NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
én meg most kaptam agyfaszt...szerver leállás van/volt fifában, simán megcsinálhattam volna, hogy előtte licitálok valami igen pöpec játékosra és akkor megszerzem aprópénzért 😀 hát erről lecsúsztam...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 998 — Jó ötletnek tűnt!
Ez a Maddenes UT jobbnak tűnik mint fifa...Asbee
Az is, nekem sokkal jobban bejön. Ahogy a tavalyi szériánál is jobban tetszett.
Amúgy a Jordys meccs is megvan, kemény 3 szerződés és egy coin card, én nem voltam olyan mézlista, mint te Joey. 😀Stez
Igazából virágbolti verzió roppant unalmas így, szart se ér...No meg fat Xbox360-on nincs wifi még egy kábelt meg nem fogok átvezetni nappaliból az tuti 😀 Talán jövőre sikerül beszerezni egyik next gen konzolt aztán akkor mehet a móka:cool:Asbee
Tavaly már írtam, hogy a Fifa unalmas volt nekem.
Tolok bajnokságot, de ott is ennyi, különböző ellenfelek, különböző erősségek, más bajnokságot, ennyi, de ezt hamar megunom.
Maddenben viszont nem pusztán ennyi van. Itt lejátszhatod az összes csapat összes előszezon és alapszakasz meccsét, mindegyikért pontot, esetleg kártyát, csomagot is kapsz.
De ez sokkal sokszínűbb, itt egy csomó más meccs, kihívás, küldetés is van, ami élvezhetőbbé teszi a játékot és nem unalmas.
Vannak elit kihívások, fantasy kihívások, a hét játékosainak kihívásai, plusz a legjobb játékosok is csinálnak külön kihívásokat és folyamatosan frissül az egész, mert minden eseménynél újabb kihívásokat raknak be. Most ugye hálaadásnapi challange jött vagy 10 darab. és ami jó, hogy egyébként mindegyik kártyából ezer féle van. Van a hét játékosa Peterson, van rookie verzió, van sima Vikesos, van MVP verzió, van fantasy week verzió, van hálaadásnapi most feared is. És ez minden játékosnál kb.
Ez meg így tök jóvá teszi az egészet, a Fifában negyed ennyi kártya sincsen szerintem.
Abba hamar beleun az ember, ebbe koránt sem.

Közben Pats is kicsinálva, két contract kártya, egy 500-as coin up és egy 99-es INCOGNITO! 😀
AZTAKURVA! 😀Stez
minden most feared playa 99-es lesz halloween környékén

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Maddenes UT jobbnak tűnik mint fifa...Asbee
Az is, nekem sokkal jobban bejön. Ahogy a tavalyi szériánál is jobban tetszett.
Amúgy a Jordys meccs is megvan, kemény 3 szerződés és egy coin card, én nem voltam olyan mézlista, mint te Joey. 😀Stez
Igazából virágbolti verzió roppant unalmas így, szart se ér...No meg fat Xbox360-on nincs wifi még egy kábelt meg nem fogok átvezetni nappaliból az tuti 😀 Talán jövőre sikerül beszerezni egyik next gen konzolt aztán akkor mehet a móka:cool:Asbee
Tavaly már írtam, hogy a Fifa unalmas volt nekem.
Tolok bajnokságot, de ott is ennyi, különböző ellenfelek, különböző erősségek, más bajnokságot, ennyi, de ezt hamar megunom.
Maddenben viszont nem pusztán ennyi van. Itt lejátszhatod az összes csapat összes előszezon és alapszakasz meccsét, mindegyikért pontot, esetleg kártyát, csomagot is kapsz.
De ez sokkal sokszínűbb, itt egy csomó más meccs, kihívás, küldetés is van, ami élvezhetőbbé teszi a játékot és nem unalmas.
Vannak elit kihívások, fantasy kihívások, a hét játékosainak kihívásai, plusz a legjobb játékosok is csinálnak külön kihívásokat és folyamatosan frissül az egész, mert minden eseménynél újabb kihívásokat raknak be. Most ugye hálaadásnapi challange jött vagy 10 darab. és ami jó, hogy egyébként mindegyik kártyából ezer féle van. Van a hét játékosa Peterson, van rookie verzió, van sima Vikesos, van MVP verzió, van fantasy week verzió, van hálaadásnapi most feared is. És ez minden játékosnál kb.
Ez meg így tök jóvá teszi az egészet, a Fifában negyed ennyi kártya sincsen szerintem.
Abba hamar beleun az ember, ebbe koránt sem.

Közben Pats is kicsinálva, két contract kártya, egy 500-as coin up és egy 99-es INCOGNITO! 😀
AZTAKURVA! 😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ez a Maddenes UT jobbnak tűnik mint fifa...Asbee
Az is, nekem sokkal jobban bejön. Ahogy a tavalyi szériánál is jobban tetszett.
Amúgy a Jordys meccs is megvan, kemény 3 szerződés és egy coin card, én nem voltam olyan mézlista, mint te Joey. 😀Stez
Igazából virágbolti verzió roppant unalmas így, szart se ér...No meg fat Xbox360-on nincs wifi még egy kábelt meg nem fogok átvezetni nappaliból az tuti 😀 Talán jövőre sikerül beszerezni egyik next gen konzolt aztán akkor mehet a móka:cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Maddenes UT jobbnak tűnik mint fifa...Asbee
Az is, nekem sokkal jobban bejön. Ahogy a tavalyi szériánál is jobban tetszett.
Amúgy a Jordys meccs is megvan, kemény 3 szerződés és egy coin card, én nem voltam olyan mézlista, mint te Joey. 😀

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ez a Maddenes UT jobbnak tűnik mint fifa...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na megvan a W, két 16 meccses contract jött, egy quick coin card és egy 88-as Atkins.
Nem rossz, csak lenne ilyen a többi is. 😊Stez
Nekem a Jordy Nelsonosért jött egy 1000 coinos discard,egy contract,egy 87es Gronker meg egy 88as Beast Mode.Ráadásul Lynch már meg van egyszer ugyanilyen most feared verzióba így megy is trade-re 😊
szerk:Nem akarsz egy Atkins-Beast Mode cserét nyélbe ütni? 😀JoeyPorter
Kösz nem, speed rushert használok.
Közben 2. packban csak szerződések és egy coin up volt, a harmadikban meg 3 szerződés, meg egy 87-es Revis. 😊Stez
de jó nektek 😀Wester
Kijárt már, azért untam meg a játékot sok hete, mert egy rakat pro packom vettem, de 82-83-as volt a legjobb játékos, amit dobott. 😊

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 998 — Jó ötletnek tűnt!
Na megvan a W, két 16 meccses contract jött, egy quick coin card és egy 88-as Atkins.
Nem rossz, csak lenne ilyen a többi is. 😊Stez
Nekem a Jordy Nelsonosért jött egy 1000 coinos discard,egy contract,egy 87es Gronker meg egy 88as Beast Mode.Ráadásul Lynch már meg van egyszer ugyanilyen most feared verzióba így megy is trade-re 😊
szerk:Nem akarsz egy Atkins-Beast Mode cserét nyélbe ütni? 😀JoeyPorter
Kösz nem, speed rushert használok.
Közben 2. packban csak szerződések és egy coin up volt, a harmadikban meg 3 szerződés, meg egy 87-es Revis. 😊Stez
de jó nektek 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na megvan a W, két 16 meccses contract jött, egy quick coin card és egy 88-as Atkins.
Nem rossz, csak lenne ilyen a többi is. 😊Stez
Nekem a Jordy Nelsonosért jött egy 1000 coinos discard,egy contract,egy 87es Gronker meg egy 88as Beast Mode.Ráadásul Lynch már meg van egyszer ugyanilyen most feared verzióba így megy is trade-re 😊
szerk:Nem akarsz egy Atkins-Beast Mode cserét nyélbe ütni? 😀JoeyPorter
Kösz nem, speed rushert használok.
Közben 2. packban csak szerződések és egy coin up volt, a harmadikban meg 3 szerződés, meg egy 87-es Revis. 😊

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Na megvan a W, két 16 meccses contract jött, egy quick coin card és egy 88-as Atkins.
Nem rossz, csak lenne ilyen a többi is. 😊Stez
Nekem a Jordy Nelsonosért jött egy 1000 coinos discard,egy contract,egy 87es Gronker meg egy 88as Beast Mode.Ráadásul Lynch már meg van egyszer ugyanilyen most feared verzióba így megy is trade-re 😊
szerk:Nem akarsz egy Atkins-Beast Mode cserét nyélbe ütni? 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na megvan a W, két 16 meccses contract jött, egy quick coin card és egy 88-as Atkins.
Nem rossz, csak lenne ilyen a többi is. 😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

Előző trick or treat packom 😀JoeyPorter
Vannak új packok?
Milyenek, meg mennyi coinba fájnak?
Most jó sok hete nem UT-ztam már, annyira most nincsen rajtam a dolog, meguntam, mert akármilyen packot vettem, tele volt szarokkal és max ilyen 81-82-es játékosokat adott.Stez
most vannak ilyen trick or treat packok, amiben lehet kapni ilyen most feared playákat, de nekem majd 10 packból csak egy Richie Incognitót adottWester
Solo challenges-Team of the week-week 8. Nekem ezt az elsőért,a Giants legyőzéséért adta,kész a Lions-os is,abban csak a 86-os Suggs volt + 3 contract.Ingyen vannak,csak nyerni kell 😊JoeyPorter
Igen most nézem, az így viszont jó biznisz.
Csak hát sikerüljön nyernem is, a csapatom egy fos. 😀

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626

Előző trick or treat packom 😀JoeyPorter
Vannak új packok?
Milyenek, meg mennyi coinba fájnak?
Most jó sok hete nem UT-ztam már, annyira most nincsen rajtam a dolog, meguntam, mert akármilyen packot vettem, tele volt szarokkal és max ilyen 81-82-es játékosokat adott.Stez
most vannak ilyen trick or treat packok, amiben lehet kapni ilyen most feared playákat, de nekem majd 10 packból csak egy Richie Incognitót adottWester
Solo challenges-Team of the week-week 8. Nekem ezt az elsőért,a Giants legyőzéséért adta,kész a Lions-os is,abban csak a 86-os Suggs volt + 3 contract.Ingyen vannak,csak nyerni kell 😊

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 998 — Jó ötletnek tűnt!

Előző trick or treat packom 😀JoeyPorter
Vannak új packok?
Milyenek, meg mennyi coinba fájnak?
Most jó sok hete nem UT-ztam már, annyira most nincsen rajtam a dolog, meguntam, mert akármilyen packot vettem, tele volt szarokkal és max ilyen 81-82-es játékosokat adott.Stez
most vannak ilyen trick or treat packok, amiben lehet kapni ilyen most feared playákat, de nekem majd 10 packból csak egy Richie Incognitót adott

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

Előző trick or treat packom 😀JoeyPorter
Vannak új packok?
Milyenek, meg mennyi coinba fájnak?
Most jó sok hete nem UT-ztam már, annyira most nincsen rajtam a dolog, meguntam, mert akármilyen packot vettem, tele volt szarokkal és max ilyen 81-82-es játékosokat adott.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626

Előző trick or treat packom 😀

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Halloweeni leárazás Steamen:  store.steampowered.com/sale/halloween2013
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Nem biztos, hogy sok embert érdekel, de a Path of Exile végre elérhető Steamen. F2P, Diablo-szerű hentelés. A bétát kipróbáltam, nem rossz, bár elég bonyolult a fejlődési rendszere. Egy csomó hiba viszont, ami a D3-ban benne van, itt nincs meg, a loot 2.0-át gyakorlatilag itt lefejlesztették 😊

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Arra van valakinek valami ötlete hogy miért van az hogy tegnap mind a négy patchet felraktam RTW2höz, egész este probléma nélkül játszottam, most akartam megint és kiírja hogy hiányzik a steam_api.dll file. Megnéztem és tényleg hiányzik. Bemásolom a 4. patch mappájából, és amint bemásoltam eltűnik magától. Ez WTF???

Szerk: A hiba abban rejlik hogy vírusosnak ítéli meg ezt a file-t és karanténozza egyből, ha kikapcsolom a vírusirtót akkor elindul, csak betöltés után kidob asztalra... Megoldás nincs. Szóval szopóka.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
 www.youtube.com/watch?v=fX-k7EUCio0Raven17
Ismerős volt az egyik fejlesztő neve. Igazam is lett, volt Pats játékos. A videó alapján tippek, hogy ki? 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
The Wolf Among Us.
fuhhh, nagyon-nagyon sokat adó játék(szelet), még 4 rész nincs kiadva, de borzasztóan ütős sztorija van
és remekül van kivitelezve, igazi cliffhangerekkel karöltve; interaktív sorozatot a népnek!sapka
telltale games 😊 Holnaptól én is rá leszek kattanva 😊

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
The Wolf Among Us.
fuhhh, nagyon-nagyon sokat adó játék(szelet), még 4 rész nincs kiadva, de borzasztóan ütős sztorija van
és remekül van kivitelezve, igazi cliffhangerekkel karöltve; interaktív sorozatot a népnek!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Maddenben (25) nektek sincs pass D#?Minden QB szétdobál,teljesen mindegy,hogy zónázok vagy emberezek,a cornerek néha akkora homályok,mint ha én rohangálnék ott.Persze ha én hívok passzjátékot akkor a gép előhúz olyan zónavédekezést,hogy olyat még senki nem látott és jobb esetben sack,rosszabb esetben INT a vége...All pro fokozatonJoeyPorter
állíts a slidereken. Van egy csomó jóféle, amit le is tudsz tölteni, ha egyedül nem vállalnád be. Szeret gyilkolászni a CPU nagyon 😊 én is a védelemmel szopom jelenleg, de majd fejlődök 😀
nyomhatnánk majd meccset 😊


JT Daniels fan
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Maddenben (25) nektek sincs pass D#?Minden QB szétdobál,teljesen mindegy,hogy zónázok vagy emberezek,a cornerek néha akkora homályok,mint ha én rohangálnék ott.Persze ha én hívok passzjátékot akkor a gép előhúz olyan zónavédekezést,hogy olyat még senki nem látott és jobb esetben sack,rosszabb esetben INT a vége...All pro fokozaton