PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Néha én se értem minek játszok vele, de aztán valahogy mindig pötyögök vele egy kicsit.
Amúgy nem tudom hogyan csinálja a játék, vannak olyan napok, amikor folyamatosan csak nyerő csapatokba rak, ha semmit nem csinálok, akkor is elverjük az ellent. Más napokon meg esély sincs a nyerésre.
Na megyek is tankolni egy kicsit 😊vandeminek
Én se tudom sose abbahagyni. Ha jól megy akkor azért folytatom, ha meg felidegesít akkor meg már csak azért is. 😀 Most pihentettem a játékot pár hónapig, mert mint kiderült anno valahogy sikerült amerikai szerverre keverednem... így most kezdtem mindent ellőről, de három nap elég volt rá, hogy kifejlesszem a KV-t. :rolleyes:

Skyrim logika: http://9gag.com/gag/2220671 😀
Komment: Still better than woman logic... 😂süti
http://worldoftanks.eu/community/accounts/500466326-haromt/




több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Úgy néz ki jelenleg, hogy az AC3 a függetlenségi háború idején fog játszódni Bostonban, Philadelphiában és New Yorkban. A hivatalos bejelentés március 31. előtt várható valamikor.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Néha én se értem minek játszok vele, de aztán valahogy mindig pötyögök vele egy kicsit.
Amúgy nem tudom hogyan csinálja a játék, vannak olyan napok, amikor folyamatosan csak nyerő csapatokba rak, ha semmit nem csinálok, akkor is elverjük az ellent. Más napokon meg esély sincs a nyerésre.
Na megyek is tankolni egy kicsit 😊vandeminek
Én se tudom sose abbahagyni. Ha jól megy akkor azért folytatom, ha meg felidegesít akkor meg már csak azért is. 😀 Most pihentettem a játékot pár hónapig, mert mint kiderült anno valahogy sikerült amerikai szerverre keverednem... így most kezdtem mindent ellőről, de három nap elég volt rá, hogy kifejlesszem a KV-t. :rolleyes:

Skyrim logika: http://9gag.com/gag/2220671 😀
Komment: Still better than woman logic... 😂
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ha a tankod skinjének megváltoztatását mondod, akkor azzal nincs semmi gond. Ha átírod a saját gépeden lévő fájlokat, akkor csak saját magad fogod látni, hogy hogyan jelenik meg a tankod, a többiek nem (persze csak akkor, ha nem a játékon belül veszel saját festést abból a néhányból, ami van).
Másik moddolások közül használok néhányat (pl. virkir_mod_pack-ra keress rá a prohardver fórumán).
Szerintem próbálgathatod nyugodtan, csak majd mutasd be nekünk is, hogy mi is használhassuk 😊vandeminek
Köszi. 😊
Akkor holnap neki is látok, mára kellően felbaszta az agyam. 😀 Komolyan mondom a következő patchbe belerakhatnának egy tréninget arról, hogyan kell vezetni egy tankot... nagyon sok emberre ráférne...

u.i.: csak visszamentem kipróbáltam a skineket: nagyon fasza, sokat dob a játékélményen. 😊süti
Néha én se értem minek játszok vele, de aztán valahogy mindig pötyögök vele egy kicsit.

Amúgy nem tudom hogyan csinálja a játék, vannak olyan napok, amikor folyamatosan csak nyerő csapatokba rak, ha semmit nem csinálok, akkor is elverjük az ellent. Más napokon meg esély sincs a nyerésre.

Na megyek is tankolni egy kicsit 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha a tankod skinjének megváltoztatását mondod, akkor azzal nincs semmi gond. Ha átírod a saját gépeden lévő fájlokat, akkor csak saját magad fogod látni, hogy hogyan jelenik meg a tankod, a többiek nem (persze csak akkor, ha nem a játékon belül veszel saját festést abból a néhányból, ami van).
Másik moddolások közül használok néhányat (pl. virkir_mod_pack-ra keress rá a prohardver fórumán).
Szerintem próbálgathatod nyugodtan, csak majd mutasd be nekünk is, hogy mi is használhassuk 😊vandeminek
Köszi. 😊
Akkor holnap neki is látok, mára kellően felbaszta az agyam. 😀 Komolyan mondom a következő patchbe belerakhatnának egy tréninget arról, hogyan kell vezetni egy tankot... nagyon sok emberre ráférne...

u.i.: csak visszamentem kipróbáltam a skineket: nagyon fasza, sokat dob a játékélményen. 😊
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nem tudja valaki, hogy a WoT-ben én szabadon modolhatok-e vagy azért megszólhatnak a készítők?
Itt: http://wotskins.wordpress.com/ találtam egy csomó fasza skint, de nem merem kipróbálni, főleg most, hogy a festés és goldba kerül. 😀 😐

Meg megtaláltam a 'hova célozz' képeket: http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=1153süti
Ha a tankod skinjének megváltoztatását mondod, akkor azzal nincs semmi gond. Ha átírod a saját gépeden lévő fájlokat, akkor csak saját magad fogod látni, hogy hogyan jelenik meg a tankod, a többiek nem (persze csak akkor, ha nem a játékon belül veszel saját festést abból a néhányból, ami van).
Másik moddolások közül használok néhányat (pl. virkir_mod_pack-ra keress rá a prohardver fórumán).
Szerintem próbálgathatod nyugodtan, csak majd mutasd be nekünk is, hogy mi is használhassuk 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hát WoWban annyira nem szeretik az ilyen féle modolást.tenorx
Úgy tudom a WoW-ba is rakhattál fel modokat. :/
Mindenesetre találtam még két oldalt:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/49751-hasznos-kiegeszitok-gyujtemeny/page__st__20
http://wotinfo.try.hu/
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát WoWban annyira nem szeretik az ilyen féle modolást.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudja valaki, hogy a WoT-ben én szabadon modolhatok-e vagy azért megszólhatnak a készítők?
Itt: http://wotskins.wordpress.com/ találtam egy csomó fasza skint, de nem merem kipróbálni, főleg most, hogy a festés és goldba kerül. 😀 😐

Meg megtaláltam a 'hova célozz' képeket: http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=1153
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
http://www.youtube.com/watch?v=LFk20E2oa88

😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Játszik vagy játszott valaki az MVP Baseball bármelyik kiadásával ? Lenne pár kérdésem 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
olyan olcsó videókártyát keresek, amin elfogadható minőséggel fut a mafia2 vagy a gta4
a gép többi része még elmegy, de ezt mindenképp fejlesztenem kell, valami tipp?JJ
Olcsó alatt mit értessz? Hány Ft-ig? Ha ez belefér ajánlom eztAsbee
20e körül gondolkodtam, ha azt mondod hogy tényleg megéri, akkor még belefér
mit tud? 😊JJ
Nekem hasonló van, megfelelő procival + memóriával elmegy vele akár BF3 is. Szvsz. jobban megéri, mint az 1-2 ezer Ft-tal olcsóbb társaik.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 944 — No es importante
olyan olcsó videókártyát keresek, amin elfogadható minőséggel fut a mafia2 vagy a gta4
a gép többi része még elmegy, de ezt mindenképp fejlesztenem kell, valami tipp?JJ
Olcsó alatt mit értessz? Hány Ft-ig? Ha ez belefér ajánlom eztAsbee
20e körül gondolkodtam, ha azt mondod hogy tényleg megéri, akkor még belefér
mit tud? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
olyan olcsó videókártyát keresek, amin elfogadható minőséggel fut a mafia2 vagy a gta4
a gép többi része még elmegy, de ezt mindenképp fejlesztenem kell, valami tipp?JJ
Olcsó alatt mit értessz? Hány Ft-ig? Ha ez belefér ajánlom ezt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 944 — No es importante
olyan olcsó videókártyát keresek, amin elfogadható minőséggel fut a mafia2 vagy a gta4
a gép többi része még elmegy, de ezt mindenképp fejlesztenem kell, valami tipp?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
kaptam egy újat aztán a régebbit eladom
nem akasztom szögre a joyokat 😀Habi
Jöhetnél már egyszer lövöldözni (BF3). 😉gdavid
ma minden bizonnyal jönni fogok délután meg akár este is. Betegen csak nem ihatok folyamatosan... 😀Habi
Már hogyne ihatnál! Csak arra kell figyelni, hogy gyógynövényekből készüljön a nedű 😀

szerk.: nekem csak este lesz jó, 22h után.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Eladod a géped Habi? :o :o :oJoeyPorter
kaptam egy újat aztán a régebbit eladom
nem akasztom szögre a joyokat 😀Habi
Jöhetnél már egyszer lövöldözni (BF3). 😉gdavid
ma minden bizonnyal jönni fogok délután meg akár este is. Betegen csak nem ihatok folyamatosan... 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Eladod a géped Habi? :o :o :oJoeyPorter
kaptam egy újat aztán a régebbit eladom
nem akasztom szögre a joyokat 😀Habi
Jöhetnél már egyszer lövöldözni (BF3). 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Eladod a géped Habi? :o :o :oJoeyPorter
kaptam egy újat aztán a régebbit eladom
nem akasztom szögre a joyokat 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Eladod a géped Habi? :o :o :o

több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Akkor már nem éri meg azzal a tankkal lenni, max ha sok pénzt termel a csatában. Ha nem akkor add el, úgyis kell majd a hely a garázsban.
Nekem most jött össze az XP a Tigrisre 😀 Már csak 400 ezret kell összeszednem és meg is vehetem. 😀visi_b
Most olvasom az írásod 😊 Van benne igazság, nekem nem esett le, hogy pl PzII-n nem érdemes erőlködni a 100%-os legényekért 😊 Egy VK3601H, PzIV elég jó farmolós a német oldalon azokat érdemes fejleszteni. High tier tankoknál már nagyon nehéz a plusszos csatákat kihozni (sokba kerül a javítás, no meg az ammo)vandeminek
A VK3601 nagyon jo!! 😊 Utána a tigris egy kinszenvedés lesz 😕kzol
Nem mondanám, hogy kínszenvedés volt, de az eleje tényleg elég nehézkes. Bár az igaz minden tankra a játékban, hogy alapfelszereléssel semmire sem jók. Én szeretek játszani a Tigrissel, toltam is már vele 500+ csatát, annak ellenére, hogy kevesebbet tudok keresni vele mint a VK-val.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Akkor már nem éri meg azzal a tankkal lenni, max ha sok pénzt termel a csatában. Ha nem akkor add el, úgyis kell majd a hely a garázsban.
Nekem most jött össze az XP a Tigrisre 😀 Már csak 400 ezret kell összeszednem és meg is vehetem. 😀visi_b
Most olvasom az írásod 😊 Van benne igazság, nekem nem esett le, hogy pl PzII-n nem érdemes erőlködni a 100%-os legényekért 😊 Egy VK3601H, PzIV elég jó farmolós a német oldalon azokat érdemes fejleszteni. High tier tankoknál már nagyon nehéz a plusszos csatákat kihozni (sokba kerül a javítás, no meg az ammo)vandeminek
Nekem a KVval megy jól a tápolás. 15-20 ezer körül hoz csatánként, de a javítás és az ammo max 5000. Még 400 ezer és akkor is megveszem a Tigrist 😀 Gyerekkorom óta a legnagyobb kedvencem.visi_b
Mivel én nagyobb részt csak német tankokkal nyomom, ezért csak játéktapasztalat alapján ismerem a többi tankot. De azért elkezdtem játszani a szovjet ágon. 😊 A KV egy hatalmas lassú doboz, bár a rövid troll-ágyúval retteneteseket lehet sebezni. Utána a KV-3, pedig szintén a játék egyik kiváló tankja!
Amcsi oldalon pedig az M4A3E8 nagyon jó farmos hírében áll. De a prémium Löwe és Type59-et semmi sem közelíti meg. Prém tankokkal lehet a legjobban keresni.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Akkor már nem éri meg azzal a tankkal lenni, max ha sok pénzt termel a csatában. Ha nem akkor add el, úgyis kell majd a hely a garázsban.
Nekem most jött össze az XP a Tigrisre 😀 Már csak 400 ezret kell összeszednem és meg is vehetem. 😀visi_b
Most olvasom az írásod 😊 Van benne igazság, nekem nem esett le, hogy pl PzII-n nem érdemes erőlködni a 100%-os legényekért 😊 Egy VK3601H, PzIV elég jó farmolós a német oldalon azokat érdemes fejleszteni. High tier tankoknál már nagyon nehéz a plusszos csatákat kihozni (sokba kerül a javítás, no meg az ammo)vandeminek
Nekem a KVval megy jól a tápolás. 15-20 ezer körül hoz csatánként, de a javítás és az ammo max 5000. Még 400 ezer és akkor is megveszem a Tigrist 😀 Gyerekkorom óta a legnagyobb kedvencem.

több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Akkor már nem éri meg azzal a tankkal lenni, max ha sok pénzt termel a csatában. Ha nem akkor add el, úgyis kell majd a hely a garázsban.
Nekem most jött össze az XP a Tigrisre 😀 Már csak 400 ezret kell összeszednem és meg is vehetem. 😀visi_b
Most olvasom az írásod 😊 Van benne igazság, nekem nem esett le, hogy pl PzII-n nem érdemes erőlködni a 100%-os legényekért 😊 Egy VK3601H, PzIV elég jó farmolós a német oldalon azokat érdemes fejleszteni. High tier tankoknál már nagyon nehéz a plusszos csatákat kihozni (sokba kerül a javítás, no meg az ammo)vandeminek
A VK3601 nagyon jo!! 😊 Utána a tigris egy kinszenvedés lesz 😕
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Akkor már nem éri meg azzal a tankkal lenni, max ha sok pénzt termel a csatában. Ha nem akkor add el, úgyis kell majd a hely a garázsban.
Nekem most jött össze az XP a Tigrisre 😀 Már csak 400 ezret kell összeszednem és meg is vehetem. 😀visi_b
Most olvasom az írásod 😊 Van benne igazság, nekem nem esett le, hogy pl PzII-n nem érdemes erőlködni a 100%-os legényekért 😊 Egy VK3601H, PzIV elég jó farmolós a német oldalon azokat érdemes fejleszteni. High tier tankoknál már nagyon nehéz a plusszos csatákat kihozni (sokba kerül a javítás, no meg az ammo)

touchdown..... touchdown, bears!!