PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Régóta ki akartam próbálni a WoT-ot, tegnap végre eljutottam odáig. Basszus, hajnali 3-kor kellett magam kirúgdosni a gép elől, hogy aludjak is valamennyit meló előtt. Rohadjanak meg a készítők 😀Bálesz
😀 Nem lepődök meg. Nekem is nap pár órát vesz el az életemből. visi_b
Ma már napi több, mint négy óra, amíg leduplázom a 18 járművemet.
Nem véletlenül járok 13500 csatánál.
Persze ez mind semmi haromthoz képest, aki a 16 k-t rícseli.




több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
Franciákkal nem játszom (asszem csak kipróbáltam egyszer), az tuti 😀
Eddig 3 kill a legtöbb, amit egy menetben elértem. Azt kell megtanulnom, hogy melyik tank hol sebezhetőbb, mert egyelőre lövök mindenre, ami mozog 😂

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Még nagyon az ismerkedésnél tartok, ráadásul az utolsó csatáknál jöttem rá, hogy ha kilőnek és kilépek, akkor is megkapom az xp-t és a pénzt a csata végén, addig másikkal tudok menni újra, így azért pörgősebb lesz, mint amig végignéztem az összes csatát 😀

Balesz1899 néven játszom, egyelőre csak a kis görcs tankokkal megyek 😊Bálesz
Felveszlek majd.
Egyre jobban bele fogsz majd jönni. És néha a kis tankokkal is lehet nagy kárt csinálni. Bár lehet épp rosszkor álltál neki, hiszen nem régóta vannnak a francia szutykok ezért a rutinosabb játékosok is 0ról indulnak velük. Így találkozol velük még te is.

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
Még nagyon az ismerkedésnél tartok, ráadásul az utolsó csatáknál jöttem rá, hogy ha kilőnek és kilépek, akkor is megkapom az xp-t és a pénzt a csata végén, addig másikkal tudok menni újra, így azért pörgősebb lesz, mint amig végignéztem az összes csatát 😀

Balesz1899 néven játszom, egyelőre csak a kis görcs tankokkal megyek 😊

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Régóta ki akartam próbálni a WoT-ot, tegnap végre eljutottam odáig. Basszus, hajnali 3-kor kellett magam kirúgdosni a gép elől, hogy aludjak is valamennyit meló előtt. Rohadjanak meg a készítők 😀Bálesz
😀 Nem lepődök meg. Nekem is nap pár órát vesz el az életemből. Milyen néven nyomod és hol tartasz benne?

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 661 — Illegális gyakorló
Régóta ki akartam próbálni a WoT-ot, tegnap végre eljutottam odáig. Basszus, hajnali 3-kor kellett magam kirúgdosni a gép elől, hogy aludjak is valamennyit meló előtt. Rohadjanak meg a készítők 😀

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
rémálom megszerezni az NBA 2k12-t ps3ra.... az 576 céges szinten kifogyott belőle, se a Pólus Media Marktban nincs, se az Árkádban, Aréna Pláza Saturn úgyszint, árgép.hu-ról 7 helyet hivtam fel, a 7. ben volt 1 darab amit sikerült lefoglalnom....viszont így, hogy rendeltem, leghamarabb csak kedden fog megérkezni... :mad:EaRl
Ilyenkor nézz körül a külföldi webshopokban (zavvi, game.co.uk). Az említett játék most 18 font az utóbbi boltban és 2-3 font szokott lenni a postaköltség.

u.i.: amikor 300 ft körül volt az árfolyam, akkor persze sokkal jobban megérte, mint most (370).gdavid
igen, a külföldi oldalakkal ez volt a bajom nekemis..de azért köszi a segítséget 😊

amugy aki majd szeretne multizni nba-vel ps-en vegyen fel nyugodten, mert nekem egy darab ismerösömnek sincs meg sajna :/
ID: kacsa52
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
rémálom megszerezni az NBA 2k12-t ps3ra.... az 576 céges szinten kifogyott belőle, se a Pólus Media Marktban nincs, se az Árkádban, Aréna Pláza Saturn úgyszint, árgép.hu-ról 7 helyet hivtam fel, a 7. ben volt 1 darab amit sikerült lefoglalnom....viszont így, hogy rendeltem, leghamarabb csak kedden fog megérkezni... :mad:EaRl
Ilyenkor nézz körül a külföldi webshopokban (zavvi, game.co.uk). Az említett játék most 18 font az utóbbi boltban és 2-3 font szokott lenni a postaköltség.

u.i.: amikor 300 ft körül volt az árfolyam, akkor persze sokkal jobban megérte, mint most (370).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nekem már régóta megvan az nba 2k12, de ami azt illeti, már eléggé meguntam 😀
de egyébként kurva jó játék, az biztos.. nálam simán jobb az új f1-nél, nekem az be sem jön, Habi meg odáig van érte például 😀 nálam az nba nagyobbat ütött sokkal

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
rémálom megszerezni az NBA 2k12-t ps3ra.... az 576 céges szinten kifogyott belőle, se a Pólus Media Marktban nincs, se az Árkádban, Aréna Pláza Saturn úgyszint, árgép.hu-ról 7 helyet hivtam fel, a 7. ben volt 1 darab amit sikerült lefoglalnom....viszont így, hogy rendeltem, leghamarabb csak kedden fog megérkezni... :mad:EaRl
Az utolsó új darabot vettem meg kedden a konzolstúdióban, máshol a szokott helyeimen elfogyott mindenhol, ez is nem fóliá s volt már hanem a polcról szedték be.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
rémálom megszerezni az NBA 2k12-t ps3ra.... az 576 céges szinten kifogyott belőle, se a Pólus Media Marktban nincs, se az Árkádban, Aréna Pláza Saturn úgyszint, árgép.hu-ról 7 helyet hivtam fel, a 7. ben volt 1 darab amit sikerült lefoglalnom....viszont így, hogy rendeltem, leghamarabb csak kedden fog megérkezni... :mad:EaRl
jatekaim.hu rögtön elsőre 5db-ot is kidobott :rolleyes: Nem ismerted előtte az oldalt? :o

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
rémálom megszerezni az NBA 2k12-t ps3ra.... az 576 céges szinten kifogyott belőle, se a Pólus Media Marktban nincs, se az Árkádban, Aréna Pláza Saturn úgyszint, árgép.hu-ról 7 helyet hivtam fel, a 7. ben volt 1 darab amit sikerült lefoglalnom....viszont így, hogy rendeltem, leghamarabb csak kedden fog megérkezni... :mad:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A 2005-ös és a 06-os verziót én is játszottam régebben, de most hogy felraktam a 2004-est, tényleg sokkal jobb mint az utána következő kettő amit játszottam 😊 Csak sajna nem sikerült még hozzá találni idei rostert, pedig olvasgattam fórumokat és bizony nem kevesen játszák még ma is a 2004-es verziót
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kösz a magyarázatot, minden esetre érdekes hogy egy 8 éves játék ennyire jó legyen, főleg hogy játékélményben megelőzze az utána érkező verziókat 😊 mindjárt keresek hozzá egy idei roster pack ot 😊gravedigger
Következő verziókkal játszottam még, de egyik se tetszett annyira. Gondoltam elviszik a szimulációs irányba a sorozatot, de végül nem jött össze...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
MegerősítemAsbee
Köszönöm 😊 el is kezdtem tölteni 😊 miben jobb egyébként a többitől ?gravedigger
Sokkal reálisabb a többi résznél. Többinél rendesen benne volt az arcade jelleg, ez nálam full szimulátor volt. Ütközések sokkal élethűbbek, nem is volt értelme sokszor elkapni a játékost, hatásosabb volt a szerelés. Oda lehetett nyomni ellenfelet a palánkhoz, ilyen pl nem tudom volt-e többi részben. Egy nagy hibája volt, ha egy az egyben vitted rá kapusra, mikor közel érsz hozzá, kicsit elhúzol előtte majd lőssz, az szinte biztos, hogy gól lett. Online játékban sokszor külön mondták is, hogy ez legyen felejtős...Asbee
Kösz a magyarázatot, minden esetre érdekes hogy egy 8 éves játék ennyire jó legyen, főleg hogy játékélményben megelőzze az utána érkező verziókat 😊 mindjárt keresek hozzá egy idei roster pack ot 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Játszik valaki az EA Sports NHL játék valamelyik verziójával PC-n ? Most akarom letölteni a játékot de nem tudom melyik verziót szedjem, nagyon sok helyen olvasom hogy a valaha volt legjobb verziója az NHL sorozatnak a 2004-es kiadás. Reálisan kicsit nehéz ezt elhinni, de azt mondják abban a verzióban a legjobb a játékélmény 😊 Valaki meg tudja erősiteni vagy esetleg cáfolni ? 😊gravedigger
MegerősítemAsbee
Köszönöm 😊 el is kezdtem tölteni 😊 miben jobb egyébként a többitől ?gravedigger
Sokkal reálisabb a többi résznél. Többinél rendesen benne volt az arcade jelleg, ez nálam full szimulátor volt. Ütközések sokkal élethűbbek, nem is volt értelme sokszor elkapni a játékost, hatásosabb volt a szerelés. Oda lehetett nyomni ellenfelet a palánkhoz, ilyen pl nem tudom volt-e többi részben. Egy nagy hibája volt, ha egy az egyben vitted rá kapusra, mikor közel érsz hozzá, kicsit elhúzol előtte majd lőssz, az szinte biztos, hogy gól lett. Online játékban sokszor külön mondták is, hogy ez legyen felejtős...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Játszik valaki az EA Sports NHL játék valamelyik verziójával PC-n ? Most akarom letölteni a játékot de nem tudom melyik verziót szedjem, nagyon sok helyen olvasom hogy a valaha volt legjobb verziója az NHL sorozatnak a 2004-es kiadás. Reálisan kicsit nehéz ezt elhinni, de azt mondják abban a verzióban a legjobb a játékélmény 😊 Valaki meg tudja erősiteni vagy esetleg cáfolni ? 😊gravedigger
MegerősítemAsbee
Köszönöm 😊 el is kezdtem tölteni 😊 miben jobb egyébként a többitől ?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Játszik valaki az EA Sports NHL játék valamelyik verziójával PC-n ? Most akarom letölteni a játékot de nem tudom melyik verziót szedjem, nagyon sok helyen olvasom hogy a valaha volt legjobb verziója az NHL sorozatnak a 2004-es kiadás. Reálisan kicsit nehéz ezt elhinni, de azt mondják abban a verzióban a legjobb a játékélmény 😊 Valaki meg tudja erősiteni vagy esetleg cáfolni ? 😊gravedigger
Megerősítem


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Játszik valaki az EA Sports NHL játék valamelyik verziójával PC-n ? Most akarom letölteni a játékot de nem tudom melyik verziót szedjem, nagyon sok helyen olvasom hogy a valaha volt legjobb verziója az NHL sorozatnak a 2004-es kiadás. Reálisan kicsit nehéz ezt elhinni, de azt mondják abban a verzióban a legjobb a játékélmény 😊 Valaki meg tudja erősiteni vagy esetleg cáfolni ? 😊
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
hát a hetzerben eddig nem sok örömöm van :S vánszorgok mint egy csiga, és olyan matchekbe rak be mindig, hogy kész 😐briareos
Ha fejleszted a Hetzert utána nagyon jó lesz. Az elején minden tank szenvedés.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
hát a hetzerben eddig nem sok örömöm van :S vánszorgok mint egy csiga, és olyan matchekbe rak be mindig, hogy kész 😐

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Bria, hogy megy a WoT? Csak németekkel? Vagy vettél egy Type 59et és írtod a népet?visi_b
tetszik nagyon 😊

eddig 127 csatám volt, csak németekkel tolom.

Loltraktor, Pzkpfw 35 és Jpz 1 amik elite-ek, ezen kívűl van még pzkpfw II, 38t, meg Marder II.

nem sietek, szép lassan komótosan fejlődgetve. egy két kitüntetés is összejött már, de nyilván nincs még igazi killer járgányom, bár a marder II a nagyobb ágyúval már kellemes, csak még fejlődnie kell a csapatnak, hogy gyorsabban töltsenek.briareos
Nekem ma jó napom van. A T1 Heavymmel 4 ellenfelet vadásztam le, gondoltam ez ma a csúcs, aztán jött a KV 1 és 5 kilőtt tank 😀 Még az elite Valentinevel is 4 összejött.

hozzám ma nagyon nem kegyes fortuna.... azért addig nem nyugszom míg össze nem jön egy hetzer -szerk. valamit félrenyomtam és nincs kedvem jobban megoldani 😀
Nálam is a németek a kedvencek. Épp most gyűlik az XP és a coin a Tigrisre.visi_b

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Az oldal Madden NFL 08 ligájában sajnálatos dolog történt. Szaba, a Cowboys GM-e season ending kéztörést szerzett, így nem tudja vállalni az indulást. 1 ember jelentkezését várnánk minél hamarabb ! 😊
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Bria, hogy megy a WoT? Csak németekkel? Vagy vettél egy Type 59et és írtod a népet?visi_b
tetszik nagyon 😊

eddig 127 csatám volt, csak németekkel tolom.

Loltraktor, Pzkpfw 35 és Jpz 1 amik elite-ek, ezen kívűl van még pzkpfw II, 38t, meg Marder II.

nem sietek, szép lassan komótosan fejlődgetve. egy két kitüntetés is összejött már, de nyilván nincs még igazi killer járgányom, bár a marder II a nagyobb ágyúval már kellemes, csak még fejlődnie kell a csapatnak, hogy gyorsabban töltsenek.briareos
Nekem ma jó napom van. A T1 Heavymmel 4 ellenfelet vadásztam le, gondoltam ez ma a csúcs, aztán jött a KV 1 és 5 kilőtt tank 😀 Még az elite Valentinevel is 4 összejött.
Nálam is a németek a kedvencek. Épp most gyűlik az XP és a coin a Tigrisre.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Bria, hogy megy a WoT? Csak németekkel? Vagy vettél egy Type 59et és írtod a népet?visi_b
tetszik nagyon 😊

eddig 127 csatám volt, csak németekkel tolom.

Loltraktor, Pzkpfw 35 és Jpz 1 amik elite-ek, ezen kívűl van még pzkpfw II, 38t, meg Marder II.

nem sietek, szép lassan komótosan fejlődgetve. egy két kitüntetés is összejött már, de nyilván nincs még igazi killer járgányom, bár a marder II a nagyobb ágyúval már kellemes, csak még fejlődnie kell a csapatnak, hogy gyorsabban töltsenek.