PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor ahogy nézem a virágbolti változatot nem is lesz érdemes kipróbálnom (rosterek...)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ó bazdmeg, hát most nézem, hogy a ratyi gép valamiért all-prora állította be a nehézséget, holott én pro-n akartam kicsit gyakorolgatni még, hogy szokjam a játékot.
Hát így azért kezd érthető lenni, hogy alig tudom megállítani az ellenfelet. 😀
Bár itt így is főleg az offense volt gáz. Wayne konkrétan alig tudja verni az emberét, amikor megteszi, akkor is ilyen 6-8 yardos elkapásokat tud maximum hozni. Hilton mikor mi, csak fura, hogy ő IRL brutál gyors, de itt az elkapás után azonnal nyomom a sprintet, de a védők így is simán beérik mind őt, mint DHB-t. És még csak nem is piros a staminájuk, hogy elfáradtak volna.
Így meg egyelőre kb. sansztalan hosszú passzokat nyomni nekik. A futás viszont meglepően jól megy, úgy veszem észre, hogy azt könnyítették meg, míg a passzjáték nekem kifejezetten nehezebbnek tűnik.
A ratingeken van mit javítani, de az nem zavar, mert heteken belül úgy is jönnek a frissítések, ahol azért az ilyen Hilton féle 77-eket rendbe teszik azért.

Ultimatet is meglestem.
És Breest választottam, mert neki legalább a passzpontosságai jók, míg a többiek nagyon le vannak butítva, mindegyik poszton.
Pass rushert meg nem akartam rögtön az elején, mert azokat hamarabb le fogom cserélni.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem így elsőre kicsit fura.
Pro-n tolom már rögtön, így azért, hogy szokjam a dolgokat, de hatalmas vicc, hogy Flynnt és Tannehillt sem tudom megállítani egyáltalán, szinte minden passzuk complete, de olyan lehetetlen helyzetekből, hogy no comment. És a futót meg nem tudom megállítani, az kb. sansztalan.
Az owner módban ezek az újítások tetszenek és jópofák, most nekem úgy tűnik, hogy a gameplayre magára kb. fostak, míg a játékmódokat és a plusz élvezeti lehetőségeket növelték meg.
De mondjuk ez így két meccs tapasztalata.

Ja, amit még nagy örömmel konstatálok, hogy továbbra is baszik az EA a FG-kre. A gép konkrétan 80-ról is rúghatna, az is bemenne. Vicc, hogy legalább 2-3 éve minden egyes Maddenben az van, hogy játszi könnyedséggel rúgja az ellenfél 50-57-ről a FG-ket.

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
sorry, nem tudom editelni vmiért az előző hsz-t
a skill trainerben vannak új lehetőségek, ha arany szintre csinálod meg ezeket, akkor a demohoz hasonlóan, újabb ut legend játékosokat lehet megszerezni


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nekem nagyon bejön az új Madden.
Bár vmi új rostert kell találni, mert elég régi FA igazolások nincsenek benne, bár gondolom lesz auto frissítés az 53as keretek kialakulása után.
Addig nem is kezdek nagy karrierbe.
Connected franchise owner módba kezdtem bele, kva jó 😊
Rams egyből LA-be költözött, mondjuk tetszett, hogy az első heti preseason meccsen lesérült Solder és Vollmer 2-3hónapra, majd a másodikon Mankins szintén 2 hónapra 😀
Amendola 74es ratingje nem tudom, hogy jött ki 😊 és a Chandler Jones-Ninko duó is 70-70 ratinggel nyomja, de sztem 3-4 a base D és az miatt lehet ez a gigszer.
Sackeket jól hozta, a felet is megadta.
UT tetszetős, bár a Ravens elleni meccs rohadt könnyű volt (elnéztem volna a skill állítást?).
A demóban megszerzett UT játékosaimat még nem sikerült elővarázsolnom.
UT team csapatkapitányt kell választani, minden csapatból 1 játékost lehet aki 1 bizonyos összhangot növelő tulajdonsággal rendelkezik (Brady short pass, Aldon Smith pass rush, JJ Watt run stuff, Skitles Lynch powerrun?). Én Aldon mellett döntöttem, ez által megkaptam a 80as ratingel rendelkező TC változatát, SF hazai-idegenbeli mezt, Harbough2-t. A nyitópakkban volt még Gore, Aaron Rodgers, Brandon Marshall, Demaryus Thomas, Jimmy Graham. Ezek mindegyik esetben TC verziók, 71-75 között mozognak ratingben. Védelmben nem jött értelmes player.
Van rengeteg kihívási lehetőség.
Kicsit meglepett, hogy nincs online pass hozzá.
Első benyomások nagyon jók.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 034 — Lucas Scott
Na megvanik az új Madden végre. 😊
Ma azt hiszem, meglesz a napi programom, aztán majd később írok valami rövidke beszámolót az első tapasztalatokról. 😀Stez
mennyire irigyellek... annyira sajnálom, hogy nincs keretem konzolra... hátha majd esnek, ha jönnek az új kiadások...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na megvanik az új Madden végre. 😊
Ma azt hiszem, meglesz a napi programom, aztán majd később írok valami rövidke beszámolót az első tapasztalatokról. 😀

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
jepp, nagyobb ugrás mint a d2-d2lod volt.
de a lényeg nem változik 😀

remélem harácsolod már a rubykat, h azokkal kaszálj 😀briareos
Húzom vissza, mert egy bug miatt meghaltam lvl60-on (egy helyben ugrott a kari, és nem volt több mentőm egy pack közepén 😕 ), így most nincs is inferno kész karim. De MP10-zel gyorsan megy 😊

Csak közben pvp szezon vége van WoW-ban és jön SWTOR-ba az aréna, szóval oda is készülök 😮 Napi 3 óra játékba kell ezeket besűríteni, szerencsére megtanultam mindenhol a power levelinget 😊

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
kurva jó lesz a Dio kieg, kb akkora gamechanger lesz mint annó a LOD volt D2-nek. D2 fanatikusok sokszor elfelejtik h a vanilla D2 bizony nem volt űberkirály. van egy évem h minden karimat feltoljam p-100-ra 😀briareos
Én nem felejtettem el 😊 A D2-t kb. 3 hónap után hagytam a francba, most D3 sem történt másképp. Kizárólag HC módban vagyok hajlandó játszani, és úgy eléggé idegesítő dolgokkal volt tele az alapjáték, az itemizációról már ne is beszéljük. HC-ban ugye nem lehet corpse runolni ha mindenféle idegesítő packokat, majd kapni egy dexterity-s övet 😕Gyurma Pappa
elvileg jön komplett loot revamp, ingyenes patchben mindenkinek, még az expansion megjelenése előtt. hát majd meglátjukbriareos
 diablo3.hu/2013/08/27/ros-osszegzo/

ez egy tök új játék.Gyurma Pappa
jepp, nagyobb ugrás mint a d2-d2lod volt.
de a lényeg nem változik 😀

remélem harácsolod már a rubykat, h azokkal kaszálj 😀

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
kurva jó lesz a Dio kieg, kb akkora gamechanger lesz mint annó a LOD volt D2-nek. D2 fanatikusok sokszor elfelejtik h a vanilla D2 bizony nem volt űberkirály. van egy évem h minden karimat feltoljam p-100-ra 😀briareos
Én nem felejtettem el 😊 A D2-t kb. 3 hónap után hagytam a francba, most D3 sem történt másképp. Kizárólag HC módban vagyok hajlandó játszani, és úgy eléggé idegesítő dolgokkal volt tele az alapjáték, az itemizációról már ne is beszéljük. HC-ban ugye nem lehet corpse runolni ha mindenféle idegesítő packokat, majd kapni egy dexterity-s övet 😕Gyurma Pappa
elvileg jön komplett loot revamp, ingyenes patchben mindenkinek, még az expansion megjelenése előtt. hát majd meglátjukbriareos
 diablo3.hu/2013/08/27/ros-osszegzo/

ez egy tök új játék.

több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
madden 25 😀
lenyomtam 2 szezont szimulálgatva owner módban, és a 3. szezonban a raiders fogta magát, és átköltözött oaklandból austinba, a frencsájz új neve desperados lett... 😀 gondoltam megosztom veletek, engem nagyon meglepett 😀

sőt, a rams los angelesbe költözött 😀


több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
holnap kézben a madden25 😊
süti ebben nem tudok segíteni, talán Dávid
ha meg már úgy is ps tulaj leszel, regelj be a playstationcommunity.hu fórumra, ott biztosan lesz olyan aki tud segíteni


JT Daniels fan
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sok konzolos közül valaki hátha tud segíteni:
Van egy ilyen monitorom:  ipon.hu/webshop/product/benq_g2420hdbl/134207
PS4-gyel szeretném összekötni. Mivel nincs HDMI kimenetele, így egy DVI-HDMI-vel tudnám csak megoldani.

Elvileg így a kép nem lesz rosszabb minőségű. Ezt ugye jól tudom ?
Na, de ugye a lényeg, hogy a hang meg nem jön át, viszont a PS4 támogat wireless headseteket, azzal lenne?
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
 www.gamestar.hu/grand-theft-auto-v-gameplay-trailer-soundtrack-pc-megjelenes-release-date-kiszivarog-leaked.html

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
akkor csak megtalálható volt itt-ott már most
jóindulatú "kabdbe!" Habi
ja valahogy úgy 😀 kicsit megörültem neki 😀
Így első próbára nekem k*rvára bejön az új Owner mód a Maddenben, bár a playbook edit-et még mindig hiányolom ( vagy csak lehet eddig még nem vettem észre ? )Drip
Sikerült már kijavítani, hogy legyen fél sack és assist tackle is?
Fogadjunk nem. 😀
Mesélj, mik vannak Owner módban, amik kicsit feldobják a játékot és újítások? Amit én láttam, az a régebbi maddenekre való visszatérés, hogy mindennek az árát be tudod lőni, tudsz stadiont fejleszteni, át tudod költöztetni a csapatot, hasonlók... Mondjuk az elmúlt pár évhez képest ez is baromira kellett már, nem is értem, miért kezdték elhagyni ezeket az újabb részekből...
TC, combine? 😊Stez
1 meccset játszottam eddig, ott Mingonak meg Rubinnak volt ATK de annyi ... szóval nem hiszem,hogy annyira eleresztették volna magukat megint ilyen téren. Amiket leírtál ezek mind benne vannak igen, és szerintem sokkal hangulatosabb az egész. Lehet megint importálni draft class-t bár akkor nem kapsz storyline-t a játékosokhoz, meg ugye elég hülyén tud kinézni mondjuk Clowney egy szakállas fehér csávóként, szóval inkább maradtam a random embereknél, de ahogy néztem a projectionöket ez sokkal reálisabb. az első top 5 játékos asszem valahogy így néz ki: QB, LT, DE, OLB, OLB és ez tovább is így van. 1 futó és 1 TE van 1. körbe jósolva stb tehát nincsenek olyan baromságok, hogy egy TE vagy C a Projected 1/1 vagy hogy 4 futót is elvisznek 1 körben, mert a 13-ban már jártam így pl. az Offr season-t még nem tom, hogy néz ki, gondolom ott is lesz 1-2 újítás már csak a staff miatt is. Playerként még nem kezdtem el játszani, így nem tom, hogy van-e TC és Combine, de van sajnos egy sanda gyanúm, hogy nincs. 😕
Ami viszont nagyon szúrta a szemem, hogy nincs kamerabeállítás ! Legalábbis ez a kúrva távoli Coach cam vagy mi engem nagyon zavar :/

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ezek a madden beharangozó videók nagyon ott vannak a szeren 😀


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
elvileg jön komplett loot revamp, ingyenes patchben mindenkinek, még az expansion megjelenése előtt. hát majd meglátjukbriareos
A "smart loot" D2 megjelenése óta ígérgetve van, de nem igazán akart működni, eddig sem. Talán hátha ugranak beszélgetni a WoW fejlesztőkkel, hogy ugyan már hogy oldották ezt meg pl. a bonus loot rendszerrel. Nagyon sok finomhangolás kell, de a loot revamp esszenciális, mert jelenleg az még hagyján, hogy szar, de "életveszélyes" is.

Mindenképp megveszem a kieget, paladin nagy kedvenc volt az D2-ben (hammerdin yay), szeretek pajzsos igazságosztó lenni. Megyek is farmolok egy kis str-es gear, nehogy hiányozzon 😀

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
kurva jó lesz a Dio kieg, kb akkora gamechanger lesz mint annó a LOD volt D2-nek. D2 fanatikusok sokszor elfelejtik h a vanilla D2 bizony nem volt űberkirály. van egy évem h minden karimat feltoljam p-100-ra 😀briareos
Én nem felejtettem el 😊 A D2-t kb. 3 hónap után hagytam a francba, most D3 sem történt másképp. Kizárólag HC módban vagyok hajlandó játszani, és úgy eléggé idegesítő dolgokkal volt tele az alapjáték, az itemizációról már ne is beszéljük. HC-ban ugye nem lehet corpse runolni ha mindenféle idegesítő packokat, majd kapni egy dexterity-s övet 😕Gyurma Pappa
elvileg jön komplett loot revamp, ingyenes patchben mindenkinek, még az expansion megjelenése előtt. hát majd meglátjuk

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
kurva jó lesz a Dio kieg, kb akkora gamechanger lesz mint annó a LOD volt D2-nek. D2 fanatikusok sokszor elfelejtik h a vanilla D2 bizony nem volt űberkirály. van egy évem h minden karimat feltoljam p-100-ra 😀briareos
Én nem felejtettem el 😊 A D2-t kb. 3 hónap után hagytam a francba, most D3 sem történt másképp. Kizárólag HC módban vagyok hajlandó játszani, és úgy eléggé idegesítő dolgokkal volt tele az alapjáték, az itemizációról már ne is beszéljük. HC-ban ugye nem lehet corpse runolni ha mindenféle idegesítő packokat, majd kapni egy dexterity-s övet 😕

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Létezik még olyan ember aki nem rendelte elő a Madden 25-öt PS3-ra és érdekelne egy feles vétel PS Store-ról?Akiket eddig kérdeztem már mind előrendelték 😀

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Így első próbára nekem k*rvára bejön az új Owner mód a Maddenben, bár a playbook edit-et még mindig hiányolom ( vagy csak lehet eddig még nem vettem észre ? )Drip
akkor csak megtalálható volt itt-ott már most 😀
jóindulatú "kabdbe!" 😀


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Így első próbára nekem k*rvára bejön az új Owner mód a Maddenben, bár a playbook edit-et még mindig hiányolom ( vagy csak lehet eddig még nem vettem észre ? )Drip
Sikerült már kijavítani, hogy legyen fél sack és assist tackle is?
Fogadjunk nem. 😀
Mesélj, mik vannak Owner módban, amik kicsit feldobják a játékot és újítások? Amit én láttam, az a régebbi maddenekre való visszatérés, hogy mindennek az árát be tudod lőni, tudsz stadiont fejleszteni, át tudod költöztetni a csapatot, hasonlók... Mondjuk az elmúlt pár évhez képest ez is baromira kellett már, nem is értem, miért kezdték elhagyni ezeket az újabb részekből...
TC, combine? 😊

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Így első próbára nekem k*rvára bejön az új Owner mód a Maddenben, bár a playbook edit-et még mindig hiányolom ( vagy csak lehet eddig még nem vettem észre ? )

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na csak sikerült elbaszni a Bureau-t... hogy sz*pnának le egy talicska kis majmot...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
DIII kieg O_Obriareos
ha most jönne már az is késő lenne.
PALADINO_O