PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.konzolgame.hu/xbox-360/microsoft-xbox360-hard-drive-250gb-slim-888.html

Az a kérdésem h ez a hdd jo-e a régebbi fehér xbox-ba? vagy csak a slimhez?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
fifa street 12
http://www.youtube.com/watch?v=vQpX-ijDMUs&feature=player_embeddedHabi
Buzik, hogy nem adják ki PC-re. Ma már 3000 Ft-ért is lehet szerezni egy kontrollert, nem hiszem, hogy ez akadály lenne. :/Schleck
nem is az az akadály 😀 az hogy 100 forintért be lehetne szerezni (mondjuk xboxra is egy 1000es max...)


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
fifa street 12
http://www.youtube.com/watch?v=vQpX-ijDMUs&feature=player_embeddedHabi
Buzik, hogy nem adják ki PC-re. Ma már 3000 Ft-ért is lehet szerezni egy kontrollert, nem hiszem, hogy ez akadály lenne. :/

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
fifa street 12
http://www.youtube.com/watch?v=vQpX-ijDMUs&feature=player_embedded


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
kingdoms of amalur: reckoning anyone?

én minimálisan toltam eddig, még nem alakult ki vélemény, bár azt már most tudom h ez a fable- féle képvilág nem a kedvencem

több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
esetleg még azt megkérdezhetem , hogy milyen verzióval játszottatok ?

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Family Guy Online 😀
http://www.youtube.com/watch?v=oZ0OzEbaScY&feature=player_embedded
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
hmm nem tom akkor ...lehet várok egy patchre mert ahogy olvasgattam neten nem csak nekem fordult ez elő

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
nekem se. Olyan volt, hogy 3. meccsen túlmelegedett, mert laptop hűtő nélkül játszottam, de fagyás még nem volt.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nekem sosem fagyott az nba2k12 még

több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki aki próbálta az NBA 2k12-t nem tudja,hogyan lehetne megoldani azt,hogy ne fagyjon le az első negyed után ?? My player módban játszok és elég idegesítő már ... max úgy tudom kijátszani ezt ha kispadon vagyok,de azért jó lenne nem úgy játszani h most akkor azon izguljak h lecserélnek-e vagy sem ...

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
egyértelmű, hogy miért írtam azokat... azokkal már játszottam és ki szeretnék valami újat próbálni. gondolom ti ismertek még jópárat az adott stílusból.Ventura
Cities in motion?Asbee
elolvastam és azt írják nagyon nehéz még easy-n is 😀 egyébként köszönöm, lehet majd kipróbálom, de jelenleg a 2004-es lord of the rings battle for middle earth-et fogom kipróbálni 😊Ventura
A közlekedés nem játék... 😛 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Az Assassin sorozatot melyik résztől érdemes elkezdeni?Newman
Ha az Assassin's Creedre gondolsz, akkor azt az elejéről.
Legalábbis nekem is így ajánlotta két kocka barátom. elvileg összefügg a sztori, de én már az elsőnél meguntam szóval nem tudom megerősíteni.süti
Igen, arra. Köszi a választ! 😊
Inkább akkor elkezdem a GTA IV-et, ezzel gyanúsan hamarabb végzek, mint az Assassin-nal. 😀Newman
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Az elsővel kezdd és szépen menj végig rajta. Nekem a kedvenc frencsájzom evör, bár a legelső rész valóban eléggé monoton és a felétől kissé unalmas is. DE! a második rész szerintem a valaha készült legjobb játék és nem ismétli önmagát, végig pörög és annyi újítás van benne, hogy mother of god. a brotherhood és a revelations pedig szépen folyt tovább ebben a szellemiségben, mindkettő kitűnő alkotás és a történet is olyan, hogy beszarás. nagyon át van gondolva, nagyon kidolgozott, zseniális alkotás mind. viszont a teljes érthetőséghez sajnos kell végig az első is.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Az Assassin sorozatot melyik résztől érdemes elkezdeni?Newman
Ha az Assassin's Creedre gondolsz, akkor azt az elejéről.
Legalábbis nekem is így ajánlotta két kocka barátom. elvileg összefügg a sztori, de én már az elsőnél meguntam szóval nem tudom megerősíteni.süti
Igen, arra. Köszi a választ! 😊
Inkább akkor elkezdem a GTA IV-et, ezzel gyanúsan hamarabb végzek, mint az Assassin-nal. 😀

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
egyértelmű, hogy miért írtam azokat... azokkal már játszottam és ki szeretnék valami újat próbálni. gondolom ti ismertek még jópárat az adott stílusból.Ventura
Cities in motion?Asbee
elolvastam és azt írják nagyon nehéz még easy-n is 😀 egyébként köszönöm, lehet majd kipróbálom, de jelenleg a 2004-es lord of the rings battle for middle earth-et fogom kipróbálni 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
egyértelmű, hogy miért írtam azokat... azokkal már játszottam és ki szeretnék valami újat próbálni. gondolom ti ismertek még jópárat az adott stílusból.Ventura
Cities in motion?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
egyértelmű, hogy miért írtam azokat... azokkal már játszottam és ki szeretnék valami újat próbálni. gondolom ti ismertek még jópárat az adott stílusból.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
sziasztok!

nemrég kezdtem el játszani PS3-on játszani az MLB10: The Show-val. tudom, hogy nem a legújabb, de van esetleg aki játszik ezzel vagy egy másik verzióval?

szeretem a sportot, a szabályokat nagyjából már át is látom, de vannak olyan szituációk amiket egyáltalán nem értek és gondoltam kérdeznék. 😊

kösz, sz_0_fisz_0_fi
A Baseball topikban lehet többet tudnak majd segíteni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sziasztok!

nemrég kezdtem el játszani PS3-on játszani az MLB10: The Show-val. tudom, hogy nem a legújabb, de van esetleg aki játszik ezzel vagy egy másik verzióval?

szeretem a sportot, a szabályokat nagyjából már át is látom, de vannak olyan szituációk amiket egyáltalán nem értek és gondoltam kérdeznék. 😊

kösz, sz_0_fi
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
lehet, hogy:
1. nem megy a laptopján? (bár ezeknek a játékoknak nincs vmi eget rengető gépigénye...de attól még lehet, h nem bírná)
2. játszott már velük?

|
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
segtségeteket szeretném kérni! szeretnék két témában játékot keresni:
a laptopom nem olyan jó, ugyhogy az alábbi időben keresnék: 2000-2008

1.) rpg, karakterfejlesztgetős szerűséget (heroes...)
2.) mendezselős, építgetős játékot (pl.: simcity, tropico, total war...)Ventura
miért nem kezded azokkal amiket felsoroltál?

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
segtségeteket szeretném kérni! szeretnék két témában játékot keresni:
a laptopom nem olyan jó, ugyhogy az alábbi időben keresnék: 2000-2008

1.) rpg, karakterfejlesztgetős szerűséget (heroes...)
2.) mendezselős, építgetős játékot (pl.: simcity, tropico, total war...)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
stuggal legyaktam egy Királytigris, meg lefeleztem egy panther2-t meg sima tigris.
1 dammal csúsztam le confederateről 😕

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Te nyomod? Jó?Habi
Azt hiszem a 2007-es szezontól lehet játszani,kb mint a madden 06-07 grafikára,viszont van benne sok jó dolog,csak még ki kell tapasztalnom,mert tegnap kezdtem el nyomatni 😊JoeyPorter
Na akkor meg kell szereznem és csatlakozom 😀
de előtte ki kell szorítanom egy Super Bowl-t 😛Habi
Okés,majd szólj aztán nyomathatunk egy meccset online 😊

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az Assassin sorozatot melyik résztől érdemes elkezdeni?Newman
Ha az Assassin's Creedre gondolsz, akkor azt az elejéről.
Legalábbis nekem is így ajánlotta két kocka barátom. elvileg összefügg a sztori, de én már az elsőnél meguntam szóval nem tudom megerősíteni.