PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Remélem PC-re is ki lesz advaDub
Biztos vagyok benne, hogy PC-re is jönni fog, de abban is, hogy - a hagyományoknak megfelelően - később, mint konzolra.
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Gyakorlatilag hivatalos...
http://www.rockstargames.com/

:cool:vassadi
Na erre kiváncsi vagyok, én örülnék egy újabb LA-i verziónak is. Remélem PC-re is ki lesz adva és értelmesebben mint a 4 (gondolok itt az optimalizálásra meg a minden szarra való regelésre, akkor is ha nem akarod neten tolni).
több mint 12 éve
J.Jaguars 36
NHL 12-ben, hogy lehet ütközni? Melyik gombot kell hozzá nyomni, és melyik vezérlési módban? Mert bármit próbálok nem jön össze, és nem tudok korongot szerezni.


több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
nekemse sikerült, de aztán nem probáltam kerülgetni a dobozokat, hanem a gép vonala mellett mentem, előredőlve, majd a legvégén oldalra rántottam
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Anno mikor évekkel ezelőtt próbáltam másik gépnél nem jött össze a mutatvány... :rolleyes: Valami játék hiba lehet v nem tudom. mentést elküldtem ismerősnek megcsinálta küldetést aztán folyt köv. Mikor később próbáltam újra másik gépen, akkor lazán sikerült...Asbee
Lehet az lesz...

de mi lehet a géppel a baj? RAM? Régen kevesebbel megtudtam csinálni. Nem értem.Amadeus91
Nem hinném. Akkor szaggatna az egész, de úgy is fel tudnál jutni a gépre...Asbee
akkor mi a gond?! :/ már minden gané küldetést megcsináltam..de emiatt nem tudok továbblépni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
GTA San Andreas: Stowaway/Potyautas küldetést, hogy lehet megcsinálni? Sosem érem utol azt a kurva repülőt. Néztem végigjátszást, látom h egyből begyorsul mindenki a motorral de h? Én is nyomom a rádőlést meg minden és csak nem...Amadeus91
Anno mikor évekkel ezelőtt próbáltam másik gépnél nem jött össze a mutatvány... :rolleyes: Valami játék hiba lehet v nem tudom. mentést elküldtem ismerősnek megcsinálta küldetést aztán folyt köv. Mikor később próbáltam újra másik gépen, akkor lazán sikerült...Asbee
Lehet az lesz...

de mi lehet a géppel a baj? RAM? Régen kevesebbel megtudtam csinálni. Nem értem.Amadeus91
Nem hinném. Akkor szaggatna az egész, de úgy is fel tudnál jutni a gépre...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
GTA San Andreas: Stowaway/Potyautas küldetést, hogy lehet megcsinálni? Sosem érem utol azt a kurva repülőt. Néztem végigjátszást, látom h egyből begyorsul mindenki a motorral de h? Én is nyomom a rádőlést meg minden és csak nem...Amadeus91
Anno mikor évekkel ezelőtt próbáltam másik gépnél nem jött össze a mutatvány... :rolleyes: Valami játék hiba lehet v nem tudom. mentést elküldtem ismerősnek megcsinálta küldetést aztán folyt köv. Mikor később próbáltam újra másik gépen, akkor lazán sikerült...Asbee
Lehet az lesz...

de mi lehet a géppel a baj? RAM? Régen kevesebbel megtudtam csinálni. Nem értem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
GTA San Andreas: Stowaway/Potyautas küldetést, hogy lehet megcsinálni? Sosem érem utol azt a kurva repülőt. Néztem végigjátszást, látom h egyből begyorsul mindenki a motorral de h? Én is nyomom a rádőlést meg minden és csak nem...Amadeus91
Anno mikor évekkel ezelőtt próbáltam másik gépnél nem jött össze a mutatvány... :rolleyes: Valami játék hiba lehet v nem tudom. mentést elküldtem ismerősnek megcsinálta küldetést aztán folyt köv. Mikor később próbáltam újra másik gépen, akkor lazán sikerült...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
GTA San Andreas: Stowaway/Potyautas küldetést, hogy lehet megcsinálni? Sosem érem utol azt a kurva repülőt. Néztem végigjátszást, látom h egyből begyorsul mindenki a motorral de h? Én is nyomom a rádőlést meg minden és csak nem...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
mire tippelsz?

én azt mondom : Philadelphia :rolleyes:EaRl
Los Angeles (Los Santos)

Vice City-ben reménykedtem, de ilyen logóval biztosan nem az lesz. 😊vassadi
megint oda raknák? mondjuk tény nekem a San Andres feelingje tetszett a legjobban, gondolom ez már napjainkban fog játszódni
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
mire tippelsz?

én azt mondom : Philadelphia :rolleyes:EaRl
Los Angeles (Los Santos)

Vice City-ben reménykedtem, de ilyen logóval biztosan nem az lesz. 😊
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Gyakorlatilag hivatalos...
http://www.rockstargames.com/

:cool:vassadi
mire tippelsz?

én azt mondom : Philadelphia :rolleyes:
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Uncharted 3, atyaég mekkora lesz!! Kénytelen voltam előrendelni, hogy biztosan meglegyen!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Gyakorlatilag hivatalos...
http://www.rockstargames.com/

:cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nyomjuk itt a haverokkal a ps-t és fifaztunk. Egyszer csak Hajdú B:
-Rooney, akinek egyébként ma van a szülinapja.

És bazdmeg tényleg ma van a születésnapja. Mekkora már 😀Habi
rendszeridő... állítsd vissza holnap 1 nappal és bemondja megint 😀Amadeus91
persze, csak ilyenbe még nem szaladtam bele fifa karrieremben és kurvára tetszett 😀

Szerdán vagy csütörtökön jön a BF3 😊
nagy kár, hogy csak pénteken érek zaha továbbképzésről 😕


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
nyomjuk itt a haverokkal a ps-t és fifaztunk. Egyszer csak Hajdú B:
-Rooney, akinek egyébként ma van a szülinapja.

És bazdmeg tényleg ma van a születésnapja. Mekkora már 😀Habi
rendszeridő... állítsd vissza holnap 1 nappal és bemondja megint 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nyomjuk itt a haverokkal a ps-t és fifaztunk. Egyszer csak Hajdú B:
-Rooney, akinek egyébként ma van a szülinapja.

És bazdmeg tényleg ma van a születésnapja. Mekkora már 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
miért nem fut nekem az MLB 2K9? Nincs kép, csak hang. Demo sem... nem értem. Valami spec igénye van a játéknak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Valaki tolja itt a Modern Warfare 2 multit PC-n? 😀
Vagy netán aki szeretné? 😀bfrenk
Múltkor pont azon gondolkoztam, hogy az MW3 megjelenése előtt ki kellene próbálnom a második rész multiját. Törttel hogyan lehet?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
http://www.youtube.com/watch?v=mV-gnh1En6E
A 3 már le is van sz*rva. 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki tolja itt a Modern Warfare 2 multit PC-n? 😀
Vagy netán aki szeretné? 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hogy a fenébe tudok zsákolni nba2k12be?
senkivel sem tudok ugyanis, akármit is nyomogatok.. ps3-mmal játszom ugyebárStez
Sprint gomb + dobás. De értelemszerűen mindenki nem fogja bezsákolni 😀Deny
aha vágom, saját playámmal gondoltam, neki meg toltam tulajdonságokat, hogy tudjon zsákolni, illetve kevés pénzért vettem is dunk packagesot.. megy is, csak amikor ember van a közelembe és sprint+dobást tolok, mikor megyek a gyűrű felé, kurvára ziccert dob, azt csókolom..
zsákolni akkor zsákolt, amikor indítást kaptam és zavartalanul mehettem a gyűrű felé, egykén, amúgy mindig csak ziccerezik

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
hogy a fenébe tudok zsákolni nba2k12be?
senkivel sem tudok ugyanis, akármit is nyomogatok.. ps3-mmal játszom ugyebárStez
Sprint gomb + dobás. De értelemszerűen mindenki nem fogja bezsákolni 😀
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Mi nyáron próbáltunk játszani Boxal,mert a PS-em kölcsön volt adva,de 5 percenként leállt,aztán jött a gondolat,hogy rányomjuk a két ventillátort,azzal bírta 4 órát folyamatosan 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
60ért elég jó az a 320 gigás. Jóval kisebb memóriával rendelkező Xbox indul ugyanúgy 60nál. Igazából lényeges különbség van még a 2 konzol közt? (sosem volt konzolom, teljesen laikus vagyok a témában, egyszerűen meguntam a PC szervizelést)Amadeus91
az xboxok talán előbb behalnak. Nekem 2 éve van ps-em, semmi baja nem volt (kopp-kopp). Nyáron használhatod nyugodtan a 30 fokos házban is, xboxra meg 2 hűtő kell és akkor még mindig lehet meghal, plusz eléggé hangos.
Internet ingyen van ps-re, xboxnál pedig hát lóvés. egy év talán 8000. Viszont xbox neten még semmi baj nem volt, ps-en pedig tavaly ugye talán 2 hónapra is behányt a hackertámadás miatt.
Nálam rohadt nagy előnye van annak, hogy a net 0ft és mocskos sok lehetőség van rajta. annyi, hogy a 2 év alatt még a felét sztem ki sem próbáltam.
A ps3 lóvésabb dolog a játékok miatt, de egy fél éves játék a zavviról már eléggé bohóc áron lejön. 4-5 rugó és új a játék.Habi
és maga a szervizelés, kezelhetőség, garancia? (amennyire hallom, az Xboxnál szoktak kötekedni a garanciális javításokkal)Amadeus91
Én ilyet nem hallottam,kivéve persze ha ki van flashelve vagy bármilyen egyéb módosítást végzel rajta.
Nekem egyébként xboxom van lassan 1 éve,eddig semmi bajom nem volt vele(egyszer-egyszer volt h leállt egy játék jel nélkül és újra kellett indítani az egészet,de ez nem a konzol hibája valószínüleg,mert a többségükkel nem történt ilyen).Ha boxot veszel akkor érdemes flasheltetni,manapság már 10000alatt kijön és akkor mehet rá minden.Az enyém hűtésével nyáron se volt semmi gond(pedig tetőtéri szobám van,ment a klíma 24/7 amikor itthon voltam).
A korábban leírtak mellett még annyi különbség van a box és a ps közt hogy előbbinek(legalábbis szerintem)sokkal jobb a kontrollere.