NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
SW:ToR: a picsába, már megit nincs életem.
több mint 12 éve
szelim Cleveland Browns 61
Valakinek lenne eladó/cserélhető (PS3) Madden 12, NHL 12, Uncharted 3 vagy Batman Arkham City? NTSC régió előnyben.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Help kellene haveromnak.
Letöltötte a CoD: MW3-at az ncore-ról, de sehol sem válaszolnak neki, így teszek egy szívességet és megkérdezem az itteni szakikat.
Szóval, install. Már kb 2 órája fut neki és majdnem vége, de a london.ff-nél "megakad" és csak tölt tölt és tölt. Valami gond lehet, vagy csak 10 órás az install-ja? 😀
több mint 12 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Sziasztok!
Jailbroken XBOX 360-on hogyan lehet Madden 2012-es rostert frissíteni? Lehet netről tölteni?
Természetesen nem nekem kell, hanem egy havernak 😀
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv,
K
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Aki meg bent van a szerveren a magyar chatet nézve megkérdőjelezi magát, hogy hogy bírt játszani a WoW-wal egyáltalán x évig...kzol
Igen, ez megy nálunk is a chaten. 😊 Én se találkoztam még olyannal aki kipróbálta és azután is lehúzta volna még a játékot... illetve neten párról hallani, akik csak átnyomogatták a sztorit... úgy meg jó, hogy nem élvezetes. Nem lehet úgy szerepjátékot játszani, hogy pont a sztorira teszek magasról. 😊
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Igazából nekem teljes új az MMORPG-zés, én a KOTOR szériát szerettem és a videok alapján úgy éreztem nagyon jó.
Nem kizárt, hogy átugrok majd Atho City-re egyp ár hónap múlva. Egyelőre nagyon tetszik van egy Jedi Consular (Shadow) és egy Smugglerem, a smugglert jobban élvezem, bár felemelő érzés volt mikor meglett a fénykard 😊kzol
KOTORT szerettem én is, plusz gyerekkorom óta nagy sci-fi és SW fan vagyok, ráadásul gépen már nme is játszok csak multiba, így egyértelmű választás volt. 😊
Én a jedik egy imperial agenttel szoktam ritkítani. 😊 Olyan jó érzés hátba támadni őket és a rengeteg CC-vel megakadályozni, hogy egyáltalán castolni tudjon. 😊
Fénykardom nincs, viszont óriása élmény volt mikor megkaptam a hajómat. 😀 Tisztára mint valami filmben.

Csak azt sajnálom, hogy sokan nagyon lehúzzák a játékot (főleg olyanok akik még csak egy percet se játszottak vele), olyan mondva csinált hülyeségekkel, hogy ez nem is MMO, meg nem lehet benne semmit csinálni, mert csak sztori van benne... és egyébként tulajdonképpen ez is csak egy szingle playeres KOTOR, amiért meg nem fognak fizetni...
Bár annyiból örülök, hogy legalább nem kell ilyenekkel együtt játszanom. 😊süti
Aki meg bent van a szerveren a magyar chatet nézve megkérdőjelezi magát, hogy hogy bírt játszani a WoW-wal egyáltalán x évig...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Igazából nekem teljes új az MMORPG-zés, én a KOTOR szériát szerettem és a videok alapján úgy éreztem nagyon jó.
Nem kizárt, hogy átugrok majd Atho City-re egyp ár hónap múlva. Egyelőre nagyon tetszik van egy Jedi Consular (Shadow) és egy Smugglerem, a smugglert jobban élvezem, bár felemelő érzés volt mikor meglett a fénykard 😊kzol
KOTORT szerettem én is, plusz gyerekkorom óta nagy sci-fi és SW fan vagyok, ráadásul gépen már nme is játszok csak multiba, így egyértelmű választás volt. 😊
Én a jedik egy imperial agenttel szoktam ritkítani. 😊 Olyan jó érzés hátba támadni őket és a rengeteg CC-vel megakadályozni, hogy egyáltalán castolni tudjon. 😊
Fénykardom nincs, viszont óriása élmény volt mikor megkaptam a hajómat. 😀 Tisztára mint valami filmben.

Csak azt sajnálom, hogy sokan nagyon lehúzzák a játékot (főleg olyanok akik még csak egy percet se játszottak vele), olyan mondva csinált hülyeségekkel, hogy ez nem is MMO, meg nem lehet benne semmit csinálni, mert csak sztori van benne... és egyébként tulajdonképpen ez is csak egy szingle playeres KOTOR, amiért meg nem fognak fizetni...
Bár annyiból örülök, hogy legalább nem kell ilyenekkel együtt játszanom. 😊
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Na akkor felveszlek, ha nem bánod?! Aztán tolhatunk egy-két meccset...

(zazi09 néven foglak keresni)leeon83
OK! Mindenképp!

több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Hidden Beksen játszok mikor bejutok 😊kzol
Én nagyon nem vagyok PvE párti, de ha egyszer Ahto Cityn jársz, küldj egy PM-et. 😊
Nekem eddig a sorba állással se volt gondom, max 10 perc alatt mindig bejutottam, pedig fullos a szerver...
A játék meg valami eszméletlen jó. Wow-ot gyakorlatilag az ingyenes hónapban már eluntam... Itt meg tényleg a szívem fájdul bele, ha egyáltalán úgy hagyok el egy bolygót, hogy nincs felfedezve minden kis apró területe...süti
Igazából nekem teljes új az MMORPG-zés, én a KOTOR szériát szerettem és a videok alapján úgy éreztem nagyon jó.
Nem kizárt, hogy átugrok majd Atho City-re egyp ár hónap múlva. Egyelőre nagyon tetszik van egy Jedi Consular (Shadow) és egy Smugglerem, a smugglert jobban élvezem, bár felemelő érzés volt mikor meglett a fénykard 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
CSAKAPES! :cool:JoeyPorter
boooo
BF3,Fifa12,F1 2011 mellett nehéz mással játszani 😀
pedig jó lenne Maddenezni néha...
ha jól emlékszem Jocinak megvan a Madden a 12Habi
hát sorry, megvan az f1 2011, de szerintem elég fos lett irányítás szempontjából..
csak az nba2k12 😊Stez
jó, hát egy Colts-Milan fantól nem is várok mást 😀
nekem bejön nagyon az F1, főleg hogy az utolsó patch javított a grafikán is szépet


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Senki nem játszik innen PS3-on a Madden 12-vel?leeon83
CSAKAPES! :cool:JoeyPorter
boooo
BF3,Fifa12,F1 2011 mellett nehéz mással játszani 😀
pedig jó lenne Maddenezni néha...
ha jól emlékszem Jocinak megvan a Madden a 12Habi
hát sorry, megvan az f1 2011, de szerintem elég fos lett irányítás szempontjából..
csak az nba2k12 😊

több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Senki nem játszik innen PS3-on a Madden 12-vel?leeon83
Én játszom. 😊
adesz84 vokroniadi
Na akkor felveszlek, ha nem bánod?! Aztán tolhatunk egy-két meccset...

(zazi09 néven foglak keresni)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Elkezdtem a Skyrimot... Tényleg nehéz otthagyni.
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Senki nem játszik innen PS3-on a Madden 12-vel?leeon83
Én játszom. 😊
adesz84 vok

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hidden Beksen játszok mikor bejutok 😊kzol
Én nagyon nem vagyok PvE párti, de ha egyszer Ahto Cityn jársz, küldj egy PM-et. 😊
Nekem eddig a sorba állással se volt gondom, max 10 perc alatt mindig bejutottam, pedig fullos a szerver...
A játék meg valami eszméletlen jó. Wow-ot gyakorlatilag az ingyenes hónapban már eluntam... Itt meg tényleg a szívem fájdul bele, ha egyáltalán úgy hagyok el egy bolygót, hogy nincs felfedezve minden kis apró területe...
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Vizsgaidőszak ide vagy oda, nem bírtam magammal és előrendeltem a TOR-t. :rolleyes:
http://noob.hu/2011/12/09/video_games_at_work.jpg

Innen jön még valaki?süti
Hidden Beksen játszok mikor bejutok 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 848 — No es importante
monkey island, gta3, sims, football manager 2012, need for speed: shift
elég jól mutatnak ipaden is :cool:JJ
madden2012 és fifa2012 99 centért... muszáj volt sajnos ezeket megvenni 😊JJ
Utóbbi kettő irányítása nem nehézkes az érintőképernyőn? Vagy van hozzá valami "célszerszám"? 😊Rataxes
most jönnek le és próbálom is ki őket 😊 a fifáról elég jók a vélemények, én pl. a gta-tól tartottam, de azt nagyszerűen megoldották
maddent ipod touchon játszottam, ott borzalmas volt szóval sokat nem várok tőle meg ugye az ncaa jobban érdekelne, de 1 dollárt nem sajnálok érte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
monkey island, gta3, sims, football manager 2012, need for speed: shift
elég jól mutatnak ipaden is :cool:JJ
madden2012 és fifa2012 99 centért... muszáj volt sajnos ezeket megvenni 😊JJ
Utóbbi kettő irányítása nem nehézkes az érintőképernyőn? Vagy van hozzá valami "célszerszám"? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 848 — No es importante
monkey island, gta3, sims, football manager 2012, need for speed: shift
elég jól mutatnak ipaden is :cool:JJ
madden2012 és fifa2012 99 centért... muszáj volt sajnos ezeket megvenni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
CSAKAPES! :cool:JoeyPorter
boooo
BF3,Fifa12,F1 2011 mellett nehéz mással játszani 😀
pedig jó lenne Maddenezni néha...
ha jól emlékszem Jocinak megvan a Madden a 12Habi
a-a,nekem az ncaaf12 van megJoci
a témát és az évjáratot legalább eltaláltam 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Senki nem játszik innen PS3-on a Madden 12-vel?leeon83
CSAKAPES! :cool:JoeyPorter
boooo
BF3,Fifa12,F1 2011 mellett nehéz mással játszani 😀
pedig jó lenne Maddenezni néha...
ha jól emlékszem Jocinak megvan a Madden a 12Habi
a-a,nekem az ncaaf12 van meg


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
nekemis meglesz majd karácsony után 😛EaRl
Akkor várlak szeretettel H2H meccsre, mert jó lenne néha magyarokkal is játszani 😀
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
nekemis meglesz majd karácsony után 😛
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Senki nem játszik innen PS3-on a Madden 12-vel?leeon83
CSAKAPES! :cool:JoeyPorter
boooo
BF3,Fifa12,F1 2011 mellett nehéz mással játszani 😀
pedig jó lenne Maddenezni néha...
ha jól emlékszem Jocinak megvan a Madden a 12


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Senki nem játszik innen PS3-on a Madden 12-vel?leeon83
CSAKAPES! :cool: