PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
aztakurva, mass effect 2 kurva kemény. kőkeményen becsúszott a top három game-em közé, és még nincs vége. helyenként... nehéz 😀briareos
Üdv a klubban. De hol nehéz? 😊vassadi
mondjuk úgy mit sem sejtve "intézzük el ezt a mellékküldetést" felkiáltással, elugrottam megmenteni a raboskodó dokit hakkett kérésére, nem kicsit megszopatva magam, amikor kicsivel később már egy MER felé rohanó robbanás előtt álló meteoron találtam magam 😊

de kurvára tetszik, hihetetlen milyen atmoszférája van a pályáknak. "lerobbant" collector hajó belsejében visitoztam annyira tetszett.

Nagyon kiváncsi leszek a 3ra

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
aztakurva, mass effect 2 kurva kemény. kőkeményen becsúszott a top három game-em közé, és még nincs vége. helyenként... nehéz 😀briareos
Üdv a klubban. De hol nehéz? 😊
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
hatalmas lemaradást hoztam be, most h már normál vasam van, lenyomtam mass effect 1-et, 2 most telepszik.
hát, tényleg kurva nagy 😊briareos
Helyes, helyes 😊tenorx
aztakurva, mass effect 2 kurva kemény. kőkeményen becsúszott a top három game-em közé, és még nincs vége. helyenként... nehéz 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
hatalmas lemaradást hoztam be, most h már normál vasam van, lenyomtam mass effect 1-et, 2 most telepszik.
hát, tényleg kurva nagy 😊briareos
Helyes, helyes 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
meghozták a fifa 12-t. Atyavilág....:cool:


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
hatalmas lemaradást hoztam be, most h már normál vasam van, lenyomtam mass effect 1-et, 2 most telepszik.
hát, tényleg kurva nagy 😊

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Én is előrendeltem, de a szöveget leginkább a kiemelt rész miatt tettem be. Sok mindent nem kell tulajdonítani a béta tesztnek, főleg grafó szempontból. Jó lesz nagyon. Még durván 3 hét és megkapják az előrendelők kb. 😊
nfl-ncaa nézés, f1 2011, fifa12, bf3
és akkor a csajozás hol marad? 😀 szárazévszak lesz ebből 😀Habi
Hol rendelted elő? Egyébként a Fifa 12-őt leszámítva, ugyan ez a sors vár rám is. 😀Vadkender
platinumshop
jó áron is volt, extratartalmasat rendeltem. Mondjuk mostanában innen rendelek csakHabi
Én konzolokszervizéből, mert ott elméletileg kapok hozzá pólót is. És én is Limitedeset rendeltem. Jár hozzá minden. Bár kezdek kicsit parázni, hogy azóta semmi jelzés tőlük, és már csak nagyjából 3 hét van hátra. Csak 9 ropiért volt meghirdetve, én nem találtam nála jobbat.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én is előrendeltem, de a szöveget leginkább a kiemelt rész miatt tettem be. Sok mindent nem kell tulajdonítani a béta tesztnek, főleg grafó szempontból. Jó lesz nagyon. Még durván 3 hét és megkapják az előrendelők kb. 😊
nfl-ncaa nézés, f1 2011, fifa12, bf3
és akkor a csajozás hol marad? 😀 szárazévszak lesz ebből 😀Habi
Hol rendelted elő? Egyébként a Fifa 12-őt leszámítva, ugyan ez a sors vár rám is. 😀Vadkender
platinumshop
jó áron is volt, extratartalmasat rendeltem. Mondjuk mostanában innen rendelek csak


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Én is előrendeltem, de a szöveget leginkább a kiemelt rész miatt tettem be. Sok mindent nem kell tulajdonítani a béta tesztnek, főleg grafó szempontból. Jó lesz nagyon. Még durván 3 hét és megkapják az előrendelők kb. 😊
nfl-ncaa nézés, f1 2011, fifa12, bf3
és akkor a csajozás hol marad? 😀 szárazévszak lesz ebből 😀Habi
Hol rendelted elő? Egyébként a Fifa 12-őt leszámítva, ugyan ez a sors vár rám is. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én is előrendeltem, de a szöveget leginkább a kiemelt rész miatt tettem be. Sok mindent nem kell tulajdonítani a béta tesztnek, főleg grafó szempontból. Jó lesz nagyon. Még durván 3 hét és megkapják az előrendelők kb. 😊
nfl-ncaa nézés, f1 2011, fifa12, bf3
és akkor a csajozás hol marad? 😀 szárazévszak lesz ebből 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
A Playstation 3-ra is október 28-án érkező háborús FPS, a Battlefield 3 a legnagyobb Electronic Arts szoftverekhez hasonlóan saját online szociális felületet kap, melynek neve Battlelog. Ezen keresztül érhetik el egymást a playerek, tekinthetik meg statisztikáikat, és intézhetik ügyeiket - ezt mutatja be a következő trailer.

...de mielőtt kattintanál, pár infó a játékkal kapcsolatban. A multiplayer béta immár mindenki számára elérhető. Ennek kipróbálása után több csalódott hang jelent meg az interneten, mondván nem feltétlenül azt a magas minőséget kapták a játékosok, amit a előzetes videók alapján elvártak. Nos kiderült: a béta egy igen régi szoftververzióval működik, mely ráadásul a letöltési méret optimalizálása miatt nem is a végleges textúracsomagot tartalmazza. A bolti game PS3-on 50GB-os Blu-ray lemezen terpeszkedik és fényévekkel szebb, jobb, okosabb, mint a béta, mind multiban, mind pedig szingliben - utóbbi kifejezetten mutatós!

A Playstation 3 verzió különösen minőségi, a konzolos változatok között a legerősebb - és köszönőviszonyban sincs a kompromisszumos és régi kódot használó bétával. Lesz meglepetés a végleges játék gépbe kerülése és kipróbálása után!

http://www.youtube.com/watch?v=ENevLM-G9DIHabi
Ez mind szép és jó, de akkora poén, hogy BÉTA miatt egyből lehúzzák. Könyörgöm, a béta az csak tesztfázis. Nem demo, ahol már mindennek klappolni kell mindennel. Én kipróbáltam, és már láttam olyan vidit is ahol már most meghackelték a rendszert. Nekem a játék bejön, de ez az új Battlelogos rendszer egy katasztrófa. Remélem ezen is javítanak még. Aki esetleg fel akar venni, Vadkender néven (azthiszem 😀) megtalál. Előrendelőként remélem még sok jót alkotnak rajta.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A Playstation 3-ra is október 28-án érkező háborús FPS, a Battlefield 3 a legnagyobb Electronic Arts szoftverekhez hasonlóan saját online szociális felületet kap, melynek neve Battlelog. Ezen keresztül érhetik el egymást a playerek, tekinthetik meg statisztikáikat, és intézhetik ügyeiket - ezt mutatja be a következő trailer.

...de mielőtt kattintanál, pár infó a játékkal kapcsolatban. A multiplayer béta immár mindenki számára elérhető. Ennek kipróbálása után több csalódott hang jelent meg az interneten, mondván nem feltétlenül azt a magas minőséget kapták a játékosok, amit a előzetes videók alapján elvártak. Nos kiderült: a béta egy igen régi szoftververzióval működik, mely ráadásul a letöltési méret optimalizálása miatt nem is a végleges textúracsomagot tartalmazza. A bolti game PS3-on 50GB-os Blu-ray lemezen terpeszkedik és fényévekkel szebb, jobb, okosabb, mint a béta, mind multiban, mind pedig szingliben - utóbbi kifejezetten mutatós!

A Playstation 3 verzió különösen minőségi, a konzolos változatok között a legerősebb - és köszönőviszonyban sincs a kompromisszumos és régi kódot használó bétával. Lesz meglepetés a végleges játék gépbe kerülése és kipróbálása után!

http://www.youtube.com/watch?v=ENevLM-G9DI


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Istenkirály ez a PS3! 😊 Uncharted hamarosan befejezve, közben két Madden parti!! És holva még a többi csodagame?! (Pl. Ncaa is már ott figyel, e az majd márciustól valszeg( 😛 Bakker és ahogy olvasom az NBA-t is b ekll majd szerezni, csak győzzem anyagilag. 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
köszi a segítséget.
és akk ha angol acc-on beirom a kodot akkor az magyaron is müködni fog? mertmár elkezdtem a kerriert és egész jol alakult eddig. ha már itt tartunk neked megban? multizhatnánk 😊EaRl
azt nem tudom, hogy magyaron fog-e működni. Nekem nincs magyar accom, csak amerikai és angol, de miért ne működne a magyaron is...
megvan a játék, bár jövő héten továbbképzésen leszek, de után játszhatunk
psn id: kinghabiHabi
Ha nem bánod én is felveszlek. Úgyis lehet 16-an is tolni. 😊roniadi
csak nyugodtan, bár mostanában nagyon nem tudok a ps elé keveredni...mondjuk a fifa kedden megjön, akkor már talán f1ezni is lesz időm 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Sziasztok megvettem eredetiben a Batman Arkham asylum-ot de nem jövök rá hogy lehet profilt létrehozni,csak egy számomra ismeretlen profilt dob fel a windows live ablak új profil opciót nem találom.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Warhammer Space Marine: W40k rajongóknak nagyon alap. Hangulata tökéletes, hentelés ezerrel. Gears of War-osoknak is ajánlom, kicsit hasonlít rá a játékmenet. Viszont a "folyosós" rendszer nem jött be. Remélem lesz még folytatás a Dark Millenium előtt. 😐

F1: Ugyanaz, mint a 2010 csak kers meg drs-sel... Viszont itt már tovább bírtam, mint a 3. futam. Valamivel tehát (sokkal) élvezetesebb, de innen is üdvözlöm aki az AI-t programozta, úgy, hogy a levezető körön lévő kocsik egyenesbe félreállnak, viszont kanyaroknál ugyanúgy bevágnak eléd...
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
angol acc kell mindkettőtök esetében (de az f1nél és a fifanál biztosan)Habi
köszi a segítséget.
és akk ha angol acc-on beirom a kodot akkor az magyaron is müködni fog? mertmár elkezdtem a kerriert és egész jol alakult eddig. ha már itt tartunk neked megban? multizhatnánk 😊EaRl
azt nem tudom, hogy magyaron fog-e működni. Nekem nincs magyar accom, csak amerikai és angol, de miért ne működne a magyaron is...
megvan a játék, bár jövő héten továbbképzésen leszek, de után játszhatunk
psn id: kinghabiHabi
Ha nem bánod én is felveszlek. Úgyis lehet 16-an is tolni. 😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nagyon karcol az F1 😊
kurva jól meg lett csinálvaHabi
mik változtak a tavalyihoz képest?mert akkor lehet be kéne újítani nekem is 😊Joci
DRS, Kers bekerült kurva sokat jelentenek. Főleg a DRS, nagyon más a kocsit úgy vezetni, hogy be van kapcsolva közben a DRS. Maga a karrier is másabb lett, több nyilatkozat, e-maileket kaphatsz
nyilván új pályák, másabb grafó
jobb a játékmenet, nehezebb mint a tavalyi
Egyenlőre egy bő másfél óra játék után ez jön le.
Osztott képernyőn ketten kicsit ratyi, változtatnom kell a tv módján, másnál is volt ilyen probléma.Habi
Azt nem tudja, valaki, hogy hogyan lehet megcsinálni azt, hogy nem lépek be windows live-ba de mégis tudjak menteni?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
nem tudja véletlen valaki, ha a rome total war feltelepítése után felrakom a kiegészítőjét (rtw: barbarian invasion), akkor tudok még az alapjátékkal játszani?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
szelim Cleveland Browns 61
Valaki próbálta konzolon NBA 2K12 demóját? Milyen?Deny
Szarabb, mint a 2K11. A kamerakezelés jobb, de a grafika szerintem romlott.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
angol acc kell mindkettőtök esetében (de az f1nél és a fifanál biztosan)Habi
köszi a segítséget.
és akk ha angol acc-on beirom a kodot akkor az magyaron is müködni fog? mertmár elkezdtem a kerriert és egész jol alakult eddig. ha már itt tartunk neked megban? multizhatnánk 😊EaRl
azt nem tudom, hogy magyaron fog-e működni. Nekem nincs magyar accom, csak amerikai és angol, de miért ne működne a magyaron is...
megvan a játék, bár jövő héten továbbképzésen leszek, de után játszhatunk
psn id: kinghabiHabi
oksa, akk felveszlek mind a 25 accomon, kitudja meiken fogok majd multizni
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nekem a Dirt3-al van ugyanez :/JoeyPorter
angol acc kell mindkettőtök esetében (de az f1nél és a fifanál biztosan)Habi
köszi a segítséget.
és akk ha angol acc-on beirom a kodot akkor az magyaron is müködni fog? mertmár elkezdtem a kerriert és egész jol alakult eddig. ha már itt tartunk neked megban? multizhatnánk 😊EaRl
azt nem tudom, hogy magyaron fog-e működni. Nekem nincs magyar accom, csak amerikai és angol, de miért ne működne a magyaron is...
megvan a játék, bár jövő héten továbbképzésen leszek, de után játszhatunk
psn id: kinghabi


JT Daniels fan
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
van ez a vip kód, ami ha jol értelmezem, a multi feltétele (f1 2011), nekem amcsi accom volt a sotre miatt, de mivel nem egyezik az accom és a játék "kontinenes kódja" így nem fogadta el ezt a VIP PASS-t. csináltam tehát egy magyar accot, de itt megint nem engedi beirni a kodot, mert így meg ugy ahogy van nem elérhető a Store, tehát nemtudom hol beirni a kodot.

volt hasonló problémája vkinek esetleg?
amugy fifa 11 nél is ugyanez volt a helyzetEaRl
Nekem a Dirt3-al van ugyanez :/JoeyPorter
angol acc kell mindkettőtök esetében (de az f1nél és a fifanál biztosan)Habi
köszi a segítséget.
és akk ha angol acc-on beirom a kodot akkor az magyaron is müködni fog? mertmár elkezdtem a kerriert és egész jol alakult eddig. ha már itt tartunk neked megban? multizhatnánk 😊
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 465
Valaki játszik itt valami multiplayer játékot? 😊
Call of Duty, Counter Strike stb. 😀bfrenk
Mostanában MW2, Black Ops, BC2.
CS Sourcet kb 2éve nem. 😊

Nemsokára BF3 és MW3 (utóbbi eléggé MW2 DLCnek tűnik az előzetesek alapján 😛)
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
van ez a vip kód, ami ha jol értelmezem, a multi feltétele (f1 2011), nekem amcsi accom volt a sotre miatt, de mivel nem egyezik az accom és a játék "kontinenes kódja" így nem fogadta el ezt a VIP PASS-t. csináltam tehát egy magyar accot, de itt megint nem engedi beirni a kodot, mert így meg ugy ahogy van nem elérhető a Store, tehát nemtudom hol beirni a kodot.

volt hasonló problémája vkinek esetleg?
amugy fifa 11 nél is ugyanez volt a helyzetEaRl
Nekem a Dirt3-al van ugyanez :/JoeyPorter
angol acc kell mindkettőtök esetében (de az f1nél és a fifanál biztosan)


JT Daniels fan