Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Ter stegen is csak mozizik csak kapufánál.................
dande
A Barcának nem kell, hogy a kapus legyen az erős pontja, de ennél még Victor Valdes is többet tett hozzá annak idején.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még 1-1 gól kell ide és oda és összejön az új évszázad meccs (6:3). 😊
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 325
Iskola! Még vagy harmat nekik!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ter stegen is csak mozizik csak kapufánál.................
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Wow

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
ezt a szégyent......................................
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
A sorsolás pillanatban se adtam sok esélyt magunknak, így semmi meglepő.... 😕 bőrtangaut kellenemmár elzavarni a pcsába jó messzire....
dande
Ameddig Piquet meg Langlet a védelem közepe, sok kérdés nincsen. Boldog boldogtalan gólt szerezhet. Ami kettőjüknek van gyorsaság meg fordulékonyság az egy átlagos emberét sem teszi ki...
kapitnono
Ez inkább csak Piké sara szerintem. A baj Semedo és már sajnos Alba, illetve a védekező középpálya Bús már szinte használhatatlan, Vidal -1 ember ezen a szinten és az elmúlt években hasztalan elköltött 500 millió euró. A fejétől bűzlik a hal...elnök és természetesen edző csere kell, sikerre éhes játékosokkal és több saját neveléssel.
Klaci79
Jobban rohad ez a csapat mint a Real és ezt jó kimondani 😊 Vicc az egész védelem legalább 5-6 ember kellene a Barca védelmébe és a kozeppalyara.
FLZOLI
jellemző a rohadásukra, hogy a BL-negyeddöntőbe jutnak vele.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Félidőben 7-es szorzóval fogadtam, hogy lesz piros.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mekkora szánalom ez a Suarez, OMG. Szerencsére ütik őket rendesen a bajorok.
#JC6
Patkányvalogatott örökös tagja, de sajnos baromi jó kis csatár

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Mekkora szánalom ez a Suarez, OMG. Szerencsére ütik őket rendesen a bajorok.
#JC6
ne kiabáld má el 😊
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 325
Mekkora szánalom ez a Suarez, OMG. Szerencsére ütik őket rendesen a bajorok.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A sorsolás pillanatban se adtam sok esélyt magunknak, így semmi meglepő.... 😕 bőrtangaut kellenemmár elzavarni a pcsába jó messzire....
dande
Ameddig Piquet meg Langlet a védelem közepe, sok kérdés nincsen. Boldog boldogtalan gólt szerezhet. Ami kettőjüknek van gyorsaság meg fordulékonyság az egy átlagos emberét sem teszi ki...
kapitnono
Ez inkább csak Piké sara szerintem. A baj Semedo és már sajnos Alba, illetve a védekező középpálya Bús már szinte használhatatlan, Vidal -1 ember ezen a szinten és az elmúlt években hasztalan elköltött 500 millió euró. A fejétől bűzlik a hal...elnök és természetesen edző csere kell, sikerre éhes játékosokkal és több saját neveléssel.
Klaci79
Jobban rohad ez a csapat mint a Real és ezt jó kimondani 😊 Vicc az egész védelem legalább 5-6 ember kellene a Barca védelmébe és a kozeppalyara.

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Hat ez az első félidő elég kemény volt. Flick for president

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 706 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A sorsolás pillanatban se adtam sok esélyt magunknak, így semmi meglepő.... 😕 bőrtangaut kellenemmár elzavarni a pcsába jó messzire....
dande
Ameddig Piquet meg Langlet a védelem közepe, sok kérdés nincsen. Boldog boldogtalan gólt szerezhet. Ami kettőjüknek van gyorsaság meg fordulékonyság az egy átlagos emberét sem teszi ki...
kapitnono
Ez inkább csak Piké sara szerintem. A baj Semedo és már sajnos Alba, illetve a védekező középpálya Bús már szinte használhatatlan, Vidal -1 ember ezen a szinten és az elmúlt években hasztalan elköltött 500 millió euró. A fejétől bűzlik a hal...elnök és természetesen edző csere kell, sikerre éhes játékosokkal és több saját neveléssel.
Klaci79
Semedonak nem ez a játéka, most se úgy játszik, ő ebbe a rendszerbe szabadon mehet előre, jobban is áll neki, és Sergi Robertonak kell bezárnia, aki egy vicc játékos

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
ezt is megkoszonhetjuk a csodalatos vezetesunknek 😊

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
A sorsolás pillanatban se adtam sok esélyt magunknak, így semmi meglepő.... 😕 bőrtangaut kellenemmár elzavarni a pcsába jó messzire....
dande
Ameddig Piquet meg Langlet a védelem közepe, sok kérdés nincsen. Boldog boldogtalan gólt szerezhet. Ami kettőjüknek van gyorsaság meg fordulékonyság az egy átlagos emberét sem teszi ki...
kapitnono
Ez inkább csak Piké sara szerintem. A baj Semedo és már sajnos Alba, illetve a védekező középpálya Bús már szinte használhatatlan, Vidal -1 ember ezen a szinten és az elmúlt években hasztalan elköltött 500 millió euró. A fejétől bűzlik a hal...elnök és természetesen edző csere kell, sikerre éhes játékosokkal és több saját neveléssel.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
De legalább a Canadiens vezet a Flyers ellen 😛
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
A sorsolás pillanatban se adtam sok esélyt magunknak, így semmi meglepő.... 😕 bőrtangaut kellenemmár elzavarni a pcsába jó messzire....
dande
Ameddig Piquet meg Langlet a védelem közepe, sok kérdés nincsen. Boldog boldogtalan gólt szerezhet. Ami kettőjüknek van gyorsaság meg fordulékonyság az egy átlagos emberét sem teszi ki...


több mint 3 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
A Bayern sajnos abba a legerősebb, ami a mostani Barca kriptonitja.
És ez maximálisan kijött eddig.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 772 — Слава Україні! Героям слава!
Ezt tartsuk most mar meg, ennyire simat azert nem vartam en sem. Nem bealudni azert!
Vrij6
Esélyes hogy azert hátul mattolnak meg Boateng még nem hibázott

Megkell hogy legyen
gamerkr
Persze, csak sok van meg es ovatos vagyok meg.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ezt tartsuk most mar meg, ennyire simat azert nem vartam en sem. Nem bealudni azert!
Vrij6
Esélyes hogy azert hátul mattolnak meg Boateng még nem hibázott

Megkell hogy legyen

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt tartsuk most mar meg, ennyire simat azert nem vartam en sem. Nem bealudni azert!
Vrij6
Mi vagy te Eagles drukker? 😊
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 772 — Слава Україні! Героям слава!
Ezt tartsuk most mar meg, ennyire simat azert nem vartam en sem. Nem bealudni azert!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Eddig úgy néz ki ez a Barca a Bayern mellett mint egy megzavarodott, két szinttel lejjebb lévő kiscsapat, durva.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
A sorsolás pillanatban se adtam sok esélyt magunknak, így semmi meglepő.... 😕 bőrtangaut kellenemmár elzavarni a pcsába jó messzire....