PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Viszont egyre biztosabbnak tűnik, hogy jön a folytatás 2013 végén vagy 2014 elején 😊 Hogy hogyan, arról jelenleg ötletem sincsen.

Az biztos, hogy nem Connor központú epizód lesz, mert az ubinál kijelentették, hogy nem akarnak még egy trilógiát felépíteni egy karakter köré. Ha készülnek új részek, akkor mindegyik önálló főhőssel fog rendelkezni.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Végeztem az ACIII-mal. Nagyjából most úgy érzem magamat, mint a LOST utolsó jelenete után.shawnka
írj valamit róla, mert kíváncsi lennék más emberek véleményére Connorral kapcsolatban. kedvelted? igen, miért igen, nem, miért nem.
csak mert hozzám Haytham, mint karakter sokkal közelebb áll, szerintem szórakoztatóbb is..brk
az elején bírtam nagyon. tetszett az újfajta karakter, a törzsi dolgok, a nulla családi háttér (Ezionál ugye ez elég fontos volt), az hogy Luke Skywalkerként szálltunk szembe a gonosz birodalommal. aztán a játék közepe fele varázsütésre lett az egyszerű, ám tehetséges srácból hidegvérű off-the-chart fehércsuklyás, plusz kicsit elkapkodottnak éreztem az asszaszinok-templomosok-patrióták-britek szerelmi négyszöget, a végére már kavart mindenki mindenkivel, néha elvesztettem, hogy most éppen ki kivel van 😀
Haytham az elején nagyon fura volt, Ezio apjára emlékeztetett egy az egyben. Amint jött vele a fordulat, onnantól kicsit vesztett a szimpátiámból, de amikor | összeálltak Connorral, akkor nagyon hatalmas szövegeket nyomott le, onnantól nálam ő is magasabban volt, mint a játék főhőse. A végére meggyőzést vártam volna Connor részéről, hogy belássa az apja is, hogy jó lenne társulni, szóval tipikus hepiendet. De hát ez az átállítás annyira se volt egyszerű, mint az űrszkifiben. Sajnáltam, amikor bele kellett durrantani a rejtett pengét. |
Ha belegondolsz mindkettőnek igaza van, csak nézőpont kérdése. Bár az asszaszinok a szívemnek még mindig kedvesebb csoport, de jól mondta Pitcairn, hogy nem különböznek szinte semmiben. Az egyik oldal mindig kívülállókból áll, békét és szabadságot akarnak (ami persze lehetetlen), míg a templomosok befolyást, hatalmat, hogy az elveiket ráhúzhassák a pórnépre. Gyakorlatilag mindegyik oldal az akaratát akarja érvényesíteni rajtuk, csak más módszereket használnak.

Összességében eléggé megoszló a véleményem Connorról, mert a 6. szekvenciáig tetszett a motivációja, hajóskapitányként is nagyon rendben működött, sőt talán azokat élveztem vele a legjobban. Aztán utána amikor szembeszállt Achillesszel, meg úgy viselkedett, mint aki körül forog az egész világ, mert ő most nagyon fasza gyerek, az nem annyira volt király. Majd mikor | megölte gyerekkori barátját | utána úgy éreztem visszavett egy kicsit az arcából és átértékelte(meg átfestette) a helyzetét, onnantól megint képes voltam azonosulni vele. Mondjuk sokat elmond a róla, hogy a 6. és 10. szekvenciák között jobban vártam a Desmondos részeket, mint amik az Animusban történtek.

Ami talán a legjobban zavart az az, hogy Boston és New York botrányosan ugyanolyan volt nekem. Ha nem látom a térképet, nem igen tudtam volna megkülönböztetni a két várost.

Desmond végére meg nehéz pozitív szavakat találni. | Kicsit Mass Effect 3, kicsit LOST, kicsit Mátrix. Nem örültem neki. Az ember jézus lehetett volna, és megóvhatta volna Junotól a világot. |

Lehetett volna jobb is, de azért nem bánom a vételt. Így is élveztem minden percét. 7,5/10

Meg még beszúrok ide a végére egy tetszési sorrendet:

1. Assassin's Creed II
2. Assassin's Creed: Brotherhood
3. Assassin's Creed III
4. Assassin's Creed
5. Assassin's Creed: Revelations
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Végeztem az ACIII-mal. Nagyjából most úgy érzem magamat, mint a LOST utolsó jelenete után.shawnka
mellékküldetéseket toltad, vagy csak story?Habi
mindent. összeszedtem az utolsó tollat is.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként azt meg tudja mondani valaki, hogy a mentések melyik mappában vannak?Asbee
C:\ProgramData\Orbit\46\
Rejtett mappa.süti
danke


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Végeztem az ACIII-mal. Nagyjából most úgy érzem magamat, mint a LOST utolsó jelenete után.shawnka
mellékküldetéseket toltad, vagy csak story?


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyébként azt meg tudja mondani valaki, hogy a mentések melyik mappában vannak?Asbee
C:\ProgramData\Orbit\46\
Rejtett mappa.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Végeztem az ACIII-mal. Nagyjából most úgy érzem magamat, mint a LOST utolsó jelenete után.shawnka
írj valamit róla, mert kíváncsi lennék más emberek véleményére Connorral kapcsolatban. kedvelted? igen, miért igen, nem, miért nem.
csak mert hozzám Haytham, mint karakter sokkal közelebb áll, szerintem szórakoztatóbb is.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
nosztalgiából elkezdtem pörgetni a fallout franchise-t... régi szép idők 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt hiszem pár nap alatt kifulladt a Far Cry 3...
süti
Egyébként azt meg tudja mondani valaki, hogy a mentések melyik mappában vannak?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Végeztem az ACIII-mal. Nagyjából most úgy érzem magamat, mint a LOST utolsó jelenete után.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
PS3-on tolta valaki a batman Arkham Asyliumot? Lehet most van egy programhibám. Amikor Dr. Young jegyzeteit kell megtalálnom a mansionban, már vagy bolyongtam félórát megnéztem midenn szobát, de nem leltem sehol. Ekkor youtubeon láttam, hogy detective módban kéne követni a fingerprintjeit, ahogy más pályákon viszont nekem ezt az egész Mansion pályán nem jelzi ki, pedig már korábban is ki kellett volna ott, mint láttam a youtube-on. Újrakezdeni csak a checkpointtol tudtam, de akkor se tolti be, mit csináljak?zavi27
 playstationcommunity.hu/forum/179
próbálkozz itt, biztosan lesz vki aki segít.Habi
Ok, köszi! beregeltem, majd írok oda is.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
PS3-on tolta valaki a batman Arkham Asyliumot? Lehet most van egy programhibám. Amikor Dr. Young jegyzeteit kell megtalálnom a mansionban, már vagy bolyongtam félórát megnéztem midenn szobát, de nem leltem sehol. Ekkor youtubeon láttam, hogy detective módban kéne követni a fingerprintjeit, ahogy más pályákon viszont nekem ezt az egész Mansion pályán nem jelzi ki, pedig már korábban is ki kellett volna ott, mint láttam a youtube-on. Újrakezdeni csak a checkpointtol tudtam, de akkor se tolti be, mit csináljak?zavi27
 playstationcommunity.hu/forum/179
próbálkozz itt, biztosan lesz vki aki segít.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 681 — Amerikai sportok rajongója
PS3-on tolta valaki a batman Arkham Asyliumot? Lehet most van egy programhibám. Amikor Dr. Young jegyzeteit kell megtalálnom a mansionban, már vagy bolyongtam félórát megnéztem midenn szobát, de nem leltem sehol. Ekkor youtubeon láttam, hogy detective módban kéne követni a fingerprintjeit, ahogy más pályákon viszont nekem ezt az egész Mansion pályán nem jelzi ki, pedig már korábban is ki kellett volna ott, mint láttam a youtube-on. Újrakezdeni csak a checkpointtol tudtam, de akkor se tolti be, mit csináljak?
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azt hiszem pár nap alatt kifulladt a Far Cry 3...
Oké, hogy csodaszép, élő, lélegző világ
DE
Tök ugyanaz a látvány, semmiféle változatosság. Vadászás is fun, egész addig mikor már a 100. állatból vágod ki a belsőséget (megnyúzás címszó alatt), hogy a menüből (!) kiválasztva csinálj 1-2 szart a felszereléshez (amire egész a mai napig nem jöttem rá, hogy megéri-e egyáltalán gyűjteni bármit is...).
Játékmenet meg:
-> rádióállomásra felmászás (amiért cserébe ingyen cuccokat is kapsz! WTF ?!)
-> ugyanúgy kinéző ellenséges bázis (4-5 fő) legyilkolása (hogy a területen lévő összes bandita felszívódjon)
-> bandita vagy különleges állat levadászása (mintha amúgy nem lenne elég pénzed, meg XP-d)
-> unalmas miniküldetés
-> főszál végrehajtása

Persze tök jó, hogy választhatok magamnak "játék stílust", amikor az XP-ket úgyse tudom egy irányba elosztani, mert csak később unlockolhatóak, és semmi értelme sincs lopakodni mikor -a Hitmanhez hasonlóan- egy szaros kővel oda terelsz bárkit ahova akarsz.

Pedig ma nagyon vártam, hogy újra nekieshessek elölről, immáron rendesen belemerülve, de így is csak egy igen nagy csalódás fogadott. :/
Vagy csak a sok Skyrim után kevés ez...
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Idén vagy tavaly jelent meg egy sci-fi játék, ahol egy multicég ügynöke a főhős. Sajnos csak ennyi ugrik be most róla, valaki nem tudja esetleg hogy mi a címe? Double B
Deus Ex?shawnka
Nem, hasonlít rá, de nem a DE. Double B
mirrors edge?briareos
megtaláltam a Syndicate az.

Köszi mindkettőtöknek.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Idén vagy tavaly jelent meg egy sci-fi játék, ahol egy multicég ügynöke a főhős. Sajnos csak ennyi ugrik be most róla, valaki nem tudja esetleg hogy mi a címe? Double B
Deus Ex?shawnka
Nem, hasonlít rá, de nem a DE. Double B
mirrors edge?

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Idén vagy tavaly jelent meg egy sci-fi játék, ahol egy multicég ügynöke a főhős. Sajnos csak ennyi ugrik be most róla, valaki nem tudja esetleg hogy mi a címe? Double B
Deus Ex?shawnka
Nem, hasonlít rá, de nem a DE.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Idén vagy tavaly jelent meg egy sci-fi játék, ahol egy multicég ügynöke a főhős. Sajnos csak ennyi ugrik be most róla, valaki nem tudja esetleg hogy mi a címe? Double B
Deus Ex?
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Idén vagy tavaly jelent meg egy sci-fi játék, ahol egy multicég ügynöke a főhős. Sajnos csak ennyi ugrik be most róla, valaki nem tudja esetleg hogy mi a címe?
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
AC3-ban van valami előnye, ha 100% synchre csinálom a küldiket? Csak azért kérdezem, mert anno a brotherhoodban e szerint kaptuk a christina memoriest.Chevy
ha jól tudom Ezio outfitet kapsz érte.shawnka
akkor nem fogom törni magam😀
Amúgy elég gányul van portolva, de még így is rohadt jó (igaz, még csak most kezdtem el a sequence 3-at).
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Requiescat in pace, Mentore.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
AC3-ban van valami előnye, ha 100% synchre csinálom a küldiket? Csak azért kérdezem, mert anno a brotherhoodban e szerint kaptuk a christina memoriest.Chevy
ha jól tudom Ezio outfitet kapsz érte.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
AC3-ban van valami előnye, ha 100% synchre csinálom a küldiket? Csak azért kérdezem, mert anno a brotherhoodban e szerint kaptuk a christina memoriest.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan



Kitartás THQ !
7 jaték annyiért amennyiért te akard:
 www.humblebundle.com/
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
mondjuk így kapásból nem tudnám megmondani h mi az év játéka, ha nem a Dishonoured
Nem kötekedésből, de nekem olyan mindentvivő überbrutál game nem dereng idénről