Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Suarez lapát, kicsit sajnálom, de a sérülése óta csak árnyéka önmagának, nem hiszem, hogy hasznunkra válna a jövőben, és nem mellesleg a horribilis bérkerete is felszabadul.
Griezmann így visszakerülhet középre ahol elvileg a legjobb. Dembele(Coutinho)-Griezmann-Messi hármas meg hatékony lehet, kérdés, hol talalnak Fatinak helyet.
Kenny
Simán jöhetne a Realba Benzema mögé, hogy bár kérdés a Katalan fold mennyire tüntette el a jellemét.
Fú mekkora undorító színész tudott lenni... 😊 De még mindig hajt és jó befejező ha odakerül

több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Suarez lapát, kicsit sajnálom, de a sérülése óta csak árnyéka önmagának, nem hiszem, hogy hasznunkra válna a jövőben, és nem mellesleg a horribilis bérkerete is felszabadul.
Griezmann így visszakerülhet középre ahol elvileg a legjobb. Dembele(Coutinho)-Griezmann-Messi hármas meg hatékony lehet, kérdés, hol talalnak Fatinak helyet.

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 szegedma.hu/2020/08/ki-kellene-szakadnia-a-golzsaknak

Ez teljesen idióta.
A csapatnak momentuma alig volt.

több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 971
😕
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/koronavirus-nagy-bajban-a-malaga-minden-jatekost-elkuldenek-2779783
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 971
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
Beki
Megvan ennek az a bája h ha kapunk egy zakót a törököktől idegenben plusz otthon nem nyerünk az oroszok ellen, akkor az azért van mert nem játszott Dzsudzsák...
empty taxi
Szerintem már erre senki nem gondol. Zsuzsinak sikerült annyira leírnia magát, hogy ez kevéssé hiszem, hogy felmerül. Elhaknizgathat még klubbszinten, de a válogatottból a visszavonuló meccs van hátra bármi is történjen (remélem 😊)A nagyobb baj,hogy nem tudok hirtelen 11magyar játékost felsorolni, aki válogatott lehetne, anélkül,hhogy ránéznék a keretre.....
dande
Tudom, hogy a bal bunko nagy need a valogatottban ,de korhut , hogy ott van nb2-bol. 😕
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
Beki
Megvan ennek az a bája h ha kapunk egy zakót a törököktől idegenben plusz otthon nem nyerünk az oroszok ellen, akkor az azért van mert nem játszott Dzsudzsák...
empty taxi
Szerintem már erre senki nem gondol. Zsuzsinak sikerült annyira leírnia magát, hogy ez kevéssé hiszem, hogy felmerül. Elhaknizgathat még klubbszinten, de a válogatottból a visszavonuló meccs van hátra bármi is történjen (remélem 😊)A nagyobb baj,hogy nem tudok hirtelen 11magyar játékost felsorolni, aki válogatott lehetne, anélkül,hhogy ránéznék a keretre.....
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
Beki
Megvan ennek az a bája h ha kapunk egy zakót a törököktől idegenben plusz otthon nem nyerünk az oroszok ellen, akkor az azért van mert nem játszott Dzsudzsák...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Suarez az egyik biztos távozó a Barcából. Kiváncsi vagyok hova megy, szerintem még van pár kva jó év a tankban nála.
Borbinho
majd megveszi a Real, haha
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Suarez az egyik biztos távozó a Barcából. Kiváncsi vagyok hova megy, szerintem még van pár kva jó év a tankban nála.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
egyébként szerintem a 4es döntő mint olyan akár maradhatna is
k-sz elődöntő
szombat bronz meccs (mer miért ne, pénz)
vasárnap döntő
és az egész mehet 1 vagy 2 helyszínen
Negritis
nekem is eszembe jutott amúgy, jó buli lenne. mehetne akár együtt az EL-lel.
csebi
szerintem a rendező város sem bánná hogy ha 1 hétvége helyett már hétközben is többen lennének
tudom a foci szurkolók rombolnak, de a fogyasztással kompenzálják 😀

valamint ha én pl menni akarnék lehet szivesebben utaznék Liszabonba monjduk 5 napra mint 3ra
Negritis
DEHÁT KORONA VAN!!!!!!!!!!!!!!! NÉGY!!!!!!!!!!!! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
egyébként szerintem a 4es döntő mint olyan akár maradhatna is
k-sz elődöntő
szombat bronz meccs (mer miért ne, pénz)
vasárnap döntő
és az egész mehet 1 vagy 2 helyszínen
Negritis
nekem is eszembe jutott amúgy, jó buli lenne. mehetne akár együtt az EL-lel.
csebi
szerintem a rendező város sem bánná hogy ha 1 hétvége helyett már hétközben is többen lennének
tudom a foci szurkolók rombolnak, de a fogyasztással kompenzálják 😀

valamint ha én pl menni akarnék lehet szivesebben utaznék Liszabonba monjduk 5 napra mint 3ra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
egyébként szerintem a 4es döntő mint olyan akár maradhatna is
k-sz elődöntő
szombat bronz meccs (mer miért ne, pénz)
vasárnap döntő
és az egész mehet 1 vagy 2 helyszínen
Negritis
nekem is eszembe jutott amúgy, jó buli lenne. mehetne akár együtt az EL-lel.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
egyébként szerintem a 4es döntő mint olyan akár maradhatna is
k-sz elődöntő
szombat bronz meccs (mer miért ne, pénz)
vasárnap döntő
és az egész mehet 1 vagy 2 helyszínen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
lebonyolítás miatt ez csillagos tökéletes szezon, pl akármennyire is domináltunk, én nem láttam volna azt, hogy a camp nouban is nyerünk.
csebi
az attól függött volna, hogy ki szerzi az első gólt. de a Barcelonának látványosan nincs védelme, és a leállásból is elég szarul jöttek ki, sőt, még annál is jobban.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Ez mi a faszom
 m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-psg-drukkerek-felegettek-parizst-a-vereseg-utan-kepek-2779717
ZoliMP
arabok csinálták
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
amúgy a meccshez annyit (közös sorozatnézős program melletti némított háttérkép volt a döntő), hogy Orsato fasz volt, de a németek kevesebbet buktak rajta az össze-vissza osztogatott sárgákkal, mint a franciák a meg nem adott tizenegyessel.
de hát valahol kellett a BL-be is egy százszázalékos szezon, mint az NFL-ben a '72-es Fins. megvolt, többet nem lesz ilyen.
slowmotion
lebonyolítás miatt ez csillagos tökéletes szezon, pl akármennyire is domináltunk, én nem láttam volna azt, hogy a camp nouban is nyerünk.

döntőhöz: VARnak így nincs sok értelme. 3 tizenegyes gyanús esetből egyet sem néztek vissza (ebben sztem Orsato dönt) pedig abból 2 egyértelműen az volt. nem össze-vissza osztogatott sárga, inkább az volt az érdekes, hogy első félidőben csak egy sárgát osztott ki, miközben ott is volt pár durvább belépő, és közelebb a kapuhoz, mint amikért a 2. félidő elején adott félpályánál, felállt védekezés ellen.

számomra fura volt, hogy Tuchel és a PSG 1-0 után is ugyanabban bízott, hogy majd egyszer lendületből vezethetik ránk a labdát, és abból jön a gól. majdnem jött is, mi hibánkból amúgy, szerencsére Tuchel Chuopo-Moutingot hozta be megint Icardi helyett, így nem találta el tök üresen a labdát, ezt leszámítva viszont okosan kontrolláltuk a játékot az utolsó 30 percben.
Meglepő volt, hogy mennyire nem adtuk fel a saját játékunkat annak ellenére, hogy tudhattuk azt, hogy a párizsi támadó trió el tud jönni nagyon gyorsan, továbbra is magas védelmi vonallal játszottunk (bár nem volt olyan magas, mint a lyon ellen). Tuchel ott hibázott még nagyot mikor második félidőre Mbappét beküldte középre, Neymart meg szélre, így már Kimmich nem tartott attól, hogy mögötte simán lefutja a francia tsg vonat, jobban fel mert menni a támadásokhoz.

Flicknek most jön a neheze: jövőre picit átalakult kerettel mit tud majd alkotni. Thiagot tudjuk pótolni, de nagyon hiányozni fog a labdabiztossága.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Ez mi a faszom
 m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-psg-drukkerek-felegettek-parizst-a-vereseg-utan-kepek-2779717
ZoliMP
Nyugaton megoldották!
Veszteni tudni kell!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 971
Ez mi a faszom
 m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-a-psg-drukkerek-felegettek-parizst-a-vereseg-utan-kepek-2779717
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 971
Nem vagyok egy nagy relikvia gyujto de a 4 dontosbol 3-tol van 1-1 cucclim.de sajna csak egy nyert kozoluk.
Ezek kozul a legautentikusabb a sevilla fc bogrem amit a fo ter arnyekaban egy magyar eladotol vettem sevillaban😅🤣😂
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Lesz még valami pótlék a teltházas szeptemberi NFL szezonig?
Tactful Cactus
Egyes államokban (Utah, Tennessee, stb) már elkezdődött a high school football szezon!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
amúgy a meccshez annyit (közös sorozatnézős program melletti némított háttérkép volt a döntő), hogy Orsato fasz volt, de a németek kevesebbet buktak rajta az össze-vissza osztogatott sárgákkal, mint a franciák a meg nem adott tizenegyessel.
de hát valahol kellett a BL-be is egy százszázalékos szezon, mint az NFL-ben a '72-es Fins. megvolt, többet nem lesz ilyen.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Kíváncsi lettem volna idén egy Pool-Bayern meccsre. Jók voltak a németek idén.
FLZOLI
Igen arra én is nagyon
csebi
én annyira nem.
még ha nem is mákolta volna át rajtunk magát az Atletico, akkor is Henderson hiánya miatt el sem jutunk a döntőig, ha meg valahogy mégis, akkor itt kevesek lettünk volna.
Henderson elképzelhetetlenül sokat jelent futómennyiségben, sebességben, hajtásban. nélküle a kapitány vagy lassú (Milly), vagy nem igazán van captain's presence-e (van Dijk), Wijnaldumig meg el sem ér a sor. meg a szünet után annyira nem is állt össze a játék, egy-két meccsre persze igen, de inkább edzőmeccs-szintre tudtak csak felpörögni a fiúk, az meg ide kevés.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Jajj szegény PSG (meg a Cityke), megint nem nyertek semmi lényegeset 😆
warr_b
ha kivennénk azt a cigány Neymart, talán még szurkolnék is nekik, mert valljuk be ha nekiállnak focizni, jól tolják ők is
NB2
nekem Mariska láttán nyílik a virtuális bicska a zsebemben
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoeness legalább nem sparos szatyorban hozott vmit mint anno Illés Béla bucsumeccsen az MTK vezetők
csebi

warr_b
Mindenhol ez a kurva korona.
Tactful Cactus
Érdemes lenne összeszedni, hogy ki mindenkit neveztek királynak Mo-n a valódi királyokon kívül, Zámbó Dzsimmitől kezdve Illés Béláig.😊 (Persze: kettejük közé nem szeretnék egyenlőségjelet tenni.)
nagylaza
A Jimmy-Béla tengelyen feltétlen helyet követel magának Pistont István és Boros Lajos is.
empty taxi
És felettük áll Király Gábor a mackó alsójában.

Szerkesztette: iktriad