában vagyok a történeti hátterével. 😊Schleck
Én nem játszottam Shogun II-vel, sőt mostanában más TW játékkal sem nagyon, mert ez csak füves cigi, míg a World of Tanks az majdnem heroin (átlag napi 4 órát tolom).




több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ez egy klasszikus építgetős majd csatázós stratégiai játék? Mert gameplay alapján beszarás jól néz ki.kristóf17
Körökre osztott stratégia real time csatákkal kombinálva.vadibandi
Ez a körökre osztott stratégia mit takar?kristóf17
Építkezést (katonai és gazdasági), gazdálkodást (adó, kereskedelem), egységek kiképzését, azok mozgatását, diplomáciát.

A youtube-on videóhegyek.




több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Total War Rome IIvadibandi
Ez egy klasszikus építgetős majd csatázós stratégiai játék? Mert gameplay alapján beszarás jól néz ki.kristóf17
Körökre osztott stratégia real time csatákkal kombinálva.vadibandi
Ez a körökre osztott stratégia mit takar?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Total War Rome IIvadibandi
Végree! Hiába volt jó a Shogun is, ahogy hallom, meg mondjuk téged aki ha jól tudom, képben van a japán történelemmel elhiszem, hogy nagyon jól szórakoztat is. De nekem azért sokkal jobb játszani egy olyannal, aminek tisztában vagyok a történeti hátterével. 😊

több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Total War Rome IIvadibandi
Ez egy klasszikus építgetős majd csatázós stratégiai játék? Mert gameplay alapján beszarás jól néz ki.kristóf17
Körökre osztott stratégia real time csatákkal kombinálva.




több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Total War Rome IIvadibandi
Ez egy klasszikus építgetős majd csatázós stratégiai játék? Mert gameplay alapján beszarás jól néz ki.
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Total War Rome II




több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
mindenképpen szedd le akkor légyszi, mert a Te véleményed mint 12 birtokos sokat nyomna a latbaHabi
Nekem nincs net sajnos megoldva a Pshez, így maradnak majd a tesztek részemről elolvasni. Amúgy mivel itt ugye sajna játékosnevek, új playerek nincsenek benne, és azéert évről évre nem sokminden szokott változni, grafika sem annyira, így nem biztos hogy megveszem majd eredetiben, max becserélem erre.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mindenképpen szedd le akkor légyszi, mert a Te véleményed mint 12 birtokos sokat nyomna a latba


JT Daniels fan