PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
jelenleg boxra talán picivel jobb grafikájú játékokat lehet csinálni, de a ps3ban meg még rengeteg van. Nehezebb rá játékot írni mint a boxra, de többet tud a gép magában.
60000ért már kapsz 320gb-os slim ps3 gépet
viszont ahhoz hogy maxosan élvezd a játékokat, hd ready-hd tv és hdmi kábel kötelező
nem drága oldal:
http://www.konzolvilag.hu/playstation3/gepek/mindHabi
60ért elég jó az a 320 gigás. Jóval kisebb memóriával rendelkező Xbox indul ugyanúgy 60nál. Igazából lényeges különbség van még a 2 konzol közt? (sosem volt konzolom, teljesen laikus vagyok a témában, egyszerűen meguntam a PC szervizelést)Amadeus91
az xboxok talán előbb behalnak. Nekem 2 éve van ps-em, semmi baja nem volt (kopp-kopp). Nyáron használhatod nyugodtan a 30 fokos házban is, xboxra meg 2 hűtő kell és akkor még mindig lehet meghal, plusz eléggé hangos.
Internet ingyen van ps-re, xboxnál pedig hát lóvés. egy év talán 8000. Viszont xbox neten még semmi baj nem volt, ps-en pedig tavaly ugye talán 2 hónapra is behányt a hackertámadás miatt.
Nálam rohadt nagy előnye van annak, hogy a net 0ft és mocskos sok lehetőség van rajta. annyi, hogy a 2 év alatt még a felét sztem ki sem próbáltam.
A ps3 lóvésabb dolog a játékok miatt, de egy fél éves játék a zavviról már eléggé bohóc áron lejön. 4-5 rugó és új a játék.Habi
és maga a szervizelés, kezelhetőség, garancia? (amennyire hallom, az Xboxnál szoktak kötekedni a garanciális javításokkal)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
grafikában ugyanolyan jó?Amadeus91
jelenleg boxra talán picivel jobb grafikájú játékokat lehet csinálni, de a ps3ban meg még rengeteg van. Nehezebb rá játékot írni mint a boxra, de többet tud a gép magában.
60000ért már kapsz 320gb-os slim ps3 gépet
viszont ahhoz hogy maxosan élvezd a játékokat, hd ready-hd tv és hdmi kábel kötelező
nem drága oldal:
http://www.konzolvilag.hu/playstation3/gepek/mindHabi
60ért elég jó az a 320 gigás. Jóval kisebb memóriával rendelkező Xbox indul ugyanúgy 60nál. Igazából lényeges különbség van még a 2 konzol közt? (sosem volt konzolom, teljesen laikus vagyok a témában, egyszerűen meguntam a PC szervizelést)Amadeus91
az xboxok talán előbb behalnak. Nekem 2 éve van ps-em, semmi baja nem volt (kopp-kopp). Nyáron használhatod nyugodtan a 30 fokos házban is, xboxra meg 2 hűtő kell és akkor még mindig lehet meghal, plusz eléggé hangos.
Internet ingyen van ps-re, xboxnál pedig hát lóvés. egy év talán 8000. Viszont xbox neten még semmi baj nem volt, ps-en pedig tavaly ugye talán 2 hónapra is behányt a hackertámadás miatt.
Nálam rohadt nagy előnye van annak, hogy a net 0ft és mocskos sok lehetőség van rajta. annyi, hogy a 2 év alatt még a felét sztem ki sem próbáltam.
A ps3 lóvésabb dolog a játékok miatt, de egy fél éves játék a zavviról már eléggé bohóc áron lejön. 4-5 rugó és új a játék.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
nem tudom mennyi egy xbox de egy ps3at má megkapsz akár 70ért,én is azt mondom hogy inkább ps mint xbox,nekem is az van és nem bántam meg hogy ezt választottam.Cowboykarcsi
grafikában ugyanolyan jó?Amadeus91
jelenleg boxra talán picivel jobb grafikájú játékokat lehet csinálni, de a ps3ban meg még rengeteg van. Nehezebb rá játékot írni mint a boxra, de többet tud a gép magában.
60000ért már kapsz 320gb-os slim ps3 gépet
viszont ahhoz hogy maxosan élvezd a játékokat, hd ready-hd tv és hdmi kábel kötelező
nem drága oldal:
http://www.konzolvilag.hu/playstation3/gepek/mindHabi
60ért elég jó az a 320 gigás. Jóval kisebb memóriával rendelkező Xbox indul ugyanúgy 60nál. Igazából lényeges különbség van még a 2 konzol közt? (sosem volt konzolom, teljesen laikus vagyok a témában, egyszerűen meguntam a PC szervizelést)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
de maga a PS3 gép az drágább mint a 360 nem?Amadeus91
nem tudom mennyi egy xbox de egy ps3at má megkapsz akár 70ért,én is azt mondom hogy inkább ps mint xbox,nekem is az van és nem bántam meg hogy ezt választottam.Cowboykarcsi
grafikában ugyanolyan jó?Amadeus91
jelenleg boxra talán picivel jobb grafikájú játékokat lehet csinálni, de a ps3ban meg még rengeteg van. Nehezebb rá játékot írni mint a boxra, de többet tud a gép magában.
60000ért már kapsz 320gb-os slim ps3 gépet
viszont ahhoz hogy maxosan élvezd a játékokat, hd ready-hd tv és hdmi kábel kötelező
nem drága oldal:
http://www.konzolvilag.hu/playstation3/gepek/mind


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
de maga a PS3 gép az drágább mint a 360 nem?Amadeus91
nem tudom mennyi egy xbox de egy ps3at má megkapsz akár 70ért,én is azt mondom hogy inkább ps mint xbox,nekem is az van és nem bántam meg hogy ezt választottam.Cowboykarcsi
grafikában ugyanolyan jó?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
de maga a PS3 gép az drágább mint a 360 nem?Amadeus91
nem tudom mennyi egy xbox de egy ps3at má megkapsz akár 70ért,én is azt mondom hogy inkább ps mint xbox,nekem is az van és nem bántam meg hogy ezt választottam.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
de maga a PS3 gép az drágább mint a 360 nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Xbox360 vagy PS3? Így konzolvétel előtt.Amadeus91
Ha van lóvéd játékokra és neten is szeretnél játszani (ami sztem legalább annyira fontos mint az offline mod) akkor egyértelműen ps3. a netes része ingyenes, sokkal komplettebb mint a live. Ingyen letöltöd a vasárnapi nfl pass-t és tudsz meccseket nézni
http://blog.us.playstation.com/2011/08/17/directv-and-playstation-bring-nfl-sunday-ticket-to-ps3/
nem próbáltam még, de ma rányomok egyet.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Akkor egy kis MW3 is - új single player trailer (Redemption):
http://www.youtube.com/watch?v=AdKgDVruHfo
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Exkluzív játékok miatt egyérteműen PS3!
Kihagynál egy Uncharted sorozatot?! 😊zavi27
GoW 3-ért simán. 😛

Legyen egy kis PC is. Új BF 3 trélör: http://www.youtube.com/watch?v=Q7GVSx7yMaA
Ez már annyira király marketinget kap, hogy félek nem maradt pénz a fejlesztésre...

Heroes VI pedig az elkeserítő demó után egész jó vételnek tűnik. Igaz szinte egy az egyben visszatértek a jó öreg King's Bountyhoz, de a jótól sose szégyen lopni. Gyerek korom óta Heroes fan vagyok, de ez az első rész amibe van kedvem elkezdeni a kampányt... Igaz elég sablon sztori és a szinkron is. Ráadásul hiába magyar fejlesztő cég, felirat helyesírására már nem tellett.
Mindezek ellenére nagyon hangulatos és az új szörnyek is jobban festenek mint vártam, ráadásul sokoldalúbbak is. Tehát megvan a jó öreg "csak még egy kört" játékmenet.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Xbox360 vagy PS3? Így konzolvétel előtt.Amadeus91
Exkluzív játékok miatt egyérteműen PS3!
Kihagynál egy Uncharted sorozatot?! 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hogy a fenébe tudok zsákolni nba2k12be?
senkivel sem tudok ugyanis, akármit is nyomogatok.. ps3-mmal játszom ugyebár

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
attol fugg mennyi kessed van hozza programokat venni. ha nem rendit meg h megvedd az eredetieket akkor ps3.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Én az Xboxra voksolnék.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Xbox360 vagy PS3? Így konzolvétel előtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Most vettem meg Steamen a GTA Complete Packot 7,5 Euroért(2200ft) Szerintem rohadt jó vétel ennyiért, szóval akinek kell, az siessen, mert csak a 24-ig tart az akció.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Flashelt boxosoktól kérdezem,hogy tudnak-e vmit a mostani dashboard update-ről(ha leokézom h frissítse akkor az nem-e zavar be a flashnek).Nekem 1 hónapja lett flashelve,tehát viszonylag új.Berez
hali, nekem az lenne a kérdésem, hogy hol flasheltetted? 😊ghstzR
PMbe megy
több mint 12 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Flashelt boxosoktól kérdezem,hogy tudnak-e vmit a mostani dashboard update-ről(ha leokézom h frissítse akkor az nem-e zavar be a flashnek).Nekem 1 hónapja lett flashelve,tehát viszonylag új.Berez
hali, nekem az lenne a kérdésem, hogy hol flasheltetted? 😊


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Flashelt boxosoktól kérdezem,hogy tudnak-e vmit a mostani dashboard update-ről(ha leokézom h frissítse akkor az nem-e zavar be a flashnek).Nekem 1 hónapja lett flashelve,tehát viszonylag új.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
úgy ám, ps3 on fogod nyomni? mert a haverjaim közül mindenki bf3 at vesz majd sajna :/EaRl
haverjaid jól döntöttek 😛
Uncharted 2 meg tényleg zsenialitás, jövő tavasszal angliából majd megrendelem a 3-mat olcsóértHabi
Tudsz addig várni vele?! 😊 Imerőseim már előrendelték hetek óta.zavi27
hát mivel beruháztam az f1re, fifa12re és a bf3ra ezért fogok tudni várni rá 😀
vagy hogy is mondjam, kell várnom rá 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Én most a Modern Warfare 3-at várom nagyon, kritikák és BF3 ide vagy oda.vassadi
úgy ám, ps3 on fogod nyomni? mert a haverjaim közül mindenki bf3 at vesz majd sajna :/EaRl
haverjaid jól döntöttek 😛
Uncharted 2 meg tényleg zsenialitás, jövő tavasszal angliából majd megrendelem a 3-mat olcsóértHabi
Tudsz addig várni vele?! 😊 Imerőseim már előrendelték hetek óta.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
ha valaki tudja hol tudok pesten mass effect 1-2őt venni, az ne tartsa magában, eddig sehol sem találtam. PCre

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
amúgy nem arról volt szó, hogy az idei f1 be megcsinálják h abu dhabi nappal kezdődik és este végződik? nekem ugyanúgy nappali az egész verseny..-,-
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Én most a Modern Warfare 3-at várom nagyon, kritikák és BF3 ide vagy oda.vassadi
úgy ám, ps3 on fogod nyomni? mert a haverjaim közül mindenki bf3 at vesz majd sajna :/EaRl
PC-n. De nekem csak a campaign miatt kell, multizni nem fogok. 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én most a Modern Warfare 3-at várom nagyon, kritikák és BF3 ide vagy oda.vassadi
úgy ám, ps3 on fogod nyomni? mert a haverjaim közül mindenki bf3 at vesz majd sajna :/EaRl
haverjaid jól döntöttek 😛
Uncharted 2 meg tényleg zsenialitás, jövő tavasszal angliából majd megrendelem a 3-mat olcsóért


JT Daniels fan