PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
[Gdavid téged meg nem látom hol indított meg a stílusom,leszámítva persze a kötekedő jellegű beszólásaidra adott válaszomat.

Maradjunk annyiban h én is tiszteletben tartom a ti döntéseteket és cserébe elvárom ennek az ellenkezőjét is.Berez
Öcsi! Vegyél vissza kicsit! Azzal kezdődött az egész, hogy leírtad panaszodat azzal kapcsolatban, hogy a törvénytelen géped, warez játékánál nem tudod hogyan lehet a rostert frissíteni. Én erre írtam, hogy egyszerűbb lenne az életed, ha nem buherált géped és jogtiszta szoftvered lenne. Erre felháborodtál, hogy "Jah persze és fizetni minden egyes játékért+várni h normális áruk legyen...kösz nem." (???) Ekkor jeleztem, hogy érdekes a hozzáállásod, és megkérdeztem, hogy boltban szoktál-e fizetni? Erre jött a "ne pofázz bele", ami elismerem nagyon kemény, meg is ijedtem egy picit.

Valószínűsítem, hogy fiatal vagy, ezért segítségképpen leírom, hogy minek nézz utána: Szerzői és szomszédos jogok megsértése, ezt követed el a nem jogtiszta szoftver esetén, a hardver megpiszkálása pedig véleményem szerint már iparjogvédelmi kategória. De hangsúlyozom, hogy csináld nyugodtan, de ha lehet ne a nagy nyilvánosság előtt.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
plusz ha van eredeti géped, eredeti játékokkal akkor a multi megkoronázza az egészet. Nem kell minden játékot megvenni (pedig fasza lenne) de azzal a 3-4 évenkénti játékkal tökéletesen el lehet lenni ps-en vagy boxon. PS-en inkább ugye, mert ingyenes a net, ami meg űber 😊
plusz annyi a warez a játékok körében, hogy előbb-utóbb úgyis kitalálnak valamit, hogy csak eredeti játékkal lehessen játszani. és meg is értem teljes mértékben.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Aztán meg majd lehet sírni,hogy ezt meg azt sem adnak ki x-y konzolra vagy pc-re,akármire mert a sok majom warezol...Én a minimálbéremből elbírok havonta egy játékot ps3-ra és nekem bőven elég,ráadásul,ahogy már előttem is mondták van nagyon sok oldal,ahol jóval olcsóbban be lehet szerezni ezeket,mint a legtöbb boltban.Nem beszélve erről a szarakodásról is, ami flash meg az updaes baromságokkal van itt a boxnál...Erről ennyit,hogy ne legyek off:
MW3 Move edition elég ütős 😊JoeyPorter
MW3 Move Ed. letölthető content vagy külön megvevős? 😊pc_x
A move edition-t úgy értettem,hogy már önmagában bele van építve,csak az options-ban át kell állítani 😊 Sorry a rossz megfogalmazásért :rolleyes:

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Aztán meg majd lehet sírni,hogy ezt meg azt sem adnak ki x-y konzolra vagy pc-re,akármire mert a sok majom warezol...Én a minimálbéremből elbírok havonta egy játékot ps3-ra és nekem bőven elég,ráadásul,ahogy már előttem is mondták van nagyon sok oldal,ahol jóval olcsóbban be lehet szerezni ezeket,mint a legtöbb boltban.Nem beszélve erről a szarakodásról is, ami flash meg az updaes baromságokkal van itt a boxnál...Erről ennyit,hogy ne legyek off:
MW3 Move edition elég ütős 😊JoeyPorter
MW3 Move Ed. letölthető content vagy külön megvevős? 😊


több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk belegondolva...Ha esetleg lesz később valamilyen konzolom, biztosan nem fogom azt megbuherálni, csak a gond van vele. Félévente lehet flashelni, plusz ezzel vacakolni, azzal vacakolni. Elköltessz rá annyit, amennyiből megvennéd játékokat is. + gépen is szoktam játszani, így leginkább azoknak a játékoknak kell a konzol, amit nem adnak ki pc-re. Persze azok közül sem az összes és így már simán megfizethető.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Aztán meg majd lehet sírni,hogy ezt meg azt sem adnak ki x-y konzolra vagy pc-re,akármire mert a sok majom warezol...Én a minimálbéremből elbírok havonta egy játékot ps3-ra és nekem bőven elég,ráadásul,ahogy már előttem is mondták van nagyon sok oldal,ahol jóval olcsóbban be lehet szerezni ezeket,mint a legtöbb boltban.Nem beszélve erről a szarakodásról is, ami flash meg az updaes baromságokkal van itt a boxnál...Erről ennyit,hogy ne legyek off:
MW3 Move edition elég ütős 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ember, nem kell egyből a 0 perces játékokat megvenni tizenezrekért.
Millió egy alternatív megoldás van: zavvi/game/játékaim.hu, vagy vársz pár hetet és kb féláron megkapsz bármit.

De ezzel hivalkodni, hogy milyen fasza gyerek vagy, hogy mennyit spórolsz a warezolással, háááát.
És mielőtt megkérded: igen, van boxom. Nem, nincs buherálva. Igen, csak eredeti játékaim vannak. Nem, nem keresek milliókat.Bálesz
Bocs,lehet az én hibám,de nem látom hogy "hol hivalkodtam arra hogy milyen fasza gyerek vagyok".Gondolom ez a mondatrész az,ami nem nyerte el a tetszésed:"Ha nincs akkor ne pofázz bele a témába".Lehet hogy stílus tekintetében nem túl kifinomult,de a jelentését tekinve nem látok benne változtatnivalót.

Gdavid téged meg nem látom hol indított meg a stílusom,leszámítva persze a kötekedő jellegű beszólásaidra adott válaszomat.

Maradjunk annyiban h én is tiszteletben tartom a ti döntéseteket és cserébe elvárom ennek az ellenkezőjét is.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
u.i.: látom Bálesz nálad is felnyomta a pumpát a fiatalember 😊gdavid
Nem is feltétlenül a warez-témával (álszent dolog lenne azt mondani, hogy közülünk soha senki nem él(t) ezzel a módszerrel), sokkal inkább a stílus az, ami kicsapta a biztosítékot.
Warezoljon, nem érdekel, de tegye otthon a négy fal között és könyörgöm: ne reklámozza, ne legyen rá büszke.Bálesz
Engem is a stílusa indított meg.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
u.i.: látom Bálesz nálad is felnyomta a pumpát a fiatalember 😊gdavid
Nem is feltétlenül a warez-témával (álszent dolog lenne azt mondani, hogy közülünk soha senki nem él(t) ezzel a módszerrel), sokkal inkább a stílus az, ami kicsapta a biztosítékot.
Warezoljon, nem érdekel, de tegye otthon a négy fal között és könyörgöm: ne reklámozza, ne legyen rá büszke.

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Jah persze és fizetni minden egyes játékért+várni h normális áruk legyen...kösz nem.Berez
Érdekes egy hozzáállásod van. Boltban sem szoktál fizetni? Zsebreteszed a kiflit, vagy ott rögtön megeszed? TV-t hogyan sikerült szerezned, ahhoz jó nagy zseb kell.gdavid
Ember neked egyáltalán van xboxod?Ha nincs akkor ne pofázz bele a témába ha van akkor meg te is tudod milyen árak vannak manapság.Mégis mi értelme lenne a többször akkora költségekkel járó megoldást választani(amit nem is igen engedhetek meg magamnak)ahelyett,hogy kiflasheltessem és ezáltal megtakarítsak 1 csomó pénzt?Bevallom nem éppen erkölcsös dolog ezzel teljesen egyetértek,de ilyen árak mellett nemcsoda hogy az emberek kb 90%-a nem legális úton szerzi be a termékeket gépre/konzolra.Berez
Elöljáróban! Használd néha a space billentyűt.

Manapság milyen árak vannak? Én 16 éve vagyok Playstation (1,2,3) tulajdonos, Te vagy már ennyi idős? Segítek, mindig is drága volt, de ez hogy jogosít fel Téged/akárkit a törvénysértésre? Az, hogy Te meg a haverjaid nem legális úton szerzitek be a játékokat még nem az emberek 90%-a.

Én sem engedhetek meg magamnak havonta egy új játékot, de évi 2-4-et igen, és ehhez is spórolnom kell. Heti 1000 forintot félre tud tenni szinte mindenki, ha Te nem, akkor elnézést kérek. Egyébként warezolj nyugodtan, csak ne itt tedd, ha megkérhetlek.


u.i.: látom Bálesz nálad is felnyomta a pumpát a fiatalember 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
Ember, nem kell egyből a 0 perces játékokat megvenni tizenezrekért.
Millió egy alternatív megoldás van: zavvi/game/játékaim.hu, vagy vársz pár hetet és kb féláron megkapsz bármit.

De ezzel hivalkodni, hogy milyen fasza gyerek vagy, hogy mennyit spórolsz a warezolással, háááát.
És mielőtt megkérded: igen, van boxom. Nem, nincs buherálva. Igen, csak eredeti játékaim vannak. Nem, nem keresek milliókat.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jah persze és fizetni minden egyes játékért+várni h normális áruk legyen...kösz nem.Berez
Érdekes egy hozzáállásod van. Boltban sem szoktál fizetni? Zsebreteszed a kiflit, vagy ott rögtön megeszed? TV-t hogyan sikerült szerezned, ahhoz jó nagy zseb kell.gdavid
Ember neked egyáltalán van xboxod?Ha nincs akkor ne pofázz bele a témába ha van akkor meg te is tudod milyen árak vannak manapság.Mégis mi értelme lenne a többször akkora költségekkel járó megoldást választani(amit nem is igen engedhetek meg magamnak)ahelyett,hogy kiflasheltessem és ezáltal megtakarítsak 1 csomó pénzt?Bevallom nem éppen erkölcsös dolog ezzel teljesen egyetértek,de ilyen árak mellett nemcsoda hogy az emberek kb 90%-a nem legális úton szerzi be a termékeket gépre/konzolra.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Jah persze és fizetni minden egyes játékért+várni h normális áruk legyen...kösz nem.Berez
Érdekes egy hozzáállásod van. Boltban sem szoktál fizetni? Zsebreteszed a kiflit, vagy ott rögtön megeszed? TV-t hogyan sikerült szerezned, ahhoz jó nagy zseb kell.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát én a helyedben nem mennék fel live-ra, esélyes a seggberúgás...Asbee
Nekem nem csinált semmi gázt a játékokkal,csak a frissítés tartalmaz valami olyan újítást,ami megakadályozza hogy a nemrég kijött játékokat(pl Skyrim,AC legújabb része)el lehessen indítani v valami ilyesmi már nem emlékszem pontosan.Épp ezért apám rendelt neten egy cuccot Hongkongból,amivel lehet updatelni a flashet és ez elvileg mindenféle dashboard update ellen működik,de annak ellenére,hogy kb. nov 17-18-án meg lett rendelve,még mindíg nem érkezett meg,csak egy mailt küldtek h elnézést kérnek a késlekedésért és amint érkezik az újabb szállítmány küldik nekünk is elsők között.

Visszatérve a lényegre a dashboard update nem okoz közvetlenül galibát és úgy emlékszem h nekem a Maddenben nem frissítette automatikusan a rostert,hanem fel kellett csatlakozni livera felmenni a multiplayer menübe és ott volt roster update(ha nincs goldod akkor ebben a menüben nyilván nem fog semmi mást engedélyezni az updaten kívül).Berez
Nem lenne egyszerűbb egy nem buherált géppel?gdavid
Jah persze és fizetni minden egyes játékért+várni h normális áruk legyen...kösz nem.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
a fórumon induló harmadik Madden NFL 08 ligába tegnap óta lehet jelentkezni. cél egy 32 csapatos bajnokság, ennek nagyságrendileg pont a fele van meg jelenleg. ha van bárkinek kedve csatlakozni, akkor a megfelelő topikban írjátok magatokat hozzá a listához.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Szia Egon bá,

Köszi a gyors választ. Annyi lenne a gondom ezzel, hogy a gép flashelt és a játék is biztonsági másolaton van. Arról van infó, hogy ha így frissíteném, nem b.zizza-e szét a boxot?
Köszi,

Kkarmigran
Hát én a helyedben nem mennék fel live-ra, esélyes a seggberúgás...Asbee
Nekem nem csinált semmi gázt a játékokkal,csak a frissítés tartalmaz valami olyan újítást,ami megakadályozza hogy a nemrég kijött játékokat(pl Skyrim,AC legújabb része)el lehessen indítani v valami ilyesmi már nem emlékszem pontosan.Épp ezért apám rendelt neten egy cuccot Hongkongból,amivel lehet updatelni a flashet és ez elvileg mindenféle dashboard update ellen működik,de annak ellenére,hogy kb. nov 17-18-án meg lett rendelve,még mindíg nem érkezett meg,csak egy mailt küldtek h elnézést kérnek a késlekedésért és amint érkezik az újabb szállítmány küldik nekünk is elsők között.

Visszatérve a lényegre a dashboard update nem okoz közvetlenül galibát és úgy emlékszem h nekem a Maddenben nem frissítette automatikusan a rostert,hanem fel kellett csatlakozni livera felmenni a multiplayer menübe és ott volt roster update(ha nincs goldod akkor ebben a menüben nyilván nem fog semmi mást engedélyezni az updaten kívül).Berez
Nem lenne egyszerűbb egy nem buherált géppel?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szia Egon bá,

Köszi a gyors választ. Annyi lenne a gondom ezzel, hogy a gép flashelt és a játék is biztonsági másolaton van. Arról van infó, hogy ha így frissíteném, nem b.zizza-e szét a boxot?
Köszi,

Kkarmigran
Hát én a helyedben nem mennék fel live-ra, esélyes a seggberúgás...Asbee
Nekem nem csinált semmi gázt a játékokkal,csak a frissítés tartalmaz valami olyan újítást,ami megakadályozza hogy a nemrég kijött játékokat(pl Skyrim,AC legújabb része)el lehessen indítani v valami ilyesmi már nem emlékszem pontosan.Épp ezért apám rendelt neten egy cuccot Hongkongból,amivel lehet updatelni a flashet és ez elvileg mindenféle dashboard update ellen működik,de annak ellenére,hogy kb. nov 17-18-án meg lett rendelve,még mindíg nem érkezett meg,csak egy mailt küldtek h elnézést kérnek a késlekedésért és amint érkezik az újabb szállítmány küldik nekünk is elsők között.

Visszatérve a lényegre a dashboard update nem okoz közvetlenül galibát és úgy emlékszem h nekem a Maddenben nem frissítette automatikusan a rostert,hanem fel kellett csatlakozni livera felmenni a multiplayer menübe és ott volt roster update(ha nincs goldod akkor ebben a menüben nyilván nem fog semmi mást engedélyezni az updaten kívül).
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szia Egon bá,

Köszi a gyors választ. Annyi lenne a gondom ezzel, hogy a gép flashelt és a játék is biztonsági másolaton van. Arról van infó, hogy ha így frissíteném, nem b.zizza-e szét a boxot?
Köszi,

Kkarmigran
Hát én a helyedben nem mennék fel live-ra, esélyes a seggberúgás...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bocsi, de az enyém nem flashelt, így nem tudom...
Ha be van jelentkezve Live-ra, akkor automatikusan frissít a Madden indításánál!
Sziasztok!
Jailbroken XBOX 360-on hogyan lehet Madden 2012-es rostert frissíteni? Lehet netről tölteni?
Természetesen nem nekem kell, hanem egy havernak 😀
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv,
Kkarmigran
Egon bá
Szia Egon bá,

Köszi a gyors választ. Annyi lenne a gondom ezzel, hogy a gép flashelt és a játék is biztonsági másolaton van. Arról van infó, hogy ha így frissíteném, nem b.zizza-e szét a boxot?
Köszi,

Kkarmigran
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
A 4 giga memó adott, de ezek szerint a vga-n bukik akkor sajnos. Nem biztos, hogy ráerőltetem egy 512 megás 9800GT-re 😊

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Skyrimesek.

Akinek bírja a vasa, mindenképpen rakja fel a skyrim HD modot pilllanatnyilag 1.2nél tart azt hiszem bő 1 giga. beszabehu a különbség, az amúgy sem csúnya játék gyönyörű leszbriareos
Mennyivel dobja meg a gépigényt? (bár a netes sys req.- oldalak már így is visszadobták a gépemet, merthogy C2Duo 2GHz a minimum szerintük, az E6300-am meg csak 1,86GHz, így fail. Ehhez képest 1280-ban játszom high-on...)Bálesz
4 giga ram meg 1 giga vram azért kell neki.
gondolom ha végleges lesz (még nincs minden textúra hdsítve) akkor remélhetőleg nem fog tovább emelkedni, csak a load time (nekem most olyan átlag 5-6 sec)

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
Skyrimesek.

Akinek bírja a vasa, mindenképpen rakja fel a skyrim HD modot pilllanatnyilag 1.2nél tart azt hiszem bő 1 giga. beszabehu a különbség, az amúgy sem csúnya játék gyönyörű leszbriareos
Mennyivel dobja meg a gépigényt? (bár a netes sys req.- oldalak már így is visszadobták a gépemet, merthogy C2Duo 2GHz a minimum szerintük, az E6300-am meg csak 1,86GHz, így fail. Ehhez képest 1280-ban játszom high-on...)

több mint 12 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Ha be van jelentkezve Live-ra, akkor automatikusan frissít a Madden indításánál!
Sziasztok!
Jailbroken XBOX 360-on hogyan lehet Madden 2012-es rostert frissíteni? Lehet netről tölteni?
Természetesen nem nekem kell, hanem egy havernak 😀
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv,
Kkarmigran
Egon bá
Szia Egon bá,

Köszi a gyors választ. Annyi lenne a gondom ezzel, hogy a gép flashelt és a játék is biztonsági másolaton van. Arról van infó, hogy ha így frissíteném, nem b.zizza-e szét a boxot?
Köszi,

K
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Skyrimesek.

Akinek bírja a vasa, mindenképpen rakja fel a skyrim HD modot pilllanatnyilag 1.2nél tart azt hiszem bő 1 giga. beszabehu a különbség, az amúgy sem csúnya játék gyönyörű lesz

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha be van jelentkezve Live-ra, akkor automatikusan frissít a Madden indításánál!
Sziasztok!
Jailbroken XBOX 360-on hogyan lehet Madden 2012-es rostert frissíteni? Lehet netről tölteni?
Természetesen nem nekem kell, hanem egy havernak 😀
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv,
Kkarmigran