NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
"Ha nem számít a kalória, akkor érdemes az acarajét is kipróbálni, ugyanis az olajban sült pogácsaféle, fekete szemű borsóval, pálmaolajjal és hagymával, valamint garnélarákkal igazi ínyencségnek számít, amelyet általában valamilyen fűszeres szósszal vagy pürével tálalnak."
Szokol
ez feltételezem nem a szerbek nemzeti eledele
r.baggio
A pálmaolajból és a garnélarákból következtettél?
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
"Ha nem számít a kalória, akkor érdemes az acarajét is kipróbálni, ugyanis az olajban sült pogácsaféle, fekete szemű borsóval, pálmaolajjal és hagymával, valamint garnélarákkal igazi ínyencségnek számít, amelyet általában valamilyen fűszeres szósszal vagy pürével tálalnak."
Szokol
ez feltételezem nem a szerbek nemzeti eledele


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
"Ha nem számít a kalória, akkor érdemes az acarajét is kipróbálni, ugyanis az olajban sült pogácsaféle, fekete szemű borsóval, pálmaolajjal és hagymával, valamint garnélarákkal igazi ínyencségnek számít, amelyet általában valamilyen fűszeres szósszal vagy pürével tálalnak."
több mint 1 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
van valahol statisztika a csapatok átlagmagasságáról? azt hiszem a szerbek ebben jól állnak.
mustaine
A szerbek alapból magasak, meg a horvátok is.
Kampman
 www.reddit.com/r/dataisbeautiful/comments/yxdpub/oc_2022_world_cup_teams_by_average_height_and/

megtaláltam, nyilván első
mustaine
Simán a hollandokat tippeltem volna
Sixo
ott túl sok a returner feka

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
van valahol statisztika a csapatok átlagmagasságáról? azt hiszem a szerbek ebben jól állnak.
mustaine
A szerbek alapból magasak, meg a horvátok is.
Kampman
 www.reddit.com/r/dataisbeautiful/comments/yxdpub/oc_2022_world_cup_teams_by_average_height_and/

megtaláltam, nyilván első
mustaine
Simán a hollandokat tippeltem volna

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
van valahol statisztika a csapatok átlagmagasságáról? azt hiszem a szerbek ebben jól állnak.
mustaine
A szerbek alapból magasak, meg a horvátok is.
Kampman
 sportstar.thehindu.com/football/fifa-world-cup/news/fifa-world-cup-tallest-who-is-the-shortest-tallest-player-teams-in-the-qatar-2022-wc-soccer/article66150384.ece

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
van valahol statisztika a csapatok átlagmagasságáról? azt hiszem a szerbek ebben jól állnak.
mustaine
A szerbek alapból magasak, meg a horvátok is.
Kampman
 www.reddit.com/r/dataisbeautiful/comments/yxdpub/oc_2022_world_cup_teams_by_average_height_and/

megtaláltam, nyilván első

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
van valahol statisztika a csapatok átlagmagasságáról? azt hiszem a szerbek ebben jól állnak.
mustaine
A szerbek alapból magasak, meg a horvátok is.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 212 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ez a raphinha ma is jó gyenge

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
Azért kijavították a délelőtti áthallatszódik a környékbeli 4 másik kommentátor dolgot.
Sixo
Többször van az, most arra tudok gondolni, hogy 1, stadionfüggő is mennyi hely van a munkaállomások között, 2, ha nagyon temperamentumos a szomszéd. akkor átszűrődik a hang.
több mint 1 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
van valahol statisztika a csapatok átlagmagasságáról? azt hiszem a szerbek ebben jól állnak.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Milenkovic mintha a Fiorentinában lenne.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Azért kijavították a délelőtti áthallatszódik a környékbeli 4 másik kommentátor dolgot.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
rácok azt várják, hogy egyszer a 90 100 perc alatt összehoznak egy kontrát és nyernek?
ez így rohadt dögunalom így, kéne egy brazil gól
NB2
Mondjuk ennyi támadónak nem adhatsz hátul területet.
Igaz én azt mondtam, hogy akkor lehet esély, ha ők is full offenzívan állnak ki
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
rácok azt várják, hogy egyszer a 90 100 perc alatt összehoznak egy kontrát és nyernek?
ez így rohadt dögunalom így, kéne egy brazil gól
NB2
attól csak még unalmasabb lenne, szerb gól kell ide sms-től

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
rácok azt várják, hogy egyszer a 90 100 perc alatt összehoznak egy kontrát és nyernek?
ez így rohadt dögunalom így, kéne egy brazil gól
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Sixo
kinek mi, nekem egy 53,5 euros Festinara futotta, tökéletesen megfelelő, azóta a dátumot is tudom
zacknorb
De jóemberkedtél már vele?
Kampman
egyszer már biztos

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 840
Sixo
kinek mi, nekem egy 53,5 euros Festinara futotta, tökéletesen megfelelő, azóta a dátumot is tudom
zacknorb
De jóemberkedtél már vele?
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya

Sixo
kinek mi, nekem egy 53,5 euros Festinara futotta, tökéletesen megfelelő, azóta a dátumot is tudom
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azaz raphinha, szep loves volt😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Richarlisonnak volt már labdaérintése a meccsen?

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Rafinha gecc xD xD ezt Emerson Royaltól tanulta

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Vini de balfék, Rafinha simán bevágta volt ,Ricsi is.