PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Nem igazán örültem mikor kiderült, hogy nem Mark Hamill fogja szinkronizálni Jokert az Arkham Originsben, de asszem ki lehet jelenteni, hogy Troy Baker méltó utódja lesz. 😊
több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Ingyen Steames Mafia II vagy Civilization 5:
 jateknaplo.blog.hu/2013/10/10/ingyen_maffia_ii_es_civilization_v

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nincs valakinek egy fölös Hearthstone béta kulcsa ?
több mint 10 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Régebbi Madden-ökben be lehetett állítani, hogy egyes formációkban melyik playa melyik poszton játszon. Ez az utóbbi években kimaradt vagy csak én nem találom?Proxi
már a 13'ban se (most a 25'öt nem tudom)volt,csak meccs közbe tudod szubsztitálni őket.Cowboykarcsi
jaja playhívásnál van alul, hogy Subs ott tudod gyors cserélgetni de szerintem is egy felettébb idegesítő megoldásDrip
Köszi srácok! Ezt visszapakolhatnák bele... :/

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Régebbi Madden-ökben be lehetett állítani, hogy egyes formációkban melyik playa melyik poszton játszon. Ez az utóbbi években kimaradt vagy csak én nem találom?Proxi
már a 13'ban se (most a 25'öt nem tudom)volt,csak meccs közbe tudod szubsztitálni őket.Cowboykarcsi
jaja playhívásnál van alul, hogy Subs ott tudod gyors cserélgetni de szerintem is egy felettébb idegesítő megoldás

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Régebbi Madden-ökben be lehetett állítani, hogy egyes formációkban melyik playa melyik poszton játszon. Ez az utóbbi években kimaradt vagy csak én nem találom?Proxi
már a 13'ban se (most a 25'öt nem tudom)volt,csak meccs közbe tudod szubsztitálni őket.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.ign.com/articles/2013/10/08/beyond-two-souls-review



Viszont hamarosan mehetünk vissza a víz alá:
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Guarínra ráraktam egy sasszemet, akkora bombákat verek vele 20+-ról... 😛

|
több mint 10 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Régebbi Madden-ökben be lehetett állítani, hogy egyes formációkban melyik playa melyik poszton játszon. Ez az utóbbi években kimaradt vagy csak én nem találom?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Na a rookie showcaset én is lenyomtam. Eddig valóban semmi változás sehol... na jó a mozgások nekem kicsit simábban tűnnek, és az irányítással sincsenek nagy gondjaim eddig ( megfelelő beállítással). Mondjuk az, hogy sok időbe telik jó játékost faragni a my playerből az engem nem zavar, sőt imádom 😊 A 13-ban is rengeteg időt töltöttem ezzel a móddal meg is lett az eredménye 😊

több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Nekem élvezetes az 2k14 de azért azt megkérdezném hátha valaki szintén gépen játszik és tud segíteni, hogy billentyűzettel hogy lehet zsákolni illetve alley-oop hasonlókat nyomatni, mert már elfelejtettem a 13 óta.Double B
Alley-oop ha jól emlékszem a passz és dobás gomb egyszerre való megnyomásával adható (alapbeállitáson asszem space+num5 kombó), zsákolás meg a sprint + dobás gomb, de attól is függ, hogy milyen a zsákolás ratingje az adott embernek.

A lepattanózás furcsaságait én is észrevettem, a god módot én egész meccsen nem tapasztaltam, de tény, hogyvan mikor egyszerűen képtelenség 1-1 jobb játékost levédekezni.
több mint 10 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Nekem élvezetes az 2k14 de azért azt megkérdezném hátha valaki szintén gépen játszik és tud segíteni, hogy billentyűzettel hogy lehet zsákolni illetve alley-oop hasonlókat nyomatni, mert már elfelejtettem a 13 óta.
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 028
NBA 2k14-el tolta valaki már PC-n ? A "futár" lassan ideér vele de csak holnap fogok neki látni. Elvileg megint jól belenyúltak az irányításba, megint lehet előről tanulni mindent 😒Drip
Túl sok változás nincs a 13-hoz képest. A sima meccsek közé az eddigiek közé bekerültek az Euroligás csapatok, nagyjából ennyi. A my player módot megnéztem, érdemben ugyanaz mint az előzőben, talán kicsit nehezedett (PG-al néztem meg). Nehézségi szintben ebben a módban All-Starnál könnyebbet nem lehet választani, szóval jó sok lejátszott meccs és türelem kell hozzá, ha valaki értelmes játékost akar összehozni (vagy cheat engine-el egy kis pontot beirni 😀 ). A franchise módba csak belenéztem, elsőre nagyjából ugyanaz mint a tavalyi. Összességében talán egy kicsit reálisabb lett a játékmenet, de túl sok változás nincs. Nem igazán érdemes szerintem beruházni rá, ha valakinek megvan a 13.Dub
Hát meg szerintem ami rossz volt a 13-ban, nem oldották meg. Gondolok arra, hogy a lepattanózás nagyon tré volt, a CPU rendre támadó lepattanót szerzett, úgy, hogy 4-5 emberem ott volt a palánk alatt, ő meg egyedül... És ez így is maradt. A másik, hogy a nagyon jó ratinggel rendelkező játékosok godmode-ban nyomják egész végig. Játszottam egyet a Houston ellen, lehet én vagyok a szar, de Hardent nem lehet megfogni, egyszerűen csak elfut a védőm mellett... A kapott 60-70 pontból pedig 30at úgy kaptam, hogy Lin csak előrebassza a labdát, Howard meg nagyjából a közönség soraiból berepülve 4 védőm fölött be alley-oopozza... Volt, hogy 10 pontot sorban Howard alley-oopból kaptam...
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
csak nekem nem mennek az EA szerverei?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na Divat papával megvolt az első párharc 4-2, 0-2 első meccsen nyertem a BM-mel Inter ellen, aztán a Lazio-val szemben Divat 2 hatalmas bombagólt lőtt Palacio-val... egész jó volt, főleg a Münchennel játszani UT-ben hozzá vagyok szokva a 60-as emberekhez, felüdülés volt Robery párossal oktatni

következő 2 meccs meg majd legyen válogatott párharc ok? közben ügyeskedem majd az UT csapatomon és akkor ott is tolhatunk!csebi
azt elhiszem, h Neked jó volt, h a Robbery duóval lesprinteled a fos védelmemet...fura is volt a fasza kis UT-s védelmem után Ranocchiát és Juas Jesúst vezényelni! 😀
nekem mind1, tolhatunk azt is! olaszokkal v brazilokkal leszek...bár lehet argentinokkal kéne, ha már UT csapatom is arra épül, kárh amúgy utálom őket! 😀

|
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
NBA 2k14-el tolta valaki már PC-n ? A "futár" lassan ideér vele de csak holnap fogok neki látni. Elvileg megint jól belenyúltak az irányításba, megint lehet előről tanulni mindent 😒Drip
Túl sok változás nincs a 13-hoz képest. A sima meccsek közé az eddigiek közé bekerültek az Euroligás csapatok, nagyjából ennyi. A my player módot megnéztem, érdemben ugyanaz mint az előzőben, talán kicsit nehezedett (PG-al néztem meg). Nehézségi szintben ebben a módban All-Starnál könnyebbet nem lehet választani, szóval jó sok lejátszott meccs és türelem kell hozzá, ha valaki értelmes játékost akar összehozni (vagy cheat engine-el egy kis pontot beirni 😀 ). A franchise módba csak belenéztem, elsőre nagyjából ugyanaz mint a tavalyi. Összességében talán egy kicsit reálisabb lett a játékmenet, de túl sok változás nincs. Nem igazán érdemes szerintem beruházni rá, ha valakinek megvan a 13.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
na Divat papával megvolt az első párharc 4-2, 0-2 első meccsen nyertem a BM-mel Inter ellen, aztán a Lazio-val szemben Divat 2 hatalmas bombagólt lőtt Palacio-val... egész jó volt, főleg a Münchennel játszani UT-ben hozzá vagyok szokva a 60-as emberekhez, felüdülés volt Robery párossal oktatni

következő 2 meccs meg majd legyen válogatott párharc ok? közben ügyeskedem majd az UT csapatomon és akkor ott is tolhatunk!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
NBA 2k14-el tolta valaki már PC-n ? A "futár" lassan ideér vele de csak holnap fogok neki látni. Elvileg megint jól belenyúltak az irányításba, megint lehet előről tanulni mindent 😒Drip
Szerintem kb. ua mint a 13.Duff
hmmm na ja... sejtettem, hogy inkább a next genre álltak rá

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Igen jóra sikerült trailer. Lehet megint siránkozni, hogy PC-re ez se jön...
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 028
NBA 2k14-el tolta valaki már PC-n ? A "futár" lassan ideér vele de csak holnap fogok neki látni. Elvileg megint jól belenyúltak az irányításba, megint lehet előről tanulni mindent 😒Drip
Szerintem kb. ua mint a 13.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
NBA 2k14-el tolta valaki már PC-n ? A "futár" lassan ideér vele de csak holnap fogok neki látni. Elvileg megint jól belenyúltak az irányításba, megint lehet előről tanulni mindent 😒

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Közben BF4 beta is kijött 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát én inkább menágerkedek, nem hiába fasza kis csapatom, amit szinte fillérekből túrtam össze...most nagy vadakra pályázok már, ugyan még nem Agüerot, de egy Lavezzit elfogadnék a bal szélre! 😊
lassan játszani is kéne! 😀
fasza amúgy ez az UT mód, fifa+cm egybe...imádom!

|
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
kenny és csebi a PC-sek, v van még vki?

bazze este toltam ut online idényt egy csávóval, fullos reál margitja volt(egyedül CR7 nem volt)...igen gyenge volt 3-0-ra levertem, de h pitsába rakott össze ilyen csapatot??Divat
nekem elég gázos ez a két hét sajnos, most pakolom ki a szekrényemet a héten, és nagyon sok melóm van vele, jövő héten meg Máltán leszek, de ilyen meló után fél6körül kapható vagyok játékra 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.