PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nba 2k12-t vettem 😛
a többit majd később beszerzem, amúgy madden volt az elsődleges, de nem volt és csak 2 hét múlva érkezik új adag, addig meg nem várok, majd veszek későbbStez
biztos, hogy jól jártál. Én ma éjjel nyomtam vele laptopon kicsit, és eddig megfogott újra teljesen, mint ahogy 2K11. Kérdés, meddig tartja, az közel fél évig, majd pár hónap out és újabb jó pár hét szórakozást hozott, ha már játszottam, ettől is ennyit várok.
Régi meccsek hangulatát nagyon visszaadja, irányítás-mozgás-labdaeladás hibákon javítottak, edző se rohangál pályán, zsákolásnál védő feje se tűnik el, egyre jobbak a játszható játékok, szóval fasza 😀
de hosszabban, ha valaki igényli, akkor pár nap, pár hét múlvaDeny
tudtam, hogy nem fogom megbánni, ez eddig sem volt kérdés 😉
de játszottam is vele tegnap, karrier módban természetesen először.
ami mondjuk picit számomra érdekes, hogy nem kifejezetten cselezget a játékos, kb akármelyik gombot nyomom, semmi extrát sem csinál.. és így ugye az emberem 1-1-ben majdnem sansztalan, hogy megverjem.. dobást meg fel kell fejleszteni, szóval így nem tudok valami sok pontot termelni, ami azt illeti.. meccsenként általában 8-14 között alkotok 😀 és szinte sosincs meg az elvárás, hogy a csapattársaim által C+-os osztályzatot kapjak 😀
másik meg, hogy amikor baszott jól játszom és bemegy minden, akkor is ilyen jó esetben 6-8 perceket játszatnak aztán lehoznak.. most lett vége a rookie szezonnak, remélem, hogy ez a következő évben nőni fog.
egyébként nagyon bejön a játék, bár nem könnyű, de tényleg

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
nba 2k12-t vettem 😛
a többit majd később beszerzem, amúgy madden volt az elsődleges, de nem volt és csak 2 hét múlva érkezik új adag, addig meg nem várok, majd veszek későbbStez
biztos, hogy jól jártál. Én ma éjjel nyomtam vele laptopon kicsit, és eddig megfogott újra teljesen, mint ahogy 2K11. Kérdés, meddig tartja, az közel fél évig, majd pár hónap out és újabb jó pár hét szórakozást hozott, ha már játszottam, ettől is ennyit várok.
Régi meccsek hangulatát nagyon visszaadja, irányítás-mozgás-labdaeladás hibákon javítottak, edző se rohangál pályán, zsákolásnál védő feje se tűnik el, egyre jobbak a játszható játékok, szóval fasza 😀
de hosszabban, ha valaki igényli, akkor pár nap, pár hét múlva
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Elkezdtem az Uncharted 2-őt, hihehtelen pedig még csak az első pálya! Mennyi bepótólni valóm lesz te jó ég!! 😊 Új NBA-t is be kéne szerezni, ott a Madden, nem lehet ezt már bírni. 😊zavi27
zseniális az uncharted. és nemsokára jön a 3.rész is...nem lehet ezt bírni anyagilag 😀

Egyébként aki ps-en nyomja, főleg fifa12 és/vagy f1 az vegyen fel psn-re
kinghabi néven pörgök


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 686 — Amerikai sportok rajongója
Elkezdtem az Uncharted 2-őt, hihehtelen pedig még csak az első pálya! Mennyi bepótólni valóm lesz te jó ég!! 😊 Új NBA-t is be kéne szerezni, ott a Madden, nem lehet ezt már bírni. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nba 2k12-t vettem 😛
a többit majd később beszerzem, amúgy madden volt az elsődleges, de nem volt és csak 2 hét múlva érkezik új adag, addig meg nem várok, majd veszek később

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
rühellem a fifát és amúgy sincs kedvem soccerre kidobni a pénzt, emiatt gondoltam ezekre a játékokraStez
várd ki a PES-t,jövőhéten jön :cool:JoeyPorter
faszom bazmeg, ahelyett h lemennétek focizni a gépen nyomatjátok 😛

Embereket szörnyeket gyilkolászni, világot- világegyetemet meghódítani, stb nem tudsz csak úgy délután a haverokkal (amerikai football vagy f1 is nehézkesebb) arra jó a játék, de h már soccerolni se, csak a gép előtt...
A végén b@szni is csak játékban fogtok? 😛
no flameBlack_Adder
LOL!A 7napból 5-ön focizok (kispálya,nagypálya,edzések)
OFF vége

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Annyi biztos, hogy ha a fifat megveszed, nem fogsz csalódni. Bár ahogyan olvasom, ugyanezt elmondhatjuk a madden esetében is. Javul az EA évről évre.
BF3 multi beta fasza nagyon. Ha ezt tudja a game 1 gb-on, mi lesz itt 50en 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na mondjuk az megint jó nagy fos akkor... már a tavalyiba is az volt a legszarabb, hogy 3-5-7 éves karriert lehet max tolni, aztán meg ha elértél valamit, kidobhatod a kukába és kezdhetsz új karriert... nem hiszem el, hogy ez mondjuk senki mást sem zavar, csak engem, engem viszont kurvára idegesít..
nem tudom még, hogy mit vegyek meg, most, hogy mindenki a fifára veri, lehet érdemes lenne arra is beruháznom, de így elsődlegesen szerintem az új maddent fogom megvenni, f1 2010-em van, azzal elkaristolok még egy ideig és max akkor a 2011-et is megveszem néhány hónap múlva, ha lesz pénzem.. az nba-n gondolkodom még alapból, az nba 2000-ig még sok-sok éve mindig megvettem az aktuális sorozatot, azóta viszont kimaradt..

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
fifa nem játszik? am sztem f1Divat
rühellem a fifát és amúgy sincs kedvem soccerre kidobni a pénzt, emiatt gondoltam ezekre a játékokraStez
várd ki a PES-t,jövőhéten jön :cool:JoeyPorter
fúúúj PES 😛
F1-ben 5 éves karriert lehet tolni Stez. De sztem kurva jó a játék. Bár maddent is szeretném megvenni. Amúgy meg a Fifa idén óriásit produkált. Zseniális lett a játék. Sztem must buy kategória.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
na vajon melyik sportjátékot vegyem meg holnap?
madden 12 vs f1 11, amik eléggé érdekelnének, melyik a jobb?
f1-ben az újban is max 3-5-7 éves karriereket lehet tolni? mert a 10-ben fos volt az szerintem, hogy tovább nem engedett karrierben..
ugyanakkor az új maddenen is nagyon gondolkodom, sőőt, talán az nba-n is..Stez
NBA 2K12!!! Most szedem le, igaz PC-re, de majd írhatok róla pár szót, igaz nem holnapig 😀
De az előző rész is állat volt, ezen tovább finomítottak. Bár az NFL 12 demója boxon bejött. Forma 1 meg nálam nem sportjáték 😛 (de ez csak kötözködés)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
fifa nem játszik? am sztem f1Divat
rühellem a fifát és amúgy sincs kedvem soccerre kidobni a pénzt, emiatt gondoltam ezekre a játékokraStez
várd ki a PES-t,jövőhéten jön :cool:JoeyPorter
faszom bazmeg, ahelyett h lemennétek focizni a gépen nyomatjátok 😛

Embereket szörnyeket gyilkolászni, világot- világegyetemet meghódítani, stb nem tudsz csak úgy délután a haverokkal (amerikai football vagy f1 is nehézkesebb) arra jó a játék, de h már soccerolni se, csak a gép előtt...
A végén b@szni is csak játékban fogtok? 😛
no flame

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Rage valami hihetetlenül fasza játék lett. A bevezető videó már nagyban megalapoz mindent, ennyire összehangolt videó és zene kompozíciót egyedül a max effect 2-ben láttam. Hangalutban nekem a HL" ugrott be egyből, és van benne jó pár STALKER-es beütés.
Egyedül az idegesítő, hogy az ATI-sokkat már megint leszarták. 😕

Aki pedig még nem játszott BF3-at az sürgősen pótolja. 😛süti
Úgy terveztem, hogy a bétát kihagyom, megvárom az okt. 28at, máig bírtam. 😀
1-1.5 óra játék alapján eléggé addiktív, grafika eszméletlen, fostam, hogy az új gépemen hogyan fog futni, de semmi probléma. :cool:
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
na vajon melyik sportjátékot vegyem meg holnap?
madden 12 vs f1 11, amik eléggé érdekelnének, melyik a jobb?
f1-ben az újban is max 3-5-7 éves karriereket lehet tolni? mert a 10-ben fos volt az szerintem, hogy tovább nem engedett karrierben..
ugyanakkor az új maddenen is nagyon gondolkodom, sőőt, talán az nba-n is..Stez
fifa nem játszik? am sztem f1Divat
rühellem a fifát és amúgy sincs kedvem soccerre kidobni a pénzt, emiatt gondoltam ezekre a játékokraStez
várd ki a PES-t,jövőhéten jön :cool:

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na vajon melyik sportjátékot vegyem meg holnap?
madden 12 vs f1 11, amik eléggé érdekelnének, melyik a jobb?
f1-ben az újban is max 3-5-7 éves karriereket lehet tolni? mert a 10-ben fos volt az szerintem, hogy tovább nem engedett karrierben..
ugyanakkor az új maddenen is nagyon gondolkodom, sőőt, talán az nba-n is..Stez
fifa nem játszik? am sztem f1Divat
rühellem a fifát és amúgy sincs kedvem soccerre kidobni a pénzt, emiatt gondoltam ezekre a játékokra

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na vajon melyik sportjátékot vegyem meg holnap?
madden 12 vs f1 11, amik eléggé érdekelnének, melyik a jobb?
f1-ben az újban is max 3-5-7 éves karriereket lehet tolni? mert a 10-ben fos volt az szerintem, hogy tovább nem engedett karrierben..
ugyanakkor az új maddenen is nagyon gondolkodom, sőőt, talán az nba-n is..Stez
fifa nem játszik? am sztem f1

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na vajon melyik sportjátékot vegyem meg holnap?
madden 12 vs f1 11, amik eléggé érdekelnének, melyik a jobb?
f1-ben az újban is max 3-5-7 éves karriereket lehet tolni? mert a 10-ben fos volt az szerintem, hogy tovább nem engedett karrierben..
ugyanakkor az új maddenen is nagyon gondolkodom, sőőt, talán az nba-n is..

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bria!

Emlékszem, hogy szereted a Caesar 3-at!
Nem rég vettem meg a Grand Ages Rome nevű játékot (http://www.youtube.com/watch?v=fN-extoW7Rs), ami a C3 óta a legjobban sikerült darab! Érdemes kipróbálnod majd!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
FIFA 12 sokat fejlődött, meg én is. az 5 csillagos cselezésű játékosokkal megtanultam rabonával beadni ill gólt lőni. 😊)) jó ez az új védekezési rendszer benne, bár még szokni kell.Zsoca
online lehet vele rendesen gémelni? ha igen és van kedved vmikor tolhatnánk!

|
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
FIFA 12 sokat fejlődött, meg én is. az 5 csillagos cselezésű játékosokkal megtanultam rabonával beadni ill gólt lőni. 😊)) jó ez az új védekezési rendszer benne, bár még szokni kell.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Rage valami hihetetlenül fasza játék lett. A bevezető videó már nagyban megalapoz mindent, ennyire összehangolt videó és zene kompozíciót egyedül a max effect 2-ben láttam. Hangalutban nekem a HL" ugrott be egyből, és van benne jó pár STALKER-es beütés.
Egyedül az idegesítő, hogy az ATI-sokkat már megint leszarták. 😕

Aki pedig még nem játszott BF3-at az sürgősen pótolja. 😛
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A harmadik rész nálam tuti előrendelés.vassadi
ütős lesz az biztos, trailereket a népnek!!! 😀

|
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
A harmadik rész nálam tuti előrendelés.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 686 — Amerikai sportok rajongója
hihetetlen milyen atmoszférája van a pályáknak. "lerobbant" collector hajó belsejében visitoztam annyira tetszett.briareos
Amúgy igen, nagyon el van találva az összes küldetés, nincs két egyforma pálya, unalmas részek, stb.vassadi
Na erre mostmár én is kíváncsi vagyok, utánaolvasok.zavi27
Brutál jó kritikákat kapott, csak még elég drága, várok rá kcisit, de felírtam. 😊
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 686 — Amerikai sportok rajongója
hihetetlen milyen atmoszférája van a pályáknak. "lerobbant" collector hajó belsejében visitoztam annyira tetszett.briareos
Amúgy igen, nagyon el van találva az összes küldetés, nincs két egyforma pálya, unalmas részek, stb.vassadi
Na erre mostmár én is kíváncsi vagyok, utánaolvasok.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
hihetetlen milyen atmoszférája van a pályáknak. "lerobbant" collector hajó belsejében visitoztam annyira tetszett.briareos
Amúgy igen, nagyon el van találva az összes küldetés, nincs két egyforma pálya, unalmas részek, stb.