PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
MoH: Warfighter odabasz a kemény 5, 6 pontos értékeléseivel. 😀 Szegény franchise-t így kinyírni...süti
single player egy vicc benne 😀

X-com meg ugyanolyan mint régen, kegyetlen mód beszippantja az embert 😊briareos
ha szar a single, akkor le sem szedem... nekem a CoD története kibaszottul bejött... most lehet a Battlefieldet viszem ki, ha érdemes

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
MoH: Warfighter odabasz a kemény 5, 6 pontos értékeléseivel. 😀 Szegény franchise-t így kinyírni...süti
single player egy vicc benne 😀

X-com meg ugyanolyan mint régen, kegyetlen mód beszippantja az embert 😊

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
MoH: Warfighter odabasz a kemény 5, 6 pontos értékeléseivel. 😀 Szegény franchise-t így kinyírni...
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
NBA 2k13-ba ha elvileg meghívtak a Dunk Contestre akkor azt le tudom játszani ? mert sehol nem találok ilyet a schedulbe Drip
vmi olyasmit hallottam, hogy csak akkor, ha előre rendelted meg!csebi
akkor csesszék meg 😛

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
NBA 2k13-ba ha elvileg meghívtak a Dunk Contestre akkor azt le tudom játszani ? mert sehol nem találok ilyet a schedulbe Drip
vmi olyasmit hallottam, hogy csak akkor, ha előre rendelted meg!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
NBA 2k13-ba ha elvileg meghívtak a Dunk Contestre akkor azt le tudom játszani ? mert sehol nem találok ilyet a schedulbe

több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
nem tudom, hogy a többieknek milyen nem próbáltam még, de majd ki kéne.

egyébként mikor elinditom a szervert, akkor kellemes 150-es pingem van amivel normálisan tudok játszani, de ahogy telnek a percek, úgy romlik, egyre jobban elkezd laggolni.

próbáltam ilyen ping csökkentő huncutságokat is, de nem váltak be (pldául cfosspeed; regedit-ben való dúrkálás; stb...)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
valaki tud e segíteni abban, hogy mi okozgatja a magas pinget?
szóval a laptoppomon a call of duty 4-el játszok online-on. már tavaly a második félévben is játszottam fele és akkor nem volt magas pingem, viszont ezuttal a játékban kb. 160-170 van.

a gépemen, nincs msn, a torrent sem működik, játék közben nem használom semmire az internetet, csak, hogy online-on játszhassak.

a speedtest. net szerint a pingem: 0ms
a pingtest.net szerint a pingem: 3ms

nem tudom, hogy ez a két érték mit takar, csak azt látom, hogy igen alacsonyak, csak a játékban magas.

egyébként kipróbáltam más szervereket is és ott is 170 körül van, de volt olyan hogy 311 volt.

a grafik 800x600-on van és semmi nincs bekapcsolva (minden low-ra van téve, vagy off-ra)Ventura
A szerver/szolgáltató(k) hibája is lehet. A többieknek is magas?
Illetve lehet , hogy olyan a cfg-d, hogy attól magas. 😊 (ha nem trükközöl cfg-vel akkor nem emiatt)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
valaki tud e segíteni abban, hogy mi okozgatja a magas pinget?
szóval a laptoppomon a call of duty 4-el játszok online-on. már tavaly a második félévben is játszottam fele és akkor nem volt magas pingem, viszont ezuttal a játékban kb. 160-170 van.

a gépemen, nincs msn, a torrent sem működik, játék közben nem használom semmire az internetet, csak, hogy online-on játszhassak.

a speedtest. net szerint a pingem: 0ms
a pingtest.net szerint a pingem: 3ms

nem tudom, hogy ez a két érték mit takar, csak azt látom, hogy igen alacsonyak, csak a játékban magas.

egyébként kipróbáltam más szervereket is és ott is 170 körül van, de volt olyan hogy 311 volt.

a grafik 800x600-on van és semmi nincs bekapcsolva (minden low-ra van téve, vagy off-ra)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
XCOM: Enemy Unknown: köszönöm, hogy elcseszted a hosszú hétvégémet 😀
Körökre osztott stratégia egy kis bázismenedzsmenttel. Úgy voltam vele, hogy csak még 1 pályát lejátszok, és mire észrevettem, hajnali 4 volt 😀. Ja és a 3 éves asztalimon tökéletesen fut 1080p-ben.
Chevy
Tegnap este kezdtem el, remélem megéri 😊 Jókat olvastam róla, gyakorlatilag mindenhol a neten. Bár az első 1-2 UFO rész óta az újabbakkal nem játszottam, remélem az nem lesz nagy hátrány 😊Bálesz
Nekem az összes eddigi ufo játék kimaradt, mivel amikor a régiek kijöttek, még a csattogós lepkét tologattam, az újak pedig nem érdekeltek. Nagyon könnyen beletanultam, mondjuk az elején még szívtam, hogy a sniper lépés után nem tud lőni, de 2 halott katona után megtanultam 😀 Nagyon tetszik a játék, bár nem tökéletes.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
XCOM: Enemy Unknown: köszönöm, hogy elcseszted a hosszú hétvégémet 😀
Körökre osztott stratégia egy kis bázismenedzsmenttel. Úgy voltam vele, hogy csak még 1 pályát lejátszok, és mire észrevettem, hajnali 4 volt 😀. Ja és a 3 éves asztalimon tökéletesen fut 1080p-ben.
Chevy
 bowl.hu/forum/egyeb_temak/pc_es_konzol_jatekok/629466
Üdv a fedélzeten. 😊
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 651 — Illegális gyakorló
XCOM: Enemy Unknown: köszönöm, hogy elcseszted a hosszú hétvégémet 😀
Körökre osztott stratégia egy kis bázismenedzsmenttel. Úgy voltam vele, hogy csak még 1 pályát lejátszok, és mire észrevettem, hajnali 4 volt 😀. Ja és a 3 éves asztalimon tökéletesen fut 1080p-ben.
Chevy
Tegnap este kezdtem el, remélem megéri 😊 Jókat olvastam róla, gyakorlatilag mindenhol a neten. Bár az első 1-2 UFO rész óta az újabbakkal nem játszottam, remélem az nem lesz nagy hátrány 😊

több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Basszus most nézem, hogy Madden 13ban nincsen már olyan, hogy nulláról tudsz teljes csapatot draftolni, és végignyomsz egy 55-60 körös draftot... A régiekben pedig mindig volt, fene, pedig el akartam szórakozni egy kicsit vele. Stez
Pár hete jelentették be hogy valamelyik frissítéstől újra lesz fantasy draft, remélem már a következőben. Azokat meg adagolhatnák gyorsabban is mert még mindig tiszta bug az egész...


több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
XCOM: Enemy Unknown: köszönöm, hogy elcseszted a hosszú hétvégémet 😀
Körökre osztott stratégia egy kis bázismenedzsmenttel. Úgy voltam vele, hogy csak még 1 pályát lejátszok, és mire észrevettem, hajnali 4 volt 😀. Ja és a 3 éves asztalimon tökéletesen fut 1080p-ben.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Habi
ugye érzed te is, hogy elég szemét dolog volt ezt megosztani 😀
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
végigjátszottam a Limbot így a hosszúhétvége alatt (kb 3-4 óra) és javaslom mindenkinek, mert fantasztikus atmoszférája van a játéknak. nem különösebben nehéz, nekem egy pont volt, ahol internet segítségét kértem (na jó, még egy, de az lustaság miatt volt), viszont tényleg zseniális!
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM


JT Daniels fan
több mint 11 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Kijátszottam Fight night championt hatodszor. Szerintem azon kívül nem volt olyan játék, amit háromnál többször végigvittem volnaAsbee
nálam a Keresztapa volt ez a fajta játék
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kijátszottam Fight night championt hatodszor. Szerintem azon kívül nem volt olyan játék, amit háromnál többször végigvittem volna, kegyetlen jó sztorija van. Hátránya a játéknak, hogy csak konzolon van, de szerintem mindenkinek érdemes megnézni youtube-on végigjátszást, kegyetlen jó kis sztorija van.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
MOH: warfighter jóféle, végre hentelhetek KSK bakákkal 😊

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


Ezzel is csak annyi probléma van, hogy a trailer megint jobb, mint a gameplay...
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
4db ps3 only küldetés lesz az AC3ban. 😊 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Cdg-n ingyenes a pick pack pont, úgyhogy át tudod venni úgy is, nem kell futár. (Ami 10k felett (körül) itt is ingyenes).
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
de ebben nincs póló 😀 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én nem tudom eldönteni, hogy ez ( cdgalaxis.hu/PC/19598/assassins-creed-3-special-edition.html) vagy ez ( cdgalaxis.hu/PC/19712/assassins-creed-3-join-or-die-edition.html) legyenshawnka
 platinumshop.hu/product/2732/PC/ar-akcio-olcso/Jatek/Akcio/Assassins-Creed-III-3-Join-Or-Die-EditionMagyar-felirattal-elorendeloi-ajandek
és még szállítási költség sincs

ps3ra 20k a join or die...


JT Daniels fan