Darts

20 feliratkozó

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Hát Taylor rutinból behúzta, extra sem kellett tőle a sok kiszálló hiba miatt.
Pedig amúgy nagyon szoros meccs volt, asszem minden set 3-2 lett

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
szimpatikus asszonyka
gaben
Jó vérbő.
Sobri Jóska
vagy nagypofájú
ahonnan nézzük
gaben
Ja. Egy a lényeg, szexi.

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
szimpatikus asszonyka
gaben
Jó vérbő.
Sobri Jóska
vagy nagypofájú
ahonnan nézzük

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Azért kevés olyan sport van, ahol egy 31 évvel idősebb ember egyenrangúként veszi fel a harcot egy 26 évessel egy sportági világbajnokság elődöntőjében.


több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Ez a D14 rontás lehet végleg Lewis veszte volt

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
szimpatikus asszonyka
gaben
Jó vérbő.

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Ez a két D19 elég durca volt 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
szimpatikus asszonyka

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Évek óta nem gesztikulált, mutogatott ennyit az öreg. Lehet magát spannolja vagy a közönséget, mindenesetre furcsa tőle.
gaben
Szerintem is, amit Sobri írt félig meddig.
Jobban mondva most jön ki Tayloron így a torna végefelé, hogy rohadtul akarja a döntőt és a címet így utoljára 😊 Az uccsó menet miatt van benne ennyi érzelem

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Egyebkent... ez a szerencsetlen Lewis 4-0-ra mehetne. Hihetetlen, ezek a hibak szettnyilra. Agyrem
Danny
Nem tudom mióta nézel dartsot, de azért ezt a megközelítést 1-2 meccset leszámítva mindig el lehetne mondani. 😊
Sobri Jóska
Rohadt regota, de itt borzalmasan szembetuno a sok hiba. Gondolom azert, mert mindig a legrosszabb pillanatban jon.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Évek óta nem gesztikulált, mutogatott ennyit az öreg. Lehet magát spannolja vagy a közönséget, mindenesetre furcsa tőle.
gaben
Jutalomjáték.
"Uccsómeccs" feeling.
Sobri Jóska
akkor se tetszik
kivéve ha világbajnok lesz 😊

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Évek óta nem gesztikulált, mutogatott ennyit az öreg. Lehet magát spannolja vagy a közönséget, mindenesetre furcsa tőle.
gaben
Jutalomjáték.
"Uccsómeccs" feeling.

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Évek óta nem gesztikulált, mutogatott ennyit az öreg. Lehet magát spannolja vagy a közönséget, mindenesetre furcsa tőle.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Simán jól dobál Lewis, de rosszabbul kiszállózik, mint tegnap Barney...és így nem lehet nyerni

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Egyebkent... ez a szerencsetlen Lewis 4-0-ra mehetne. Hihetetlen, ezek a hibak szettnyilra. Agyrem
Danny
Nem tudom mióta nézel dartsot, de azért ezt a megközelítést 1-2 meccset leszámítva mindig el lehetne mondani. 😊
Ha az egyik sose hibázna, akkor 0-ra vezetne.
Ez van pl. ha van Gerwennek megy a tömeg és a kiszálló is.
Akkor 0-ra szokott vezetni/nyerni. 😊
A darts pont arról szól, hogy kevesebbet hibázz, mint az ellenfél. Ha sokat hibázol nem nyersz.

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Ez jelenleg a különbség Taylor meg a fiatalság között, hogy az öreg ezeket ki tudja használni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
asszem most dőlt el végleg, de ha innen visszajönne, nem tudom mit csinálok 😀 nem is a 2 szett hátrány a durva, hanem, hogy mennyire viseli meg a sok hiba


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Ti nem tudom hogy vagytok ezzel, de egyszer el kell menni ide élőbe megtekinteni mint a szar. 😀
Coolearie
Oriasi elmeny lehet. Mondjuk amilyen sorarak vannak elotte mar be kell pialni, bar az nem egy nagy kunszt, leven magyarok vagyunk 😃


Már most gratulálok Danny-nek, hogy így ráérzett Cross-ra.
Szép tipp, hogy eljutott van Gerwenig
Sobri Jóska
Majd ma eldol!


Egyebkent... ez a szerencsetlen Lewis 4-0-ra mehetne. Hihetetlen, ezek a hibak szettnyilra. Agyrem
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
dráma van

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ti nem tudom hogy vagytok ezzel, de egyszer el kell menni ide élőbe megtekinteni mint a szar. 😀

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Eddig szoros, ahogy várható volt.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Szerintem Gerwent 6-7 szettben képtelenség megverni jelenleg. Sajnos, teszem hozzá.
Bálesz
Azért nem képtelenség, kifoghat ő is rossz napot, megfázhat, bekaphat vírust, mehet a hasa, de az tény, hogy egészségesen ő a legkoncentráltabb jelenleg a mezőnyben, de ebben a tehetségén kívül rengeteg munkája is van, és ahogy pont ez a VB is mutatja, ha ennyi melót beletesznek a "fiatalok" is, akkor vagy van Gerwen is szintet lép, vagy szépen befogják.
Sobri Jóska
Azzal nem értek egyet, hogy ő a legkoncentráltabb. Pont azért gondoltam, hogy Barney el tudja verni, mert amikor kell, akkor teljesen rá tud koncentrálni. Oké, ezen a meccsen sajnos épp nem ezt bizonyította, habár amikor a meccsben maradásért kellett dobnia, jöttek a nagy kiszállók (a kicsi 32-es viszont már nem).

Sőt, szerintem a belga gyerek is sokkal koncentráltabb, mint Gerwen, csak hát még nincs az ő szintjén.

Nem tudnám igazán megfogalmazni, de valahogy az az érzésem, hogy Gerwen nem is koncentrál, hanem lendületből játszik. Egyébként engem nem zavar ha Gerwen nyer, amíg azt ilyen meccseken teszi.

Szerkesztette: H_Marko

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
bold prediction: ma lesz egy 9 nyilas, és a van gerwen - taylor duóból az egyik nem jut tovább

ja meg az se semmi, hogy Jamie Lewis az utolsó utáni lehetőséggel kvalifikálta magát a vb-re 😊  twitter.com/jamiedarts180/status/918106867389423617
 twitter.com/OcheBalboa1/status/946756680980803585

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Sobri Jóska
Alapvetően cross nem akkora meglepetés, brutálisan jó szezont tudhat maga mögött, idén valósággal berobbant a mezőnybe. Ami nála elképesztő és leginkább ez volt a kérdés nála, hogy a vb jelentette nyomást és meccsek lebonyolítási rendszerét hogyan fogja tudni kezelni vb újoncként. Épp ezért írtam a dimitri elleni meccs után, hogy az a meccs vb-t érhet neki, mert ilyen szituációval még nem találkozott és mégis győztesen jött ki belőle. Nagyon összeszedett a faszi fejben, vb újoncként csak csodálni tudom a menetelését egy elég nehéz ágon.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Szerintem Gerwent 6-7 szettben képtelenség megverni jelenleg. Sajnos, teszem hozzá.
Bálesz
Azért nem képtelenség, kifoghat ő is rossz napot, megfázhat, bekaphat vírust, mehet a hasa, de az tény, hogy egészségesen ő a legkoncentráltabb jelenleg a mezőnyben, de ebben a tehetségén kívül rengeteg munkája is van, és ahogy pont ez a VB is mutatja, ha ennyi melót beletesznek a "fiatalok" is, akkor vagy van Gerwen is szintet lép, vagy szépen befogják.
És azért elöbb utóbb beérik a munka, amit M.Smith vagy Bunting végez (ha végez, mert konkrétan ezt nem tudhatjuk, bár mi más dolguk lenne? 😊 ).
Arról nem is beszélve, ha A.Lewis, Wright vagy Anderson teljesen egészséges, azért még egyikük se leírható. (Bár nekem Wrightról az az elméletem, hogy ezzel a ripacskodásával, rengeteg energiának külsőségekre történő felesleges elpazarlásával VB-n nem fog odaérni a végére már, de PL meccseken, vagy rövidebb tornákon azért kaszálhat még.)
Szerintem a következő 15 évben nem 15 van Gerwen győzelem lesz (bár nem bánnám), valamint ő is kieshet a fókuszból, ha a magánélete úgy alakul, vagy valami elcsúszik nála, és mindig jönnek újabbak, jobbak.
Taylor csúcson töltött két évtizede a csoda alapvetően.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska