PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az új Maddenről:  www.ign.com/articles/2014/08/21/madden-nfl-15-review
Szar így konzol nélkül...
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tegnap végre kipróbáltam az új Maddent. Nem sok időm volt franchise módba az első 2 PS meccset átszimuláltam, inkább a többi apró dologgal tököltem. Tetszik ez a Game Prep újdonság, van értelme edzeni végre a Maddenben, és a fiatal játékosokat is lehet fejleszteni, beépíteni a csapatba. Draft class, meccs meg ilyenek még kimaradtak majd talán este egyre már lesz időm, de a kisebb drilleknél (pl.. Oklahoma) tetszenek az ütközések, tényleg többfajta módszer van földre vinni az ellenfelet. QB drilleknél meg ha nem is teljesen de egy fapados szinten elmagyarázza , hogy lehet felismerni a cover 1,2,3 stb védelmeket ... A lényeg h utána kapom az XP-t Johnny-ra 😀Drip
Az hogy?Nem csak csütörtökön adják ki?Én előrendeltem és azt mondta a boltos csávó,hogy szerdán érkezik hozzájuk,csütörtökön kezdik a kézbesítéseketJoeyPorter
Csütörtök EU, Kedd USA... erre rájön az Xbox EA Season Ticket vagy mi a tök, ami lehetövé teszi a kintieknek, hogy 23.án már játszhassanak. Ennek köszönhetően | Ncore-n már 23.án fent volt X360ra... |

több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ha valaki venne ps3-ra használt játékot, írjon 😊
Madden25, Fifa13, AC3, BF3, F1 2011, Split/Second Velocity.
meg ajándékba odaadom az ncaa10 játékot, csak postaköltség


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Furcsa lesz ez az új Fifa FUT.
kölcsönszerződés,új játékmódok,kevesebb rare gold player,kiszűrik a coin vásárlókat.

több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Tegnap végre kipróbáltam az új Maddent. Nem sok időm volt franchise módba az első 2 PS meccset átszimuláltam, inkább a többi apró dologgal tököltem. Tetszik ez a Game Prep újdonság, van értelme edzeni végre a Maddenben, és a fiatal játékosokat is lehet fejleszteni, beépíteni a csapatba. Draft class, meccs meg ilyenek még kimaradtak majd talán este egyre már lesz időm, de a kisebb drilleknél (pl.. Oklahoma) tetszenek az ütközések, tényleg többfajta módszer van földre vinni az ellenfelet. QB drilleknél meg ha nem is teljesen de egy fapados szinten elmagyarázza , hogy lehet felismerni a cover 1,2,3 stb védelmeket ... A lényeg h utána kapom az XP-t Johnny-ra 😀Drip
Az hogy?Nem csak csütörtökön adják ki?Én előrendeltem és azt mondta a boltos csávó,hogy szerdán érkezik hozzájuk,csütörtökön kezdik a kézbesítéseket

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tegnap végre kipróbáltam az új Maddent. Nem sok időm volt franchise módba az első 2 PS meccset átszimuláltam, inkább a többi apró dologgal tököltem. Tetszik ez a Game Prep újdonság, van értelme edzeni végre a Maddenben, és a fiatal játékosokat is lehet fejleszteni, beépíteni a csapatba. Draft class, meccs meg ilyenek még kimaradtak majd talán este egyre már lesz időm, de a kisebb drilleknél (pl.. Oklahoma) tetszenek az ütközések, tényleg többfajta módszer van földre vinni az ellenfelet. QB drilleknél meg ha nem is teljesen de egy fapados szinten elmagyarázza , hogy lehet felismerni a cover 1,2,3 stb védelmeket ... A lényeg h utána kapom az XP-t Johnny-ra 😀

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 053 — Lucas Scott
Mikor ránéztem a keretre, akkor fogtam a fejem. Csapat eleve tök utolsó. 20 valahány meccs alatt szereztek vmi 10 pontot. Nagyon rossz az elosztás a posztok között, kb van 6-7 DM, szélsők közül egy értékelhető AMR. Pénzt nem kaptam, de még kölcsönszerződéshez szükséges pénzért is könyörögnöm kellett, szerencsére kaptam, így kölcsön vettem egy brazil AML-t, meg egy MC-t.csebi
játszass 3-4-1-2-t 😊slowmotion
igen, de a 6ból van két értelmes DM-m ... gondolkodom egy eléggé hátul lévő 4-2(DM)-1(CM)-2(W)-1(F)-en lehet nyáron kísérletezgetek vele.
Lehet leszedem a Genie Scoutot is, megpróbálok pár u21/u19 holland válogatott venni, ha kapok lovét ...
amúgy volt olyan meccsen, hogy összesen 4 védőm volt hadra fogható a 9ből... persze a Feyenoord ellen ki is kaptam 1-0ra, túlságosan védekezőre álltam be, és a 80. percben találtak egy gólt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Mikor ránéztem a keretre, akkor fogtam a fejem. Csapat eleve tök utolsó. 20 valahány meccs alatt szereztek vmi 10 pontot. Nagyon rossz az elosztás a posztok között, kb van 6-7 DM, szélsők közül egy értékelhető AMR. Pénzt nem kaptam, de még kölcsönszerződéshez szükséges pénzért is könyörögnöm kellett, szerencsére kaptam, így kölcsön vettem egy brazil AML-t, meg egy MC-t.csebi
játszass 3-4-1-2-t 😊
több mint 9 éve
dr0725 New England Patriots 467
Én is elkezdtem FM 2014-el az ETO-val. Semmi pénzt nem kaptam először szval az alap keretemmel kellett az őszt letolnom, aztán hálaisten megvették a csapatot és télen már tudtam igazolni 😀 Szezon végén 2. lettem mindenhol 😀 EL selejtezőkben első körben átgázoltam vmi noname csapaton másodikban is viszonylag könnyen kiejtettem az ellenfelet aztán a 3. körben megkaptam a Roma-t ami simán kiejtett 😕 2. év végén ismét 2. lettem a bajnokságban és a kupában de a ligakupát már behúztam 😊 első 2 kör sikeres volt EL-ben aztán a Rennes a 3. ban kiejtett 😕 Most már végre a bajnoki címet vagy vmeik főtáblát elkellen érnem 😀
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 053 — Lucas Scott
FM 2013:
na 2. év decemberében vagyok a Fradival, lement a BL csoportkör, otthon majdnem leikszeltem a Dortmunddal (0-1, persze szokásos kapufám megvolt), bajnokságban 5 ponttal vagyok lemaradva a Debrecentől, Ligakupából, meg Kupából kiestem. Épp intézem egy dél-afrikai csodagyerek átigazolását, amikor bejön egy megkeresés a Breda-tól. Elfogadtam, (kb dupla pénzt ajánlottak, és a Fradi se járt rosszul, kaptak értem 200.000 eurót, utódom Gellei Imre bácsi lett).

Mikor ránéztem a keretre, akkor fogtam a fejem. Csapat eleve tök utolsó. 20 valahány meccs alatt szereztek vmi 10 pontot. Nagyon rossz az elosztás a posztok között, kb van 6-7 DM, szélsők közül egy értékelhető AMR. Pénzt nem kaptam, de még kölcsönszerződéshez szükséges pénzért is könyörögnöm kellett, szerencsére kaptam, így kölcsön vettem egy brazil AML-t, meg egy MC-t.
Első meccs persze a ligaelső Hága otthonában, és a srácok még csak ismerkednek a taktikámmal. Vállalható vereség 1-0 oda. Utána elkezdtem a pontokat gyűjtögetni, de az első 3-4 meccsen kb kapura sem voltam veszélyes, mert a legjobb csatár sérült, a 2.-nak meg volt egy 10 meccses góltalansága sorozat (az elején még nem voltam menedzser). Most már szerencsére elkerültem a kieső helyekről, de akárhogy is nézem elég kemény helyzetbe kerültem, van 5-6 kölcsönvett játékos, ebből 3-4 kezdő általában, a legjobb játékosom lelép év végén ingyen DE én is szereztem már 3 FA-t, egy nagyon jónak tűnő AMR-t, meg egy védőt a legjobb helyére.

Kár, hogy jövőre nem lesz európai kupa a 5-6. helyezést lehetetlen elérnem, van még 30 pont, és 21 pontra vagyok európai helytől.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ipont érdemes figyelni, ott jó árban vannak cuccok. Régi laptopot leginkább hardveraprón érdemes eladni.Asbee
A radium.hu is ilyen hasonló szürkeimportos hely, mint az ipon és van pár jó ajánlat ott is.

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
TF2-ben van már egy csomó cuccom, azokat érdemes craftolni vagy inkább cserélgetni ?
Mennyibe van egy akármilyen sapka craftolása, és ahhoz mennyi alapanyag kell ?
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ipont érdemes figyelni, ott jó árban vannak cuccok. Régi laptopot leginkább hardveraprón érdemes eladni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!
Ősszel lehet veszek új laptopot és egy kis segítségért fordulok hozzátok! 😊

Ha tudtok Pesten valami jó laptop üzletet, vagy informatikai üzletet, akkor pls jelezzétek. Előny, ha használt (2éves) laptopot beszámítanának 😀

Illetve habár 2 éve van laposom, mégse vagyok nagy szakértő. A mindennapi dolgokat vágom, de szeretnék egy olyan gépet venni, ami megint minimum 2 évig jó 😊 Ha tudnátok ajánlani valamilyen gépet, azt megköszönném.

Amiket szeretnék, hogy azért "tudjon":
min. 500 giga HDD
min. 4 giga ram
i5 vagy i3 processzor
dedikált videokártya (min 1 gb, de inkább 2, lehetőleg Nvidia).

Köszi a segítséget előre is 😊

jaa, ár: 150-160k a top (tudom, hogy i5ösök kb 150nél kezdődnek, de hátha tud valaki vmi jó kis üzletet, ahol "leesnek az árak" 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
en is cm-mel toltam.vagy 96/97 vagy 97/98.
Sokat gyurtem.Anno a harmat gyenge marseillebol csinaltam nagy csapatot.
A nagy felfedezettem akire emlekszem Gallas volt.
fm mar kieset nekem teljesen.ZoliMP
2001/2002.
annyira megvoltak a fix emberek, akiket negyed- meg ötödosztályba le lehet szerződtetni, hogy na. ja, és persze ingyér' 😊
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 942
en is cm-mel toltam.vagy 96/97 vagy 97/98.
Sokat gyurtem.Anno a harmat gyenge marseillebol csinaltam nagy csapatot.
A nagy felfedezettem akire emlekszem Gallas volt.
fm mar kieset nekem teljesen.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
 m.sportgeza.hu/futball/2014/08/16/nekunk_majdnem_rament_az_eletunk_van_gaal_meg_ebbol_puskazik/?rnd=601

football managerZoliMP
ezek a mai fiatalok... Championship Manager!!!4!négy!!
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
TAKARODÓÓÓÓÓ 😀 😀 😀
 www.youtube.com/watch?v=-DL0W9AUCuYHabi
Végre dolgoznak értelmes emberek is az EA-nél. 😀
Manningék után még egy ilyen kellet. 😀süti
Ennél betegebb Madden reklámot se láttam még 😀

több mint 9 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Sziasztok!

Nem tudom tud-e valaki segiteni ebben a kérdésben, de eddig sehol nem akadtam válaszra.

Szóval arról lenne szó hogy megvan a Fifa 2014 PS3-ra. Ugye évközbe lehet frissiten ia kereteket, igy az év közben lévő átigazolásokat egészen áprilisig tudtam frissiteni (vhol a beállitások-aktuális keretek letöltése menüpont alatt), viszont junius óta hiába használom ezt a lehetőséget nem tölti le a legujabb igazolásokat.

Gyanithatoan ez azért van mert ugye jön ki az uj rész 1-2 hónapon belül és abban már a legfrissebb igazolások lesznek.

Namármost valaki tud erre valami megoldát, hogy esetleg mégis hogy leehtne frissiteni a keretekte vagy egyáltalán nincs erre mód? (tudom megvehetem a legujjabb részt, vagy kézileg átteszek minden igazolást, de ezek nem játszanak)

Előre is köszönöm ha valaki tud segiteni.Leonidasz007
Nincs külön download center mint a Maddenben?Ott is ugyan ez van a rosterfrissítéssel,viszont van ez a menü ahova az emberek mindig felpakolják a legfrissebb rostereket,csak letölti az ember és minden ok.JoeyPorter
Igen maddenben én is megtaláltam és fifaában is van mindenféle menüpont de nem találom meg ha létezik is ilyen. köszi a választ azért.
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 942
 m.sportgeza.hu/futball/2014/08/16/nekunk_majdnem_rament_az_eletunk_van_gaal_meg_ebbol_puskazik/?rnd=601

football manager
több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Sziasztok!

Nem tudom tud-e valaki segiteni ebben a kérdésben, de eddig sehol nem akadtam válaszra.

Szóval arról lenne szó hogy megvan a Fifa 2014 PS3-ra. Ugye évközbe lehet frissiten ia kereteket, igy az év közben lévő átigazolásokat egészen áprilisig tudtam frissiteni (vhol a beállitások-aktuális keretek letöltése menüpont alatt), viszont junius óta hiába használom ezt a lehetőséget nem tölti le a legujabb igazolásokat.

Gyanithatoan ez azért van mert ugye jön ki az uj rész 1-2 hónapon belül és abban már a legfrissebb igazolások lesznek.

Namármost valaki tud erre valami megoldát, hogy esetleg mégis hogy leehtne frissiteni a keretekte vagy egyáltalán nincs erre mód? (tudom megvehetem a legujjabb részt, vagy kézileg átteszek minden igazolást, de ezek nem játszanak)

Előre is köszönöm ha valaki tud segiteni.Leonidasz007
Nincs külön download center mint a Maddenben?Ott is ugyan ez van a rosterfrissítéssel,viszont van ez a menü ahova az emberek mindig felpakolják a legfrissebb rostereket,csak letölti az ember és minden ok.

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
TAKARODÓÓÓÓÓ 😀 😀 😀
 www.youtube.com/watch?v=-DL0W9AUCuYHabi
Végre dolgoznak értelmes emberek is az EA-nél. 😀
Manningék után még egy ilyen kellet. 😀
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
TAKARODÓÓÓÓÓ 😀 😀 😀


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Leonidasz007
frissíti a játék a kereteket, csak az EU bajnokságokban ugye nincs játék így nem ingadoznak a formák továbbá az átigazolásokat nem csinálják meg. Szóval amerikában valós formákat kapsz elvileg. Nálam töltötte a játék 3 hete kb.
egyetlen megoldás, hogy kikapcsolod az automatikus frissítést és átpakolod a játékosokat, mi így csináljuk. Maximum ha spanokkal játszol, akkor legyetek mindig más csapattal és akkor előtte átrakjátok szépen a játékosokat. nem sok idő.


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Sziasztok!

Nem tudom tud-e valaki segiteni ebben a kérdésben, de eddig sehol nem akadtam válaszra.

Szóval arról lenne szó hogy megvan a Fifa 2014 PS3-ra. Ugye évközbe lehet frissiten ia kereteket, igy az év közben lévő átigazolásokat egészen áprilisig tudtam frissiteni (vhol a beállitások-aktuális keretek letöltése menüpont alatt), viszont junius óta hiába használom ezt a lehetőséget nem tölti le a legujabb igazolásokat.

Gyanithatoan ez azért van mert ugye jön ki az uj rész 1-2 hónapon belül és abban már a legfrissebb igazolások lesznek.

Namármost valaki tud erre valami megoldát, hogy esetleg mégis hogy leehtne frissiteni a keretekte vagy egyáltalán nincs erre mód? (tudom megvehetem a legujjabb részt, vagy kézileg átteszek minden igazolást, de ezek nem játszanak)

Előre is köszönöm ha valaki tud segiteni.