PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Haromt-n, Vadibandin és magamon kívül van-e még valaki innen aki aktívan és magas tierben űzi a World of Tankset?gyeek
Nyáron játszottam, de most már nem nagyon. Van egy IS7-m, T54-m meg egy S-51-m.s.gergo
Ha lenne kedved az end-gamehez Clan Warban akkor csatlakozhatnál illusztris társaságunkhoz. 😊 Jó hangulatú a csapat és már kompetitív is. PM-elj ha érdekel még pár részlet! Lehet újra megtetszik a játék. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
XBOX-ra lehet tárhelynek megformázni 512 MB-os pendrive-ot, vagy csak 1 G-stól engedi???
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Haromt-n, Vadibandin és magamon kívül van-e még valaki innen aki aktívan és magas tierben űzi a World of Tankset?gyeek
Tegnap elértem a 8000 csatát, de haromt még így is rám ver egy laza ezrest!




több mint 12 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Haromt-n, Vadibandin és magamon kívül van-e még valaki innen aki aktívan és magas tierben űzi a World of Tankset?gyeek
Nyáron játszottam, de most már nem nagyon. Van egy IS7-m, T54-m meg egy S-51-m.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Haromt-n, Vadibandin és magamon kívül van-e még valaki innen aki aktívan és magas tierben űzi a World of Tankset?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fifa12 legszebb gólok eddig:
http://n4g.com/news/845707/fifa-12-best-goals-so-far-in-the-demo-videoHabi
faszák, egyszer nekem is majdnem sikerült Tevézzel ollóznom, de lufthansa lett belőle(legalább Kun bepofozta utána...😊)

sose fogok én így megtanulni cselezni... 😀

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Fifa12 legszebb gólok eddig:
http://n4g.com/news/845707/fifa-12-best-goals-so-far-in-the-demo-video


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
PS3 alapgep az egyik szobaban a tvvel, jo messze masik szobaban a szamitogep netkabellel. Routerem nincs, a kabelt nme tudom semmikepp bedugni a psbe. Mas megoldas lehetne-e hogy legyen net a PS3ba?zavi27
router or switch mféleképpen kell...Divat
hat sajna en is erre gondolok, igen.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
PS3 alapgep az egyik szobaban a tvvel, jo messze masik szobaban a szamitogep netkabellel. Routerem nincs, a kabelt nme tudom semmikepp bedugni a psbe. Mas megoldas lehetne-e hogy legyen net a PS3ba?zavi27
router or switch mféleképpen kell...

|
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
PS3 alapgep az egyik szobaban a tvvel, jo messze masik szobaban a szamitogep netkabellel. Routerem nincs, a kabelt nme tudom semmikepp bedugni a psbe. Mas megoldas lehetne-e hogy legyen net a PS3ba?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Madden 12-ben, Superstarban játszom MLB-t és ha blitzre küldenek nem tudok az OL blokkjaiból kijönni! Milyen kombinációt kell nyomni (XBOX)???Egon bá
Right Stick lefele-Bull rush,én nemigen szoktam használni
RS Jobbra/Balra-LefordulásBerez
THX!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Madden 12-ben, Superstarban játszom MLB-t és ha blitzre küldenek nem tudok az OL blokkjaiból kijönni! Milyen kombinációt kell nyomni (XBOX)???Egon bá
Right Stick lefele-Bull rush,én nemigen szoktam használni
RS Jobbra/Balra-Lefordulás
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
WoT 6.7




több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha PS2re letöltök 1 játékot azt csak ki kell írni lemezre és menni is fog? vagy kell valami program vagy egyéb?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Madden 12-ben, Superstarban játszom MLB-t és ha blitzre küldenek nem tudok az OL blokkjaiból kijönni! Milyen kombinációt kell nyomni (XBOX)???
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
fuhhh nagyon karcol a Fifa12 demo. Nem döntöttem rosszul, hogy előrendeltem.
A hatékony védekezés kurva nehéz lett (pedig eddig sztem nagyon jól védekeztem), az ellenfél már profin nagyon szépen passzol, az esések és a meccs közbeni ütközések nagyon élethűek.
Piros pont. A nagyobbik fajtából.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát nemtom, nem rossz, de nekem elsőre full 11 az 1-2 taktikai újdonsággal, amiket be kell gyakorolni ill. megszokni...ez persze mindössze pár meccs alapján első véleményem a játékról!

mindenesetre idén pest verni fogja sztem...

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én egyenlőre nem találom ps storeon...Habi
ps3-on holnap lesz, viszont usa storen mára írták. én PC-n szedtem de már le is jött, kárh még melóba vok egy ideig... 😕Divat
jaja, én is usa store-ról próbálnám leszedni, de egyenlőre még nem rakták fel...ami késik nem múlik, gyorsan lejön ha fentleszHabi
na teszt, elsőre qrva gáz, h billel nem lehet játszani, mert nem tudom állítani...nézzük akkor gamepaddel...

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
már szedem is, rem mire hazaérek melóból, már lent lesz és csapathatom... 😊Divat
én egyenlőre nem találom ps storeon...Habi
ps3-on holnap lesz, viszont usa storen mára írták. én PC-n szedtem de már le is jött, kárh még melóba vok egy ideig... 😕Divat
jaja, én is usa store-ról próbálnám leszedni, de egyenlőre még nem rakták fel...ami késik nem múlik, gyorsan lejön ha fentlesz


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Elviekben ma nagy nap lesz/van. Fifa12 demo irány az amerikai storeraHabi
már szedem is, rem mire hazaérek melóból, már lent lesz és csapathatom... 😊Divat
én egyenlőre nem találom ps storeon...Habi
ps3-on holnap lesz, viszont usa storen mára írták. én PC-n szedtem de már le is jött, kárh még melóba vok egy ideig... 😕

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Elviekben ma nagy nap lesz/van. Fifa12 demo irány az amerikai storeraHabi
már szedem is, rem mire hazaérek melóból, már lent lesz és csapathatom... 😊Divat
én egyenlőre nem találom ps storeon...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Elviekben ma nagy nap lesz/van. Fifa12 demo irány az amerikai storeraHabi
már szedem is, rem mire hazaérek melóból, már lent lesz és csapathatom... 😊

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Elviekben ma nagy nap lesz/van. Fifa12 demo irány az amerikai storera


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Amúgy ez a zavvi elég olcsó oldal, ha tényleg nincs semmi szállítási költség, csak nekem nincs hozzá kártyám.zavi27
Amikor van (volt) szállítási költség, akkor is csak egy font, úgyhogy az nem tétel 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szerintetek erre érdemes felraknom GTA 4-et, vagy a gyenge proci miatt nemnagyon van értelme?
AMD Athlon 64 x2 5200+, 3 giga ram, Nvidia Geforce GT 520Dub
nagyszerű optimalizálása miatt 4 magon is vannak gondjai, szal proszacseresznye... 😊

|