PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Valakit érdekelnének a köv játékok ps3-ra?
-Assassins Creed 2 Complete Edition + bónusz kódok
-Uncharted 2 Among Thieves platinum edition
-Batman Arkham Asylum platinum edition
-Fifa10&11
-NBA live 09
-Call of duty 4 (MW1) game of the year edition


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
nem tudja e nagyon véletlenül valaki, hogy a tropico 4-et magyarul adták e ki vagy adják e majd ki? a google-n még fórumokat sem nagyon találtam. csak ha valaki véletlen értesült róla...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Szeretnék venni egy controllert a laptophoz. Viszont nem szeretnék sokat költeni rá, max 2-3000t. Ilyen árban lehet találni valami normálisat (és ha igen milyen márka/típust)? 😊fetomy
Én a logitechre esküdtem régen még nem volt ps-em,igaz kicsit drágább(5körül már kapsz) de elég jól bírta a gyűrődést még le nem öntöttem 1,5 dl kávéval 😀
Tescosat nem ajánlom,több ismerősömnek is volt/van és sokszor behülyülnek

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szeretnék venni egy controllert a laptophoz. Viszont nem szeretnék sokat költeni rá, max 2-3000t. Ilyen árban lehet találni valami normálisat (és ha igen milyen márka/típust)? 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nhl 2012 demo és pes 2012 (1) demo letöltve, kipróbálva

hát az nhl sokat fejlődött tavalyhoz képest, gyorsabb-jobb-szebb-hangulatosabb-játszhatóbb lett
a pes meg szar. nem tudok mit mondani 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azzal szívtam meg, hogy a Crysis 2-nél is jött az update, meg most is. Gondoltam akkor minden oké volt most is az lesz... :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Értem köszi szépen 😊 Most mennyi egy flashalés kb?habib
Olyan 4-7 ezer között szokott lenni. Hol mennyiért vállalják.Delete
Értem, köszi szépen a segítséget.

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Értem köszi szépen 😊 Most mennyi egy flashalés kb?habib
Olyan 4-7 ezer között szokott lenni. Hol mennyiért vállalják.


több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Értem köszi szépen 😊 Most mennyi egy flashalés kb?

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Akinek ki van flashalve a boxa és madden 12 játszik az hogy csinálja? 😊 Mert nekem azt írja ki h updateljem, de olyat hallottam ha yes-re nyomom akkor nem tudok játszani a játékokkal.habib
Rá kell rakni a legújabb flasht, aztán menni fog. De inkább ne updateld, vidd el valami konzolboltba ott megcsinálják.


több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akinek ki van flashalve a boxa és madden 12 játszik az hogy csinálja? 😊 Mert nekem azt írja ki h updateljem, de olyat hallottam ha yes-re nyomom akkor nem tudok játszani a játékokkal.habib
Én beszoptam ezzel...Még egyszer flashelni kell újabb verzióra vagy vmi ilyesmi. És akkor alles ok. Csak most 1 sörre nincs pénzem... 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Akinek ki van flashalve a boxa és madden 12 játszik az hogy csinálja? 😊 Mert nekem azt írja ki h updateljem, de olyat hallottam ha yes-re nyomom akkor nem tudok játszani a játékokkal.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
várom egyelőre iktriad kritikáját 😀shawnka
Amint találok (valahogy) elég helyet neki a vinyómon és kiderül, hogy fut-e egyáltalán a gépemen, azonnal megírom az én tapasztalataimat. 😊 A póló amit kaptam hozzá mindenesetre kickass és még méretre mintha rám szabták volna, pedig nem volt méretegyeztetés előtte.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
várom egyelőre iktriad kritikáját 😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na ezen a Deus Exen én konkrétan bealudtam. Rohadtul nem fogott meg benne egyelőre semmi...
Viszont, hogy a grafikája is ilyen pocsék legyen...
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Sztem a gyerek akivel most játszottam online NCAAF 12-t (irish@FSU 21:17) 6 felé törte a kontrollert és holnap lemegy a boltba eladja a játékot, soha többet college foci címmel.
De megérdemelte, rohadt nagy geci volt.JAX
valami történet is van hozzá? 😀Habi
nézzük sorban.
mivel még nincs nagy rutinom a trükkökben, van valami szar amivel a D-Line-t belehet ugratni. ennek következtében nyert vagy 16-17x5 yardot encroachment címen. kb elment egy félidő mire rájöttem, h mi az ellenszer.
az első kontroller törés az lehetett, mikor a félidő vége előtt 8 ms-el 20 yardról hail mary. megpattan a kezeken a labda és bele egy WR kezébe akivel végig is tudtam menni, TD.
a második kontroller törés. 25 ms-el a vége előtt egy FG és vezett 17:14-re. kickoff, touchback, egy pass, complete, time out, maradt kb 15 ms, hívok egy vertical pass play-t, catch, CB miss tackle és kb 60 yard TD, 21:17 ide, game over.
😀

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Megvolt az is már egy ideje :/tenorx
Akkor együtt tudok érezni. 😊
Mondjuk amilyen k*rva meleg van én még a Deus Exet se mertem elindítani, mert halálra főnnék ha a 6950 is bepörögne. 😀
Karácsonyra vízhűtést kérek.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sztem a gyerek akivel most játszottam online NCAAF 12-t (irish@FSU 21:17) 6 felé törte a kontrollert és holnap lemegy a boltba eladja a játékot, soha többet college foci címmel.
De megérdemelte, rohadt nagy geci volt.JAX
valami történet is van hozzá? 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Igazából Mass Effect szerű, a kritikák nagyon lehúzták, de én azért 3szor toltam végig, szóval nekem bejött eléggé. Ajánlom, hogy rookieban told végig először 😀 (Vagy valami újonc) és akkor másodjára mehet a veterán.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Mass effect 3: anno majdnem elsirtam magam mikor kiderült, h csak jövőre fog megjelenni. Most éppen a könyvet olvasom, ami itthon is megjelent. Mass effect felismerés.JAX
Egy hónappal az NFL-szezon vége után fog megjelenni, pont ideális. 😊

Az Alpha Protocolt viszont jó, hogy felhoztad tenorx, eddig még nem játszottam vele, de most lehet, hogy sort kerítek rá. Jöhetne egy ilyen hidegháborús témában.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Hát, annyira nem jön be a Deus Ex, nem ilyen játékra számítottam. Nagyon hiányzik már valami jóféle RPG, mint mondjuk az Alpha Protocol vagy egy Mass Effect 😕tenorx
Szeptember végén Fallout: New Vegas - Lonesome Road DLC. Addig ha esetleg nem játszottál volna ajánlom a New Vegast.süti
Megvolt az is már egy ideje :/
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Mass effect 3: anno majdnem elsirtam magam mikor kiderült, h csak jövőre fog megjelenni. Most éppen a könyvet olvasom, ami itthon is megjelent. Mass effect felismerés.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Sztem a gyerek akivel most játszottam online NCAAF 12-t (irish@FSU 21:17) 6 felé törte a kontrollert és holnap lemegy a boltba eladja a játékot, soha többet college foci címmel.
De megérdemelte, rohadt nagy geci volt.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Hát, annyira nem jön be a Deus Ex, nem ilyen játékra számítottam. Nagyon hiányzik már valami jóféle RPG, mint mondjuk az Alpha Protocol vagy egy Mass Effect 😕tenorx
Én is néztem, de inkább várok a Mass Effect 3-ra. Deus Ex helyett most játszom újra az ME2-t.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hát, annyira nem jön be a Deus Ex, nem ilyen játékra számítottam. Nagyon hiányzik már valami jóféle RPG, mint mondjuk az Alpha Protocol vagy egy Mass Effect 😕tenorx
Szeptember végén Fallout: New Vegas - Lonesome Road DLC. Addig ha esetleg nem játszottál volna ajánlom a New Vegast.