PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Cod: valóban a legjobb döntés az MW2-t most lenyomni, 5.-et nem találtam normál formátumban, 'core-on se.
San Andreas meg király, kedvenc GTA részem volt. (IV-gyel még nem toltam)

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na, 4. szezonomban megnyertem az első gyűrűt a Knickssel, MVP is lettem a döntőben 😀
Thunder ellen toltam, 3-3 után parázs 7. meccs, mondanom sem kell, hogy a gép úgy csalt, mint a picsa 😀 de így is sikerült behúzni, playám már 93-mas ratingű, ráadásul úgy, hogy csak key gameket nyomok le 😀

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem eredeti példányom van és az nem indul net+steam kapcsolat nélkül!!!

Ezt, hogy tudod megcsinálni???
Egon bá
Hát őőőő...Nem megvettem, hanem "megvettem". 😊

BF3-ban most csalódtam, kegyetlen rövid...

Szerintem nem rossz választás San Andreas. Igaz kicsit talán monoton lehet ez a váltás, de nekem kegyetlenül bejött a helyszín. Azt remélem, hogy valami napsütötte helyen fog folytatódni, hát bejöt. :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Igazából az lenne jó mint ami a Godfather 2-ben van, repülőtér oszt lehetne LA, New York, Dallas, Chicago Detroit Green Bay minden...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez elég szomorú számomra. annyi fasza hely van az országban, hogy nem hiszem el, hogy folyton a NY-LA vonalat kell nyomni. jó, mondjuk a Liberty-s részekkel semmi bajom, imádom a várost, Vice City-ért is odavoltam, de a nyugati part annyira hidegen hagy, hogy azt nehéz kifejeznem.shawnka
Valami wyomingi retekfalu alvilága viszonylag kevés lehetőséget foglal magába 😊JayB
Én valami jó kis texasi henteldére, vagy esetleg egy északi(Detroit?) helyszínre gondoltam 😀shawnka
adom Detroit-ot a GTA-ba!! 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
ez elég szomorú számomra. annyi fasza hely van az országban, hogy nem hiszem el, hogy folyton a NY-LA vonalat kell nyomni. jó, mondjuk a Liberty-s részekkel semmi bajom, imádom a várost, Vice City-ért is odavoltam, de a nyugati part annyira hidegen hagy, hogy azt nehéz kifejeznem.shawnka
Vice City-nek örültem volna leginkább, all-time kedvencem; de a San Andreas hangulata is nagyon bejött, úgyhogy nem szomorkodom. A trailerben Los Santos és a vidéki helyszín egyértelműen felismerhetők voltak; kíváncsi vagyok, San Fierro, Las Venturas, illetve a sivatag is visszatér-e.

Deny: Chicago -> Hitman: Absolution
JayB: mexikói határ -> Call of Juarez: The Cartel
😉
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
El Paso, Mehikói határ, narkó, az kell ide 😀JayB
ahogy mondod, plusz Dallas és vonzáskörzete, Dzsokijuingostul 😀 mekkora lenne egy redneck kavboj főhős 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
ez elég szomorú számomra. annyi fasza hely van az országban, hogy nem hiszem el, hogy folyton a NY-LA vonalat kell nyomni. jó, mondjuk a Liberty-s részekkel semmi bajom, imádom a várost, Vice City-ért is odavoltam, de a nyugati part annyira hidegen hagy, hogy azt nehéz kifejeznem.shawnka
Valami wyomingi retekfalu alvilága viszonylag kevés lehetőséget foglal magába 😊JayB
Én valami jó kis texasi henteldére, vagy esetleg egy északi(Detroit?) helyszínre gondoltam 😀shawnka
El Paso, Mehikói határ, narkó, az kell ide 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ez elég szomorú számomra. annyi fasza hely van az országban, hogy nem hiszem el, hogy folyton a NY-LA vonalat kell nyomni. jó, mondjuk a Liberty-s részekkel semmi bajom, imádom a várost, Vice City-ért is odavoltam, de a nyugati part annyira hidegen hagy, hogy azt nehéz kifejeznem.shawnka
Valami wyomingi retekfalu alvilága viszonylag kevés lehetőséget foglal magába 😊JayB
Én valami jó kis texasi henteldére, vagy esetleg egy északi(Detroit?) helyszínre gondoltam 😀shawnka
Mi is pont erre gondoltunk, Chicago és környéke is megérhetne egy misét, de keleti parton is akad azért település még (Boston pl; vagy lehetne egy hármast nyomatni a Washington, Philly, Atlantic City trióval - kicsit távolságban nagyok, de ezt lehet csökkenteni ugye láttuk SA-nál is).
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
kiváncsi vagyok, hogy mennyiben fog egyezni vagy különbözni maga a város, és hogy mennyivel tudják szebbre megcsinálni mint anno 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Debütált a GTA V trailer, a helyszín San Andreas.vassadi
ez elég szomorú számomra. annyi fasza hely van az országban, hogy nem hiszem el, hogy folyton a NY-LA vonalat kell nyomni. jó, mondjuk a Liberty-s részekkel semmi bajom, imádom a várost, Vice City-ért is odavoltam, de a nyugati part annyira hidegen hagy, hogy azt nehéz kifejeznem.shawnka
Valami wyomingi retekfalu alvilága viszonylag kevés lehetőséget foglal magába 😊JayB
Én valami jó kis texasi henteldére, vagy esetleg egy északi(Detroit?) helyszínre gondoltam 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Debütált a GTA V trailer, a helyszín San Andreas.vassadi
ez elég szomorú számomra. annyi fasza hely van az országban, hogy nem hiszem el, hogy folyton a NY-LA vonalat kell nyomni. jó, mondjuk a Liberty-s részekkel semmi bajom, imádom a várost, Vice City-ért is odavoltam, de a nyugati part annyira hidegen hagy, hogy azt nehéz kifejeznem.shawnka
Valami wyomingi retekfalu alvilága viszonylag kevés lehetőséget foglal magába 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kérem, valaki világosítson fel, hogy pontosan miként is működik az a steam + FM 12 kombó?

Szeretném már végre megnézni milyen is egy manager játék, de nem szeretnék elveszni az útvesztőkben! 😊

Előre is köszönöm!adyno12
Nem kell hozzá.Asbee
Nekem eredeti példányom van és az nem indul net+steam kapcsolat nélkül!!!

Ezt, hogy tudod megcsinálni???

adyno12
Letöltöd a steam alapprogramot, regisztrálsz, a programot telepíted és azt is regisztrálod, majd net+steam kapcsolatban indul a program.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Debütált a GTA V trailer, a helyszín San Andreas.vassadi
ez elég szomorú számomra. annyi fasza hely van az országban, hogy nem hiszem el, hogy folyton a NY-LA vonalat kell nyomni. jó, mondjuk a Liberty-s részekkel semmi bajom, imádom a várost, Vice City-ért is odavoltam, de a nyugati part annyira hidegen hagy, hogy azt nehéz kifejeznem.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Debütált a GTA V trailer, a helyszín San Andreas.
több mint 12 éve
szelim Cleveland Browns 61
Van valakinek eladó NCAA Football 11 vagy 12 PS3-ra?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kérem, valaki világosítson fel, hogy pontosan miként is működik az a steam + FM 12 kombó?

Szeretném már végre megnézni milyen is egy manager játék, de nem szeretnék elveszni az útvesztőkben! 😊

Előre is köszönöm!adyno12
Nem kell hozzá.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://mmopium.hu/cikk/mechwarrior-online-sokak-alma-valik-valora
http://www.pcdome.hu/hirek/21271/mechwarrior_online_bejelentes




több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Kérem, valaki világosítson fel, hogy pontosan miként is működik az a steam + FM 12 kombó?

Szeretném már végre megnézni milyen is egy manager játék, de nem szeretnék elveszni az útvesztőkben! 😊

Előre is köszönöm!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
bár tudnám a történetet... unokabátyámtol kaptam kölcsön aki bécsben lakik és így a játék is német volt...jo nagyjából vágom de azért sok részlet fekete folt maradt 😀 a végső 5 perc viszont sokkolt még így németül is 😀EaRl
Attól még a nyelvet át lehetett volna állítani angolra, nem? 😊

Ha tisztába akarod tenni a dolgokat:
http://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty:_Black_Ops#Plotvassadi
nem tudtam nyelvet állítani, a szinkron is volt, annyit tudtam segíteni magamon h beraktam a feliratot :/ 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
bár tudnám a történetet... unokabátyámtol kaptam kölcsön aki bécsben lakik és így a játék is német volt...jo nagyjából vágom de azért sok részlet fekete folt maradt 😀 a végső 5 perc viszont sokkolt még így németül is 😀EaRl
Attól még a nyelvet át lehetett volna állítani angolra, nem? 😊

Ha tisztába akarod tenni a dolgokat:
http://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty:_Black_Ops#Plot
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
A Cod tényleg egy minőségi játék, kedvencem is a háborúsak közül (még talán a MOHPA volt ennyire jó számomra, a régebbiek közül meg talán a Vietcong 😊), most viszont a BF3 elég nagy kihívó. 😀
Az 5. részt is szedem mindjárt, arról mondjuk nem hallottam túl sok jót. Az MW2-ről viszont annál többet. 😊
A Black Ops meg kiderül. 😊Newman
Az 5-öt már ne kezdd el, mert hét nap múlva jön ki az MW3. 😊 Addig inkább játszd végig az MW2-t, hogy képben legyél a történetet illetően.

A Treyarch által készített részeket gyengébbnek tartja a közvélemény, bár rossz játéknak a World at Wart se nevezném. A Black Ops vegyes megítélésű; nekem személy szerint bejött, szerintem játékmenetben és hangulatban is hozza az igazi CoD-színvonalat, a története pedig zseniális.vassadi
bár tudnám a történetet... unokabátyámtol kaptam kölcsön aki bécsben lakik és így a játék is német volt...jo nagyjából vágom de azért sok részlet fekete folt maradt 😀 a végső 5 perc viszont sokkolt még így németül is 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
A Cod tényleg egy minőségi játék, kedvencem is a háborúsak közül (még talán a MOHPA volt ennyire jó számomra, a régebbiek közül meg talán a Vietcong 😊), most viszont a BF3 elég nagy kihívó. 😀
Az 5. részt is szedem mindjárt, arról mondjuk nem hallottam túl sok jót. Az MW2-ről viszont annál többet. 😊
A Black Ops meg kiderül. 😊Newman
Az 5-öt már ne kezdd el, mert hét nap múlva jön ki az MW3. 😊 Addig inkább játszd végig az MW2-t, hogy képben legyél a történetet illetően.

A Treyarch által készített részeket gyengébbnek tartja a közvélemény, bár rossz játéknak a World at Wart se nevezném. A Black Ops vegyes megítélésű; nekem személy szerint bejött, szerintem játékmenetben és hangulatban is hozza az igazi CoD-színvonalat, a története pedig zseniális.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
A Cod tényleg egy minőségi játék, kedvencem is a háborúsak közül (még talán a MOHPA volt ennyire jó számomra, a régebbiek közül meg talán a Vietcong 😊), most viszont a BF3 elég nagy kihívó. 😀
Az 5. részt is szedem mindjárt, arról mondjuk nem hallottam túl sok jót. Az MW2-ről viszont annál többet. 😊
A Black Ops meg kiderül. 😊Newman
A 4 és a 6 multi szinten és sztoriilag is kiemelkedő, alig a várom a 3-at. Grafika nem érdekel, hatalmas a feelingje az egésznek. Az 5ös multija botrányos, a történet szódával elmegy, de ez is eléggé rövidke(najó, Gary Oldman és Kiefer Sutherland hangjai durván odacsapnak a játékban, nagyon feldobják a hangulatot). A 7 meg azért tetszett, mert a single közben folyamatosan pörög az agyad, hogy ez most miért történt így, meg most akkor ez itt most micsoda, de szerencsére a végére minden darab a helyére kerül. Multi itt sem lett maradandó, pedig elég fasza ötletek voltak benne 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Természetesen adta eléggé. 😀Newman
a 6 még jobb... nekem 5 kimaradt, a hét is elég jó, de közel sincs olyan jo mint a 4 meg a 6 😊EaRl
Nem hittem volna, hogy ennyire rövid a Cod4. Természetesen adta eléggé. 😀Newman
CoD-nál ez megszokott, quality over quantity. 😊

Holnap 17:00-kor GTA V trailer.vassadi
A Cod tényleg egy minőségi játék, kedvencem is a háborúsak közül (még talán a MOHPA volt ennyire jó számomra, a régebbiek közül meg talán a Vietcong 😊), most viszont a BF3 elég nagy kihívó. 😀
Az 5. részt is szedem mindjárt, arról mondjuk nem hallottam túl sok jót. Az MW2-ről viszont annál többet. 😊
A Black Ops meg kiderül. 😊