PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Valaki próbálta már a Skyrimet? Alig várom, hogy hazaérjek és kipróbáljam.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Madden 12 Roster frissítés hogy működik PS3-on? :/Laki
:rolleyes:Laki
A tavalyiban,ha fel akartál menni online gamelni,akkor csatlakozott az ea szerverhez,aztán automatán frissítette,az idei nincs meg így nem tudok nyilatkozni

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Srácok! A zavvi-ról tényleg 1 fontért hozzák ki a játékot? Tapasztalatok?pc_x
yup
jól szállítanak, csak most már így november tájékán van hogy 3 hét is kell amire kijön, karácsonykor meg még több.
Eddig úgy 7 játékot rendeltem, mind buborékos borítékban jött, hibátlanul. És hát kurva olcsóak.Habi
Nekem kis dobozban küldték (igaz, dvd-tokos játék), 1 font a szállítás valóban.
És karácsony táján tényleg nagy lehet a csúszás, ezt érdemes előre bekalkulálni.
De megbízható oldal, csak ajánlani tudom én is.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
En a Ghost Recon vonulatra bukom, taktika, lapitas, lopakodas, es neha 40 perc szintenkent. Lehet be fogom szrezni a Battlefield 3-at, arrol azt hallottam, hogy hasonlo a jatekmenete.lotus86
BF3-ról meg tudom erősíteni ezeket. Nekem ps-re van meg, a story állítólag annyira nem jó (nem is nyomok single playert, azért 1-2szer majd ledarálom trófeáért) de én multizok. Rengeteg mód van, és itt nem arról van szó mint a Cod-ban. Ide kell taktika, nagyon fasza magyar klánok is vannak és hát a Frosbite 2 motor odavág nagyon.
ha multizni szeretsz, ezt imádni fogod

Madden 12 Roster frissítés hogy működik PS3-on? :/Laki
:rolleyes:Laki
kukkants fel a playstationcommunity.hu oldalra. A magyar PS "társadalom" oldala, biztos a játékok között ott lesz ez is.
szerk: hát nincs 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Madden 12 Roster frissítés hogy működik PS3-on? :/Laki
:rolleyes:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
MW3: 5 óra alatt átpattantam a szingülmódon, nem csalódtam az Activisionben...legalább ez az 5 óra odabaszott, intenzív szemorgazmus az egész. nem grafikailag nyilván, de élveztem nagyon 😀

Jövő héten jöhet az új Assassin's Creed, az egyetlen sorozat, amit nem vagyok hajlandó a wirágboltból beszerezni.shawnka
En eredetiben megvettem a MW3-at, es mar most banom a napot. 40 fontot koltottem arra a .....jatekra.
Single player okes, meg nem vittem vegig, de nekem hihetetlen atalgos a tortenet- jo, tudom MW nem arrol szo. Haverok mondtak, hogy a Live mennyire jo, meg hogy az am a multiplayer. Kiprobaltam. Ennek semmi koze a valosaghoz. Nem szimplan megoltek, engem lemeszaroltak. Volt, hogy moccanni sem volt idom, mar ment is a kill cam. Probalkoztam, nagy ritkan en is ki tudtam fektetni valakit, de ez nekem nagyon nem bejovos.

En a Ghost Recon vonulatra bukom, taktika, lapitas, lopakodas, es neha 40 perc szintenkent. Lehet be fogom szrezni a Battlefield 3-at, arrol azt hallottam, hogy hasonlo a jatekmenete.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Már csak egyet kell aludni és jön a Skyrim. Alig várom már. A tanulmányaimnak meg a munkámnak oda fog baszni az biztos 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ARMA 2 még 2 órán át le van értékelve steamen félárón! 8 euró mindössze...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
AC:R-ig el kéne valamivel ütni az időt. melyik legyen ezek közül? BF3, Skyrim, L.A. Noire vagy LotR: War of the Northshawnka
bf3 kurva jó, viszont az L.A. Noire-t is szeretném kijátszani majd, mert gecire tetszik a története és amit láttam belőle


JT Daniels fan
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
AC:R-ig el kéne valamivel ütni az időt. melyik legyen ezek közül? BF3, Skyrim, L.A. Noire vagy LotR: War of the North
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
MW3: 5 óra alatt átpattantam a szingülmódon, nem csalódtam az Activisionben...legalább ez az 5 óra odabaszott, intenzív szemorgazmus az egész. nem grafikailag nyilván, de élveztem nagyon 😀shawnka
Ha minden jól megy, jövő hét elején már én is játszhatok vele.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
MW3: 5 óra alatt átpattantam a szingülmódon, nem csalódtam az Activisionben...legalább ez az 5 óra odabaszott, intenzív szemorgazmus az egész. nem grafikailag nyilván, de élveztem nagyon 😀

Jövő héten jöhet az új Assassin's Creed, az egyetlen sorozat, amit nem vagyok hajlandó a wirágboltból beszerezni.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Madden 12 Roster frissítés hogy működik PS3-on? :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megvan a 99-es rating nba 2k12-ben my player módban :cool: 😛
hát igen, érezhető a különbség azért 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nagyon nehezen tudok leszakadni a fifa 12 ultimate teamről...Habi
még a fifát is félreraktam a heroes 6 miatt...vki még tolja amúgy ilyen intenzitással rajtam kívül? 😊

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nagyon nehezen tudok leszakadni a fifa 12 ultimate teamről...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Half-Life 2: Csak a retro.

(csak nekem tűnik úgy, hogy a 2003-2006/7 közt jobb játékokat gyártottak mint mostanság? Berakom a HL2 cd-t még mindig elkap a feelingje vagy egy World in Conflict dettó.)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Valaki játszik már MW3-mal?vassadi
szombaton veszem, beadom a forma1 et....nem bejövös h már a ferrarival adni lehet a mezőnynek 2-3 mpket
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki játszik már MW3-mal?vassadi
Ha igen, akkor valaki írja meg, hogy egy BF3-hoz képest milyen és ha nekem már a MW2 se jött be egyáltalán ennek nekiálljak-e. :rolleyes: Addig inkább maradok az L.A. Noire-nál. :cool:

u.i.: Mindig csodálkoztam nba2k12-be, hogy meccs utána beszélgetésnél miért kapok annyi negatívat, mikor direkt a jófej válaszokat mondom... ma rájöttem, hogy rohadtul nem úgy van a gombkiosztás, mint azt sejtettem. 😂süti
Uh, basszus, jó, hogy mondod. 😊

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki játszik már MW3-mal?vassadi
Ha igen, akkor valaki írja meg, hogy egy BF3-hoz képest milyen és ha nekem már a MW2 se jött be egyáltalán ennek nekiálljak-e. :rolleyes: Addig inkább maradok az L.A. Noire-nál. :cool:

u.i.: Mindig csodálkoztam nba2k12-be, hogy meccs utána beszélgetésnél miért kapok annyi negatívat, mikor direkt a jófej válaszokat mondom... ma rájöttem, hogy rohadtul nem úgy van a gombkiosztás, mint azt sejtettem. 😂süti
3 perc játékból nem lehet sokat levonni, de nincs sok különbség MW2 között. BF3 miatt eléggé rákaptam most FPS-ekre (utoljára még Medal of Honort játszottam végig, meg Cs: Source az amit időnként tolok), de inkább szépen nyugodtam végigjátszom MW2-t, nem kapott el a láz most, hogy órákig MW3-mal játsszak...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Valaki játszik már MW3-mal?vassadi
Ha igen, akkor valaki írja meg, hogy egy BF3-hoz képest milyen és ha nekem már a MW2 se jött be egyáltalán ennek nekiálljak-e. :rolleyes: Addig inkább maradok az L.A. Noire-nál. :cool:

u.i.: Mindig csodálkoztam nba2k12-be, hogy meccs utána beszélgetésnél miért kapok annyi negatívat, mikor direkt a jófej válaszokat mondom... ma rájöttem, hogy rohadtul nem úgy van a gombkiosztás, mint azt sejtettem. 😂
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Valaki játszik már MW3-mal?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Kijavították már ezeket a hibákat, de parádés:
http://www.youtube.com/watch?v=xvocRAQfbE4&feature=youtube_gdata_playerHabi
Akkor haverom adhatja el,mert ő csak ezért vette meg 😀 😀 😀

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kijavították már ezeket a hibákat, de parádés:
http://www.youtube.com/watch?v=xvocRAQfbE4&feature=youtube_gdata_player


JT Daniels fan
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Srácok! A zavvi-ról tényleg 1 fontért hozzák ki a játékot? Tapasztalatok?pc_x
yup
jól szállítanak, csak most már így november tájékán van hogy 3 hét is kell amire kijön, karácsonykor meg még több.
Eddig úgy 7 játékot rendeltem, mind buborékos borítékban jött, hibátlanul. És hát kurva olcsóak.Habi
muhahaha, akkor lehet jönni fog egy-két dolog 😊