PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
SAM LAKE !
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Most a Ryse-tól is elment a kedvem... Még a CoD is megirigyelné ezt a script halmazt. Gombok nyomkodása, attól függően mikor villan fel... minden egyes gyilkolásnál ? :/
Amúgy milyen geci jól néznek ki, még így 720p-ben is, nem ha lenne egy 120 centis tv-m. 😀
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
wot xbox360-ra...😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Frankón nem telik itt senkinek új öltönyre? 😀 Ugyanabban nyomják mint legutóbb.
Amúgy most nézem, hogy végre készül a Beyond good and evil 2?! Jó lenne...Greengo
Microsoftnál csórók dolgoznak... 😀
BGE 2-re én is kíváncsi lennék. Majd az Ubinál kiderül. Egyelőre remélem mutat valami exluzívat is az Xbox...

Viszont nagyon remélem, hogy a vihar nem gondolta komolyan, hogy most kezd rá...
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Frankón nem telik itt senkinek új öltönyre? 😀 Ugyanabban nyomják mint legutóbb.
Amúgy most nézem, hogy végre készül a Beyond good and evil 2?! Jó lenne...


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mekkora már egy volt PS exluzív címmel kezdeni. 😀
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
1830-tól:
 www.gamekapocs.hu/hir/34939/e3_2013_nezd_eloben_a_microsoft_konferenciat
Remélem más is néz ilyen hülyeségeket. 😀 Mióta szétváltunk a kocka ismerőseimmel már igen egyedül érzem magam vele. 😀

További menetrend:
2200 EA
0000 UBI
0300 Sonysüti
Eső miatt meg is nézném ha működne az oldal és nem karbantartanának. 😀

szerk: már megjavult.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
1830-tól:
 www.gamekapocs.hu/hir/34939/e3_2013_nezd_eloben_a_microsoft_konferenciat
Remélem más is néz ilyen hülyeségeket. 😀 Mióta szétváltunk a kocka ismerőseimmel már igen egyedül érzem magam vele. 😀

További menetrend:
2200 EA
0000 UBI
0300 Sony
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.gamestar.hu/watch-dogs-kiszivargott-az-e3-trailer.html
😉
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.gamekapocs.hu/hir/34885/e3_2013_xbox_one_nyitocim_lesz_a_lococycle

Kell egy Xbox One !
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nincs valakinek kölcsönbe pár hétre egy Xboxa rajta a State of Decayel? 😀
Végre egy olyan zombis túlélő játék amire mindig is vágytam mióta nézem a TWD-t. Tisztára mintha a TWD-t látnám csak játékban. Törődnöd kell az emberekkel, élelmet, lőszert, gyógyszert, benzint kell találni, eldönthetjük, hogy a túlélőket befogadjuk vagy ott hagyjuk őket, ha nagyon köcsögök vagyunk akkor kifosztjuk Őket, ha már nem biztonságos az otthon dönthetünk úgy, hogy máshova megyünk, mindegyik embernek külön személyisége van és képességei amik fejlődnek és még rengeteg dolog!! Kár, hogy pont ez nem jött ki pc-re (igaz jönni fog talán, de ki tudja mikor és nekem amúgy is most kell! 😀)...bezzeg warz meg dayz és egyéb bugos vackok kijönnek. :/Raven17
A Tell Tale féle The Walking Dead-et próbáltad már(nem survival instintct-et,mert az semmi több mint egy agyatlan zombi hentelés meglovagolva a Dixon testvérek népszerűségét)?Ha jól tudom az ki jött pcre is nem csak ps3ra,én csak ajánlani tudom nem véletlenül lett 2012 év játéka.Cowboykarcsi
Most volt Humble Bundle weekly salen a Walking Dead + kb az összes Telltale játék.
Valami 4 dollárért szereztem meg az összeset 😊

Most épp Serious Sam van egyébként.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Nincsen meg innét valakinek a Heavy Rain, aki kölcsönadná nekem meghatározatlan időre? 😀shawnka
Nincsen meg innét valakinek a Heavy Rain, aki kölcsönadná nekem meghatározatlan időre? 😀shawnka
Ha van par jo nascar fantasy tipped minden heten cserebe, akkor nekem megvan😊
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Nincs valakinek kölcsönbe pár hétre egy Xboxa rajta a State of Decayel? 😀
Végre egy olyan zombis túlélő játék amire mindig is vágytam mióta nézem a TWD-t. Tisztára mintha a TWD-t látnám csak játékban. Törődnöd kell az emberekkel, élelmet, lőszert, gyógyszert, benzint kell találni, eldönthetjük, hogy a túlélőket befogadjuk vagy ott hagyjuk őket, ha nagyon köcsögök vagyunk akkor kifosztjuk Őket, ha már nem biztonságos az otthon dönthetünk úgy, hogy máshova megyünk, mindegyik embernek külön személyisége van és képességei amik fejlődnek és még rengeteg dolog!! Kár, hogy pont ez nem jött ki pc-re (igaz jönni fog talán, de ki tudja mikor és nekem amúgy is most kell! 😀)...bezzeg warz meg dayz és egyéb bugos vackok kijönnek. :/Raven17
A Tell Tale féle The Walking Dead-et próbáltad már(nem survival instintct-et,mert az semmi több mint egy agyatlan zombi hentelés meglovagolva a Dixon testvérek népszerűségét)?Ha jól tudom az ki jött pcre is nem csak ps3ra,én csak ajánlani tudom nem véletlenül lett 2012 év játéka.Cowboykarcsi
Persze, de az inkább egy kiváló storyval ellátott játék/film volt mint sem rendes zombis túlélős játék. + Ott muszáj követned a storyt, nem járkálhatsz szabadon stb. Nem azt mondom, hogy rossz lett, mert Én is imádtam és a storyja tényleg rohadt jó, de az a játék inkább egy külön kategóriába tartozik. 😊
A State of Decay meg egy szabadon bejárható zombis túlélő szimulátor/menedzser játék, amolyan GTA+TWD összekeverve. 😀
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 957 — Lucas Scott
Nincs valakinek kölcsönbe pár hétre egy Xboxa rajta a State of Decayel? 😀
Végre egy olyan zombis túlélő játék amire mindig is vágytam mióta nézem a TWD-t. Tisztára mintha a TWD-t látnám csak játékban. Törődnöd kell az emberekkel, élelmet, lőszert, gyógyszert, benzint kell találni, eldönthetjük, hogy a túlélőket befogadjuk vagy ott hagyjuk őket, ha nagyon köcsögök vagyunk akkor kifosztjuk Őket, ha már nem biztonságos az otthon dönthetünk úgy, hogy máshova megyünk, mindegyik embernek külön személyisége van és képességei amik fejlődnek és még rengeteg dolog!! Kár, hogy pont ez nem jött ki pc-re (igaz jönni fog talán, de ki tudja mikor és nekem amúgy is most kell! 😀)...bezzeg warz meg dayz és egyéb bugos vackok kijönnek. :/Raven17
A Tell Tale féle The Walking Dead-et próbáltad már(nem survival instintct-et,mert az semmi több mint egy agyatlan zombi hentelés meglovagolva a Dixon testvérek népszerűségét)?Ha jól tudom az ki jött pcre is nem csak ps3ra,én csak ajánlani tudom nem véletlenül lett 2012 év játéka.Cowboykarcsi
amúgy az a durva, hogy ez nem is játék sztem... ez egy újabb évad... annyi a különbség, hogy eldönthetsz benne pár dolgot, de nem a játék faktor a lényeg benne, hanem magasan a történet, ami sztem nagyon odaver...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nincs valakinek kölcsönbe pár hétre egy Xboxa rajta a State of Decayel? 😀
Végre egy olyan zombis túlélő játék amire mindig is vágytam mióta nézem a TWD-t. Tisztára mintha a TWD-t látnám csak játékban. Törődnöd kell az emberekkel, élelmet, lőszert, gyógyszert, benzint kell találni, eldönthetjük, hogy a túlélőket befogadjuk vagy ott hagyjuk őket, ha nagyon köcsögök vagyunk akkor kifosztjuk Őket, ha már nem biztonságos az otthon dönthetünk úgy, hogy máshova megyünk, mindegyik embernek külön személyisége van és képességei amik fejlődnek és még rengeteg dolog!! Kár, hogy pont ez nem jött ki pc-re (igaz jönni fog talán, de ki tudja mikor és nekem amúgy is most kell! 😀)...bezzeg warz meg dayz és egyéb bugos vackok kijönnek. :/Raven17
A Tell Tale féle The Walking Dead-et próbáltad már(nem survival instintct-et,mert az semmi több mint egy agyatlan zombi hentelés meglovagolva a Dixon testvérek népszerűségét)?Ha jól tudom az ki jött pcre is nem csak ps3ra,én csak ajánlani tudom nem véletlenül lett 2012 év játéka.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Nincsen meg innét valakinek a Heavy Rain, aki kölcsönadná nekem meghatározatlan időre? 😀
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Nincs valakinek kölcsönbe pár hétre egy Xboxa rajta a State of Decayel? 😀
Végre egy olyan zombis túlélő játék amire mindig is vágytam mióta nézem a TWD-t. Tisztára mintha a TWD-t látnám csak játékban. Törődnöd kell az emberekkel, élelmet, lőszert, gyógyszert, benzint kell találni, eldönthetjük, hogy a túlélőket befogadjuk vagy ott hagyjuk őket, ha nagyon köcsögök vagyunk akkor kifosztjuk Őket, ha már nem biztonságos az otthon dönthetünk úgy, hogy máshova megyünk, mindegyik embernek külön személyisége van és képességei amik fejlődnek és még rengeteg dolog!! Kár, hogy pont ez nem jött ki pc-re (igaz jönni fog talán, de ki tudja mikor és nekem amúgy is most kell! 😀)...bezzeg warz meg dayz és egyéb bugos vackok kijönnek. :/
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.ign.com/articles/2013/06/05/the-last-of-us-review
Valaki fogadjon örökbe !süti
nekem már be van rendelve 14én már itt is lesz 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
 www.ign.com/articles/2013/06/05/the-last-of-us-review
Valaki fogadjon örökbe !süti
Néztem már a bemutatót.. Elég jónak néz ki ez a játék is. Idén eddig elég jó a felhozatal játékok terén.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.ign.com/articles/2013/06/05/the-last-of-us-review
Valaki fogadjon örökbe !
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 957 — Lucas Scott
 www.konami-pes2013.com/2013/05/pro-evolution-soccer-2014-teaser/
😊JoeyPorter
én a fifa 14et már előjegyeztem...csebi
hol lehet?én az előzőt az 576-ban rendeltem,most is lehet ott?Kenny
galaxisban

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
már csak 13 nap!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.ign.com/articles/2013/05/31/dishonored-dev-reportedly-takes-over-prey-2
Hohó...végül csak jó kezekben fog kikötni ?
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Resident Evil Revelationsben csak nálam....remeg/akadozik a karakter pár másodpercenként és használja a cpu-t majdnem 100%-on a játék? Pedig a gépemnek simán vinnie kéne full grafon is akár, de még lowest grafikán is ugyan ezt csinálja. Felraktam az 1. updatet is, de semmit nem oldott meg. :/Raven17
Ezt a játékot nem próbáltam, de mostanában igen szarul optimalizálják a játékokat (lehet az nvdia vagy amd kártya...tök mind1) . Nézz körül hátha jött hozzá már újabb update vagy vmi peccs....illetve ha van engine file abban át lehet írni az értékeket a saját gépedhez.Greengo
Patchet találtam azóta újabbat, de az sem javított a helyzeten, sőt talán még rosszabb is lett. Engine fájl alatt nem igen tudom mire gondolsz, mert ilyet még nem csináltam. 😊
Ahogy olvastam a fórumokat nem csak Én szenvedek ezzel, de ami elkeserítőbbb, hogy különböző konfiguak szóval még csak nem is az van, hogy egy bizonyos kártyát vagy procit nem szeret. (AMD, Nvidia tényleg mind1, mert mindkét féltől jött panasz) Na mindegy, úgy nézki akkor nekem ez a Resi rész kimarad...