PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én most veszek PS3at. Főleg a Gran Turismo és a Madden miatt. De az még érdelkelne, hogy menni fog az NCAA rajta?visi_b
menni. 2 hete vettem meg a gépet, és megy 😀shawnka
Király. Hónap végén veszem meg és utána szerintem hetekig ez fog menni. És honnét lehet beszerezni? Itt is van valami Steamhez hasonló dolog? Vagy netről kellene rendelni?visi_b
a ps webshopjából (ps store) vettem anno, 60 dollár volt. most h kijön a 14 gondolom a 13 ára lejjebb megy, és nagyon korrekt kis játék. Így hogy netről vettem több előnyöm is van: 1. nem veszik el a lemez 😀; 2. nem kockáztatsz az amerikából jövő fuvarral; 3. nem kell várni 2 hetet mire megjön; 4. ha van haverod aki szintén szereti az amerikai focit és ugye rendelkezik ps3mal, akkor meg tudjátok osztani és ezzel felezed a költségedet.
Tudunk majd egymás ellen is nyomulni ha a 13 mellett döntesz, ha meg bármi segítség kell majd ps ügyben, szólj nyugodtan, szerencsére egyre népesebb a táborunk 😊


JT Daniels fan
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én most veszek PS3at. Főleg a Gran Turismo és a Madden miatt. De az még érdelkelne, hogy menni fog az NCAA rajta?visi_b
menni. 2 hete vettem meg a gépet, és megy 😀shawnka
Király. Hónap végén veszem meg és utána szerintem hetekig ez fog menni. És honnét lehet beszerezni? Itt is van valami Steamhez hasonló dolog? Vagy netről kellene rendelni?

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Én most veszek PS3at. Főleg a Gran Turismo és a Madden miatt. De az még érdelkelne, hogy menni fog az NCAA rajta?visi_b
menni. 2 hete vettem meg a gépet, és megy 😀
több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én most veszek PS3at. Főleg a Gran Turismo és a Madden miatt. De az még érdelkelne, hogy menni fog az NCAA rajta?

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
konzolokra kijött már az ncaa14 demo, jónak néz ki 😊Habi
ez amúgy annyira gáz, hogy PC-re már 08 óta nincs madden, nhl 09 volt az utolsó, ncaa foci nem is tudom volt-e egyáltalán, MLB sem jött ki idén...
egyedül az NBA az, ami tartja magát...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
konzolokra kijött már az ncaa14 demo, jónak néz ki 😊Habi
Mondják is, hogy jó lesz 😊 Már várom én is, bár nehéz megállni, hogy ne nézzek híreket, videókat róla 😀

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
konzolokra kijött már az ncaa14 demo, jónak néz ki 😊


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Utánanéztem és igen, a nehézség beállításoknál kell a race simulationnél offolni a tyre simulationt és akkor nem lesz defekt.Raven17
nem tudom, azt olvastam arról, hogy nem mindig jön be, viszont a sérüléseknél visszavettem visualra, azóta fasza. Meg is nyertem a török futamot a Lotus-szal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
na végre érkezik a Dead Island kollekció! Hétvégén lesz egy kis zombi irtás!!!!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Utánanéztem és igen, a nehézség beállításoknál kell a race simulationnél offolni a tyre simulationt és akkor nem lesz defekt.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
Kapcsold ki a defektet, nekem az anno bevált. 😀Raven17
?
az autósérülést kell kikapcsolni, ott ahol a gumi-, és a benzim-sim van?Amadeus91
Pontosan már nem emlékszem, de azt tudom, hogy valahol ki lehet kapcsolni úgy, hogy az autó törjön és a nehézség is megmaradjon, de ne legyen benne defekt, mert azt tudom, hogy Én is ugyan ezzel szenvedtem. Ha látsz valami külön opicót arra, hogy tyre simulation vagy ehhez hasonló azt állítsd lejjebb, de majd holnapra tudok már biztosat is mondani.Raven17
van a kerék-sim. Megpróbálom annak a kinyomásával majd.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
Kapcsold ki a defektet, nekem az anno bevált. 😀Raven17
?
az autósérülést kell kikapcsolni, ott ahol a gumi-, és a benzim-sim van?Amadeus91
Pontosan már nem emlékszem, de azt tudom, hogy valahol ki lehet kapcsolni úgy, hogy az autó törjön és a nehézség is megmaradjon, de ne legyen benne defekt, mert azt tudom, hogy Én is ugyan ezzel szenvedtem. Ha látsz valami külön opicót arra, hogy tyre simulation vagy ehhez hasonló azt állítsd lejjebb, de majd holnapra tudok már biztosat is mondani.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
Kapcsold ki a defektet, nekem az anno bevált. 😀Raven17
?
az autósérülést kell kikapcsolni, ott ahol a gumi-, és a benzim-sim van?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
Kapcsold ki a defektet, nekem az anno bevált. 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
format c:shawnka
a-a, már próbáltam.Amadeus91
akkor a biztonság kedvéért még egy mágnessel is végig kellene menned a vinyón, aztán pedig langyos mosószeres vízzel megtisztítani a merevlemezt, biztos ami fix...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
format c:shawnka
a-a, már próbáltam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)Amadeus91
format c:
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
PC-n, F1 2010-s játékban nem tudja valaki, hogy a folyamatos defekteket (bug) mivel lehet elkerülni? (ilyenek, hogy frissen felpakolt setben eldurran a jobb hátsó...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 www.pcguru.hu/hirek/e3-2013-pc-n-futottak-az-xbox-one-jatekok/23366
Azért ez így kicsit gáz szerintem....ennyit arról, hogy az új generációs konzolok lekőrözik a pcket. 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Utoljára az első TW-rel játszottam, így le vagyok maradva. A multi rész milyen, vagy mire lehet számítani? Epic PvP csatákra vagy inkább coop?

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
belenéztem The Last of Us-ba, hollllllllly shit mekkora játék, rászolgál a 10/10re az biztosHabi
Én nem is merek belőle videót nézni... 😀
intel core i5 2500 3.30GHz, asrock H61M/U3S3 alaplap, geforce gtx 560 1GB, 4GB memória...
belerottyan a rome 2-be.Ventura
Az ígéretek szerint igyekeznek minél jobban optimalizálni, így körülbelül egy Shogun II gépigényre lehet számítani. Illetve alacsonyabb felbontásban is szép látványt elérni. Én csak a töltési idők miatt félek, de egy SSD már úgy is elférne, csak ugye az a fránya PS4...
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
intel core i5 2500 3.30GHz, asrock H61M/U3S3 alaplap, geforce gtx 560 1GB, 4GB memória...
belerottyan a rome 2-be.


Rome II meg... látott már valaki rossz TW játékot ?süti

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
belenéztem The Last of Us-ba, hollllllllly shit mekkora játék, rászolgál a 10/10re az biztosHabi
Pedig eddig még csak egy szűk 3 órát tudtam vele lenni de máris imádom 😊 .Még csak most bízták Joelra Ellie-t,találkoztam az első "runnerekkel"(brutálisak),Tess meg abszolut nem olyan mint amilyennek a trailerek alapján gondoltam!(az állattenyésztés vizsgának meg a kurva anyját!nem baj,hétfőn délután rávetem magam 😊 )

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
belenéztem The Last of Us-ba, hollllllllly shit mekkora játék, rászolgál a 10/10re az biztos


JT Daniels fan
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem csak a spórolásra, hanem az álmatlan éjszakákra is fel kell készülni:




Világkongresszus bevezetése nagyon bejön. Rome II meg... látott már valaki rossz TW játékot ?