PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valaki játszik itt valami multiplayer játékot? 😊
Call of Duty, Counter Strike stb. 😀bfrenk
CS Source néha.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
van ez a vip kód, ami ha jol értelmezem, a multi feltétele (f1 2011), nekem amcsi accom volt a sotre miatt, de mivel nem egyezik az accom és a játék "kontinenes kódja" így nem fogadta el ezt a VIP PASS-t. csináltam tehát egy magyar accot, de itt megint nem engedi beirni a kodot, mert így meg ugy ahogy van nem elérhető a Store, tehát nemtudom hol beirni a kodot.

volt hasonló problémája vkinek esetleg?
amugy fifa 11 nél is ugyanez volt a helyzetEaRl
Nekem a Dirt3-al van ugyanez :/

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
van ez a vip kód, ami ha jol értelmezem, a multi feltétele (f1 2011), nekem amcsi accom volt a sotre miatt, de mivel nem egyezik az accom és a játék "kontinenes kódja" így nem fogadta el ezt a VIP PASS-t. csináltam tehát egy magyar accot, de itt megint nem engedi beirni a kodot, mert így meg ugy ahogy van nem elérhető a Store, tehát nemtudom hol beirni a kodot.

volt hasonló problémája vkinek esetleg?
amugy fifa 11 nél is ugyanez volt a helyzet
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Valaki játszik itt valami multiplayer játékot? 😊
Call of Duty, Counter Strike stb. 😀bfrenk
Off: Valahonnan ismerős vagy. Pirateclub?

On: CS-vel alkalmazott számítástechnika órákon. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki játszik itt valami multiplayer játékot? 😊
Call of Duty, Counter Strike stb. 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nagyon karcol az F1 😊
kurva jól meg lett csinálvaHabi
mik változtak a tavalyihoz képest?mert akkor lehet be kéne újítani nekem is 😊Joci
DRS, Kers bekerült kurva sokat jelentenek. Főleg a DRS, nagyon más a kocsit úgy vezetni, hogy be van kapcsolva közben a DRS. Maga a karrier is másabb lett, több nyilatkozat, e-maileket kaphatsz
nyilván új pályák, másabb grafó
jobb a játékmenet, nehezebb mint a tavalyi
Egyenlőre egy bő másfél óra játék után ez jön le.
Osztott képernyőn ketten kicsit ratyi, változtatnom kell a tv módján, másnál is volt ilyen probléma.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Nagyon karcol az F1 😊
kurva jól meg lett csinálvaHabi
mik változtak a tavalyihoz képest?mert akkor lehet be kéne újítani nekem is 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nagyon karcol az F1 😊
kurva jól meg lett csinálva


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valaki próbálta konzolon NBA 2K12 demóját? Milyen?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Ezzel tudsz(meg még egy programmal) saját wifi hálózatot csinálni,beállítasz egy acces pointot,a ps3-mon rákeresel a hálózatra és kész is 😊JoeyPorter
Ok, nagyon koszi! Kezd tisztulni a kep, bar tovabbra se vagom, hogy mi ez, mennyiert, hol kaphato, hova kell csatlakoztatni, es mi az a segedprogram ami kell hozza. 😊zavi27
Wifi antenna,szerintem bármely nagyobb számítógépes boltban kapható,én anno még 2008-ban 7000 FT-ért vettem,a program pedig a RALINK amit le kell majd töltened,ha ezt akarod használni!JoeyPorter
Ezer koszonet!!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Hat nem vagyok egy nagy tech guru, ez micsoda? Ha esteleg valami wifi vevo, akkor az azert nem jo, mert nekem wifi net nincs otthon, csak sima kabelnet a gephez.zavi27
Ezzel tudsz(meg még egy programmal) saját wifi hálózatot csinálni,beállítasz egy acces pointot,a ps3-mon rákeresel a hálózatra és kész is 😊JoeyPorter
Ok, nagyon koszi! Kezd tisztulni a kep, bar tovabbra se vagom, hogy mi ez, mennyiert, hol kaphato, hova kell csatlakoztatni, es mi az a segedprogram ami kell hozza. 😊zavi27
Wifi antenna,szerintem bármely nagyobb számítógépes boltban kapható,én anno még 2008-ban 7000 FT-ért vettem,a program pedig a RALINK amit le kell majd töltened,ha ezt akarod használni!

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Én ilyet használok és tökéletesen működikJoeyPorter
Hat nem vagyok egy nagy tech guru, ez micsoda? Ha esteleg valami wifi vevo, akkor az azert nem jo, mert nekem wifi net nincs otthon, csak sima kabelnet a gephez.zavi27
Ezzel tudsz(meg még egy programmal) saját wifi hálózatot csinálni,beállítasz egy acces pointot,a ps3-mon rákeresel a hálózatra és kész is 😊JoeyPorter
Ok, nagyon koszi! Kezd tisztulni a kep, bar tovabbra se vagom, hogy mi ez, mennyiert, hol kaphato, hova kell csatlakoztatni, es mi az a segedprogram ami kell hozza. 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ezen meghaltam 😂 http://www.youtube.com/watch?v=YAR6I_T-uVc&feature=shareJoeyPorter
kurva nagy 😀
azért van még hibája, nem kis újítás ez...
mindenki mondta, hogy messi meghal a dortmund ellen, de az meg csak gólöröm 😀
egyébként rá lehet menni tényleg erre, hogy kihozza a hibákat.
Telefonnal felvettem, ahogy az Arsenal kapusa (nem tudom leírni Szcsesznyíííí) tizipárbajban Iniesta kihagyott tizije után, átmegy a katalánon és úúúúgy fejberúgja 😀
sírtunk nagyon 😀 csak tudjam vhogy feltenni gépre majd youtubera

Ronaldo lopakodik a PES 2010ben:
http://www.youtube.com/watch?v=u9nUdTxIqFw&NR=1
😀 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ezen meghaltam 😂 http://www.youtube.com/watch?v=YAR6I_T-uVc&feature=share

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Vki tolja PS3-on a 12-vel?roniadi
milyen 12-vel?

Szerdán hozzák ki az F1 2011et 😊 nyami, világmegjelenés előtt 2 nappal már száguldhatok 😊Habi
Bocsi! Madden12re gondoltam. azt már én is várom. 😊

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
PS3 alapgep az egyik szobaban a tvvel, jo messze masik szobaban a szamitogep netkabellel. Routerem nincs, a kabelt nme tudom semmikepp bedugni a psbe. Mas megoldas lehetne-e hogy legyen net a PS3ba?zavi27
Én ilyet használok és tökéletesen működikJoeyPorter
Hat nem vagyok egy nagy tech guru, ez micsoda? Ha esteleg valami wifi vevo, akkor az azert nem jo, mert nekem wifi net nincs otthon, csak sima kabelnet a gephez.zavi27
Ezzel tudsz(meg még egy programmal) saját wifi hálózatot csinálni,beállítasz egy acces pointot,a ps3-mon rákeresel a hálózatra és kész is 😊

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
azt hiszem ezzel a cuccal faszább lenne játszani a F1-t
Habi
Én be nem ülnék egy Thrustmaster mögé, drága a T500-as és árához képest nem túl jó. 40-50e-rel olcsóbban van g27, igaz nincs hozzá F1-es kormány. Ha meg mindenképp kell az F1-es érzés, akkor ott van a Fanatec, kicsivel drágább, mint a T500-as, de sokkal jobb, minőségibb cucc. Mondjuk nekem csak egy DFGT-m van 😊

Holnap elvileg megkapom az F1 2011-et, majd tekerhetünk pár kört.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
azt hiszem ezzel a cuccal faszább lenne játszani a F1-t


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
PS3 alapgep az egyik szobaban a tvvel, jo messze masik szobaban a szamitogep netkabellel. Routerem nincs, a kabelt nme tudom semmikepp bedugni a psbe. Mas megoldas lehetne-e hogy legyen net a PS3ba?zavi27
Én ilyet használok és tökéletesen működikJoeyPorter
Hat nem vagyok egy nagy tech guru, ez micsoda? Ha esteleg valami wifi vevo, akkor az azert nem jo, mert nekem wifi net nincs otthon, csak sima kabelnet a gephez.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
PS3 alapgep az egyik szobaban a tvvel, jo messze masik szobaban a szamitogep netkabellel. Routerem nincs, a kabelt nme tudom semmikepp bedugni a psbe. Mas megoldas lehetne-e hogy legyen net a PS3ba?zavi27


Én ilyet használok és tökéletesen működik

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Vki tolja PS3-on a 12-vel?roniadi
milyen 12-vel?

Szerdán hozzák ki az F1 2011et 😊 nyami, világmegjelenés előtt 2 nappal már száguldhatok 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
valaki linkeljen már egy friss rostert a madden nfl 08-hoz, pc-re kellene. Nem találok sehol. Az sem baj ha 2010-es 😉Mad
braxa-tól
http://www.2shared.com/file/6VVzsgrK/2010postdraft.html
több mint 12 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
valaki linkeljen már egy friss rostert a madden nfl 08-hoz, pc-re kellene. Nem találok sehol. Az sem baj ha 2010-es 😉

@KJuraszik
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Vki tolja PS3-on a 12-vel?

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Haromt-n, Vadibandin és magamon kívül van-e még valaki innen aki aktívan és magas tierben űzi a World of Tankset?gyeek
Tegnap elértem a 8000 csatát, de haromt még így is rám ver egy laza ezrest!vadibandi
...és még gondolkodik a fórum banon amiért a RORban játszol és nem nálunk. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.