NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Srácok! A zavvi-ról tényleg 1 fontért hozzák ki a játékot? Tapasztalatok?pc_x
yup
jól szállítanak, csak most már így november tájékán van hogy 3 hét is kell amire kijön, karácsonykor meg még több.
Eddig úgy 7 játékot rendeltem, mind buborékos borítékban jött, hibátlanul. És hát kurva olcsóak.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Srácok! A zavvi-ról tényleg 1 fontért hozzák ki a játékot? Tapasztalatok?


több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egy pár hír a GTA5-ről:
http://playstationcommunity.hu/note/6330

jól hangzik 😛


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jópofa lett ez az előzetes. Legyen már kedd! 😊
Call of Duty Modern Warfare 3 😀xrace77
Howard 😂

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Jópofa lett ez az előzetes. Legyen már kedd! 😊
Call of Duty Modern Warfare 3 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kicsit letérve az eddigi témáról:Előszedtem nemrég a The Guild 2 c. középkori céhes játékot,sikeresen feltelelepült és elindult,csak azt magyarázza meg nekem valaki ha tudja hogy mért fagy le állandóan 1424 19:59-nél és hogy lehet-e ez ellen csinálni valamit.Akárhányszor töltöm vissza és próbálom újra mindíg lefagy,a fast forward sebességtől kezdve a leglassabbig(pedig végre el tettem láb alól a polgármestert meg beindult a üzlet).
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
félreértés ne essék nekem is tetszett, csak az 1 hangulata nem jött át, ami tegyük hozzá h qrva magasra tette a mércét!!!Divat
Ezzel egyet tudok érteni, egy szinttel jobb az első rész hangulata szerintem is.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nincs negatívuma? azon kívül h elvesztette a Mafia jelzőjét, alapjába véve nem lett rossz játék...Mafia 2-nek gyengus, amúgy jó játék...szvszDivat
Nekem bejött ez a stílus is.vassadi
félreértés ne essék nekem is tetszett, csak az 1 hangulata nem jött át, ami tegyük hozzá h qrva magasra tette a mércét!!!
pl egy godfatherhez képest nagyságrendekkel jó a rövidsége ellenére is, csak egy Mafia utódjának nem mondanám.

|
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
nincs negatívuma? azon kívül h elvesztette a Mafia jelzőjét, alapjába véve nem lett rossz játék...Mafia 2-nek gyengus, amúgy jó játék...szvszDivat
Nekem bejött ez a stílus is.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Jól, van mit behozni. 😊Newman
Én is átestem ezen tavasszal-nyáron. 😊

Mass Effect 1-2-t ajánlom még mindenképpen.vassadi
és ha megfelelően időzít pont mire végez velük, jön a 3... 😀

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Még először le kell nyomnom az MW2-t is, viszont most a Mafia2-t szedem. 😊 Kiváncsi vagyok rá, az 1 az eddigi kedvenc játékom, de minimum top3. 😊Newman
A Mafia 2 rövid, de ezen kívül más negatívuma nem nagyon van.

Jól sejtem, hogy nemrég lett új géped, és most az elmúlt évek lemaradását pótolod? 😊vassadi
nincs negatívuma? azon kívül h elvesztette a Mafia jelzőjét, alapjába véve nem lett rossz játék...Mafia 2-nek gyengus, amúgy jó játék...szvsz

|
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Jól, van mit behozni. 😊Newman
Én is átestem ezen tavasszal-nyáron. 😊

Mass Effect 1-2-t ajánlom még mindenképpen.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Még először le kell nyomnom az MW2-t is, viszont most a Mafia2-t szedem. 😊 Kiváncsi vagyok rá, az 1 az eddigi kedvenc játékom, de minimum top3. 😊Newman
A Mafia 2 rövid, de ezen kívül más negatívuma nem nagyon van.

Jól sejtem, hogy nemrég lett új géped, és most az elmúlt évek lemaradását pótolod? 😊vassadi
Jól, van mit behozni. 😊

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
BF3-ban most csalódtam, kegyetlen rövid...
Asbee
azért nem is éppen a single player része miatt lett az ami lett. Jó lehetett volna jobb, hosszabb de amit a multi ad hozzá a játékhoz, azt nem lehet (vagy csak nagyon-nagyon nehezen) űberelni.
Mondjuk nekem mindig is az volt a teóriám, hogy a codot kijátszanám, de a bf-el nyomatnám csak a multit. És mivel multi>story ezért is maradok a BF mellett.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Még először le kell nyomnom az MW2-t is, viszont most a Mafia2-t szedem. 😊 Kiváncsi vagyok rá, az 1 az eddigi kedvenc játékom, de minimum top3. 😊Newman
A Mafia 2 rövid, de ezen kívül más negatívuma nem nagyon van.

Jól sejtem, hogy nemrég lett új géped, és most az elmúlt évek lemaradását pótolod? 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kedden pedig jön az L.A.Noire PC-re is. :cool:Newman
Kedden jön az MW3 is. 😉 Az L.A. Noire-t kicsit elhalasztom, de valószínűleg arra is sor kerül majd.vassadi
Akkor az se lesz egy rossz nap. 😀
Még először le kell nyomnom az MW2-t is, viszont most a Mafia2-t szedem. 😊 Kiváncsi vagyok rá, az 1 az eddigi kedvenc játékom, de minimum top3. 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Kedden pedig jön az L.A.Noire PC-re is. :cool:Newman
Kedden jön az MW3 is. 😉 Az L.A. Noire-t kicsit elhalasztom, de valószínűleg arra is sor kerül majd.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kedden pedig jön az L.A.Noire PC-re is. :cool:

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az gas ha én még egy gameplayt se néztem meg az agyonsztárolt BF3-ról? 😀

nem is nagyon akarok amúgy, teljesen jól elvagyok Heroes VI-al, nem szeretném, ha meglátnám BF3--at és félre kellene raknom... 😀Divat
Én is a Heroes VI-ot raktam félre a BF3-ért, viszont ne aggódj, hogy sokáig hanyagolni fogod, mert a Battlefieldet kijátszod 4 óra alatt... Úgyhogy, most Asbee után én is csalódtam a játékban, hiába volt jó, de ez így nagyon kevés, ráadásul nagyrészt szkriptelt, így újrajátszani se érdemes, multiba meg nem nincs benne sok újdonság.
Heroes VI-tal meg már lassan egy hónapja elvagyok és még csak most kezdtem a 2. kampányt. 😐 Szerintem a sorozat legjobb tagja lett. A 3-mal se játszottam ilyen jókat. Bár a dungeon nagyon hiányzik. 😕süti
hát nekem meg a tököm kivan a hírózzal, állandóan csal a buzi gép, meg találtam pár idegesítő bugot is...de azért továbbra beletolok pár órát naponta.... 😀

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na végül autosave kikapcsolásával tényleg megoldódott, mindenesetre érdekes, hogy ilyen apróságon múlik.Dub
PS3-mon tolom.
Én is néhány napja kapcsoltam ki az autosavet, mert idegelt, hogy azonnal, minden apró mozzanatom után menti automat a gép a játékom. De az, amit mondasz, olyan nekem is volt amúgy, de nekem nem sima quitnél fagyott be, hanem a save and exit módnál, egymás után háromszor is. Utána kapcsoltam mondjuk ki az autosavet, de tökre véletlenül, nem tudtam, hogy talán ez lehet a megoldás ezekre... De én azóta még nem próbáltam a kilépést a meccsről, úgyhogy nem tudom, hogy a gond megoldódott-e.. Mármint a save and exit, mert nekem a sima quitnél eddig sosem volt még probléma, pedig elég sokszor léptem már ki simán.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
az gas ha én még egy gameplayt se néztem meg az agyonsztárolt BF3-ról? 😀

nem is nagyon akarok amúgy, teljesen jól elvagyok Heroes VI-al, nem szeretném, ha meglátnám BF3--at és félre kellene raknom... 😀Divat
Én is a Heroes VI-ot raktam félre a BF3-ért, viszont ne aggódj, hogy sokáig hanyagolni fogod, mert a Battlefieldet kijátszod 4 óra alatt... Úgyhogy, most Asbee után én is csalódtam a játékban, hiába volt jó, de ez így nagyon kevés, ráadásul nagyrészt szkriptelt, így újrajátszani se érdemes, multiba meg nem nincs benne sok újdonság.
Heroes VI-tal meg már lassan egy hónapja elvagyok és még csak most kezdtem a 2. kampányt. 😐 Szerintem a sorozat legjobb tagja lett. A 3-mal se játszottam ilyen jókat. Bár a dungeon nagyon hiányzik. 😕
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
na végül autosave kikapcsolásával tényleg megoldódott, mindenesetre érdekes, hogy ilyen apróságon múlik.
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
na, 4. szezonomban megnyertem az első gyűrűt a Knickssel, MVP is lettem a döntőben 😀
Thunder ellen toltam, 3-3 után parázs 7. meccs, mondanom sem kell, hogy a gép úgy csalt, mint a picsa 😀 de így is sikerült behúzni, playám már 93-mas ratingű, ráadásul úgy, hogy csak key gameket nyomok le 😀Stez
Hadd kérdezzem már meg, hogy te PC-n tolod és eredetibe van meg? Mert én csak letöltöttem, és valószínűleg emiatt be is fejezem pályafutásom vele... Nagydöntő 7-ik mérkőzés, nagy meccsen nyerek, megvan a díjátadás, player of the game stb, és mikor a quitre rámegyek, elkezdi betölteni és lefagy. Az első idegroham után azt hittem csak kikúrt peches vagyok és pont ekkor fagyott le valamiért (maga a gép nem, csak a játék), ezért megcsináltam újra... de ugyanúgy, ugyanakkor. Valószínűleg a crack miatt vagy én nem tudom, mindenesetre tegnap esti alacsony vérnyomás ellen megtette a hatását...
szerk: közbe neten olvasom, hogy kapcsoljam ki az autosave-t, nem tudom meg merjek-e egy újabb idegbajt kockáztatni 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem eredeti példányom van és az nem indul net+steam kapcsolat nélkül!!!

Ezt, hogy tudod megcsinálni???
Egon bá
Hát őőőő...Nem megvettem, hanem "megvettem". 😊

BF3-ban most csalódtam, kegyetlen rövid...

Szerintem nem rossz választás San Andreas. Igaz kicsit talán monoton lehet ez a váltás, de nekem kegyetlenül bejött a helyszín. Azt remélem, hogy valami napsütötte helyen fog folytatódni, hát bejöt. :cool:Asbee
Azért legalább privátban megírhatnád, mert a steam most sem engedi elindulni a programot 😕
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Cod: valóban a legjobb döntés az MW2-t most lenyomni, 5.-et nem találtam normál formátumban, 'core-on se.
San Andreas meg király, kedvenc GTA részem volt. (IV-gyel még nem toltam)