PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
más:
Na ki találja ki, hogy mit jelentenek be 5 nap múlva? (nem lesz nehéz 😊)
 www.youtube.com/watch?v=oWKbNFuONig&feature=player_embeddedRaven17
Grid 2. DiRT mellett labdába fog rúgni ?

Death Rally meg egész érdekes. Nem jó játék, semmi extra, még a zene is ismétlődik. Talán még a DR klónoktól is elmarad, viszont nagyon addiktív lett. Bár én már inkább vagyok casual, mint hard-core játékos, de odaszögezett a képernyő elé pedig csak ki akartam próbálni. Viszont, hogy a sztori mód 1. pályáját fullos kocsival se tudtam megoldani, az felidegesített, úgyhogy sikerült az Escapre csapnom...
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
+1 😊
Kíváncsi leszek, hogy ez az új verzió milyen lesz.Raven17
Már van fent egy gameplay róla:  www.youtube.com/watch?v=21NQ2YzmS8c
Igaz nem a grafika a lényeg, de ha már egy Limbo vagy Trine is szépen néz ki, itt is találhattak volna valami innovatívabbat. Az irányítás se tűnik olyan pörgősnek, igaz még csak az első pályák, és a feltöltő se remekel.
A story módra viszont kíváncsi vagyok, hogy itt mit alkottak a srácok, ha már ez a védjegye a Remedynek. Van Alan Wake-em, úgyhogy -30%-kal olcsóbban megvehetem, úgyhogy szerintem élni fogok vele. süti
Nekem se tűnik olyan ütősnek, de azért kipróbálom. (már 50% lejött 😀) Aztán ha tetszik akkor lehet én is megveszem.

más:
Na ki találja ki, hogy mit jelentenek be 5 nap múlva? (nem lesz nehéz 😊)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
+1 😊
Kíváncsi leszek, hogy ez az új verzió milyen lesz.Raven17
Már van fent egy gameplay róla:  www.youtube.com/watch?v=21NQ2YzmS8c
Igaz nem a grafika a lényeg, de ha már egy Limbo vagy Trine is szépen néz ki, itt is találhattak volna valami innovatívabbat. Az irányítás se tűnik olyan pörgősnek, igaz még csak az első pályák, és a feltöltő se remekel.
A story módra viszont kíváncsi vagyok, hogy itt mit alkottak a srácok, ha már ez a védjegye a Remedynek. Van Alan Wake-em, úgyhogy -30%-kal olcsóbban megvehetem, úgyhogy szerintem élni fogok vele.
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Régen de sokat nyüstöltem a Death Rallyt. 😊
 store.steampowered.com/app/108700/süti
+1 😊
Kíváncsi leszek, hogy ez az új verzió milyen lesz.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
ha nyereséges lenne az SWToR és meg tudná tartani az előfizetőit, akkor nem állna át a F2P modellre.Amadeus91
Inkább nem mondok semmit, az EA üzletpolitikájáról.

Azért, mert végig WoW verőként beszéltek róla (és akkor azt nem is említem, hogy 1 hónap után meguntam az egészet 2 év várakozás után)tenorx
Tehát akkor ha én elkezdem, hogy a Rams idén Super Bowlt fog nyerni, de közben mégsem, akkor az bukás lenne, akkor is ha a tavalyinál jobb szezont zárunk ?
Illetve meguntad a Skyrimet is, akkor az is bukás ?süti
nem. De ha az Eagles Dream Teamnek van beharangozva és rá is készülünk a hibátlan mérleg+Super Bowl combóra, akkor csak elhúzzuk a szánkat ha a csoportban is csak 3. hely jön nekik össze.Amadeus91
Az eagles 2. lett amúgy , a dream team beharangozás az pedig a csicska Vince Young miatt volt csak. Na de nincs hozzáfűzni valóm amugy a témához 😀

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Régen de sokat nyüstöltem a Death Rallyt. 😊
 store.steampowered.com/app/108700/
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elkészült a teljes lista QB ratingeket illetően Madden 13-hoz!  www.easports.com/madden-nfl/news/article/complete-qb-ratings-in-madden-nfl-13JoeyPorter
Tom Brady deep accuracy 88, Drew Brees deep accuracy 84, LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Érted, VIcké is 84-es például, de amúgy Brady pont, hogy szarabb lett deep passzt illetően, Brees meg jó fos szezont hozott le, alig dobott deep passzt, na ja... -_-

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Elkészült a teljes lista QB ratingeket illetően Madden 13-hoz!  www.easports.com/madden-nfl/news/article/complete-qb-ratings-in-madden-nfl-13

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
nem. De ha az Eagles Dream Teamnek van beharangozva és rá is készülünk a hibátlan mérleg+Super Bowl combóra, akkor csak elhúzzuk a szánkat ha a csoportban is csak 3. hely jön nekik össze.Amadeus91
Tehát egy játék sikere vagy bukása attól függ, hogy egy közösség előzetesen, látatlanban megalkotott igényét eléri-e vagy sem.
Így a játék minősége, a haszon, a rajongótábor mérete egyáltalán nem is játszik közre ennek megállapításában.
süti
mert nem? De. Azért fizet az ember, amivel elégedett. Ha mennek el az előfizetők, akkor logikus következtetés, hogy nem elégedettek. Továbbra is tartom a véleményem, hogy ha sikeres lenne a játék, akkor fizetnének érte, nem ingyen kapnák meg.
A minőséget meg hagyjuk, a legegyszerűbb menetű és leggagyibb grafikájú WoW tarol még mindig. Ronda is és csak hentelni kell benne. Ehhez képest a sokkal minőségibb grafikával, tartalmasabb történettel rendelkező LotrO gyakorlatilag meg sem tudta szorongatni.Amadeus91
Egyszerűsödött a WoW, de egyrészt még mindig jól néz ki, másrészt még mindig van benne egy olyan megfoghatatlan plusz, ami miatt így bő 4-5 év után még mindig fizetem, az SWTORt meg lemondtam 1 hónap után.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nekem a 12 van meg, ahhoz lehet majd szerezni idei új rostereket nevekkel?zavi27
nem tudom. itt van egy download rosters menü, és akkor beírod a gamer tagot (youtubeon néztem)és le is tölti szépen. Mert ők előzetesen feltöltik ugye a szerverre, te meg lekapod az ő neve alatt álló rostert. Jól meg van csinálva amit leszedtem, eléggé pontos.
És akkor még a játékról:
van Heisman challenge, a következő játékosokkal:
Marcus Allen–1981
Doug Flutie–1984
Eddie George–1995
Robert Griffin III–2011
Desmond Howard–1991
Carson Palmer–2002
Barry Sanders–1988
Charlie Ward–1993
Andre Ware–1989
Herschel Walker–1982
van 3 játékos amit demón keresztül tudsz megszerezni:
Tim Brown–1987
Archie Griffin–1974, 1975
Jim Plunkett–1970
Bármelyik csapathoz hozzá tudod őket rendelni a challenge során. Nyilván egyszerre csak egyet lehet nyomatni.
Rengeteg időt el lehet vele tölteni. Ezüst trófeát kapsz ha sikeresen megnyered velük a Heisman trophyt.
Én nem tudom milyen lesz a madden13, de ebben több nyüstölési lehetőséget látok 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
nem. De ha az Eagles Dream Teamnek van beharangozva és rá is készülünk a hibátlan mérleg+Super Bowl combóra, akkor csak elhúzzuk a szánkat ha a csoportban is csak 3. hely jön nekik össze.Amadeus91
Tehát egy játék sikere vagy bukása attól függ, hogy egy közösség előzetesen, látatlanban megalkotott igényét eléri-e vagy sem.
Így a játék minősége, a haszon, a rajongótábor mérete egyáltalán nem is játszik közre ennek megállapításában.
süti
mert nem? De. Azért fizet az ember, amivel elégedett. Ha mennek el az előfizetők, akkor logikus következtetés, hogy nem elégedettek. Továbbra is tartom a véleményem, hogy ha sikeres lenne a játék, akkor fizetnének érte, nem ingyen kapnák meg.
A minőséget meg hagyjuk, a legegyszerűbb menetű és leggagyibb grafikájú WoW tarol még mindig. Ronda is és csak hentelni kell benne. Ehhez képest a sokkal minőségibb grafikával, tartalmasabb történettel rendelkező LotrO gyakorlatilag meg sem tudta szorongatni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na és Habi, milyen az NCAA 13?
Mesélj már róla bővebben légyszi, úgy mindenről.
Nekem sajnos nem volt rá kessem, most meg kivárom a Madden 13-mat, azt még megveszem, aztán le is tudom egy évig biztosan a játékvásárlást. 😀Stez
amikor van egy kicsi szabadidőm akkor mindig nyűvöm 😀
nekem a legközelebbi viszonyítási alapom a 10, szóval nem tudom milyen a 12, de a 13 mind recruiting, mind játék terén szerintem nagyon pöpec lett.
Recruitingban van scoutolási lehetőség, előszezonban 20 óra, utána minden héten további 3 óra. Így akár kiderülhet egy előzetesen 88as qb-ról, hogy 78as. Speciel ez pont egy példám most 😀 Ilyenkor kap egy bust fémjelzést. De van másik eset is, amikor egy előzetesen nem feltétlen jó játékosról megtudod a scoutolás után, hogy ő bizony jó és nem 74es hanem 82es. Ez is élő példám most, ilyenkor kap egy GEM minősítést a player.
Ami nagyon tetszik, hogy változnak a tulajdonságok (championship contender, pro potential, conference prestige stb) minősítései szezon közben és a végén is. Van egy draft preview és később mutatja, hogy a draftra jelentkezett játékosaid közül ki hol kelt el és ez alapján változik a pro potential.
A játékélmény nagyon jó, bár még pár dolgot nem használok úgy ahogy kellene.
Egyenlőre csak dynastyvel nyomulok, de a rtg is jónak ígérkezik. Egészen hosszú hs karriered van, válogathatsz az ajánlatok közül.
Nagyon megérte a játék, főleg hogy van hozzá fasza roster is.Habi
WHHHAAAAAAAAAAAATT 😮 Ez kúrva jóóó már a 12-be is hiányoltam az ilyesmit 😀 már vagy 2 hete itt vana boxon de csak ma fogom elkezdeni,mert a 12 RTG-jét beakartam fejezni ...na tegnap be is fejeztem 😀 és igen az a fránya roster .... ha lenne Live-om semmi akadálya nem lenne de no problem ... a nevesebb játékosokat átirogattam a többit meg végül leszarom,úgyis max 4 évig vannak a csapatba 😀

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha esetleg még vki rajtam kívül vágyik DotA 2 kulcsra, akkor most a Steelseries által hozzájuthat! 😉
 c.steelseries.com/dota2betakey?code=RD6QO9c4

|
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
PC-re szerintem úgy is ferldob valaki új rostereket, de PS3-ra mindig évi 2, max 3 roster frissítést csinálnak, és általában nem lehet következő évi rostert letölteni már. Gondolom amiatt van ez, hogy megvegyék a játékot, ne pedig mindenki csak frissítgesse a rostert. Én is lazán madden 10-el nyomulnék, ha le lehetne szedni rá az aktuális rostert. 😊

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Na és Habi, milyen az NCAA 13?
Mesélj már róla bővebben légyszi, úgy mindenről.
Nekem sajnos nem volt rá kessem, most meg kivárom a Madden 13-mat, azt még megveszem, aztán le is tudom egy évig biztosan a játékvásárlást. 😀Stez
amikor van egy kicsi szabadidőm akkor mindig nyűvöm 😀
nekem a legközelebbi viszonyítási alapom a 10, szóval nem tudom milyen a 12, de a 13 mind recruiting, mind játék terén szerintem nagyon pöpec lett.
Recruitingban van scoutolási lehetőség, előszezonban 20 óra, utána minden héten további 3 óra. Így akár kiderülhet egy előzetesen 88as qb-ról, hogy 78as. Speciel ez pont egy példám most 😀 Ilyenkor kap egy bust fémjelzést. De van másik eset is, amikor egy előzetesen nem feltétlen jó játékosról megtudod a scoutolás után, hogy ő bizony jó és nem 74es hanem 82es. Ez is élő példám most, ilyenkor kap egy GEM minősítést a player.
Ami nagyon tetszik, hogy változnak a tulajdonságok (championship contender, pro potential, conference prestige stb) minősítései szezon közben és a végén is. Van egy draft preview és később mutatja, hogy a draftra jelentkezett játékosaid közül ki hol kelt el és ez alapján változik a pro potential.
A játékélmény nagyon jó, bár még pár dolgot nem használok úgy ahogy kellene.
Egyenlőre csak dynastyvel nyomulok, de a rtg is jónak ígérkezik. Egészen hosszú hs karriered van, válogathatsz az ajánlatok közül.
Nagyon megérte a játék, főleg hogy van hozzá fasza roster is.Habi
Nekem a 12 van meg, ahhoz lehet majd szerezni idei új rostereket nevekkel?
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Na és Habi, milyen az NCAA 13?
Mesélj már róla bővebben légyszi, úgy mindenről.
Nekem sajnos nem volt rá kessem, most meg kivárom a Madden 13-mat, azt még megveszem, aztán le is tudom egy évig biztosan a játékvásárlást. 😀Stez
amikor van egy kicsi szabadidőm akkor mindig nyűvöm 😀
nekem a legközelebbi viszonyítási alapom a 10, szóval nem tudom milyen a 12, de a 13 mind recruiting, mind játék terén szerintem nagyon pöpec lett.
Recruitingban van scoutolási lehetőség, előszezonban 20 óra, utána minden héten további 3 óra. Így akár kiderülhet egy előzetesen 88as qb-ról, hogy 78as. Speciel ez pont egy példám most 😀 Ilyenkor kap egy bust fémjelzést. De van másik eset is, amikor egy előzetesen nem feltétlen jó játékosról megtudod a scoutolás után, hogy ő bizony jó és nem 74es hanem 82es. Ez is élő példám most, ilyenkor kap egy GEM minősítést a player.
Ami nagyon tetszik, hogy változnak a tulajdonságok (championship contender, pro potential, conference prestige stb) minősítései szezon közben és a végén is. Van egy draft preview és később mutatja, hogy a draftra jelentkezett játékosaid közül ki hol kelt el és ez alapján változik a pro potential.
A játékélmény nagyon jó, bár még pár dolgot nem használok úgy ahogy kellene.
Egyenlőre csak dynastyvel nyomulok, de a rtg is jónak ígérkezik. Egészen hosszú hs karriered van, válogathatsz az ajánlatok közül.
Nagyon megérte a játék, főleg hogy van hozzá fasza roster is.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
QuakeCon 2012
 www.own3d.tv/QuakeCon/live/95671
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na és Habi, milyen az NCAA 13?
Mesélj már róla bővebben légyszi, úgy mindenről.
Nekem sajnos nem volt rá kessem, most meg kivárom a Madden 13-mat, azt még megveszem, aztán le is tudom egy évig biztosan a játékvásárlást. 😀

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nascar Thunder 2004 vagy Nascar The Game 2011?

Thunder 2004-ről olvastam pár jó dolgot. pl. autó fejlesztés, szponzorokat kell szerezni, rival & alliance system stb.
A 11 viszont most mindössze 3 ezer PS Storeon és a trailer alapján az is jónak tűnik, de a karrier módjáról kb. semmit se tudok.Raven17
én is pont store-ról akarom letölteni a 2011et. csupa jót olvastam róla, azt a 3000 forintot bőven megéri... 😀Habi
Ha majd beszerezted akkor írhatnál róla egy rövid beszámolót, ha nem túl nagy kérés. 😀Raven17
hát most úgy döntöttem, hogy a bf premiumra ruházok be, plusz megvan az ncaa13 is szóval nem lenne rá időm 😀
playstationcommunity.hu oldalon van fórum rész is és ott van a játéknak is külön topikja, ott írnak róla páran


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Nascar Thunder 2004 vagy Nascar The Game 2011?

Thunder 2004-ről olvastam pár jó dolgot. pl. autó fejlesztés, szponzorokat kell szerezni, rival & alliance system stb.
A 11 viszont most mindössze 3 ezer PS Storeon és a trailer alapján az is jónak tűnik, de a karrier módjáról kb. semmit se tudok.Raven17
én is pont store-ról akarom letölteni a 2011et. csupa jót olvastam róla, azt a 3000 forintot bőven megéri... 😀Habi
Ha majd beszerezted akkor írhatnál róla egy rövid beszámolót, ha nem túl nagy kérés. 😀Raven17
én elkezdtem a 2004-et, de folyton húzott balra a kocsi. így meguntam és szívfájdalom nélkül letöröltem. billentyűzettel durván fárasztó volt egyenesben tartani az ótókat.
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Nascar Thunder 2004 vagy Nascar The Game 2011?

Thunder 2004-ről olvastam pár jó dolgot. pl. autó fejlesztés, szponzorokat kell szerezni, rival & alliance system stb.
A 11 viszont most mindössze 3 ezer PS Storeon és a trailer alapján az is jónak tűnik, de a karrier módjáról kb. semmit se tudok.Raven17
én is pont store-ról akarom letölteni a 2011et. csupa jót olvastam róla, azt a 3000 forintot bőven megéri... 😀Habi
Ha majd beszerezted akkor írhatnál róla egy rövid beszámolót, ha nem túl nagy kérés. 😀
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
nem. De ha az Eagles Dream Teamnek van beharangozva és rá is készülünk a hibátlan mérleg+Super Bowl combóra, akkor csak elhúzzuk a szánkat ha a csoportban is csak 3. hely jön nekik össze.Amadeus91
Tehát egy játék sikere vagy bukása attól függ, hogy egy közösség előzetesen, látatlanban megalkotott igényét eléri-e vagy sem.
Így a játék minősége, a haszon, a rajongótábor mérete egyáltalán nem is játszik közre ennek megállapításában.
süti
Hát azért a jó játékoknak elég erős rajongó tábora van, az SWTORt meg egy 40 fős társasággal kezdtem el, hogy majd együtt fogunk játszani, abból 3 jutott el max szintig, és 2 hónap után már senki nem volt előfizetve.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nem. De ha az Eagles Dream Teamnek van beharangozva és rá is készülünk a hibátlan mérleg+Super Bowl combóra, akkor csak elhúzzuk a szánkat ha a csoportban is csak 3. hely jön nekik össze.Amadeus91
Tehát egy játék sikere vagy bukása attól függ, hogy egy közösség előzetesen, látatlanban megalkotott igényét eléri-e vagy sem.
Így a játék minősége, a haszon, a rajongótábor mérete egyáltalán nem is játszik közre ennek megállapításában.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
ha nyereséges lenne az SWToR és meg tudná tartani az előfizetőit, akkor nem állna át a F2P modellre.Amadeus91
Inkább nem mondok semmit, az EA üzletpolitikájáról.

Azért, mert végig WoW verőként beszéltek róla (és akkor azt nem is említem, hogy 1 hónap után meguntam az egészet 2 év várakozás után)tenorx
Tehát akkor ha én elkezdem, hogy a Rams idén Super Bowlt fog nyerni, de közben mégsem, akkor az bukás lenne, akkor is ha a tavalyinál jobb szezont zárunk ?
Illetve meguntad a Skyrimet is, akkor az is bukás ?süti
nem. De ha az Eagles Dream Teamnek van beharangozva és rá is készülünk a hibátlan mérleg+Super Bowl combóra, akkor csak elhúzzuk a szánkat ha a csoportban is csak 3. hely jön nekik össze.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ha nyereséges lenne az SWToR és meg tudná tartani az előfizetőit, akkor nem állna át a F2P modellre.Amadeus91
Inkább nem mondok semmit, az EA üzletpolitikájáról.

Azért, mert végig WoW verőként beszéltek róla (és akkor azt nem is említem, hogy 1 hónap után meguntam az egészet 2 év várakozás után)tenorx
Tehát akkor ha én elkezdem, hogy a Rams idén Super Bowlt fog nyerni, de közben mégsem, akkor az bukás lenne, akkor is ha a tavalyinál jobb szezont zárunk ?
Illetve meguntad a Skyrimet is, akkor az is bukás ?