PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hahó emberek !
Megjelent a Dishonored !süti
Na meg az XCOM is. Köcsög banda ez a Firaxis. Leszokik nagy nehezen az ember a Civről, erre meg kiadnak egy ilyen mindent átölelő, sci-fis, körökre osztott akciót. Még ha csak remake is.
Itt egy jó kis kedvcsináló a gémtevétől:
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hahó emberek !
Megjelent a Dishonored !
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nem hiszem el...Vezetek félidőben 2-0-ra,a gyereknek csak kisebb helyzetei vannak,erre ahogy elkezdődik a második félidő behal a wifi :mad: Kb a 2. meccsem nyertem volna(vagy 15-ből).Nagyon kemény 1-2 ember pár nap alatt összeszedi a legjobb a játékosokat csak nem tudom hogy :rolleyes: Én meg szerencsétlenkedek ilyen default playerekkel.Na jó leigazoltam Tőzsért,Szalait,Vossent meg Liptákot,de ez kb semmit nem ér(még)
Majd este benevezek már pár tornára,hát ha ott több lóvét ad
(PES13 ML-Online)

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
jaigen. hiába hozok stabilan 20/5/5 körüli számokat a szánalmas játékosommal, meccsenként ilyen 170-200 pontokat ad. abból meg sokra nem lehet menni. a csapattársak se lettek okosabbak, az meg külön idegesít, hogy ha valamit rosszul csinálok, akkor kurvanagyot zuhan a görbe negatív irányba, ellenben rohadtnehéz felfelé tornászni, mert jóval kevesebb érnek a jó dolgok.
azt már meg se említem, hogy a gép szerint az egész világot nekem kéne fognom és minden kosárnál jön az allowed man to score.shawnka
Na megjavult közbe nekem is ... A pont szerzés nekem is kikúrt nehéz,alig kapok pontokat és valahogy a kosárra dobás se akar menni csak ha beverekedem magam a palánk alá és zsákolok,vagy layupolok ... hála az égnek én nekem elég ritka az allowed man to score ... sokkal kevesebb mint a 12-ben 😀

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Előszedtem az MLB 2k12-t. nem eredeti sajnos. A probléma az, hogy pár hónapja még szépen futott a gépemen, most meg mikor be kéne töltenie a játék menüt akkor beáll az egész. Van ötletetek, hogy mi lehet a gond?Shawn84
újra letöltötted v vhonnan leszedted még régebben, és azt telepítetted újra? én most szedtem le újra a kókusz szigeti oldalról, és a bnőm gépén ugyanezt csinálta... azt hittem, hogy a videókártya miatt csinálta de akkor lehet nem ezért...csebi
Megvolt régebbről meg újra leszedtem, mert közben az a vinyóm megdöglött. A réginél is meg az újnál is csinálja. A Reloaded verzió.Shawn84
én most lehet akkor lerántom a kalózkikötőből és megpróbálom onnan feltelepíteni...csebi
Ez onnan van már.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Előszedtem az MLB 2k12-t. nem eredeti sajnos. A probléma az, hogy pár hónapja még szépen futott a gépemen, most meg mikor be kéne töltenie a játék menüt akkor beáll az egész. Van ötletetek, hogy mi lehet a gond?Shawn84
újra letöltötted v vhonnan leszedted még régebben, és azt telepítetted újra? én most szedtem le újra a kókusz szigeti oldalról, és a bnőm gépén ugyanezt csinálta... azt hittem, hogy a videókártya miatt csinálta de akkor lehet nem ezért...csebi
Megvolt régebbről meg újra leszedtem, mert közben az a vinyóm megdöglött. A réginél is meg az újnál is csinálja. A Reloaded verzió.Shawn84
én most lehet akkor lerántom a kalózkikötőből és megpróbálom onnan feltelepíteni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Előszedtem az MLB 2k12-t. nem eredeti sajnos. A probléma az, hogy pár hónapja még szépen futott a gépemen, most meg mikor be kéne töltenie a játék menüt akkor beáll az egész. Van ötletetek, hogy mi lehet a gond?Shawn84
újra letöltötted v vhonnan leszedted még régebben, és azt telepítetted újra? én most szedtem le újra a kókusz szigeti oldalról, és a bnőm gépén ugyanezt csinálta... azt hittem, hogy a videókártya miatt csinálta de akkor lehet nem ezért...csebi
Megvolt régebbről meg újra leszedtem, mert közben az a vinyóm megdöglött. A réginél is meg az újnál is csinálja. A Reloaded verzió.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Előszedtem az MLB 2k12-t. nem eredeti sajnos. A probléma az, hogy pár hónapja még szépen futott a gépemen, most meg mikor be kéne töltenie a játék menüt akkor beáll az egész. Van ötletetek, hogy mi lehet a gond?Shawn84
újra letöltötted v vhonnan leszedted még régebben, és azt telepítetted újra? én most szedtem le újra a kókusz szigeti oldalról, és a bnőm gépén ugyanezt csinálta... azt hittem, hogy a videókártya miatt csinálta de akkor lehet nem ezért...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Előszedtem az MLB 2k12-t. nem eredeti sajnos. A probléma az, hogy pár hónapja még szépen futott a gépemen, most meg mikor be kéne töltenie a játék menüt akkor beáll az egész. Van ötletetek, hogy mi lehet a gond?
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Csak nekem szarakodik boxon az új NBA ? 😡

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Stez! Ultimate Team-mel nem akarsz játszani?Habi
De érdekelne alapból, csak wifimet nem érzékeli a PS, kábelen meg csak a fenti emeleten van, aztán lusta vagyok naponta fel-le cipelni a gépet, hogy tudjak csatlakozni. 😊
Pedig Maddenben meg Fifában is szívesen tolnám.Stez
nagy kár. pedig most Fifában a net nagy jelentőséggel bír, mert 3 naponta frissíti a kereteket aktuális forma szerint. Plusz a netes módok kúúúúrvajókHabi
PC-n megvan a legnagyobb köcsögösködés ultimate teamben. 60. perc környékén több góllal vezetsz, erre ellenfél elhúz a gépből abban a reményben, hogy kinyomod. Először azt hittem valami dolga lett hirtelen, harmadszorra viszont kiakasztott kissé. Hát lehetett fel-alá passzolgatni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Az első rész nagyon tetszett, az újat még nem próbáltam, de tényleg baráti áron van.
És a Diablo 1-2 alkotógárdájának egy része vett részt a készítésében, így talán nem véletlen a dio2 "hatás" sem 😊Bálesz
Jaja, azt tudom. Háziállatokon és horgászaton nem is tér el másban. Nekem mégis valahogy jobb érzés leülni elé. Tesztek alapján meg pont ugyanott van, mint a vetélytárs csak jó 5 ezerrel olcsóbban. Pénteken jelenik meg dobozosan is, arra szerintem be is ruházok (ha steamworksös). Legalább lesz már mivel játszani. Demo van a honlapon vagy steamen is. Ha más is úgy dönt, hogy beruházna rá, keressen fel. 😊süti
nekem nagyon tetszik a torchlight 2, néha ha kiagyalom magam hét közben kiélem legalább magam😀; csak sajnos pár hardcore karakterem elhullott már😕, legalábbis legnehezebb fokon tényleg nehéz és nagyon tetszetős és hangulatos a játék
sapka
én nagyon megpróbáltam szeretni, TL-1 el aránylag sokat toltam, de nem fogott meg, csak D2-őt akkoriban már nagyon untan, median meg eastern sun mod ellenére. És bár D3-al sem vagyok hibátlanul kibékülve, sokan elfelejtik h a D2 sem egyből lett olyan fasza game amikor kijött (emlékezzünk vissza LOD és a patchek mennyit adtak hozzá az évek során). Szóval TL2 fennt van, néha tolom de nem tudott úgy berántani mint D3 (amivel igaz nem tolom az utóbbi pár napban, sok a meló, PTR-en meg kipróbáltam 1.05-öt) ami után a sima 1.04 farmolás még unalmasabbnak tűnik mint amilyen pedig alapból is eléggé az. Kinek mi jön be, mind a kettő jó game.

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
 kepfeltoltes.hu/view/121008/swjk2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem tudja valaki, hogy ezt miért írja ki?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez! Ultimate Team-mel nem akarsz játszani?Habi
De érdekelne alapból, csak wifimet nem érzékeli a PS, kábelen meg csak a fenti emeleten van, aztán lusta vagyok naponta fel-le cipelni a gépet, hogy tudjak csatlakozni. 😊
Pedig Maddenben meg Fifában is szívesen tolnám.Stez
nagy kár. pedig most Fifában a net nagy jelentőséggel bír, mert 3 naponta frissíti a kereteket aktuális forma szerint. Plusz a netes módok kúúúúrvajókHabi
És az olyan jó, hogy 3 naponta frissítik a kereteket? Engem annyira nem izgat, mivel nem kezdek 3 naponta új karriert, vagy idényt, eképp tökre nem is érdekel az aktuális formája senkinek sem, főleg nem 3 naponta.
Majd frissítem a kereteket a téli átogazolások után, számomra az a lényeges.
A netes módokat elhiszem, hogy jók, de annyira nem lehetnek jók, hogy naponta cipeljem a gépet a kábeles nethez. 😀

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Stez! Ultimate Team-mel nem akarsz játszani?Habi
De érdekelne alapból, csak wifimet nem érzékeli a PS, kábelen meg csak a fenti emeleten van, aztán lusta vagyok naponta fel-le cipelni a gépet, hogy tudjak csatlakozni. 😊
Pedig Maddenben meg Fifában is szívesen tolnám.Stez
nagy kár. pedig most Fifában a net nagy jelentőséggel bír, mert 3 naponta frissíti a kereteket aktuális forma szerint. Plusz a netes módok kúúúúrvajók


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez! Ultimate Team-mel nem akarsz játszani?Habi
De érdekelne alapból, csak wifimet nem érzékeli a PS, kábelen meg csak a fenti emeleten van, aztán lusta vagyok naponta fel-le cipelni a gépet, hogy tudjak csatlakozni. 😊
Pedig Maddenben meg Fifában is szívesen tolnám.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Stez! Ultimate Team-mel nem akarsz játszani?


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért fifába is faszom, Fiorentinával, első évbe középmezőnyt várnak, erre 4. helyre behozom a csapatot, de egy fos keretet amúgy, második évben Európa liga elvárás a cél, megcsináltam, ráadásul Kupát is nyertem, ezt már egy közepesen erős csapattal, harmadik évemet tolom, és nagyon erős csapatot raktam össze, egyeznek a játékosok főposztjai, minden nagyon fasza, erre ilyen lófasz ellenfelek ellen szoptam, vagy ikszeltem kb. az összes meccsemen, és kezdek ideges lenni, hogy eezzel a legjobb csapattal vagyok a tabella hátsó felébe, brutál csapatot raktam össze, 2 évbe tellett, erre ki fognak baszni, mert a vezetőségnek BL hely + kupagyőzelem az elvárása, hát semelyik se lesz meg. 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
jaigen. hiába hozok stabilan 20/5/5 körüli számokat a szánalmas játékosommal, meccsenként ilyen 170-200 pontokat ad. abból meg sokra nem lehet menni. a csapattársak se lettek okosabbak, az meg külön idegesít, hogy ha valamit rosszul csinálok, akkor kurvanagyot zuhan a görbe negatív irányba, ellenben rohadtnehéz felfelé tornászni, mert jóval kevesebb érnek a jó dolgok.
azt már meg se említem, hogy a gép szerint az egész világot nekem kéne fognom és minden kosárnál jön az allowed man to score.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
nekem nem annyira adja egyelőre. francért kellett összekavarni az irányítást, rohadtul nem esik kézre. hozzátenném úgy, hogy belőttem a megszokottra..shawnka
Visszaállítottam énis a megszokottra, így én gondmentesen eljátszok vele. Karrier módba jó játékkal is elég lassú a skill pontok gyűjtése, jó sok idő kell hozzá, mire fasza player lesz valakiből. Nem vagyok benne biztos, hogy lesz ehhez türelmem. Belenéztem az "association" módba, különösebben nagy változást az előzőhöz képest ott nem vettem észre.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
2k13 valaki tolja xpn?

mert ahogy nézem lehet rajta, nekem pedig csak annyit csinál, hogy mikor elindítom bedob egy fekete hátteret, majd kilép az asztalra. pedig a gép megvan hozzá.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Sikerült gyorsba kipróbálni az NBA 2k13-at, megint sikerült ha lehet még feljebb tenni a lécet, az amúgy sem gyenge 12 után. Hozzátenném csak a my player módot próbáltam eddig (meg 2-szer belenéztem egy-egy quick matchbe), hatalmas változásokra nem kell számítani, de azok az apróságok amik belekerültek mind sokat dobnak rajta (pl meccs közben, vagy ha padra ültet reakciókat kapsz az edződtől, twitter, GM felkeresése). Ahogy ígérték tényleg könnyebb a fastbreakeket végigvinni valamivel, mint az előző verzióban. Holnap ahogy időm engedi megnézem a többi játékmódot is, az első benyomás mindenesetre nekem pozitív. Dub
nekem nem annyira adja egyelőre. francért kellett összekavarni az irányítást, rohadtul nem esik kézre. hozzátenném úgy, hogy belőttem a megszokottra..
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sikerült gyorsba kipróbálni az NBA 2k13-at, megint sikerült ha lehet még feljebb tenni a lécet, az amúgy sem gyenge 12 után. Hozzátenném csak a my player módot próbáltam eddig (meg 2-szer belenéztem egy-egy quick matchbe), hatalmas változásokra nem kell számítani, de azok az apróságok amik belekerültek mind sokat dobnak rajta (pl meccs közben, vagy ha padra ültet reakciókat kapsz az edződtől, twitter, GM felkeresése). Ahogy ígérték tényleg könnyebb a fastbreakeket végigvinni valamivel, mint az előző verzióban. Holnap ahogy időm engedi megnézem a többi játékmódot is, az első benyomás mindenesetre nekem pozitív. Dub
aaahhhhhhwww shit már kijött ? 😮 időt kell rá keríteni akkor 😀

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 041
Fifában aki PC-n játszik , van olyan akinek működik az EASFC?

szerk.: megoldottam, letöröltem a hamachit, és jó lett ( érdekes )
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
Sikerült gyorsba kipróbálni az NBA 2k13-at, megint sikerült ha lehet még feljebb tenni a lécet, az amúgy sem gyenge 12 után. Hozzátenném csak a my player módot próbáltam eddig (meg 2-szer belenéztem egy-egy quick matchbe), hatalmas változásokra nem kell számítani, de azok az apróságok amik belekerültek mind sokat dobnak rajta (pl meccs közben, vagy ha padra ültet reakciókat kapsz az edződtől, twitter, GM felkeresése). Ahogy ígérték tényleg könnyebb a fastbreakeket végigvinni valamivel, mint az előző verzióban. Holnap ahogy időm engedi megnézem a többi játékmódot is, az első benyomás mindenesetre nekem pozitív.