PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
irtam a madden nfl topikba (bowl.hu forum/egyeb jatekok/madden nfl) meg tegnap, ott a link
Madden NFL 07-hez honnan tudnék 2011es rostert letölteni?rfonai
football-freaks.com. Csak sajnos behalt, pedig nekem is kellene egy Madden 08hoz. Akinek van vmi újabb az jelezhetné felém. Köszi.tüsi91
Amugy a madden-re nem akartok atallni abba a topikba? ott egyertelmuen csak az szerepel :rolleyes:


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Madden NFL 07-hez honnan tudnék 2011es rostert letölteni?rfonai
football-freaks.com. Csak sajnos behalt, pedig nekem is kellene egy Madden 08hoz. Akinek van vmi újabb az jelezhetné felém. Köszi.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Madden NFL 07-hez honnan tudnék 2011es rostert letölteni?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akit érdekel - még pár nap és megérkezik ez: http://www.youtube.com/watch?v=3i7dKF6-Ctc (ha jól tudom itthon pár napot még várni kell 23.-ához képest)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=ZL6a9X11fyk nagyon yo kis game lett :cool:
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.youtube.com/watch?v=0WFu4DcYXno

Sbk2011-ben repülni tanultam 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
ez sztem az összes játékra elmondható...legszebb mikor alapból PC-re készült játékból(pl Mafia), az új rész is konzolra készül és csak átportolják PC-re, h nesztek...Divat
vagy az Alan Wake, amivel még anno a Vistát! promózták, aztán meg konzol only lett
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
A legutóbbi roster update-et honnan lehet letölteni?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ez sztem az összes játékra elmondható...legszebb mikor alapból PC-re készült játékból(pl Mafia), az új rész is konzolra készül és csak átportolják PC-re, h nesztek...

|
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Maddent azért nem kap a pc, mert kinn szinte mindenki, aki megveszi a játékot, az konzolra veszi meg. (Persze, többen játszanának vele PC-n, de annak nagy része letöltés.) Madden pedig még egyértelműen az USA-nak készül.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kár h PC-re nem jön a Madden..én is még a 08-t foltozgatom (Rosterek...neki álltam a friss újoncokat megcsinálni...meg ilyenek).Amadeus91
hát igen. szégyelljék magukat... meg be lehet venni a kuppancsot.

lesnek, hogy PC-n nem sikeresek. nem hát. miért legyenek mikor minden évben nelkérnek egy 10.000-rest lényegében egy rosterfrissítésért. hát nem jó üzlet?

az, hogy beleraknak egy két mozgásformát, meg új időjárást, új kameranézetet az tényleg kőkemény változás.

addig addig tér rá a játékipar a konzolos dolgokra még valaki/valakik valami csudajó kalózmásolatot ki nem találnak.Ventura
egyébként még egy gondolat... azthiszem ez lesz a 4. év, hogy nincs pc-re? ilyen távlatból igazán megérdemelnénk, hogy kiadnák PC-re a 2012-őt.. persze nem kéne 2013-ban kiadni pc-re, csaka zért, hogy legyen már jó madden nfl pc-re is. legfeljebb csinálnak rostert hozzá évente. de ha már olyan kutyaütök lennének, akkor azt is fanok csinálnák. könyörgöm, egy jó grafikájú, jó inteliganciájú játékot dobjanak m ár ki. csak egyszer, aztán majd pár év múlva megint...Ventura
madden 08 volt az uccsó PC-re, idén pl iOS-re is kiadja az EA...sztem biztos h nem lesz már PC madden, EA más játékokkal is meglépte ezt(pl. NHL), de azt 1 éven belül újra kiadta PC-re, bár ha abból indulok ki h pl a legutóbbi új PC-s fifa, az előtte évi konzolos átirata volt, akkor nem tudom ezt miért nem képesek megcsinálni maddenre....egy szó mint száz kell venni egy konzolt...

|
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
PCM11-hez van valakinek krekkje?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
kár h PC-re nem jön a Madden..én is még a 08-t foltozgatom (Rosterek...neki álltam a friss újoncokat megcsinálni...meg ilyenek).Amadeus91
hát igen. szégyelljék magukat... meg be lehet venni a kuppancsot.

lesnek, hogy PC-n nem sikeresek. nem hát. miért legyenek mikor minden évben nelkérnek egy 10.000-rest lényegében egy rosterfrissítésért. hát nem jó üzlet?

az, hogy beleraknak egy két mozgásformát, meg új időjárást, új kameranézetet az tényleg kőkemény változás.

addig addig tér rá a játékipar a konzolos dolgokra még valaki/valakik valami csudajó kalózmásolatot ki nem találnak.Ventura
egyébként még egy gondolat... azthiszem ez lesz a 4. év, hogy nincs pc-re? ilyen távlatból igazán megérdemelnénk, hogy kiadnák PC-re a 2012-őt.. persze nem kéne 2013-ban kiadni pc-re, csaka zért, hogy legyen már jó madden nfl pc-re is. legfeljebb csinálnak rostert hozzá évente. de ha már olyan kutyaütök lennének, akkor azt is fanok csinálnák. könyörgöm, egy jó grafikájú, jó inteliganciájú játékot dobjanak m ár ki. csak egyszer, aztán majd pár év múlva megint...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
eléggé sajnálom, hogy nem jön PS2-re. pedig a 11-el elszórakoztam 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
haha 😛

megnyertem a középiskolai bajnokságot veretlenül,5 csillagos prospect voltam,legjobb RB a classban,commitoltam a Michiganhez ahol jelenleg második számú futó vagyok(most vagyok week5-nél,4th string RB-ként kezdtem a szezont).week 6-nél pedig jön a position battle a kezdő posztért :cool:Joci
RB? nem waterboy? 😀Divat
nagyon gondolkodtam rajta hogy waterboy vagy running black de végül úgy döntöttem hogy a tiszteletedre meghagyom neked a waterboy szerepét 😛Joci
áááá engem a juve draftolt... 😀

|
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
abba is utolsó vagy?Divat
haha 😛

megnyertem a középiskolai bajnokságot veretlenül,5 csillagos prospect voltam,legjobb RB a classban,commitoltam a Michiganhez ahol jelenleg második számú futó vagyok(most vagyok week5-nél,4th string RB-ként kezdtem a szezont).week 6-nél pedig jön a position battle a kezdő posztért :cool:Joci
RB? nem waterboy? 😀Divat
nagyon gondolkodtam rajta hogy waterboy vagy running black de végül úgy döntöttem hogy a tiszteletedre meghagyom neked a waterboy szerepét 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nagyon király lett a Road to Glory mód az ncaa12-benJoci
abba is utolsó vagy?Divat
haha 😛

megnyertem a középiskolai bajnokságot veretlenül,5 csillagos prospect voltam,legjobb RB a classban,commitoltam a Michiganhez ahol jelenleg második számú futó vagyok(most vagyok week5-nél,4th string RB-ként kezdtem a szezont).week 6-nél pedig jön a position battle a kezdő posztért :cool:Joci
RB? nem waterboy? 😀

|
több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Hát remélem meg tudják úgy oldani, hogy idén kiadják, örülnék neki 😊

több mint 12 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
úgy tudom még nincs kint a béta, amit egyébként q3ra ígértek szal legkésőbb szeptemberben jönnie kell, viszont való igaz, hogy holnap este zárja a blizzard a gazdasági beszámolóját és a rajongók arra számítanak, hogy ezzel együtt bejelentik a closed beta indítását is. a blizzard májusban azt mondta h szeretnék ha még idén megjelenne a játék, úgyhogy van remény egy decemberi megjelenésre.

child please!
több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Úgy hallottam ki jött a Diablo 3 béta verzió, akkor nem sokára ki kell jönnie az egésznek? 😊

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nagyon király lett a Road to Glory mód az ncaa12-benJoci
abba is utolsó vagy?Divat
haha 😛

megnyertem a középiskolai bajnokságot veretlenül,5 csillagos prospect voltam,legjobb RB a classban,commitoltam a Michiganhez ahol jelenleg második számú futó vagyok(most vagyok week5-nél,4th string RB-ként kezdtem a szezont).week 6-nél pedig jön a position battle a kezdő posztért :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
kár h PC-re nem jön a Madden..én is még a 08-t foltozgatom (Rosterek...neki álltam a friss újoncokat megcsinálni...meg ilyenek).Amadeus91
hát igen. szégyelljék magukat... meg be lehet venni a kuppancsot.

lesnek, hogy PC-n nem sikeresek. nem hát. miért legyenek mikor minden évben nelkérnek egy 10.000-rest lényegében egy rosterfrissítésért. hát nem jó üzlet?

az, hogy beleraknak egy két mozgásformát, meg új időjárást, új kameranézetet az tényleg kőkemény változás.

addig addig tér rá a játékipar a konzolos dolgokra még valaki/valakik valami csudajó kalózmásolatot ki nem találnak.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
szelim Cleveland Browns 61
Valaki le bírta már szedni a Madden 12 demót?szelim
én se usa se angol store kínálatában nem találkoztam vele. Ellenben most jött le az ncaa 12 demó, mindjárt megy is a próba vele.Habi
Usa idő szerint este 7kor teszik fel,szóval nálunk holnap lesz belőleJoeyPorter
Nekem még mindig nincs fent.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nagyon király lett a Road to Glory mód az ncaa12-benJoci
abba is utolsó vagy?

|
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nagyon király lett a Road to Glory mód az ncaa12-ben


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/