PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Én mondjuk Cruzzal és Nicks-szel is lefutok egy csomó mindenkit, úgyhogy tényleg fura a dolog 😀Asbee
Fasz tudja.
Alapból be volt kapcsolva az auto sprint, akkor lószart se tudtam lehagyni. Most kikapcsoltam, de így sincs semmi változás.

Amúgy jah Joeyporter, online mindig picit lassabb volt a játék, és így nehezebb volt a pass rush például. De most nem a lassúság a baj, hanem, hogy én alig tudok megverni OL mant. A finesse, és a power moves se nagyon jön be, meg ha bejönne, addigra a QB rég eldobja a labdát, mire a közelébe érek a védővel.
És a 2010, stb széria után ez nekem igenis meglepetés, mert ott azért lazán vertem meg az OL mant, még a legnehezebb szinteken is. Itt meg All-pron szenvedek, mi lesz, ha belejövök és feltolom a nehézséget? 😀Stez
Felejtsd el! Geci módon elkezd csalni a gép. Az a baj, hogy ha tolod felfelé a nehézséget, attól nem a gép lesz jobb, hanem a te játékosaid idióták.
Évek óta kizárólag online nyomom a maddent, éppen ezért.
A problémám az - nem tudom, hogy másnál is aki ps3-on játszik - hogy mióta kijött a 13, azóta a 12 online módja kegyetlenül szakadozik. Lehet ez az EA részéről valamiféle turpisság?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
 blog.starwreck.com/2012/09/05/iron-sky-invasion-game-coming-to-pc-xbox-and-ps3/

jön elvileg az Iron Sky game PC/Xbox360/PS3

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
régebben láttam, hogy beszélgettek a World of Tanksról! Most két hétig otthon kell majd lennem táppénzem, és gondoltam, hogy belevágok. Tényleg ennyire jó a játék? Elég gyenge a gépem pl. egy pixel shader 2.0-as karival is elfut? Ha tudtok adni, bmien tanácsot szívesen fogadok! Köszicsebi
Legyen sok memória, azon kívül szinte bármi elviszi 😊 Amúgy rengeteg türelem és nyugodtság kell hozzá. Ha ez nincs bele se kezdj mert valami bánni fogja a környéken. 😀
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
régebben láttam, hogy beszélgettek a World of Tanksról! Most két hétig otthon kell majd lennem táppénzem, és gondoltam, hogy belevágok. Tényleg ennyire jó a játék? Elég gyenge a gépem pl. egy pixel shader 2.0-as karival is elfut? Ha tudtok adni, bmien tanácsot szívesen fogadok! Köszi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csak az a fura pass rush-nál, hogy túloldalon gép meg villog a játékossal. Próbáltam, hogy inkább csak a linebackereket irányítom, de akkor sem volt javulás...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én mondjuk Cruzzal és Nicks-szel is lefutok egy csomó mindenkit, úgyhogy tényleg fura a dolog 😀Asbee
Fasz tudja.
Alapból be volt kapcsolva az auto sprint, akkor lószart se tudtam lehagyni. Most kikapcsoltam, de így sincs semmi változás.

Amúgy jah Joeyporter, online mindig picit lassabb volt a játék, és így nehezebb volt a pass rush például. De most nem a lassúság a baj, hanem, hogy én alig tudok megverni OL mant. A finesse, és a power moves se nagyon jön be, meg ha bejönne, addigra a QB rég eldobja a labdát, mire a közelébe érek a védővel.
És a 2010, stb széria után ez nekem igenis meglepetés, mert ott azért lazán vertem meg az OL mant, még a legnehezebb szinteken is. Itt meg All-pron szenvedek, mi lesz, ha belejövök és feltolom a nehézséget? 😀

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Én mondjuk Cruzzal és Nicks-szel is lefutok egy csomó mindenkit, úgyhogy tényleg fura a dolog 😀Asbee
Stez nekem is hőbörgött anno,hogy online lassabb a játék,mint offline és emiatt nem tud sackelni 😀 Lehet szar a gépe 😀

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én mondjuk Cruzzal és Nicks-szel is lefutok egy csomó mindenkit, úgyhogy tényleg fura a dolog 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jééé Maddenben assisstant tackle 😀 20 meccs alatt 2...Asbee
Azt nálam sem nagyon ír, ami azt illeti.
Nem rossz egyébként a játék, bár a menü annyira nem jön be, illetve zavar, hogy nem nyomatják a jobbnál jobb zenéket sem egyáltalán.
Ez az XP osztogatós megoldás viszont bejön, végre eredménye is lehet, ha valaki jól játszik.
Bár az érdekes, hogy cornereknek csak akkor ad a játék XP-t szinte, ha picket/pickeket szednek, ha csak simán 20 yard alatt tartják a WR-t, azt le se szarja a program. 5 meccs alatt egyetlen Man coverage-nyi XP-t kapott a #1 CB-m.
Ami még vicces, hogy Vinatierivel 45 yardnál messzebbről esélytelen FG-t rúgni, sose megy el odáig, illetve egyelőre azt veszem észre, hogy kibaszott nehezen jutok el a DE/OLB-vel a QB-ig, sacket egyáltalán nem is tudok csinálni, de még a hurry is rohadt nehéz.
És ami érdekes, hogy be van kapcsolva az auto sprint, ennek ellenére mindig nyomom is a sprintet, viszont rohadt nevetséges, hogy a 85+ speedes Ballarddal ha megtalálom a lyukat, nem tudok 5-10-15 yardnál többet futni, mert egy DT-SS-LB is simán utol éri. De ugyanez van a 95 speedes TY Hiltonnal is, emiatt a hosszú TD teljesen ki van lőve kb. És hiába nyomogatom mindig a sprintet, meg minden szart, még a 260-280 fontos csókák is lazán utol érik a speedster WR-RB-t.
Amúgy jó a játék, tetszik igazából nagyon, hogy minden fosban lehet fejlődni a playának, játékosnak egyaránt, illetve hogy a keretszűkítéstől kezdve szinte mindent neked kell csinálnod és irányítanod, az egész franchiset. Egyszerre vagy HC és GM. Stez
Igazából én is azt vettem észre, hogy néhányan nem megfelelően kapják meg az XP-t, emiatt talán kissé nehézkes lehet fejlődni. Korábban a játékosok potenciálja is osztályozva volt A-tól F-ig, ez most eltűnt. Pedig remek volt az, mikor drafton húzol egy A-s játékost mondjuk 70-es értékkel. Tudod, hogy két évig használod backupként, majd utána mehet a kezdőbe. Itt max akkor fog fejlődni, ha végig a kezdőben van és jól is teljesít. Nálam a futójáték nagyon megy, elég nehezen tudom beállítani úgy, hogy reális képet mutasson. Külső futásoknál lehet állandóan szivatni, leginkább goal line helyzeteknél. Elég egy külső futás és begyalogolhatsz az end zone-ba... Egy-egy nagy játék mindig beakad futóktól. Pass rush-nál én azt vettem észre, hogy a jobb oldali DE-t egész egyszerűen kiveszik a játékból. Akár Tuck akár JPP játszott azon a poszton nálam, egyik sem tudott semmit összehozni. Túloldalon meg 1-2 sack lazán összejött meccsenként. Igazából a tavalyi és az idei változat összegyúrásából lehetne összehozni a "tökéletes" játékot...Asbee
Nem játszottam a tavalyival. Sőt, 2010-essel toltam utoljára ezelőtt.
Futni én is tudok, kurva jól, én nekem az a baj, hogy se futásnál, se elkapónál nem hozza ki a sebességet, és így hosszú TD-ket nem tudok tolni.
Mondom, a 95 speedes Hiltont érik utol lazán az LB-k, amikor simán üresen kaphatja el, és ha a sebességek között kihozná a különbséget, akkor nagyon lazán TD lenne.
Nekem ez az XP-s módszer jobban tetszik a potenciálnál, csak akkor volna még jobb, ha tényleg mindenki megfelelően kapná az XP-t.
A pass rush nekem LE/LOLB-ként sem megy rohadtul, általában onnan indulok, nem az RE/ROLB-ot irányítom. Esetünkben ugye Mathist. Bár még megnézem, hogy mit alkot mondjuk egy Woodley, vagy Kerrigan, akik 3-4-es játékosok, mivel ugye ebben a szériában meg van adva, melyik játékos melyik sémában hogyan érzi magát, hogy teljesít. Lehet, ez a hiba most. De Freeneyvel sem igazán megy a pass rush egyébként, bár még mindig picit könnyebb, mint Mathissel. Freeneynél ha nem is gyakran, de gyakrabban sikerül a lefordulás, illetve a power moves, de sokszor lószart se tudok tenni, így leginkább rángatom a szar controllert, hátha rájövök valami turpisságra, hogy tudom javítani a pass rusht. 😀
De azért az tetszik, hogy végre nem verem simán fossá az ellenfelet, hanem azért bárki ellen tudok szívni. 😀 Mondjuk a rush Defensem liga utolsó, ami a Colts védelemnél nem is meglepő, és valahogy azt érzem, hogy ez a széria most jobban kihozza a játékosoknak az egyéni előnyét, jobb tulajdonságait. Egyedül azzal nem vagyok kibékülve, hogy a 95-ös speedes WR-emet laán utolérik a 40-60 fonttal nehezebb, 70-80 speedes védők. Így a big play rohadtul nehéz.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jééé Maddenben assisstant tackle 😀 20 meccs alatt 2...Asbee
Azt nálam sem nagyon ír, ami azt illeti.
Nem rossz egyébként a játék, bár a menü annyira nem jön be, illetve zavar, hogy nem nyomatják a jobbnál jobb zenéket sem egyáltalán.
Ez az XP osztogatós megoldás viszont bejön, végre eredménye is lehet, ha valaki jól játszik.
Bár az érdekes, hogy cornereknek csak akkor ad a játék XP-t szinte, ha picket/pickeket szednek, ha csak simán 20 yard alatt tartják a WR-t, azt le se szarja a program. 5 meccs alatt egyetlen Man coverage-nyi XP-t kapott a #1 CB-m.
Ami még vicces, hogy Vinatierivel 45 yardnál messzebbről esélytelen FG-t rúgni, sose megy el odáig, illetve egyelőre azt veszem észre, hogy kibaszott nehezen jutok el a DE/OLB-vel a QB-ig, sacket egyáltalán nem is tudok csinálni, de még a hurry is rohadt nehéz.
És ami érdekes, hogy be van kapcsolva az auto sprint, ennek ellenére mindig nyomom is a sprintet, viszont rohadt nevetséges, hogy a 85+ speedes Ballarddal ha megtalálom a lyukat, nem tudok 5-10-15 yardnál többet futni, mert egy DT-SS-LB is simán utol éri. De ugyanez van a 95 speedes TY Hiltonnal is, emiatt a hosszú TD teljesen ki van lőve kb. És hiába nyomogatom mindig a sprintet, meg minden szart, még a 260-280 fontos csókák is lazán utol érik a speedster WR-RB-t.
Amúgy jó a játék, tetszik igazából nagyon, hogy minden fosban lehet fejlődni a playának, játékosnak egyaránt, illetve hogy a keretszűkítéstől kezdve szinte mindent neked kell csinálnod és irányítanod, az egész franchiset. Egyszerre vagy HC és GM. Stez
Igazából én is azt vettem észre, hogy néhányan nem megfelelően kapják meg az XP-t, emiatt talán kissé nehézkes lehet fejlődni. Korábban a játékosok potenciálja is osztályozva volt A-tól F-ig, ez most eltűnt. Pedig remek volt az, mikor drafton húzol egy A-s játékost mondjuk 70-es értékkel. Tudod, hogy két évig használod backupként, majd utána mehet a kezdőbe. Itt max akkor fog fejlődni, ha végig a kezdőben van és jól is teljesít. Nálam a futójáték nagyon megy, elég nehezen tudom beállítani úgy, hogy reális képet mutasson. Külső futásoknál lehet állandóan szivatni, leginkább goal line helyzeteknél. Elég egy külső futás és begyalogolhatsz az end zone-ba... Egy-egy nagy játék mindig beakad futóktól. Pass rush-nál én azt vettem észre, hogy a jobb oldali DE-t egész egyszerűen kiveszik a játékból. Akár Tuck akár JPP játszott azon a poszton nálam, egyik sem tudott semmit összehozni. Túloldalon meg 1-2 sack lazán összejött meccsenként. Igazából a tavalyi és az idei változat összegyúrásából lehetne összehozni a "tökéletes" játékot...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jééé Maddenben assisstant tackle 😀 20 meccs alatt 2...Asbee
Azt nálam sem nagyon ír, ami azt illeti.
Nem rossz egyébként a játék, bár a menü annyira nem jön be, illetve zavar, hogy nem nyomatják a jobbnál jobb zenéket sem egyáltalán.
Ez az XP osztogatós megoldás viszont bejön, végre eredménye is lehet, ha valaki jól játszik.
Bár az érdekes, hogy cornereknek csak akkor ad a játék XP-t szinte, ha picket/pickeket szednek, ha csak simán 20 yard alatt tartják a WR-t, azt le se szarja a program. 5 meccs alatt egyetlen Man coverage-nyi XP-t kapott a #1 CB-m.
Ami még vicces, hogy Vinatierivel 45 yardnál messzebbről esélytelen FG-t rúgni, sose megy el odáig, illetve egyelőre azt veszem észre, hogy kibaszott nehezen jutok el a DE/OLB-vel a QB-ig, sacket egyáltalán nem is tudok csinálni, de még a hurry is rohadt nehéz.
És ami érdekes, hogy be van kapcsolva az auto sprint, ennek ellenére mindig nyomom is a sprintet, viszont rohadt nevetséges, hogy a 85+ speedes Ballarddal ha megtalálom a lyukat, nem tudok 5-10-15 yardnál többet futni, mert egy DT-SS-LB is simán utol éri. De ugyanez van a 95 speedes TY Hiltonnal is, emiatt a hosszú TD teljesen ki van lőve kb. És hiába nyomogatom mindig a sprintet, meg minden szart, még a 260-280 fontos csókák is lazán utol érik a speedster WR-RB-t.
Amúgy jó a játék, tetszik igazából nagyon, hogy minden fosban lehet fejlődni a playának, játékosnak egyaránt, illetve hogy a keretszűkítéstől kezdve szinte mindent neked kell csinálnod és irányítanod, az egész franchiset. Egyszerre vagy HC és GM.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jééé Maddenben assisstant tackle 😀 20 meccs alatt 2...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
OBJ New England Patriots 25
Most nem azért, de hol tudok Maddenben belekezdeni olyan játékba, hogy a csapatot irányíthassam csak úgy simán?
Mert csak Ultimatet dobja fel nekem, ahhoz meg kell net.
De én net nélkül akarom tolni csak úgy simán a Coltssal. És nem edztőmeccset, vagy sima meccset.Stez
Gondolom franchisera gondolsz, ha igen akkor:
- Play Career-->Start My Career-->Play Offline-->utána a Coach-ot választod aztán vagy kreálsz 1et vagy az aktuális edzővel kezded a franchise-t
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most nem azért, de hol tudok Maddenben belekezdeni olyan játékba, hogy a csapatot irányíthassam csak úgy simán?
Mert csak Ultimatet dobja fel nekem, ahhoz meg kell net.
De én net nélkül akarom tolni csak úgy simán a Coltssal. És nem edztőmeccset, vagy sima meccset.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
megvenni nem fogom, de a végigjátszását biztosan megnézem


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
I am alive nagyon fasza. Poszt-apokaliptikus világ, tele új ötletekkel. Nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Portolás is jóra sikeredett, rendes billentyűkiosztások vannak. Irányítást is meg lehet szokni az első órában, utána már nem vészes. Sztori is tetszik eddig, bár azt mondják a vége felé az fog ellaposodik, de eddig nekem nagyon bejön.süti
én is lekaptam, bekönnyeztem, hogy csak 2 gb az egész.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932


vmiért nem tudtam beüzemelni, csak ezért szedtem le annó a csét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
I am alive nagyon fasza. Poszt-apokaliptikus világ, tele új ötletekkel. Nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Portolás is jóra sikeredett, rendes billentyűkiosztások vannak. Irányítást is meg lehet szokni az első órában, utána már nem vészes. Sztori is tetszik eddig, bár azt mondják a vége felé az fog ellaposodik, de eddig nekem nagyon bejön.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
"megvettem" de nem rendes licencelt számok vannak benne,hanem ilyen komponált számok,ezen ne lepődj meg.Az XGD3-al nekem eddig nem volt problémám Drip
De mintha ugyanazt a számot ismételné végig. Vagy én vagyok csak hülye? 😀Asbee
Hát nem tom,én megtudom különböztetni,hogyha egy új szám indul el 😀 Bár az NCAA miatt ehhez már hozzászoktam 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Holnap végre nekem is meglesz az új Madden, rohadtul tűkön ülök már, a 10-es volt még az utolsó pár éve, amit megvettem, de már nagyon hiányom van.
Remélem, hogy így pár év kimaradás után nagyot fog ütni.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"megvettem" de nem rendes licencelt számok vannak benne,hanem ilyen komponált számok,ezen ne lepődj meg.Az XGD3-al nekem eddig nem volt problémám Drip
De mintha ugyanazt a számot ismételné végig. Vagy én vagyok csak hülye? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
"megvettem" de nem rendes licencelt számok vannak benne,hanem ilyen komponált számok,ezen ne lepődj meg.Az XGD3-al nekem eddig nem volt problémám

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Maddenben meg vannak nagyon érdekes dolgok...Szerelések számánál nem veszi figyelembe az assisstant tackle-t, mindenkinél 0 van, mikor meccs után néztem, játékosoknak meg jóval kevesebb szerelés mint amennyi kéne hogy legyen. Kíváncsi vagyok mennyit zuhannak majd az értékek... Ez már alapból ront a játékélményen. Asbee
Valóban.2 napja kezdtem el még csak most értem el a Brownsal az alapszakasz első meccséhez (PS meccseket hagyom a francba) de meccs végén döbbenten vakartam a fejem,hogy mi a szösz van ... Nyílván nem fogom emiatt fikázni,mert ez a career mode nagyon tetszik eddig.Egyedül a pálya az ami még zavar... KR-nél vagy mikor megnézem a routeokat olyan mintha egy tenisz pályán szaladnának Drip
Egyébként megvetted vagy "megvetted"? Mert ugyebár XGD3-as lemezformátum van és nem olyan íróm van amivel ki tudnám írni dvd-re a teljes adatot, ezért arra gondoltam esetleg ez lehet az oka. Meg az van, hogy a menüben csak egy számot hajlandó lejátszani, azt ismételgeti állandóan...Így kicsit leront az élményből nálam az egész.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Maddenben meg vannak nagyon érdekes dolgok...Szerelések számánál nem veszi figyelembe az assisstant tackle-t, mindenkinél 0 van, mikor meccs után néztem, játékosoknak meg jóval kevesebb szerelés mint amennyi kéne hogy legyen. Kíváncsi vagyok mennyit zuhannak majd az értékek... Ez már alapból ront a játékélményen. Asbee
Valóban.2 napja kezdtem el még csak most értem el a Brownsal az alapszakasz első meccséhez (PS meccseket hagyom a francba) de meccs végén döbbenten vakartam a fejem,hogy mi a szösz van ... Nyílván nem fogom emiatt fikázni,mert ez a career mode nagyon tetszik eddig.Egyedül a pálya az ami még zavar... KR-nél vagy mikor megnézem a routeokat olyan mintha egy tenisz pályán szaladnának

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
van valakinek esetleg BeLoad account-ja?Newman
Nekem van, ha kell szólj és adok belépési adatokat.Rataxes
közben megoldódott, de azért köszi 😊

Sikerült végre felraknom az L.A.Noire-t. Eléggé akadt a gépemen, de még türhető mértékben.
Így kell lezárni egy játékot.... 😛
| Kérdés feltevésben csak olyan 70%-ot hoztam így, viszont elképesztő nyomozói megérzéseim vannak, mert Black Dalia-t egyből tudtam, hogy kicsoda lesz. Túlságosan nyájas volt a pultos, egyből őt gyanúsítottam, miután mondta a "spanyol" ügynél az egyik kocsmatulajdonos, hogy egy átmeneti pultos szolgálta ki a nőt, utánna meg már szinte biztos volt, büszke voltam magamra amikor kiderült, hogy tényleg ő volt.... 😀 |
Így net nélkül olyan 4 nap alatt lepörgettem.