PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Republic Commando. Kicsit retro, de még mindig rlz 😀 Talán a legjobb Star Wars game amit kiadtak.

Szerintetek?Amadeus91
Szerintem a Jedi Academy és a Force Unleashed II. is jobb, és hamarosan érkezik ugyebár a TOR. De a Republic Commando se rossz játék.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Republic Commando. Kicsit retro, de még mindig rlz 😀 Talán a legjobb Star Wars game amit kiadtak.

Szerintetek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Battlefield 3 (teljesen felesleges bármit is leírnom róla, egy olyan megdöbbenős smile és egy napszemüveges szmájli kell hozzá és mindent el is mondtam)
Zsenialitás felső fokonHabi
Hát pontosan...Igaz én szívok vele :/ Egyik küldetés után nem tölti tovább, nem tudom mi lesz így...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Muszáj lesz megvenned eredetiben, mert csak Steam-en keresztül lehet vele játszani (Steam és net nélkül nem is indul...) 😕 😕 😕Egon bá
Nekem van steamem a counter strike révén,akkor mondjuk ha a postai utat választom működhet?JoeyPorter
Igen. Én CD-Galaxisból rendeltem.Egon bá
Hát akkor nekem sajnos ez ki fog maradni. Kár mert a fifa manager meg nem jön be, de hát ez van. ilyen az élet 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valakihez eljutott már az FM 12? Nekem sajnos egyik postás sem akarja elhonzni.Double B
Muszáj lesz megvenned eredetiben, mert csak Steam-en keresztül lehet vele játszani (Steam és net nélkül nem is indul...) 😕 😕 😕Egon bá
Nekem van steamem a counter strike révén,akkor mondjuk ha a postai utat választom működhet?JoeyPorter
Igen. Én CD-Galaxisból rendeltem.
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Valakihez eljutott már az FM 12? Nekem sajnos egyik postás sem akarja elhonzni.Double B
Muszáj lesz megvenned eredetiben, mert csak Steam-en keresztül lehet vele játszani (Steam és net nélkül nem is indul...) 😕 😕 😕Egon bá
Nekem van steamem a counter strike révén,akkor mondjuk ha a postai utat választom működhet?JoeyPorter
Simán. Nekem is vannak olyan játékaim, amiket hagyományos módon vásároltam és Steam alatt futnak. 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Valakihez eljutott már az FM 12? Nekem sajnos egyik postás sem akarja elhonzni.Double B
Muszáj lesz megvenned eredetiben, mert csak Steam-en keresztül lehet vele játszani (Steam és net nélkül nem is indul...) 😕 😕 😕Egon bá
Nekem van steamem a counter strike révén,akkor mondjuk ha a postai utat választom működhet?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valakihez eljutott már az FM 12? Nekem sajnos egyik postás sem akarja elhonzni.Double B
Muszáj lesz megvenned eredetiben, mert csak Steam-en keresztül lehet vele játszani (Steam és net nélkül nem is indul...) 😕 😕 😕
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
azért enyhén vannak kamudolgok ebbe az nba 2k12-ben 😀
vezetek végig, majd az utolsó pillanatokban elkezd a csapatom olyan lehetetlen helyzetből kosarakat kapni, hogy az már vicc 😀
ha meg csak duplát kapok, rögtön befújják faultra és azt is bedobja, így alap, hogy rögtön 3 pontot nyalok be 😀
kicsit vicces, hogy ilyen 57-64 közötti ratinges csókák dobnak be mindig mindent, ha my player módnál a csapatom vezetStez
a másik ideghalál meg a csapattársak hihetetlen balfaszsága... előfordul hogy még egy ziccert is sikerül elrontaniuk.Dub
nálam nem csak előfordul, hanem konkrétan folyamatosan elrontják a ziccert 😊
valóban elég idegesítő az is

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
azért enyhén vannak kamudolgok ebbe az nba 2k12-ben 😀
vezetek végig, majd az utolsó pillanatokban elkezd a csapatom olyan lehetetlen helyzetből kosarakat kapni, hogy az már vicc 😀
ha meg csak duplát kapok, rögtön befújják faultra és azt is bedobja, így alap, hogy rögtön 3 pontot nyalok be 😀
kicsit vicces, hogy ilyen 57-64 közötti ratinges csókák dobnak be mindig mindent, ha my player módnál a csapatom vezetStez
a másik ideghalál meg a csapattársak hihetetlen balfaszsága... előfordul hogy még egy ziccert is sikerül elrontaniuk.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
azért enyhén vannak kamudolgok ebbe az nba 2k12-ben 😀
vezetek végig, majd az utolsó pillanatokban elkezd a csapatom olyan lehetetlen helyzetből kosarakat kapni, hogy az már vicc 😀
ha meg csak duplát kapok, rögtön befújják faultra és azt is bedobja, így alap, hogy rögtön 3 pontot nyalok be 😀
kicsit vicces, hogy ilyen 57-64 közötti ratinges csókák dobnak be mindig mindent, ha my player módnál a csapatom vezet

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Battlefield 3 (teljesen felesleges bármit is leírnom róla, egy olyan megdöbbenős smile és egy napszemüveges szmájli kell hozzá és mindent el is mondtam)
Zsenialitás felső fokon


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Valakihez eljutott már az FM 12? Nekem sajnos egyik postás sem akarja elhonzni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem tudja valaki, hogyha kiírom xboxhoz az Ncaa Football 12-őt, akkor azzal tudok majd játszani, mert hallottam olyat, hogy nem lehet vele mert csak az amerikai gépeken van "engedélyezve" a játék...kokenyj
Nem tudok konkrétat hozzáfüzni,csak azt,hogy a demóját nem tették fel a letölthetők közé(ellenben van egy amcsi felhasználó a gépemen és azzal le tudnám szedni ha nem szakadna le 3 percenként a liveról),tehát lehet benne igazság.Másrészt viszont belegondolva offline ezt szerintem nemigen tudják megoldani hogy valakinek ne engedélyezzék a játék elindítását.Berez
Megtudtam, Európában más a régiószám, azaz csak PAL kódolású játékokkal lehet játszani, tehát amerikai xbox kell hozzá. Így marad a Madden 12...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem tudja valaki, hogyha kiírom xboxhoz az Ncaa Football 12-őt, akkor azzal tudok majd játszani, mert hallottam olyat, hogy nem lehet vele mert csak az amerikai gépeken van "engedélyezve" a játék...kokenyj
Nálam a 11 nem ment...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem tudja valaki, hogyha kiírom xboxhoz az Ncaa Football 12-őt, akkor azzal tudok majd játszani, mert hallottam olyat, hogy nem lehet vele mert csak az amerikai gépeken van "engedélyezve" a játék...kokenyj
Nem tudok konkrétat hozzáfüzni,csak azt,hogy a demóját nem tették fel a letölthetők közé(ellenben van egy amcsi felhasználó a gépemen és azzal le tudnám szedni ha nem szakadna le 3 percenként a liveról),tehát lehet benne igazság.Másrészt viszont belegondolva offline ezt szerintem nemigen tudják megoldani hogy valakinek ne engedélyezzék a játék elindítását.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem tudja valaki, hogyha kiírom xboxhoz az Ncaa Football 12-őt, akkor azzal tudok majd játszani, mert hallottam olyat, hogy nem lehet vele mert csak az amerikai gépeken van "engedélyezve" a játék...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Az a helyszín jó lenne, ami volt a San Andreas-ban is. Pl. külvárosi, sivatagi részekkel együtt. Kegyetlen jó kis hangulatot generált. No meg a Vice City sem lenne gyenge helyszínként. Később én azért egy európai helyszínre is kíváncsi lennék majd...Asbee
Azt hiszem anno a Driv3r volt Európában, de botrányos lett.

A San Andreas meg király tényleg, csak néha már túl nagy. Gyakorlatilag küldetéstől küldetésig repülővel megyek már.Amadeus91
Nem hiszem, hogy azért rontották volna el...San Andreas meg nagyjából egy-egy területre koncentrálódott mindig, így azzal se volt probléma.Asbee
Nem ezen ment a Driv3r, ez igaz. Nem játszottam vele, csak gameplay videókat néztem róla, de botrányosan szarnak néz ki. Nem merem "megvenni"....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Biztos vagyok benne, hogy PC-re is jönni fog, de abban is, hogy - a hagyományoknak megfelelően - később, mint konzolra.vassadi
Az a helyszín jó lenne, ami volt a San Andreas-ban is. Pl. külvárosi, sivatagi részekkel együtt. Kegyetlen jó kis hangulatot generált. No meg a Vice City sem lenne gyenge helyszínként. Később én azért egy európai helyszínre is kíváncsi lennék majd...Asbee
Azt hiszem anno a Driv3r volt Európában, de botrányos lett.

A San Andreas meg király tényleg, csak néha már túl nagy. Gyakorlatilag küldetéstől küldetésig repülővel megyek már.Amadeus91
Nem hiszem, hogy azért rontották volna el...San Andreas meg nagyjából egy-egy területre koncentrálódott mindig, így azzal se volt probléma.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lenne egy kérdésem!
Most el szeretném adni a xboxomat és ki van flashalve és ha veszek hozzá egy új játékot ami újonnan jön ki, akkor elvileg kérni fogja az updatelést és ha rá nyomja hogy igen akkor az elrontja a boxot vagy nem, vagy hogy működik?
Köszönöm előre is aki válaszol!habib
Mert ha pl valakinek abszolút nincs net elérése a boxához,akkor az nem is tudna játszani az új,update-t igénylő játékokkal? :oJoeyPorter
Én nem tudom, sok mindent nem értek most a boxal kapcsolatba 😊 Mert ha eladom és csak elrontja akkor meg akinek eladtam annak akkor elromlik és nem akarom átbaszni azt a személythabib
Nekem is flashelt és nem okozott semmi gondot az update.Egyébként meg ha nem akarod nem kötelező updatelni csak akkor lehet h nem fog felengedni online módba(de erről nem vagyok meggyőződve csak gondolom).
több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Lenne egy kérdésem!
Most el szeretném adni a xboxomat és ki van flashalve és ha veszek hozzá egy új játékot ami újonnan jön ki, akkor elvileg kérni fogja az updatelést és ha rá nyomja hogy igen akkor az elrontja a boxot vagy nem, vagy hogy működik?
Köszönöm előre is aki válaszol!habib
Mert ha pl valakinek abszolút nincs net elérése a boxához,akkor az nem is tudna játszani az új,update-t igénylő játékokkal? :oJoeyPorter
Én nem tudom, sok mindent nem értek most a boxal kapcsolatba 😊 Mert ha eladom és csak elrontja akkor meg akinek eladtam annak akkor elromlik és nem akarom átbaszni azt a személyt

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Remélem PC-re is ki lesz advaDub
Biztos vagyok benne, hogy PC-re is jönni fog, de abban is, hogy - a hagyományoknak megfelelően - később, mint konzolra.vassadi
Az a helyszín jó lenne, ami volt a San Andreas-ban is. Pl. külvárosi, sivatagi részekkel együtt. Kegyetlen jó kis hangulatot generált. No meg a Vice City sem lenne gyenge helyszínként. Később én azért egy európai helyszínre is kíváncsi lennék majd...Asbee
Azt hiszem anno a Driv3r volt Európában, de botrányos lett.

A San Andreas meg király tényleg, csak néha már túl nagy. Gyakorlatilag küldetéstől küldetésig repülővel megyek már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Lenne egy kérdésem!
Most el szeretném adni a xboxomat és ki van flashalve és ha veszek hozzá egy új játékot ami újonnan jön ki, akkor elvileg kérni fogja az updatelést és ha rá nyomja hogy igen akkor az elrontja a boxot vagy nem, vagy hogy működik?
Köszönöm előre is aki válaszol!habib
Mert ha pl valakinek abszolút nincs net elérése a boxához,akkor az nem is tudna játszani az új,update-t igénylő játékokkal? :o

több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Lenne egy kérdésem!
Most el szeretném adni a xboxomat és ki van flashalve és ha veszek hozzá egy új játékot ami újonnan jön ki, akkor elvileg kérni fogja az updatelést és ha rá nyomja hogy igen akkor az elrontja a boxot vagy nem, vagy hogy működik?
Köszönöm előre is aki válaszol!

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Remélem PC-re is ki lesz advaDub
Biztos vagyok benne, hogy PC-re is jönni fog, de abban is, hogy - a hagyományoknak megfelelően - később, mint konzolra.vassadi
Az a helyszín jó lenne, ami volt a San Andreas-ban is. Pl. külvárosi, sivatagi részekkel együtt. Kegyetlen jó kis hangulatot generált. No meg a Vice City sem lenne gyenge helyszínként. Később én azért egy európai helyszínre is kíváncsi lennék majd...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER