PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Szerintetek erre érdemes felraknom GTA 4-et, vagy a gyenge proci miatt nemnagyon van értelme?
AMD Athlon 64 x2 5200+, 3 giga ram, Nvidia Geforce GT 520
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
valaki nem tudja,hogy az nfl 2012 xboxra mikor jön ki?előre is köszarsenal204
http://lmgtfy.com/?q=Madden+NFL+2012+xbox+release+datetenorx
ez kurva nagy 😀 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
valaki nem tudja,hogy az nfl 2012 xboxra mikor jön ki?előre is köszarsenal204
http://lmgtfy.com/?q=Madden+NFL+2012+xbox+release+date
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
valaki nem tudja,hogy az nfl 2012 xboxra mikor jön ki?előre is kösz
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
micsoda ajánlatok...össze is verekedtek érte? 😀

mennyiért vetted ps3-at? használt? h-h nem box? 😛Divat
60ért vettem, most volt árcsökkenés nemrégiben, ahogy olvastam+ajándék HDMI kábel. meg eladtam a ps2öm 15ért, így lassan 40ért kaptam egy hármat. 😊
Hát most 2 db bolti Uncharted van 10ért, úgyhogy nem elég gáláns az ajánlatok, de azért köszi! 😛
Amúgy ez a zavvi elég olcsó oldal, ha tényleg nincs semmi szállítási költség, csak nekem nincs hozzá kártyám.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
micsoda ajánlatok...össze is verekedtek érte? 😀

mennyiért vetted ps3-at? használt? h-h nem box? 😛

|
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
majd a 2nél mit fogsz mondani...illetve a most következő 3nál...😀Habi
Jaja, olvastam azokról is, meg haveromtól kölcsön is kaptam az első 2 részt. Viszont az NCAA és Madden részeket magamnak kell majd begyűjtenem, nem olcsó mulatságok. 😊 Bár lehet az unchartedeket is megveszem aok már oclsóbbak valamivel mostanában.zavi27
főleg, ha tőlem veszed meg 4,5k+postáért az uncharted2őt 😊Habi
Vagy tőlem 4k-ért, postával együtt. 😛
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nemrég megvett PS3amon megkezdetm az Uncharted nevű csoda első részét, fantasztikus!zavi27
majd a 2nél mit fogsz mondani...illetve a most következő 3nál...😀Habi
Jaja, olvastam azokról is, meg haveromtól kölcsön is kaptam az első 2 részt. Viszont az NCAA és Madden részeket magamnak kell majd begyűjtenem, nem olcsó mulatságok. 😊 Bár lehet az unchartedeket is megveszem aok már oclsóbbak valamivel mostanában.zavi27
főleg, ha tőlem veszed meg 4,5k+postáért az uncharted2őt 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Nemrég megvett PS3amon megkezdetm az Uncharted nevű csoda első részét, fantasztikus!zavi27
majd a 2nél mit fogsz mondani...illetve a most következő 3nál...😀Habi
Jaja, olvastam azokról is, meg haveromtól kölcsön is kaptam az első 2 részt. Viszont az NCAA és Madden részeket magamnak kell majd begyűjtenem, nem olcsó mulatságok. 😊 Bár lehet az unchartedeket is megveszem aok már oclsóbbak valamivel mostanában.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nemrég megvett PS3amon megkezdetm az Uncharted nevű csoda első részét, fantasztikus!zavi27
majd a 2nél mit fogsz mondani...illetve a most következő 3nál...😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Nemrég megvett PS3amon megkezdetm az Uncharted nevű csoda első részét, fantasztikus!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
A Max Payne 2 PC játékot keresném. Sehol nem találtam egy használható linket, tudna valaki segíteni? Torrent nem érdekel, gyors linkek érdekelnének.
Előre is köszönöm ha valaki tud ebben a kérdésben segíteni.danyly
http://cdgalaxis.hu/PC/17563/max-payne-antologia-1-es-2.html

Ennyiért van eredeti, minek torrentezni? Nem egy tízezres játék...

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
gondolom páran játszottatok a gta 4-el és talán annak kiegészítőjével is. jelen esetben a gay tony-ban lenne gondom. méghozzá, hogy arra már rájöttem, hogy kell táncolni, de mikor maximumra viszem az értéket, akkor a csaj csak egy csókot ad, de semmi több. a videókban meg elmennek a wc-be "lövöldözni"
ha többször egymás után ezt megcsinálom, hogy maximumra viszem akkor is csak olyan interakció jön, hogy csoportos tánc, de még egyszer sem adta be, hogy félremegyünk a wc-be. tán a patchben kivették ezt vagy mi? nektek sikerült már ez egyáltalán?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kijött a Space Marine. Lehet menni hentelni. 😛

Akinek eltudta indítani a From Dust nevezetű játékot megkeresne PM-ben?
Köszönöm.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Max Payne 2 PC játékot keresném. Sehol nem találtam egy használható linket, tudna valaki segíteni? Torrent nem érdekel, gyors linkek érdekelnének.
Előre is köszönöm ha valaki tud ebben a kérdésben segíteni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szerintem a BF3 az lesz. októberben érkezik.shawnka
sztem jó lesz az optimalizálva, bár ultrán biztos megizzaztja a gépeket...jöhetne már amúgy, Batman:AA-al egyetemben...Divat
Arkham City az 😛shawnka
jogos, a lényeg h a kezembe akarom már!!! 😀

|
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
mi most a leginkább vasizzassztó game? azaz mi az ami még a nasa gépein is szaggatna?briareos
szerintem a BF3 az lesz. októberben érkezik.shawnka
sztem jó lesz az optimalizálva, bár ultrán biztos megizzaztja a gépeket...jöhetne már amúgy, Batman:AA-al egyetemben...Divat
Arkham City az 😛
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mi most a leginkább vasizzassztó game? azaz mi az ami még a nasa gépein is szaggatna?briareos
szerintem a BF3 az lesz. októberben érkezik.shawnka
sztem jó lesz az optimalizálva, bár ultrán biztos megizzaztja a gépeket...jöhetne már amúgy, Batman:AA-al egyetemben...

|
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
mi most a leginkább vasizzassztó game? azaz mi az ami még a nasa gépein is szaggatna?briareos
szerintem a BF3 az lesz. októberben érkezik.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mi most a leginkább vasizzassztó game? azaz mi az ami még a nasa gépein is szaggatna?briareos
gta4

|
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
mi most a leginkább vasizzassztó game? azaz mi az ami még a nasa gépein is szaggatna?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mivel rendelkezem egy xbox 360-nal, ezert mar nagyon vartam az NCAA footballt, de amikor megtudtam, hogy nekunk nem lesz moka, mert csak NTSC-ben adja ki az EA, nos akkor nagyon kiakadtam. Ma reggel azonban csak a poen kedveert leszedtem az NCAA 12 demojat, es legnagyobb meglepetesemre mukodik, Texassal alaposan el is vertem az Oregont. Na, most akkor ez mit jelent?? Marmint, az, hogy egy elvileg kizarolag NTSC-s jatekot a PAL-os gepemen jatszottam. (Megneztem az oldalt, ahol elemzik, hogy melyik jatek milyen rendszereken mukodik, es ott azt talaltam, hogy az NTSC-s NCAA nem fog mukodni PAL-os gepen.)

http://www.play-asia.com/paOS-00-3-xbox360_compatibility_guide-49-en-84-v.html#list

Valaszokat elore is koszonom!lotus86
Hello!

Nem fog működni xboxon! A letöltött tartalom (ld. demo) megy, tehát, ha DLC-n, letöltős verzióban meg lehetne venni, akkor működne xbox-on is, a dvd-s verzió viszont sajna nem fog.
Én két évet vártam, hogy ezt megoldják valahogy, nem tették, így két hete lecseréltem a boxot PS3-ra. Azon viszont hibátlan!!!

üdv
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Vettem vegre egy PS3at. Volt valami kulfoldi odlal ahol "fillerekert" lehet jatekokat venni, de nem remlik mi volt az oldal cime. Valami vasarnapi akcio is remlik rajta. Meg tudnatok mondani?zavi27
a neved? 😀 (zavvi)Divat
jaa, tényleg! 😀 Ezt nem tudtam. És akkor a rendelés onnan hogy működik, sima bankkártya, paypal, csomagban akciósabb?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Vettem vegre egy PS3at. Volt valami kulfoldi odlal ahol "fillerekert" lehet jatekokat venni, de nem remlik mi volt az oldal cime. Valami vasarnapi akcio is remlik rajta. Meg tudnatok mondani?zavi27
a neved? 😀 (zavvi)Divat
és hétfői eksön van rajta, de nagyjából ua azok az árak pénteken is mint hétfőn
pár hsz-el fentebb hirdettem pár fasza játékot, nézz rájuk 😊
assassins creed 2 már elment


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Vettem vegre egy PS3at. Volt valami kulfoldi odlal ahol "fillerekert" lehet jatekokat venni, de nem remlik mi volt az oldal cime. Valami vasarnapi akcio is remlik rajta. Meg tudnatok mondani?zavi27
a neved? 😀 (zavvi)

|