PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nem. De ha az Eagles Dream Teamnek van beharangozva és rá is készülünk a hibátlan mérleg+Super Bowl combóra, akkor csak elhúzzuk a szánkat ha a csoportban is csak 3. hely jön nekik össze.Amadeus91
Tehát egy játék sikere vagy bukása attól függ, hogy egy közösség előzetesen, látatlanban megalkotott igényét eléri-e vagy sem.
Így a játék minősége, a haszon, a rajongótábor mérete egyáltalán nem is játszik közre ennek megállapításában.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
ha nyereséges lenne az SWToR és meg tudná tartani az előfizetőit, akkor nem állna át a F2P modellre.Amadeus91
Inkább nem mondok semmit, az EA üzletpolitikájáról.

Azért, mert végig WoW verőként beszéltek róla (és akkor azt nem is említem, hogy 1 hónap után meguntam az egészet 2 év várakozás után)tenorx
Tehát akkor ha én elkezdem, hogy a Rams idén Super Bowlt fog nyerni, de közben mégsem, akkor az bukás lenne, akkor is ha a tavalyinál jobb szezont zárunk ?
Illetve meguntad a Skyrimet is, akkor az is bukás ?süti
nem. De ha az Eagles Dream Teamnek van beharangozva és rá is készülünk a hibátlan mérleg+Super Bowl combóra, akkor csak elhúzzuk a szánkat ha a csoportban is csak 3. hely jön nekik össze.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ha nyereséges lenne az SWToR és meg tudná tartani az előfizetőit, akkor nem állna át a F2P modellre.Amadeus91
Inkább nem mondok semmit, az EA üzletpolitikájáról.

Azért, mert végig WoW verőként beszéltek róla (és akkor azt nem is említem, hogy 1 hónap után meguntam az egészet 2 év várakozás után)tenorx
Tehát akkor ha én elkezdem, hogy a Rams idén Super Bowlt fog nyerni, de közben mégsem, akkor az bukás lenne, akkor is ha a tavalyinál jobb szezont zárunk ?
Illetve meguntad a Skyrimet is, akkor az is bukás ?
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nascar Thunder 2004 vagy Nascar The Game 2011?

Thunder 2004-ről olvastam pár jó dolgot. pl. autó fejlesztés, szponzorokat kell szerezni, rival & alliance system stb.
A 11 viszont most mindössze 3 ezer PS Storeon és a trailer alapján az is jónak tűnik, de a karrier módjáról kb. semmit se tudok.Raven17
én is pont store-ról akarom letölteni a 2011et. csupa jót olvastam róla, azt a 3000 forintot bőven megéri... 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Nascar Thunder 2004 vagy Nascar The Game 2011?

Thunder 2004-ről olvastam pár jó dolgot. pl. autó fejlesztés, szponzorokat kell szerezni, rival & alliance system stb.
A 11 viszont most mindössze 3 ezer PS Storeon és a trailer alapján az is jónak tűnik, de a karrier módjáról kb. semmit se tudok.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Minecraft 1.3.1, ooooohhhh yeaaaaah 😊


több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
látványos bukás vagy LotrO, Star Trek Online féle vegetálás?Amadeus91
Miért nevezünk bukásnak egy olyan játékot, mely majdnem 1 milliló előfizetővel rendelkezik, és nyereséget termel(t) ?
süti
Azért, mert végig WoW verőként beszéltek róla (és akkor azt nem is említem, hogy 1 hónap után meguntam az egészet 2 év várakozás után)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
látványos bukás vagy LotrO, Star Trek Online féle vegetálás?Amadeus91
Miért nevezünk bukásnak egy olyan játékot, mely majdnem 1 milliló előfizetővel rendelkezik, és nyereséget termel(t) ?

jut eszembe LotrOzik innen valaki?Amadeus91
Fent van a gépemen, de valahogy sosem fogott meg annyira, hogy komolyabban beleássam magam. Közel jövőben viszont tervezem, hogy egy törppel eljussak Móriába...
süti
ha nyereséges lenne az SWToR és meg tudná tartani az előfizetőit, akkor nem állna át a F2P modellre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
látványos bukás vagy LotrO, Star Trek Online féle vegetálás?Amadeus91
Miért nevezünk bukásnak egy olyan játékot, mely majdnem 1 milliló előfizetővel rendelkezik, és nyereséget termel(t) ?

jut eszembe LotrOzik innen valaki?Amadeus91
Fent van a gépemen, de valahogy sosem fogott meg annyira, hogy komolyabban beleássam magam. Közel jövőben viszont tervezem, hogy egy törppel eljussak Móriába...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
 www.sfportal.hu/ingyenesse-valik-a-star-wars-the-old-republic-13535.scifi

látványos bukás vagy LotrO, Star Trek Online féle vegetálás?

jut eszembe LotrOzik innen valaki?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért azt valaki elmondhatná, hogy a faszba van az, hogy az egyik küldetésnél, amikor valami majom partyjára kell elmennem, és ezért fullosan átöltözni és átadni egy csókának a harci ruhát, fegyvert, akkor megcsináltam ezt a küldetést, és a ruháimat visszakaptam, viszont az értékes csizmám, illetve kardom viszont már nem. :/
Illetve mivel Riftenben kinyírtam kb. minden őrt, így azért, hogy oda elmehessek küldetésezni zavartalanul bevonultam börtönbe, majd utána eltűnt kb. az összes tárgyam, potionom, meglévő kulcsaim, illetve 8500 aranyam is. :/
Az mekkora köcsögség már, először, amikor dutyiba mentem, akkor nem tűnt el tőlem semmilyen cuccom sem, csak ami épp rajtam volt, de az aranyaim sem tűntek el.

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Őszinte leszek, én nem fejeztem be, meguntam, pedig nagyon vártam. Az Oblivion sokkal, sokkal jobb volt szerintem.tenorx
Boooooo. 😛
Mintha két azonos szintű szupersztár, de eltérő időben, az egyik sokkal-sokkal jobb lenne a másiknál. 😊
Ja köszi, a hegy tetejére már feltaláltam így gyorsba. 😀
De amúgy tök mindegy, amikor elsődlegesnek állítom e a küldetést, akkor is van párszor, hogy nincs semmi a nyílnál, ahol a térképen mutatja. És ez van 4-5 küldetésnél, amiket így nem tudok megcsinálni.
Asszem van 2-3, ami Riftennél van, ott a kikötő környékén nyilazza be ezeket a helyeket, és semelyiknél sincs semmi, nem történik semmi.Stez
Sokszor van olyan, hogy több szintes a térkép. Például Riftnél ott van a csatornarendszer, lehet oda kéne lemenni. Illetve sok questnél kell benyomni valami varázslatot előtte, vagy akármi mást, nem csak megölni vagy felszedni valamit.
Ha valamelyik questhez nincs ötleted, akkor írd be gugliba a nevét, és tuti kidob hozzá egy walktrhoughtot.
süti
Jah, de én az egyik superstart nem untam meg közben 😊

(Lecraftoltam magamnak, hogy az összes destruction spell ingyen van, így annyira nem nehéz 😀 )
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Őszinte leszek, én nem fejeztem be, meguntam, pedig nagyon vártam. Az Oblivion sokkal, sokkal jobb volt szerintem.tenorx
Boooooo. 😛
Mintha két azonos szintű szupersztár, de eltérő időben, az egyik sokkal-sokkal jobb lenne a másiknál. 😊
Ja köszi, a hegy tetejére már feltaláltam így gyorsba. 😀
De amúgy tök mindegy, amikor elsődlegesnek állítom e a küldetést, akkor is van párszor, hogy nincs semmi a nyílnál, ahol a térképen mutatja. És ez van 4-5 küldetésnél, amiket így nem tudok megcsinálni.
Asszem van 2-3, ami Riftennél van, ott a kikötő környékén nyilazza be ezeket a helyeket, és semelyiknél sincs semmi, nem történik semmi.Stez
Sokszor van olyan, hogy több szintes a térkép. Például Riftnél ott van a csatornarendszer, lehet oda kéne lemenni. Illetve sok questnél kell benyomni valami varázslatot előtte, vagy akármi mást, nem csak megölni vagy felszedni valamit.
Ha valamelyik questhez nincs ötleted, akkor írd be gugliba a nevét, és tuti kidob hozzá egy walktrhoughtot.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja köszi, a hegy tetejére már feltaláltam így gyorsba. 😀
De amúgy tök mindegy, amikor elsődlegesnek állítom e a küldetést, akkor is van párszor, hogy nincs semmi a nyílnál, ahol a térképen mutatja. És ez van 4-5 küldetésnél, amiket így nem tudok megcsinálni.
Asszem van 2-3, ami Riftennél van, ott a kikötő környékén nyilazza be ezeket a helyeket, és semelyiknél sincs semmi, nem történik semmi.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Mondjuk egy dolog van, ami kicsit felbasz, hogy konkrétan van egy küldetés, amikor valami buzi szektához fel kell mennem a legmagasabb hegyre, oda sehogy sem tudok feljutni, illetve egy csomószor amikor a küldetéseknél írja a feladatokat s rányomok, hogy a térképen mutassa meg nekem a pontos helyet, akkor hiába megyek oda, semmit sem találok ott, semmi sem történik. Míg egy rakat küldetésnél meg jól mutatja ez a nyíl, hol keressek egy adott dolgot.
És emiatt alapból van kb. 6-8 küldetés, ami félbemaradt jelenleg.Stez
Mielőtt rámennél egy küldetésnél, hogy mutassa meg a helyét, előtte azt a küldetést kell beállítani elsődlegesnek, különben nem jelöli meg a térképen.

High Hrotgarba pedig úgy lehet feljutni, hogy a hegy déli lábánál van egy falu, aminek az északkeleti részén indul az az út, ami felvezet a kolostorba.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Az Obviliont nem vágom.
Én annyit tudok, hogy a gameshopos srácnak annyit mondtam, hogy valami RPG-t szeretnék, amivel azért nem 6-8 órát játszhatok és végigviszem, aztán Ő ajánlotta ezt a Skyrimet. Én ráadásul pont nagyon szeretem az ilyen fantasy cuccokat, aztán PS3-ra már hiányzott valami ilyenDiablo féle játék nekem. Most meg visszavittem pár régi játékom, aztán így azokkal keveset kellett ráfizetnem, de nem bántam meg semmiképpen sem. Mondjuk egy dolog van, ami kicsit felbasz, hogy konkrétan van egy küldetés, amikor valami buzi szektához fel kell mennem a legmagasabb hegyre, oda sehogy sem tudok feljutni, illetve egy csomószor amikor a küldetéseknél írja a feladatokat s rányomok, hogy a térképen mutassa meg nekem a pontos helyet, akkor hiába megyek oda, semmit sem találok ott, semmi sem történik. Míg egy rakat küldetésnél meg jól mutatja ez a nyíl, hol keressek egy adott dolgot.
És emiatt alapból van kb. 6-8 küldetés, ami félbemaradt jelenleg.Stez
Az Oblivion az előző Elder Scrolls játék
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az Obviliont nem vágom.
Én annyit tudok, hogy a gameshopos srácnak annyit mondtam, hogy valami RPG-t szeretnék, amivel azért nem 6-8 órát játszhatok és végigviszem, aztán Ő ajánlotta ezt a Skyrimet. Én ráadásul pont nagyon szeretem az ilyen fantasy cuccokat, aztán PS3-ra már hiányzott valami ilyenDiablo féle játék nekem. Most meg visszavittem pár régi játékom, aztán így azokkal keveset kellett ráfizetnem, de nem bántam meg semmiképpen sem. Mondjuk egy dolog van, ami kicsit felbasz, hogy konkrétan van egy küldetés, amikor valami buzi szektához fel kell mennem a legmagasabb hegyre, oda sehogy sem tudok feljutni, illetve egy csomószor amikor a küldetéseknél írja a feladatokat s rányomok, hogy a térképen mutassa meg nekem a pontos helyet, akkor hiába megyek oda, semmit sem találok ott, semmi sem történik. Míg egy rakat küldetésnél meg jól mutatja ez a nyíl, hol keressek egy adott dolgot.
És emiatt alapból van kb. 6-8 küldetés, ami félbemaradt jelenleg.

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Valaki nem tudja, hogy az NBA2K12-re le lehet-e tölteni friss rostert, amiben már az idei újoncok is benne vannak?

Más, ez az Elder of Scrolls Skyrim nekem nagyon bejön, napokat voltam rákattanva, most is csak az olimpia miatt nem tolom. 😀
Nagyon tetszik, hogy ekkora világban játszódik, ennyiféle fegyver, pajzs, cucc van, illetve tényleg az a képessége fejlődik a karakteremnek, amit valóban használok is. Sok napot töltöttem el vele, de még mindig kb. a felénél sem tartok. Nekem baromira tetszik. 😊Stez
Őszinte leszek, én nem fejeztem be, meguntam, pedig nagyon vártam. Az Oblivion sokkal, sokkal jobb volt szerintem.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Más, ez az Elder of Scrolls Skyrim nekem nagyon bejön, napokat voltam rákattanva, most is csak az olimpia miatt nem tolom. 😀
Nagyon tetszik, hogy ekkora világban játszódik, ennyiféle fegyver, pajzs, cucc van, illetve tényleg az a képessége fejlődik a karakteremnek, amit valóban használok is. Sok napot töltöttem el vele, de még mindig kb. a felénél sem tartok. Nekem baromira tetszik. 😊Stez
Anno én is alig bírtam letenni, nálam a bowl szezon(ba) "zavart bele". Egyik legjobb RPG.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki nem tudja, hogy az NBA2K12-re le lehet-e tölteni friss rostert, amiben már az idei újoncok is benne vannak?

Más, ez az Elder of Scrolls Skyrim nekem nagyon bejön, napokat voltam rákattanva, most is csak az olimpia miatt nem tolom. 😀
Nagyon tetszik, hogy ekkora világban játszódik, ennyiféle fegyver, pajzs, cucc van, illetve tényleg az a képessége fejlődik a karakteremnek, amit valóban használok is. Sok napot töltöttem el vele, de még mindig kb. a felénél sem tartok. Nekem baromira tetszik. 😊

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Hey emberek véletlenül valaki nem vitte ki innen a Prince of Persia The forgotten sandset? Mert ha igen akkor tőle kérdezném hogy szerinte jobb e mint a The Sands of time trilógia?Petikievak01
nekem bejött. ha jól emlékszem akkor az első és a második rész között játszódik. szerintem ha szeretted a 3 mesterművet, akkor ezzel is jól fogsz szórakozni.shawnka
Köszi a visszajelzést , ugye a játéknak 5 része van a sands of time trilógia a 4. rész az egy hülyeség hagyom is , de egyszer kivinni azért élvezetes de ugyanakkor sok helyne unalmas is meg ugye a forgotten sands ami éppen szóban forog és az 1-2 közötti űrt tölti ki. Ami érdekelne a játékkal kapcsolatban az az hogy szervesen kapcsolódik a storyhoz? szóval például van benne szó Dahakaról , vagy teljesen elkülönül tőle? Illetve ,hogy ebben a részben már tudja e azokat a speciűális támadásokat a herceg mint a 2.ban mert ugye a Sands of timeban csak ütni tudott meg ugrálni , meg ilyen alap dolgokat!?Petikievak01
Dahaka itt még nincs. Testvérviszály van, meg szerencsétlenkedés a homokpecséttel. Így homokgyökerek vannak, meg egy Ratash nevű tápos kreálmány. Ha jól emlékszem, akkor itt nem volt homoktőr, azt ugye az egyben elveszti a szerencsétlenje, ellenben kapunk vízmanipulálási képességet, ami gyakorlatilag kimerül abban, hogy oszlopokat, meg platformokat tudunk belőlük csinálni egy rövidebb ideig, de a time rewind is működik vele. Lehet még fejlődni a 4 főelem segítségével, azok jópofák, majd meglátod.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hey emberek véletlenül valaki nem vitte ki innen a Prince of Persia The forgotten sandset? Mert ha igen akkor tőle kérdezném hogy szerinte jobb e mint a The Sands of time trilógia?Petikievak01
nekem bejött. ha jól emlékszem akkor az első és a második rész között játszódik. szerintem ha szeretted a 3 mesterművet, akkor ezzel is jól fogsz szórakozni.shawnka
Köszi a visszajelzést , ugye a játéknak 5 része van a sands of time trilógia a 4. rész az egy hülyeség hagyom is , de egyszer kivinni azért élvezetes de ugyanakkor sok helyne unalmas is meg ugye a forgotten sands ami éppen szóban forog és az 1-2 közötti űrt tölti ki. Ami érdekelne a játékkal kapcsolatban az az hogy szervesen kapcsolódik a storyhoz? szóval például van benne szó Dahakaról , vagy teljesen elkülönül tőle? Illetve ,hogy ebben a részben már tudja e azokat a speciűális támadásokat a herceg mint a 2.ban mert ugye a Sands of timeban csak ütni tudott meg ugrálni , meg ilyen alap dolgokat!?

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Total war sorozatbol az ujabb reszek kozul melyiket ajanlanatok kiprobalasra. Akciosak most a steamen, melyik siekrult legjobban. Medieval, Rome, Empire? Kozepkor szimpi, ujban hajocsatak is vannak, de a Romai is erdekes lehetne.zavi27
Én azt tudom neked tanácsolni, hogy azt vedd meg amelyik kor neked a legszimpatikusabb.
Nekem a Rome a kedvencem (meg nagy általánosságban ezt is tartják a legjobbnak), és igaz, hogy az újabb részekben mind van valami apró újítás, egyik se pótolja azt a játékélményt, hogy a hunokkal betörjek Rómába. 😊süti
A Total war játékokkal kapcsolatban , a Rome nekem is a kedvencem de ugye ott 3 is van a Sima rome Total War amin ugye Kr.E. 270-ben kezdődik , erről a játékról meg úgy általánosságban a total war játékokról elmondható hogy kevés a fiktív dolog bennük , ezt persze úgy mondom hogy vannak dolgok amik színesitik a játékot de a frakciók például azonosak az akkoriban élt népekkel , pl.: Gallok , Britek , Germánok , Párthus Birodalom , Szóval van a játéknak történelmi háttere. Ugyanez elmondható a Rome: Total War Barbár invázióról amit már süti is említett ez ugye már a hunok idejénen játszódik , meg ugye az alexander-ről ami sztem eléggé nagy faszság. Ezek közül személyes kedvencem a sima rome total war , amugy az empire total war sztem nem oylan jó , nem adja vissza azt a játékélményt mint a rome , akkor a hajós csaták egyenesen bűnrosszak , szerintem borzalmasan unalmas , De ugye mindenki azt a total war játékot szereti a legjobban amelyik történelmi szakasz érdekli a legjobban sütinek barbár , nekem sima , a szembeszomszéd meg a medievalért rajong jobban , a medievalban az a jó amugy hogy élethűbbek a csaták , sokkal valóságosabban csapnak , hullik a vér , de persze kinek hogy.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Hey emberek véletlenül valaki nem vitte ki innen a Prince of Persia The forgotten sandset? Mert ha igen akkor tőle kérdezném hogy szerinte jobb e mint a The Sands of time trilógia?Petikievak01
nekem bejött. ha jól emlékszem akkor az első és a második rész között játszódik. szerintem ha szeretted a 3 mesterművet, akkor ezzel is jól fogsz szórakozni.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hey emberek véletlenül valaki nem vitte ki innen a Prince of Persia The forgotten sandset? Mert ha igen akkor tőle kérdezném hogy szerinte jobb e mint a The Sands of time trilógia?