NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Senki nem játszik innen PS3-on a Madden 12-vel?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
monkey island, gta3, sims, football manager 2012, need for speed: shift
elég jól mutatnak ipaden is :cool:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Végre. Saint's Row The Third 100%-ra húzva. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha reális a játék, akkor kérned kell, hogy elcseréltessenek egy konkrét csapathoz.Schleck
Azt már kértem, és anno el is cseréltek, mikor kértem.
De nem egy konkrét csapatot írtam be, mikor a célt kérte, hanem 3-mat, mert annyit lehet, természetesen sorrendbe, melyikbe akarok a leginkább menni stb.. így a top 3 célpontomat. És az elsőbe tradelt is a gép végül.
Most a csókám 7. szezonját tolja és 25 éves, nem tudom, mire kéne még várnom..Stez
Ezt úgy félkomolyan írtam, de akkor ötletem sincs. Lehet korhoz kötik, de ez faszság lenne. Egy szóval nem tudom sajnos. :/Schleck
Arra én is gondoltam, hogy korhoz kötik, csak éppenséggel 22-23-24 éves csókák rohangálnak sztár státusszal a ligában, míg az én playám 25 évesen sima starter státusszal nyomja, holott mindent megnyertem vele/neki, amit csak lehet kb. Vicces

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most komolyan, nba 2k12-ben hogy a faszba tud sztárrá válni a játékosom?
a posztomon konkrétan top 1 vagyok, 99-es rating, utóbbi 2 évben liga mvp voltam, háromszor volt a legjobb pontátlagom meccsenként, 9-es meccs/lepattanót átlagolok, a csapatomnak nyertem már két aranygyűrűt, de továbbra is statusnál annyit ír, hogy starter.
Hát bassza meg... Mi a tökömet nyerjek még meg, hogy sztárrá változzon a kezdőről a státuszom..? :/Stez
Ha reális a játék, akkor kérned kell, hogy elcseréltessenek egy konkrét csapathoz.Schleck
Azt már kértem, és anno el is cseréltek, mikor kértem.
De nem egy konkrét csapatot írtam be, mikor a célt kérte, hanem 3-mat, mert annyit lehet, természetesen sorrendbe, melyikbe akarok a leginkább menni stb.. így a top 3 célpontomat. És az elsőbe tradelt is a gép végül.
Most a csókám 7. szezonját tolja és 25 éves, nem tudom, mire kéne még várnom..Stez
Ezt úgy félkomolyan írtam, de akkor ötletem sincs. Lehet korhoz kötik, de ez faszság lenne. Egy szóval nem tudom sajnos. :/

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most komolyan, nba 2k12-ben hogy a faszba tud sztárrá válni a játékosom?
a posztomon konkrétan top 1 vagyok, 99-es rating, utóbbi 2 évben liga mvp voltam, háromszor volt a legjobb pontátlagom meccsenként, 9-es meccs/lepattanót átlagolok, a csapatomnak nyertem már két aranygyűrűt, de továbbra is statusnál annyit ír, hogy starter.
Hát bassza meg... Mi a tökömet nyerjek még meg, hogy sztárrá változzon a kezdőről a státuszom..? :/Stez
Ha reális a játék, akkor kérned kell, hogy elcseréltessenek egy konkrét csapathoz.Schleck
Azt már kértem, és anno el is cseréltek, mikor kértem.
De nem egy konkrét csapatot írtam be, mikor a célt kérte, hanem 3-mat, mert annyit lehet, természetesen sorrendbe, melyikbe akarok a leginkább menni stb.. így a top 3 célpontomat. És az elsőbe tradelt is a gép végül.
Most a csókám 7. szezonját tolja és 25 éves, nem tudom, mire kéne még várnom..

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most komolyan, nba 2k12-ben hogy a faszba tud sztárrá válni a játékosom?
a posztomon konkrétan top 1 vagyok, 99-es rating, utóbbi 2 évben liga mvp voltam, háromszor volt a legjobb pontátlagom meccsenként, 9-es meccs/lepattanót átlagolok, a csapatomnak nyertem már két aranygyűrűt, de továbbra is statusnál annyit ír, hogy starter.
Hát bassza meg... Mi a tökömet nyerjek még meg, hogy sztárrá változzon a kezdőről a státuszom..? :/Stez
Ha reális a játék, akkor kérned kell, hogy elcseréltessenek egy konkrét csapathoz.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most komolyan, nba 2k12-ben hogy a faszba tud sztárrá válni a játékosom?
a posztomon konkrétan top 1 vagyok, 99-es rating, utóbbi 2 évben liga mvp voltam, háromszor volt a legjobb pontátlagom meccsenként, 9-es meccs/lepattanót átlagolok, a csapatomnak nyertem már két aranygyűrűt, de továbbra is statusnál annyit ír, hogy starter.
Hát bassza meg... Mi a tökömet nyerjek még meg, hogy sztárrá változzon a kezdőről a státuszom..? :/

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Vizsgaidőszak ide vagy oda, nem bírtam magammal és előrendeltem a TOR-t. :rolleyes:
http://noob.hu/2011/12/09/video_games_at_work.jpg

Innen jön még valaki?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Nem tudom ti hallottatok-e már erről a játékról : The Longest Journey (biztosan) én mikor megjelent nagyon jó kritikákat olvastam róla, csak akkor nem volt lehetőségem hozzájutni, nem volt olyan gépem amin játszhattam volna vele, aztán meg azóta nem találom seho, nem tudom megszereznil tudtok e segíteni?

köszönöm, lehet pm-ben is válaszolni.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
platinumshop.hu-ról rendelt már valaki?
Vélemények? Megbízható? Korrekt?süti
teljesen megbízhatóak, korrektek, gyorsan szállítanak.
3-4 játékot rendeltem elő+egy ps3 gépet is
Telefonon mindig van egyeztetés és még a futár is felszokott hívni néha az érkezése előtt (ők nem sima platinumos futárok, másnak dolgoznak, szóval ez nem a platinumon múlik)
+ sztem egészen korrekt áraik is vannak főleg ps3 alapgépekbenHabi
Köszi szépen. 😊
Csak még sose hallottam róla és meglepődtem milyen olcsó. 😮 Valami turpisságot sejtettem a háttérben... 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
platinumshop.hu-ról rendelt már valaki?
Vélemények? Megbízható? Korrekt?süti
teljesen megbízhatóak, korrektek, gyorsan szállítanak.
3-4 játékot rendeltem elő+egy ps3 gépet is
Telefonon mindig van egyeztetés és még a futár is felszokott hívni néha az érkezése előtt (ők nem sima platinumos futárok, másnak dolgoznak, szóval ez nem a platinumon múlik)
+ sztem egészen korrekt áraik is vannak főleg ps3 alapgépekben

kijött a BF3: Back to Karkand, csak PS3ra 15euróért. Sztem ez lesz az első DLC amit megvásárlok.
négy új térkép és jármű, tíz fegyver, 5 trófea
videó:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M-BX_DATeik


JT Daniels fan
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
platinumshop.hu-ról rendelt már valaki?
Vélemények? Megbízható? Korrekt?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az év játéka idén a Batman, egyértelműen. Nem dicsérem ezerrel, meg írok róla sokat (bár akit valami érdekel, szóljon, "pár" órányit már toltam vele), mert csak youtubeon ezerféle magyar videóteszt van, és egyikbe se láttam még spoilert, pedig elég jó sztorija van.
De amit nem hagyhatok ki, tényleg durva, hogy készítők mennyire ismerik Batman univerzumot. Elégé ismerem én is, rengeteg képregényt olvastam már, de ők ezen is túltesznek.
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Jólvan, nem csalódtam a Saints Row: The Thirdben. Nagyon elborultak a készítők 😀shawnka
Egyetértek, én tegnap óta tolom és eddig nagyon bejövős (Angel "tesztjei" kissé elborultak, éppen azokkal végeztem).

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
MW3 is kivégezve.
SPOILER



Soap halála tényleg elég megindító volt (Deny kommentjéből mondjuk rájöttem, hogy ez lesz a vége, csak az első rész végén még nem ismertük annyira Soap személyét és játék közben sikerült is elfelejteni ezt 😊 ), szarul is esett, meglepő módon Price-szal együtt a kedvenc figurám volt. (bár azért nem érzékenyültem el alatta 😛) Jó kis trilógia, kár, hogy vége, a befejezés mindháromban durvára sikeredett, a történet kitünő, tehát összességében nagyon jó kis játék volt. 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Skyrimhoz 1.2-es patchet kell letölteni?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A következő rész pedig érdekes lesz, kíváncsi vagyok mit találnak ki legközelebb, a Desmond szál lezárására.gsn
engem pont az érdekel a legkevésbé. szerintem az egész sorozat leggyengébb részei Desmondhoz kapcsolhatóak. kivéve a Brotherhood végén levő Colosseumos részt 😊shawnka
Igen, ez igaz. 😊 De most már elkerülhetetlen lesz, hogy neki is kitaláljanak egy ütős sztorit, én csak ezért várom, hogy vajon mit sikerül a kalapból előhúzni. Nekem leginkább az AC2 és a Brotherhood tetszett a sorozatban a reneszánsz Itália, és a jó történet miatt.gsn
szinte biztos vagyok benne, hogy a 3 inkább Desmondra lesz kihegyezve. egyrészt ez fogja lezárni az ő történetét, másrészt az új "ős" nem tudom, hogy mekkorát fog tudni ütni Altair és az egyik legkarakteresebb, legszerethetőbb karakter, akit valaha megalkottak, Ezio után.
több mint 12 éve
gsn 3 548
A következő rész pedig érdekes lesz, kíváncsi vagyok mit találnak ki legközelebb, a Desmond szál lezárására.gsn
engem pont az érdekel a legkevésbé. szerintem az egész sorozat leggyengébb részei Desmondhoz kapcsolhatóak. kivéve a Brotherhood végén levő Colosseumos részt 😊shawnka
Igen, ez igaz. 😊 De most már elkerülhetetlen lesz, hogy neki is kitaláljanak egy ütős sztorit, én csak ezért várom, hogy vajon mit sikerül a kalapból előhúzni. Nekem leginkább az AC2 és a Brotherhood tetszett a sorozatban a reneszánsz Itália, és a jó történet miatt.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tizenvalahány van a Heavy Rainben.. én sokat előhoztam már belőle, de nem mindet.
szerk: bocsánat 18-féle epilogue videó van... de ezek szerint van még több lehetőség is állítólag.

Mondjuk ami az utóbbi időben egyre inkább igaz lett, és amit az index-en is fejtegettek, hogy ezek már-már félig film, félig játék kategóriába esnek inkább (Heavy Rain, Uncharted-sorozat, LA Noire..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A következő rész pedig érdekes lesz, kíváncsi vagyok mit találnak ki legközelebb, a Desmond szál lezárására.gsn
engem pont az érdekel a legkevésbé. szerintem az egész sorozat leggyengébb részei Desmondhoz kapcsolhatóak. kivéve a Brotherhood végén levő Colosseumos részt 😊

az Embers pedig instant libabőr 😕
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Uncharted 3 befejezve, jöhe a Heavy Rain. Fél óra után, hát szokni kell az írányítást,de hangulatos, különleges nagyon.zavi27
Jó lett az U3? 😀
HR nagyon jó játék, vagy 20 féle történet létezhet ha jól emlékszem. Zseniális játék 😊Habi
Uncharted 3ra nincsenek jelzők, ahogy az első 2 részre sem. Most különösen a 2. felétől olyan pályák vannak, hogy az kész.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Nem lett rossz ez az AC:Revelations, bár nem sok minden változott a Brotherhood óta, kivéve azt, hogy Ezio kibaszott öreg 😀tenorx
Spoiler:
Ami kicsit idegesítő, kb. 20 %-a elmegy a játéknak, mire megismertetik veled a félig-meddig haszontalan újításokat, és tényleg nagyon hasonló a Brotherhoodhoz. Nekem ez a toronyvédő funkció tetszik legkevésbé, bombák még el-el mennek, de meg fogom unni szerintem. 😀 Pozitívum, hogy vannak Altairos flashbackek, illetve jó a sztori. Egyébként nagyon komoly utat járt be a sorozat. Durván másfél év alatt eljutottunk az életet élvező, gondtalan ifjútól a bölcs, idős emberig, és érzékelhető volt Ezio változása a sorozat folyamán, ez teszi még jobbá az egész történetet, volt karakterfejlődés, nem is akármilyen. Aki látni akarja az Ezio szál végét, nézze meg az Assassin's Creed Emberst, ez egy rövid animációs film, ami pontot tesz Ezio történetére, valamelyik gyűjtői verzióhoz volt csatolva, de elérhető a neten is pár helyen.

A következő rész pedig érdekes lesz, kíváncsi vagyok mit találnak ki legközelebb, a Desmond szál lezárására.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Alapból.Delete
Köszönöm szépen.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Uncharted 3 befejezve, jöhe a Heavy Rain. Fél óra után, hát szokni kell az írányítást,de hangulatos, különleges nagyon.zavi27
Jó lett az U3? 😀
HR nagyon jó játék, vagy 20 féle történet létezhet ha jól emlékszem. Zseniális játék 😊


JT Daniels fan