PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Soap?Deny
SPOILER: Én arra a jelenetre tippelek, amikor... az orosz elnököt kimentik, de Sandmanéket hátra kell hagyniuk.vassadi
csak annyit mondanék, hogy Prága 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Soap?Deny
SPOILER: Én arra a jelenetre tippelek, amikor... az orosz elnököt kimentik, de Sandmanéket hátra kell hagyniuk.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ne spoilerezzetek, köszi. 😀Newman
Melyik CoD-ot nyomod éppen? 😀Deny
MW 2-t szedném le most, csak valamiért elveszti mindig a kapcsolatot a seedelőkkel. :/

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Én 18 perc játék után meguntam az SPt 😀 (de még nem adtam fel, hogy egyszer végigjátszom) , azóta csak MP megy. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ne spoilerezzetek, köszi. 😀Newman
Melyik CoD-ot nyomod éppen? 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ne spoilerezzetek, köszi. 😀

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
A sztori lebilincselő, volt egy olyan jelenet, amikor bevallom el is érzékenyültem.shawnka
Melyik jelenet volt az?

Gondoltam rá, hogy kapásból végigjátszom másodszor, de a Survival mód is tetszik.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Most fejeztem be a Modern Warfare 3-at. Komment nem szükséges.vassadi
A sztori lebilincselő, volt egy olyan jelenet, amikor bevallom el is érzékenyültem.shawnka
Soap?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Most fejeztem be a Modern Warfare 3-at. Komment nem szükséges.vassadi
A sztori lebilincselő, volt egy olyan jelenet, amikor bevallom el is érzékenyültem.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Most fejeztem be a Modern Warfare 3-at. Komment nem szükséges.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sziasztok nézzetek be ide www.gamersroom.hu mindent megtaláltok ami konzol van pc!GamersRoom
fasza nyelvhelyességi könyvet kerestem, de nem találtam...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Jólvan, nem csalódtam a Saints Row: The Thirdben. Nagyon elborultak a készítők 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az sokkal jobb?az SBK08at kipróbáltam még annó de engem nem győzött megCowboykarcsi
Próbáld ki pc-n, nekem Sbk X bejött, meg az előző is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az sokkal jobb?az SBK08at kipróbáltam még annó de engem nem győzött meg

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki innen esetleg tolta a MotoGP 10/11et ps3on?Mennyire arkád?Nekem az utolsó motorversenyes játékom a MotoGP2004 volt(szintén a PS verzió,PC-re már a 2002 is iszonyat gagyi volt)ha kikapcsoltál minden segítséget az még fasza kis szimulátor volt,de mióta átvette a Capcom nem mertem próbálkozni a sorozattal mert hihetetlen mennyire le lett butítva,de az új részről most nagyon azt mondják abszolút be lehet állítani a saját magunknak megfelelő nehézséget.Szóval valakinek van tapasztalata innen?Cowboykarcsi
Hát pár órát el lehet hülyülni vele. Igaz én xbox360-n toltam, de kb annyi, kíméletlenül félreraktam. Inkább Sbk sorozat...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Valaki innen esetleg tolta a MotoGP 10/11et ps3on?Mennyire arkád?Nekem az utolsó motorversenyes játékom a MotoGP2004 volt(szintén a PS verzió,PC-re már a 2002 is iszonyat gagyi volt)ha kikapcsoltál minden segítséget az még fasza kis szimulátor volt,de mióta átvette a Capcom nem mertem próbálkozni a sorozattal mert hihetetlen mennyire le lett butítva,de az új részről most nagyon azt mondják abszolút be lehet állítani a saját magunknak megfelelő nehézséget.Szóval valakinek van tapasztalata innen?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Egyik haver vett egy 250gb-s X-box 360-at, amihez adtak egy autós játékot meg a Crysis 2-t "Full game download" opcióval. Kérdésem az lenne, hogy a letöltés ingyenes, vagy perkálni kell érte? Mert kiír valami 9k HUF összeget, de a fizetési módnál ha a Redeem card számát bepötyögjük, akkor azt írja, hogy ez a Redeem Card már használva volt (X-box live-ra regisztrálás során írtuk be először a számát, akkor elfogadta).
Előre is köszi!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
aki szeretne venni fasza ps3-mat az nyugodtan írjon rám. Eladom az enyémet pár játékkal aztán beruházok egy újra, remélhetőleg fehérre 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki nem tud egy olyan listát, ahol le vannak írva a FIFA 12 csapatai a csillagszámukkal együtt?

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem is jött. Kezdődik az open beta.Delete
Azóta már az összes kocka haverom is írt, hogy nekik is ment... 😕
Pedig annyira örültem, hogy felvághatok előttük. 😂
Viszont jöhetne valami konkrétum is, mert ez a várakozás megőrjít... :/
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
mw3 kikészített... 😀 sztem simán tartotta a szintet az előző kettőhöz képest, és nem maradtak el a sokkoló jelenetek sem... na irány a multi
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Most kaptam egy mailt a következő címmel:
You Have Been Selected to Test STAR WARS: The Old Republic! :rolleyes: :cool:süti
Nekem is jött. Kezdődik az open beta.


több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Mennyivel kell neki nagyobb gép, mint az Oblivionnak?Schleck
Minimum: Dual core 2Ghz, 2GB RAM, 512MB VGA (DirectX 9.0c, Shader 3.0), 6GB HDD
Ajánlott: Quad-core 2Ghz, 4GB RAM, 1GB VGA (DirectX 9.0c, Shader 3.0)

Most töltöm, MW3 után kipróbálom.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki próbálta már a Skyrimet? Alig várom, hogy hazaérjek és kipróbáljam.Sebii
Ehj... ha a következő minimum negyedévben vannak fontosabb terveid az életben, akkor ne rakd fel. 😀
Azt hiszem, így tudnám legjobban kifejezni mennyire jó.
süti
Annyira nem fogja odavágni a szabadidőmet, mert csak hétvégén tudok vele játszani. (a laptop nem viszi)Sebii
Mennyivel kell neki nagyobb gép, mint az Oblivionnak? Én Mage Guild párti vagyok egyébként. 😉

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
hát skyrim keményen oda fog verni a szabadidőmnek 😊briareos
A guildek melyik városokban vannak? Főleg a dark brotherhood érdekel ha valaki tudja, az ő questjeik az Oblivionban is istenkirályak voltak.
Valaki próbálta már a Skyrimet? Alig várom, hogy hazaérjek és kipróbáljam.Sebii
Ehj... ha a következő minimum negyedévben vannak fontosabb terveid az életben, akkor ne rakd fel. 😀
Azt hiszem, így tudnám legjobban kifejezni mennyire jó.
süti
Annyira nem fogja odavágni a szabadidőmet, mert csak hétvégén tudok vele játszani. (a laptop nem viszi)