PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nekem már be van tárazva, de annyi játékom van most, h esélytelen, még Dishonored-re se volt időm, pedig sokan azt is év játékának mondják...Divat
Dishonored érdekes. Egyrészről van egy nagyon látványos, és hangulatos steam-punk világ. Másrészről viszont van egy unalomig ismert sztori, és játékmenet. Valahogy még is jó érzés leülni elé, és legalább addig sem az xy. részével játszol egy, már ismert sorozatnak. Év játékához szerintem így kevés, de mindenképpen egy pozitív meglepetés díjat megérdemel, már csak a próbálkozásért is.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
asrock alaplapokról vkinek vélemény? mostanában hallottam rossz dolgokat, pedig már majdnem vettem egyet!csebi
én csak pozitívat tudok mondani, dicsérik őket és ami fontos tényező h rendkívül olcsók...persze minden márkánál lehet kifogni rosszakat, de én msi után, ha most vennék deszkát tuti asrock lenne!Divat
Mondjuk a supportjuk nem a legjobb. Friss(egy hetes) tapasztalat, hogy elég idegőrlő tud lenni, mikor a csak hivatalos oldalról elérhető, de valami miatt 100 megás hangkártya-driver 20 kB/s-kel hasít le onnan. 😀
De ezen kívül az enyémmel semmi gond nem volt hat vagy hét év alatt.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005


kíváncsi vagyok, régen hatalmas kedvenc volt PC-n.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
asrock alaplapokról vkinek vélemény? mostanában hallottam rossz dolgokat, pedig már majdnem vettem egyet!csebi
én csak pozitívat tudok mondani, dicsérik őket és ami fontos tényező h rendkívül olcsók...persze minden márkánál lehet kifogni rosszakat, de én msi után, ha most vennék deszkát tuti asrock lenne!

|
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
asrock alaplapokról vkinek vélemény? mostanában hallottam rossz dolgokat, pedig már majdnem vettem egyet!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
a TWD-nek hányféle kimenetele van így az 5. részre?shawnka
1
Maximum azt befolyásolhatod, hogy kik jöjjenek veled az 5. részre, abból ha jól emlékszem van úgy 6 féle verzió. Az évad vége viszont mindenkinek ugyan az lesz.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Egyébként én vagyok az egyetlen akit ilyen játékdömping mellett is képes lekötni a Lego Gyűrűk ura ?süti
nekem már be van tárazva, de annyi játékom van most, h esélytelen, még Dishonored-re se volt időm, pedig sokan azt is év játékának mondják...

|
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Holnaptól Far Cry 3 !!! Asszem korán kelek 😛Drip
Ultra beállítások mellett röccenésmentesen fut (h).
Hihetetlen életű minden, még a Skyrimot is lekörözi. Történetben pedig tényleg komolyan gondolták, hogy "insane". Van benne bőven pár beteg dolog. Aztán karakterfejlődés, kraftolás, miniküldetés és miegymás... 2-3 órám van benne, de év játéka várományos. Bár a Max Payne 3-nak annyira jó a sztorija... süti
Én Boxon tolom majd,sajna a gépem már nem elég kemény a mai játékokhoz (bár némelyik azért mediumon elfut) és kicsit tartok is az irányítástól. az FPS-ek sose mentek jól kontrollerrel. Ja azt mondtam h korán kelek ( így is volt) de időm még nem volt elkezdeni ... max 2-3 óra körül remélem azért eltudok merülni benne 😀

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Holnaptól Far Cry 3 !!! Asszem korán kelek 😛Drip
Ultra beállítások mellett röccenésmentesen fut (h).
Hihetetlen életű minden, még a Skyrimot is lekörözi. Történetben pedig tényleg komolyan gondolták, hogy "insane". Van benne bőven pár beteg dolog. Aztán karakterfejlődés, kraftolás, miniküldetés és miegymás... 2-3 órám van benne, de év játéka várományos. Bár a Max Payne 3-nak annyira jó a sztorija...

Egyébként én vagyok az egyetlen akit ilyen játékdömping mellett is képes lekötni a Lego Gyűrűk ura ? 😀
Nagyon jól eltalálták azt is a barangolással, és nem csak a filmből, hanem a könyvből is merítettek. Egész kellemes alkotás.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nah lejött végre a 4. BF3 DLC is az Aftermath. Zseniális. Nincs rá jobb szó.
Kipróbáltam a Black ops2-t tegnap, jól el lehet hülyülni vele, de hát a BF3hoz hasonlítva...ég és föld. Jövő ilyenkor pedig jön a BF4 ami a Frostbite 2.0 motor 80%-t fogja már kihasználni a jelenlegi 30-40% helyett 😮 😀Habi
Lehet spórolni új videókártyára... 😀 Mondjuk PC-re csak 4-én jön.Asbee
boxra is. ps-re most vmiért előbb jött ki (ami nem baj 😀 )


JT Daniels fan
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
a TWD-nek hányféle kimenetele van így az 5. részre?shawnka
Ha jól tudom, leginkább csak az változik, hogy kik tartanak veled az utolsó részben, a történetben csak minimális eltérések (miattuk), főszál meg gyakorlatilag változatlannak mondható.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Holnaptól Far Cry 3 !!! Asszem korán kelek 😛

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nah lejött végre a 4. BF3 DLC is az Aftermath. Zseniális. Nincs rá jobb szó.
Kipróbáltam a Black ops2-t tegnap, jól el lehet hülyülni vele, de hát a BF3hoz hasonlítva...ég és föld. Jövő ilyenkor pedig jön a BF4 ami a Frostbite 2.0 motor 80%-t fogja már kihasználni a jelenlegi 30-40% helyett 😮 😀Habi
Lehet spórolni új videókártyára... 😀 Mondjuk PC-re csak 4-én jön.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a TWD-nek hányféle kimenetele van így az 5. részre?
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nah lejött végre a 4. BF3 DLC is az Aftermath. Zseniális. Nincs rá jobb szó.
Kipróbáltam a Black ops2-t tegnap, jól el lehet hülyülni vele, de hát a BF3hoz hasonlítva...ég és föld. Jövő ilyenkor pedig jön a BF4 ami a Frostbite 2.0 motor 80%-t fogja már kihasználni a jelenlegi 30-40% helyett 😮 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az uninstall, majd install-lal gondolom rendbejönne a dolog, de ha jól sejtem elveszne az eddigi mentett cuccaim. Ugye?

Van vmi megoldás még? Pl uninstall Commandos?Soldados
Esetleg megpróbálhatnád, hogy letörlöd mindkét játékot, de a gta 3 mentéseid kimásolod, majd miután újratelepítetted akkor visszamásolod a mappába, és elvileg folytathatod.Double B
Mentések útvonala:
C:\Documents and Settings\Your Name\My Documents\GTA3 User Files
Pár megásnak kell lennie, csak fogod és kimásolod az egészet -teszem azt- az asztalra.
Utána rakd újra a játékot, illetve a Commandost is leszedheted.

Ha ez se segít, akkor még manuálisan is pótolható a .dll fájl, de ha nem rendszergazdaként vagy a gépen nem valószínű, hogy a windows mappában bármit is engedne másolgatni.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nocsak milyen DIVATos lett a TWD 😀Double B
Pedig anno mikor még csak az ep1 volt letölthető senki megse rezzent 😕Drip
nana, már az első rész megjelenése után jeleztem itt, hogy mekkora ász játék 😉 Hipster mode ON 😀pc_x
Akkor rajtad kívül 😛

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Előre is köszönöm, ha szánsz erre egy kis időt.Soldados
 www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?mss32
DOWLOAD MSS32.DLL FIXER
Ezt letöltöd, és fel is teszi magának a fájlt, szóval neked nem is kell vele semmit babrálnod, csak simán futtatnod.süti
Persze nem egyszerű az élet... 😕 Céges laptopról van szó és amikor futtatni szerettem volna a letöltött cuccot, akkor ezt a hibaüzenetet kaptam:

You must be logged in as an administrator when installing this program.

😕

Az uninstall, majd install-lal gondolom rendbejönne a dolog, de ha jól sejtem elveszne az eddigi mentett cuccaim. Ugye?

Van vmi megoldás még? Pl uninstall Commandos?Soldados
Esetleg megpróbálhatnád, hogy letörlöd mindkét játékot, de a gta 3 mentéseid kimásolod, majd miután újratelepítetted akkor visszamásolod a mappába, és elvileg folytathatod.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
nocsak milyen DIVATos lett a TWD 😀Double B
Pedig anno mikor még csak az ep1 volt letölthető senki megse rezzent 😕Drip
nana, már az első rész megjelenése után jeleztem itt, hogy mekkora ász játék 😉 Hipster mode ON 😀


több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Előre is köszönöm, ha szánsz erre egy kis időt.Soldados
 www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?mss32
DOWLOAD MSS32.DLL FIXER
Ezt letöltöd, és fel is teszi magának a fájlt, szóval neked nem is kell vele semmit babrálnod, csak simán futtatnod.süti
Persze nem egyszerű az élet... 😕 Céges laptopról van szó és amikor futtatni szerettem volna a letöltött cuccot, akkor ezt a hibaüzenetet kaptam:

You must be logged in as an administrator when installing this program.

😕

Az uninstall, majd install-lal gondolom rendbejönne a dolog, de ha jól sejtem elveszne az eddigi mentett cuccaim. Ugye?

Van vmi megoldás még? Pl uninstall Commandos?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
nocsak milyen DIVATos lett a TWD 😀Double B
Pedig anno mikor még csak az ep1 volt letölthető senki megse rezzent 😕Drip
én nem is tudtam, h van...ígyis tök véletlen akadtam rá...de nem bánom! 😀

uhh csebi, csoda h madden megy rajta... 😀Divat
online minden beállítás minimumon, 800*600-as felbontás... gondolhatod milyen hatalmas élmény... a padon lévő emberek legalább szép szögletesek...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nocsak milyen DIVATos lett a TWD 😀Double B
Pedig anno mikor még csak az ep1 volt letölthető senki megse rezzent 😕Drip
én nem is tudtam, h van...ígyis tök véletlen akadtam rá...de nem bánom! 😀

uhh csebi, csoda h madden megy rajta... 😀

|
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
jövő héten megrendelem az új gépemet, és akkor én is beszállok a walking dead-be! már alig várom!csebi
nincs nagy gépigénye, sztem most is belevághatsz...Neked is garantáltan elvesz akkor pár órát az életedből... 😊Divat
gépem 12 éves, shader model 2.0-t visz maximum... szted, hogy ki vagyok éhezve...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nocsak milyen DIVATos lett a TWD 😀Double B
Pedig anno mikor még csak az ep1 volt letölthető senki megse rezzent 😕

több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Walking Dead nálam is nagy kedvenc, most fejeztem be az ep5-öt és hát... | Ennél szomorúbb befejezést még nem láttam játékokban. Az utolsó kép soroknál már könnyeztem. Pedig mikor feljött az opció, hogy le lehet vágni Lee karját kezdtem reménykedni, hogy talán mégis túléli, de sajnos nem. Carley után Lee is elment. 😕 Mondjuk ezért is imádom ezt a franchiset, mert itt akármi megtörténhet. Carley halálánál is teljesen ledöbbentem. Aztán a 4. rész végén a harapás...
Kíváncsi leszek, hogy folytatják a 2. évadot és, hogy ki lesz az új főszereplő na meg arra is, hogy Clem kiket látott a messzi távolban. (van egy olyan érzésem, hogy nem Omidot és Christát)
|


Amúgy most úgy van, hogy 5 rész egy évad, és utána jön a második évad? 😀Double B
Igen.Raven17
Már ha jók voltak az eladások.