PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Én most a Modern Warfare 3-at várom nagyon, kritikák és BF3 ide vagy oda.vassadi
úgy ám, ps3 on fogod nyomni? mert a haverjaim közül mindenki bf3 at vesz majd sajna :/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
Hát én az Uncharted 2 kellős közepén vagyok, már most tudom, hogy majd újra fogom játszani valamikor, hihetetlen!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Én most a Modern Warfare 3-at várom nagyon, kritikák és BF3 ide vagy oda.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Kurva jó lett a Heroes 6, szép volt Blackhole Entertainment!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
1 hónapja van még csak PS3am úgyhogy meg merem kérdezni. 😀 Mi az a DLC?zavi27
Letölthető kiegészítők játékokhoz.vassadi
Köszi a választ!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
1 hónapja van még csak PS3am úgyhogy meg merem kérdezni. 😀 Mi az a DLC?zavi27
Letölthető kiegészítők játékokhoz.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
PS3 játékoknál ez a Game of the Year Edition mennyiben más mint a sima alapjáték, mennyire éri meg általában 2-300 FTvel többet adni érte, ha régebbi klasszikus játékoknál van ez a 2 verzió is?zavi27
Konzoloknál nem tudom, hogy hogy van, de ez a PC-s játékoknál általában az alapjáték + a később kiadott DLCk együttesét jelenti.xrace77
1 hónapja van még csak PS3am úgyhogy meg merem kérdezni. 😀 Mi az a DLC?
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
PS3 játékoknál ez a Game of the Year Edition mennyiben más mint a sima alapjáték, mennyire éri meg általában 2-300 FTvel többet adni érte, ha régebbi klasszikus játékoknál van ez a 2 verzió is?zavi27
Konzoloknál nem tudom, hogy hogy van, de ez a PC-s játékoknál általában az alapjáték + a később kiadott DLCk együttesét jelenti.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
PS3 játékoknál ez a Game of the Year Edition mennyiben más mint a sima alapjáték, mennyire éri meg általában 2-300 FTvel többet adni érte, ha régebbi klasszikus játékoknál van ez a 2 verzió is?
több mint 12 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
hali, nem tudtok ajánlani egy jó, megbízható xbox flashelőt Bp környékén (örs)?


több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Rookiek nincsenek benne a 2k12-ben egyelőre ugye? érdemes elkezdni az Associationt vagy a My Playert nélkülük? gondolom,ha majd vmi frissítéssel bekerülnek akkor az elkezdett játékban már nem lesznek benne.

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Szerintem ez a teammate grade is jobb lett, mint tavalyi. Tavaly, ha dobtál 20 pontot, de eladta 20-szor a labdát, akkor is A. Simán A+ volt az átlagom... Itt legalább szenvedni kell.Deny
69-es overallal tolom, de én már annyira nem is szenvedek.. megpakoltam a medium shootingot ugye, most meg elkezdtem feltolni a 3 pontost is, és azt is azért elég pontosan dobálom most már, átlagban most olyan B- gradet szoktam kapni, ami már nem rossz szerintem, de most volt megint egy A-s meg egy A- gradem az elmúlt 2-3 meccsen. Bár az idegel, hogy a csapattársak kurva nagy balfaszok, és kb ha én nem dobok kosarat, akkor baszhatom, mert ők még a ziccert is simán kihagyják 😀Stez
+1, én most lettem 73-as, és ilyen B+, A- elérhető, a legjobb az egy éppen csak elért A volt. De akkor dobtam 52 pontot, 6 asszisztot osztottam és 2 vagy 3 turnoverem volt meg talán még 1 blokk (PG-t játszok). Ha ez egy gyenge A-ra elég, akkor nekem még mindig kicsit távolinak tűnik az A+. Hall of fame-hez meg ahogy néztem kell pár A+os meccs is.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ez a teammate grade is jobb lett, mint tavalyi. Tavaly, ha dobtál 20 pontot, de eladta 20-szor a labdát, akkor is A. Simán A+ volt az átlagom... Itt legalább szenvedni kell.Deny
69-es overallal tolom, de én már annyira nem is szenvedek.. megpakoltam a medium shootingot ugye, most meg elkezdtem feltolni a 3 pontost is, és azt is azért elég pontosan dobálom most már, átlagban most olyan B- gradet szoktam kapni, ami már nem rossz szerintem, de most volt megint egy A-s meg egy A- gradem az elmúlt 2-3 meccsen. Bár az idegel, hogy a csapattársak kurva nagy balfaszok, és kb ha én nem dobok kosarat, akkor baszhatom, mert ők még a ziccert is simán kihagyják 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem ez a teammate grade is jobb lett, mint tavalyi. Tavaly, ha dobtál 20 pontot, de eladta 20-szor a labdát, akkor is A. Simán A+ volt az átlagom... Itt legalább szenvedni kell.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt hiszem igen, de eltűnt egy gomb vagy én nem találom eddig. Előzőben (saját beállításomon a 4-es button vagy A) volt egy olyan, hogy lenyomtam és kb. 1-2 lépésbe ember dobóhelyzetet, ziccert próbált teremteni. Most ilyen nincs, de nem is gond, az elég könnyű volt, centerrel vittem védőre, benyomom és sima dunk. Most azért 1v1-ekbe szenvedni kell, de szerintem a right stickes dobás jobb lett már. Tavaly utáltam azzal dobni, most meg csak azzal dobok.Deny
Na nekiugrottam én is, az nekem is feltűnt, hogy az a gomb eltűnt. Egyébként nekem nagyon bejön így elsőre, my player módot kezdtem el, az szinte csak előnyére változott. Egyedül a teammate gradet érzem kicsit úgy, hogy talán túl szigorúra vették. Úgy érzem (egy jó 3-4 órás játék/próbálgatás után), egy darabig most elleszek ezzel, nagyot sikerült alkotniuk.Dub
a teammate gradet én is írtam már néhány napja, hogy az fos..
bár a Heat ellen sikerül A-s gradet elérnem, de vért hugyoztam majdnem.. ilyen B- az átlag, amit kapok, de ezeket is úgy, hogy messze messze a csapatom legjobbja vagyok.. amikor ilyen C körüli osztályzatot kapok, a játék akkor is lazán greatre értékeli a teljesítményem.. a csapattársak köcsögök 😊

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Azt hiszem igen, de eltűnt egy gomb vagy én nem találom eddig. Előzőben (saját beállításomon a 4-es button vagy A) volt egy olyan, hogy lenyomtam és kb. 1-2 lépésbe ember dobóhelyzetet, ziccert próbált teremteni. Most ilyen nincs, de nem is gond, az elég könnyű volt, centerrel vittem védőre, benyomom és sima dunk. Most azért 1v1-ekbe szenvedni kell, de szerintem a right stickes dobás jobb lett már. Tavaly utáltam azzal dobni, most meg csak azzal dobok.Deny
Na nekiugrottam én is, az nekem is feltűnt, hogy az a gomb eltűnt. Egyébként nekem nagyon bejön így elsőre, my player módot kezdtem el, az szinte csak előnyére változott. Egyedül a teammate gradet érzem kicsit úgy, hogy talán túl szigorúra vették. Úgy érzem (egy jó 3-4 órás játék/próbálgatás után), egy darabig most elleszek ezzel, nagyot sikerült alkotniuk.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nba2k12-ben az irányítás az maradt a tavaly megszokott kiosztás? Nagyon bejött a 11, holnap nekiugrok a 12-nek, olvasva a jó kritikákat, már nagyon kíváncsian várom.Dub
Azt hiszem igen, de eltűnt egy gomb vagy én nem találom eddig. Előzőben (saját beállításomon a 4-es button vagy A) volt egy olyan, hogy lenyomtam és kb. 1-2 lépésbe ember dobóhelyzetet, ziccert próbált teremteni. Most ilyen nincs, de nem is gond, az elég könnyű volt, centerrel vittem védőre, benyomom és sima dunk. Most azért 1v1-ekbe szenvedni kell, de szerintem a right stickes dobás jobb lett már. Tavaly utáltam azzal dobni, most meg csak azzal dobok.
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Nba2k12-ben az irányítás az maradt a tavaly megszokott kiosztás? Nagyon bejött a 11, holnap nekiugrok a 12-nek, olvasva a jó kritikákat, már nagyon kíváncsian várom.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jobb lett, tavaly annyi volt, hogy aggressziv vagy diplomatikus vagy hasonló válasz. Most meg van 4 típus, hogy pl. kérdés, szoros volt a meccs, a végén nem tudtátok lezárni, miért lehet ez:
fiatal csapat vagyunk, tanulnunk kell; nem volt szerencsénk; bírói okok miatt; kevés lehetőséget kaptam akkor.
Amúgy én is my playert tolom, tavalyiből kiindulva itt is dobásra fogok elején pakolni, bár nem panaszkodom, 4 meccset nyomtam eddig 8 perces negyedekkel (de lehet felviszem 10-re, tavaly 12-vel toltam), kétszer is 5-5 triplám lett, SG-vel. Pedig, csak akkor kapok 10 percet, ha megy. Amúgy az elején a játékidőt befolyásolja, hogy hol vittek el. Én 1/16 lettem talán, így kapok 8-13 percet, tavaly lejjebb mentem el, akkor 5-6 percekkel kezdtem. De fokozatosan nőtt tavaly, bár hiába lettem első év végére nagy döntő MVP meg dobtam meccsenként 30 pontot, szedtem 15 pattanót (center voltam) se lettem kezdő.
De amúgy te csak kulcsmeccseket játszottad vagy hogyhogy máris 2. évedben vagy?Deny
az első idényben szenvedés volt végig, játékidőt is alig kaptam, így csak kulcsmeccseket toltam, most második idényemben is kulcsmeccsekkel kezdtem, de az utóbbi 7-8 meccset végignyomtam és így is fog maradni, mivel már nem kapok a szimulált meccsekért skill pontot, úgy vettem észre, ráadásul ugye alapból a dobásra pakoltam az elején, így minden meccsem 30+ pontos, amivel pedig már folyamatosan szép mennyiségű skill pontot kapok, amiből tudom fejleszteni a playám
de ez a teamgrade rating ez hatalmas geciség, én a laza 45 pontos meccsemmel szaros B+-t tudtam csak elérni, holott védekezésben és támadásban sem hibáztam, volt 2 blokkom, 2 labdaszerzésem, 4 lepattanóm és majdnem 60%-os dobópontosságom..
a gép greatre értékelte a meccsemet, a csapattársak szaros B+-ra 😀 biztos irigyek a fehér gyerekre 😀 de hát összességében eddig nagyon bejön a játék, úgyhogy semmiképpen sem bánom, hogy ezt vettem meg végülStez
Ráadásul ez még csak my player mód, ott van a franchise vagy mi a neve, az is jóféle, a legendék meccse meg kegyetlen (bár tavalyi Jordan-challenge durvább volt)Deny
én most elvagyok ebbe egyelőre, 2. szezon 37. meccsénél vagyok és mivel eléggé brutál meccseket hozok le, most lettem kezdő 😀
most már 10 perces negyedekkel pályán voltam 33 percet, az már nem rossz, bár a Thundertől baromira kikapott a csapat, én viszont karriercsúcs 54 pontot dobtam :cool: 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
mivel nem játszottam sosem az előző évek nba-ivel, így nem tudom, azokban milyen volt a sajtótájékoztató 😊
de most élvezetes az biztos, illetve tetszik az is, hogy itt a draftot is végig mutatják, valamint a draft előtt jöttek csapatok GM-jei interjúzni..
bár hát annyi, hogy a meccsek után mindig feltesznek a játékosomnak egy kérdést, aztán ahogyan válaszol, úgy változik a ligának, a csapattársaknak és a szurkolóknak a véleménye a játékosról, stbStez
Jobb lett, tavaly annyi volt, hogy aggressziv vagy diplomatikus vagy hasonló válasz. Most meg van 4 típus, hogy pl. kérdés, szoros volt a meccs, a végén nem tudtátok lezárni, miért lehet ez:
fiatal csapat vagyunk, tanulnunk kell; nem volt szerencsénk; bírói okok miatt; kevés lehetőséget kaptam akkor.
Amúgy én is my playert tolom, tavalyiből kiindulva itt is dobásra fogok elején pakolni, bár nem panaszkodom, 4 meccset nyomtam eddig 8 perces negyedekkel (de lehet felviszem 10-re, tavaly 12-vel toltam), kétszer is 5-5 triplám lett, SG-vel. Pedig, csak akkor kapok 10 percet, ha megy. Amúgy az elején a játékidőt befolyásolja, hogy hol vittek el. Én 1/16 lettem talán, így kapok 8-13 percet, tavaly lejjebb mentem el, akkor 5-6 percekkel kezdtem. De fokozatosan nőtt tavaly, bár hiába lettem első év végére nagy döntő MVP meg dobtam meccsenként 30 pontot, szedtem 15 pattanót (center voltam) se lettem kezdő.
De amúgy te csak kulcsmeccseket játszottad vagy hogyhogy máris 2. évedben vagy?Deny
az első idényben szenvedés volt végig, játékidőt is alig kaptam, így csak kulcsmeccseket toltam, most második idényemben is kulcsmeccsekkel kezdtem, de az utóbbi 7-8 meccset végignyomtam és így is fog maradni, mivel már nem kapok a szimulált meccsekért skill pontot, úgy vettem észre, ráadásul ugye alapból a dobásra pakoltam az elején, így minden meccsem 30+ pontos, amivel pedig már folyamatosan szép mennyiségű skill pontot kapok, amiből tudom fejleszteni a playám
de ez a teamgrade rating ez hatalmas geciség, én a laza 45 pontos meccsemmel szaros B+-t tudtam csak elérni, holott védekezésben és támadásban sem hibáztam, volt 2 blokkom, 2 labdaszerzésem, 4 lepattanóm és majdnem 60%-os dobópontosságom..
a gép greatre értékelte a meccsemet, a csapattársak szaros B+-ra 😀 biztos irigyek a fehér gyerekre 😀 de hát összességében eddig nagyon bejön a játék, úgyhogy semmiképpen sem bánom, hogy ezt vettem meg végülStez
Ráadásul ez még csak my player mód, ott van a franchise vagy mi a neve, az is jóféle, a legendék meccse meg kegyetlen (bár tavalyi Jordan-challenge durvább volt)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
sajtótájékoztatók tényleg élvezetesebbek lettek? 😀shawnka
mivel nem játszottam sosem az előző évek nba-ivel, így nem tudom, azokban milyen volt a sajtótájékoztató 😊
de most élvezetes az biztos, illetve tetszik az is, hogy itt a draftot is végig mutatják, valamint a draft előtt jöttek csapatok GM-jei interjúzni..
bár hát annyi, hogy a meccsek után mindig feltesznek a játékosomnak egy kérdést, aztán ahogyan válaszol, úgy változik a ligának, a csapattársaknak és a szurkolóknak a véleménye a játékosról, stbStez
Jobb lett, tavaly annyi volt, hogy aggressziv vagy diplomatikus vagy hasonló válasz. Most meg van 4 típus, hogy pl. kérdés, szoros volt a meccs, a végén nem tudtátok lezárni, miért lehet ez:
fiatal csapat vagyunk, tanulnunk kell; nem volt szerencsénk; bírói okok miatt; kevés lehetőséget kaptam akkor.
Amúgy én is my playert tolom, tavalyiből kiindulva itt is dobásra fogok elején pakolni, bár nem panaszkodom, 4 meccset nyomtam eddig 8 perces negyedekkel (de lehet felviszem 10-re, tavaly 12-vel toltam), kétszer is 5-5 triplám lett, SG-vel. Pedig, csak akkor kapok 10 percet, ha megy. Amúgy az elején a játékidőt befolyásolja, hogy hol vittek el. Én 1/16 lettem talán, így kapok 8-13 percet, tavaly lejjebb mentem el, akkor 5-6 percekkel kezdtem. De fokozatosan nőtt tavaly, bár hiába lettem első év végére nagy döntő MVP meg dobtam meccsenként 30 pontot, szedtem 15 pattanót (center voltam) se lettem kezdő.
De amúgy te csak kulcsmeccseket játszottad vagy hogyhogy máris 2. évedben vagy?Deny
az első idényben szenvedés volt végig, játékidőt is alig kaptam, így csak kulcsmeccseket toltam, most második idényemben is kulcsmeccsekkel kezdtem, de az utóbbi 7-8 meccset végignyomtam és így is fog maradni, mivel már nem kapok a szimulált meccsekért skill pontot, úgy vettem észre, ráadásul ugye alapból a dobásra pakoltam az elején, így minden meccsem 30+ pontos, amivel pedig már folyamatosan szép mennyiségű skill pontot kapok, amiből tudom fejleszteni a playám
de ez a teamgrade rating ez hatalmas geciség, én a laza 45 pontos meccsemmel szaros B+-t tudtam csak elérni, holott védekezésben és támadásban sem hibáztam, volt 2 blokkom, 2 labdaszerzésem, 4 lepattanóm és majdnem 60%-os dobópontosságom..
a gép greatre értékelte a meccsemet, a csapattársak szaros B+-ra 😀 biztos irigyek a fehér gyerekre 😀 de hát összességében eddig nagyon bejön a játék, úgyhogy semmiképpen sem bánom, hogy ezt vettem meg végül

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
na hát így 1,5 napi játék után bátran kijelenthetem, hogy kurva jó ez az nba 2k12 😊
mondjuk az a vicc, hogy ugye my player módban tolom, de már 2. szezonom elején, 30-40 pontot dobok meccsenként, mivel feltoltam a dobás tulajdonságaim, a többit meg letojtam 😀
de jól meg van csinálva nagyonStez
sajtótájékoztatók tényleg élvezetesebbek lettek? 😀shawnka
mivel nem játszottam sosem az előző évek nba-ivel, így nem tudom, azokban milyen volt a sajtótájékoztató 😊
de most élvezetes az biztos, illetve tetszik az is, hogy itt a draftot is végig mutatják, valamint a draft előtt jöttek csapatok GM-jei interjúzni..
bár hát annyi, hogy a meccsek után mindig feltesznek a játékosomnak egy kérdést, aztán ahogyan válaszol, úgy változik a ligának, a csapattársaknak és a szurkolóknak a véleménye a játékosról, stbStez
Jobb lett, tavaly annyi volt, hogy aggressziv vagy diplomatikus vagy hasonló válasz. Most meg van 4 típus, hogy pl. kérdés, szoros volt a meccs, a végén nem tudtátok lezárni, miért lehet ez:
fiatal csapat vagyunk, tanulnunk kell; nem volt szerencsénk; bírói okok miatt; kevés lehetőséget kaptam akkor.
Amúgy én is my playert tolom, tavalyiből kiindulva itt is dobásra fogok elején pakolni, bár nem panaszkodom, 4 meccset nyomtam eddig 8 perces negyedekkel (de lehet felviszem 10-re, tavaly 12-vel toltam), kétszer is 5-5 triplám lett, SG-vel. Pedig, csak akkor kapok 10 percet, ha megy. Amúgy az elején a játékidőt befolyásolja, hogy hol vittek el. Én 1/16 lettem talán, így kapok 8-13 percet, tavaly lejjebb mentem el, akkor 5-6 percekkel kezdtem. De fokozatosan nőtt tavaly, bár hiába lettem első év végére nagy döntő MVP meg dobtam meccsenként 30 pontot, szedtem 15 pattanót (center voltam) se lettem kezdő.
De amúgy te csak kulcsmeccseket játszottad vagy hogyhogy máris 2. évedben vagy?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na hát így 1,5 napi játék után bátran kijelenthetem, hogy kurva jó ez az nba 2k12 😊
mondjuk az a vicc, hogy ugye my player módban tolom, de már 2. szezonom elején, 30-40 pontot dobok meccsenként, mivel feltoltam a dobás tulajdonságaim, a többit meg letojtam 😀
de jól meg van csinálva nagyonStez
sajtótájékoztatók tényleg élvezetesebbek lettek? 😀shawnka
mivel nem játszottam sosem az előző évek nba-ivel, így nem tudom, azokban milyen volt a sajtótájékoztató 😊
de most élvezetes az biztos, illetve tetszik az is, hogy itt a draftot is végig mutatják, valamint a draft előtt jöttek csapatok GM-jei interjúzni..
bár hát annyi, hogy a meccsek után mindig feltesznek a játékosomnak egy kérdést, aztán ahogyan válaszol, úgy változik a ligának, a csapattársaknak és a szurkolóknak a véleménye a játékosról, stb

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
na hát így 1,5 napi játék után bátran kijelenthetem, hogy kurva jó ez az nba 2k12 😊
mondjuk az a vicc, hogy ugye my player módban tolom, de már 2. szezonom elején, 30-40 pontot dobok meccsenként, mivel feltoltam a dobás tulajdonságaim, a többit meg letojtam 😀
de jól meg van csinálva nagyonStez
sajtótájékoztatók tényleg élvezetesebbek lettek? 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na hát így 1,5 napi játék után bátran kijelenthetem, hogy kurva jó ez az nba 2k12 😊
mondjuk az a vicc, hogy ugye my player módban tolom, de már 2. szezonom elején, 30-40 pontot dobok meccsenként, mivel feltoltam a dobás tulajdonságaim, a többit meg letojtam 😀
de jól meg van csinálva nagyon