PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Nem hittem volna, hogy ennyire rövid a Cod4. Természetesen adta eléggé. 😀Newman
CoD-nál ez megszokott, quality over quantity. 😊

Holnap 17:00-kor GTA V trailer.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Természetesen adta eléggé. 😀Newman
a 6 még jobb... nekem 5 kimaradt, a hét is elég jó, de közel sincs olyan jo mint a 4 meg a 6 😊
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
megkéne szereltetnem a boxom 😕
BF 3 nektek h tetszik?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az gas ha én még egy gameplayt se néztem meg az agyonsztárolt BF3-ról? 😀
Divat
Interes kollégától ne várjuk el, hogy legyen ízlése 😛 😀Habi
ööö asszem itt félreértés lesz, én is naon vártam/várom BF3-at, de én most naon jól el vok a hírózzal...úgyh mire végzek vele, akkor majd valszeg én is beállok a sorba isteníteni a BF3-at...kápís?! 😀Divat
a Rómaiak sem hibátlanok úgyfest 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem hittem volna, hogy ennyire rövid a Cod4. Természetesen adta eléggé. 😀

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az gas ha én még egy gameplayt se néztem meg az agyonsztárolt BF3-ról? 😀
Divat
Interes kollégától ne várjuk el, hogy legyen ízlése 😛 😀Habi
ööö asszem itt félreértés lesz, én is naon vártam/várom BF3-at, de én most naon jól el vok a hírózzal...úgyh mire végzek vele, akkor majd valszeg én is beállok a sorba isteníteni a BF3-at...kápís?! 😀

|
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
az gas ha én még egy gameplayt se néztem meg az agyonsztárolt BF3-ról? 😀

nem is nagyon akarok amúgy, teljesen jól elvagyok Heroes VI-al, nem szeretném, ha meglátnám BF3--at és félre kellene raknom... 😀Divat
Nyugi én sem néztem 😀 Nincs gépem hozzá, nem fájdítom a szívem 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az gas ha én még egy gameplayt se néztem meg az agyonsztárolt BF3-ról? 😀
Divat
Interes kollégától ne várjuk el, hogy legyen ízlése 😛 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az gas ha én még egy gameplayt se néztem meg az agyonsztárolt BF3-ról? 😀

nem is nagyon akarok amúgy, teljesen jól elvagyok Heroes VI-al, nem szeretném, ha meglátnám BF3--at és félre kellene raknom... 😀

|
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Hát akkor nekem sajnos ez ki fog maradni. Kár mert a fifa manager meg nem jön be, de hát ez van. ilyen az élet 😕Double B
Dehogy marad... 😉 Csak kis türelem kell, nekem tegnap késő este lejött jól.Asbee
I love Skidrow az életem mentették meg 😀 Köszi, hogy szóltál, mostmár jöhet a hódítás a Bajor Királyokkal 😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Battlefield 3 (teljesen felesleges bármit is leírnom róla, egy olyan megdöbbenős smile és egy napszemüveges szmájli kell hozzá és mindent el is mondtam)
Zsenialitás felső fokonHabi
Nagyon kész van. Fut ultra felbontásban, 16x-os AF-fel... Pisi, kaka egybefolyt. Jó a sztori, változatos, hangulatos... Annyira jó, hogy legszívesebben az egyetem mögé vinném és jól megkettyinteném... Ki is kéne tüntetni, hogy most úrrá tudtam lenni magamon és elmegyek analízist tanulni... 😀 Szerintem ez már egy újabb lépcsőfok a PC-s játék élményben.

Az se volt rossz, de nálam a Civ-et és AoE2-t nem szorította ki... Igor
Civ IV-hez van egy nagyon fasza SW mod. Nálam persze nem működik. 😕
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát akkor nekem sajnos ez ki fog maradni. Kár mert a fifa manager meg nem jön be, de hát ez van. ilyen az élet 😕Double B
Dehogy marad... 😉 Csak kis türelem kell, nekem tegnap késő este lejött jól.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sok fiatal kis rózsabimbó.

Star Wars Rebellion!süti
Az se volt rossz, de nálam a Civ-et és AoE2-t nem szorította ki... viszont zsenge gyerekkorból rémlik még az X-Wing vs. Tie Fighter, húúú.. azzal mennyit játszottam. (pedig nagyon béna vagyok az ilyenekben)

Aztán a másik fajta amiben béna vagyok, az a lövöldözős multiplayeres, de a Star Wars Battlefront II-höz (PS2-n) is nagyon gyengéd emlékek fűznek, abban micsoda bottleneck pályák voltak - ahh, hasznosan töltött órák tucatjai/százai(??) az egyetemi évek alatt 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
az xpmod gyakorlatilag egy virtuális gép, ami egy teljes értékű windows xp-ként működik. Beállítod h mennyi memóriát lásson stb. de az 32-bites (is lehet).

de ez annyira régi játék, h lehet h dosboxszal fut. már nem tudom mi volt a megoldás. //szélesvásznon viszont ronda lesz...Black_Adder
Ja, hogy te erre gondoltál. Azt hittem, hogy valami xp-s mod van a rogue squadronhoz
Majd megpróbálom, köszi 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
az xpmod gyakorlatilag egy virtuális gép, ami egy teljes értékű windows xp-ként működik. Beállítod h mennyi memóriát lásson stb. de az 32-bites (is lehet).

de ez annyira régi játék, h lehet h dosboxszal fut. már nem tudom mi volt a megoldás. //szélesvásznon viszont ronda lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
The Phantom Menace! 8-9 éves korom legmeghatározóbb élménye.JayB
Coruscant has lovely sunsets 😀 Legjobb talán az utolsó 2 pálya volt, a legnehezebb meg az 1. Tatooineos.
Episode 1 Racert hogy hogy nem említette senki? Egész korrekt játék volt (még tuningolni is lehetett a podracereket 😀 )
Shadow of the Empire nekem kimaradt, mert nekem valami rossz rippelt verzió volt meg, ami nem mindig működött, és ha működött is, szarul.

Black_Adder: az a baj, hogy 16 bites a telepítő, ami 64 bites windowson el sem indul. Egy csávó csinált egy javítást, amivel néhány fájlt felülírva a telepítőben már fel tudtam rakni, csakhogy kéri a játék az eredeti cd-t, ami meg nincs 😕
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nálam a sorrend:
1. Rogue Squadron (win7 64biten nem akar elindulni 😕 )
2. KotOR
3. Jedi OutcastChevy
Töltsél le xpmodot, nekem egyszer valahogy sikerült megoldani.

Amúgy a sorrend nálam
Jedi outcast
KOTOR1
Shadows of the Empire 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
The Phantom Menace! 8-9 éves korom legmeghatározóbb élménye.
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Sok fiatal kis rózsabimbó.

Star Wars Rebellion!süti
bizony bizony 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sok fiatal kis rózsabimbó.

Star Wars Rebellion!
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Nálam a sorrend:
1. Rogue Squadron (win7 64biten nem akar elindulni 😕 )
2. KotOR
3. Jedi Outcast
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Republic Commando. Kicsit retro, de még mindig rlz 😀 Talán a legjobb Star Wars game amit kiadtak.

Szerintetek?Amadeus91
Szerintem a Jedi Academy és a Force Unleashed II. is jobb, és hamarosan érkezik ugyebár a TOR. De a Republic Commando se rossz játék.vassadi
jedi outcast >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> jedi academy

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
szerintem az x-wing:alliance is ütött anno. kár hogy nem csinálnak több szimulátoros játékot 😕

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Republic Commando. Kicsit retro, de még mindig rlz 😀 Talán a legjobb Star Wars game amit kiadtak.

Szerintetek?Amadeus91
Üti a KotOR1 és 2 is nagyon simán.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Republic Commando. Kicsit retro, de még mindig rlz 😀 Talán a legjobb Star Wars game amit kiadtak.

Szerintetek?Amadeus91
Szerintem a Jedi Academy és a Force Unleashed II. is jobb, és hamarosan érkezik ugyebár a TOR. De a Republic Commando se rossz játék.vassadi
Engem a hangulata jobban megfogott mint a Jedi sorozaté. FU I-II. kimaradt teljesen géphiány miatt.

Roque Squardon? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?