Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
elképzelem milyen jó meccs lehet, ha 15 percig nem írt senki semmit a meccsről 😊
NB2
Laidouni jó, ezt eddig is tudtuk

btw gyors info, ha valakinek behal az M4 oldala, VPN-nel ingyen lehet nézni a BBC iPlayert és a ITV Hubot, valamint a meccsek egy részén az RTVE Play-t

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
elképzelem milyen jó meccs lehet, ha 15 percig nem írt senki semmit a meccsről 😊
NB2
nem mondanám felüdülésnek az előző 5 meccshez képest

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jobb is hogy nem láttam a meccset grrrrrrrrr 😕
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
elképzelem milyen jó meccs lehet, ha 15 percig nem írt senki semmit a meccsről 😊
több mint 1 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
eszembe jutott hirtelen hogy a crypto.com-ról is jöttek rosz hírek az FTX crash után, de most nézem a reuters cikket hogy rendbe van

az mondjuk vicces hogy reklámoznak VB meccsen
Negritis, a vajda
forma1en is reklámozzák

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
eszembe jutott hirtelen hogy a crypto.com-ról is jöttek rosz hírek az FTX crash után, de most nézem a reuters cikket hogy rendbe van

az mondjuk vicces hogy reklámoznak VB meccsen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 087 — Kinek mit intézett a kormánya
Laidouni kapott egy kis kokot Kubatovéktól?
Heisman nádor
vagy ő viszi majd innen, és megvámolta picit 😀
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kaptam kettő pontot tipperen, 3-0-t tippeltem. Wut? 😊
warr_b
Összesen ennyi gól történt.... undorító mákolás 😛
Igor
Hát ezért mondjuk miért jár pont azt nem értem 😀

Amit én vezetek skót PL tippelde, ott ez nulla pont.
warr_b
de ez nem vmi himihumi scottischempionsip.
csebi
Premiersip, te, nem csempiöncsipp.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Laidouni kapott egy kis kokot Kubatovéktól?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
baszki azt hittem rögtön a Mexikó meccs jön 😕 Az viszont kimarad majd akkor sajna
Drip
Mexikói a spori, őt figyeld


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kaptam kettő pontot tipperen, 3-0-t tippeltem. Wut? 😊
warr_b
gólok száma (mert én még nem írtam be 😊 )
NB2
Remélem felüdülés lesz a dán-tunéz meccs az eddigiekhez képest!
warr_b
Én 0.6-os FÜ értéket tippelek neki.

| Tunézia fontos Földközi-tenger menti üdülő célpont, bár nincs azért a többi mediterrán ország szintjén, Dániaban pedig szintén vannak érdekes dolgok - de nem nagy ország/célpont. |

A mai nap legjobb meccse FÜ szempontból magasan a Francia-Ausztrál meccs.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
baszki azt hittem rögtön a Mexikó meccs jön 😕 Az viszont kimarad majd akkor sajna

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 686 — no es importante
Nem tudom az előző meccs után ez a meccs hogy lehetne felüdülés, de azért próbálják meg.
Zsellértelkes Vrij
Laidouni mesternégyes!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Kaptam kettő pontot tipperen, 3-0-t tippeltem. Wut? 😊
warr_b
Összesen ennyi gól történt.... undorító mákolás 😛
Igor
Hát ezért mondjuk miért jár pont azt nem értem 😀

Amit én vezetek skót PL tippelde, ott ez nulla pont.
warr_b
de ez nem vmi himihumi scottischempionsip.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
Nem tudom az előző meccs után ez a meccs hogy lehetne felüdülés, de azért próbálják meg.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kaptam kettő pontot tipperen, 3-0-t tippeltem. Wut? 😊
warr_b
gólok száma (mert én még nem írtam be 😊 )
NB2
Remélem felüdülés lesz a dán-tunéz meccs az eddigiekhez képest!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Kaptam kettő pontot tipperen, 3-0-t tippeltem. Wut? 😊
warr_b
gólok száma (mert én még nem írtam be 😊 )
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kaptam kettő pontot tipperen, 3-0-t tippeltem. Wut? 😊
warr_b
Összesen ennyi gól történt.... undorító mákolás 😛
Igor
Hát ezért mondjuk miért jár pont azt nem értem 😀

Amit én vezetek skót PL tippelde, ott ez nulla pont.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Kaptam kettő pontot tipperen, 3-0-t tippeltem. Wut? 😊
warr_b
gólok száma

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kaptam kettő pontot tipperen, 3-0-t tippeltem. Wut? 😊
warr_b
Összesen ennyi gól történt.... undorító mákolás 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kaptam kettő pontot tipperen, 3-0-t tippeltem. Wut? 😊
warr_b
Jah, hogy összes lőtt gól, oké


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
Kaptam kettő pontot tipperen, 3-0-t tippeltem. Wut? 😊
warr_b
Gólok száma stimmelt, nálam is. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Kaptam kettő pontot tipperen, 3-0-t tippeltem. Wut? 😊
warr_b
3 gól született a meccsen, ezt eltaláltad

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 087 — Kinek mit intézett a kormánya
Kaptam kettő pontot tipperen, 3-0-t tippeltem. Wut? 😊
warr_b
eltaláltad hány gól lesz összesen
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kaptam kettő pontot tipperen, 3-0-t tippeltem. Wut? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta