Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
Lenglet lökésével 2 nápolyi védőt kiszedett de megadták 😀
Heisman Trophy
Remélem, a Nápoly visszakapja a Sorstól. Nem szeretem az ilyet. Pedig a Barcának drukkolok.
nagylaza
Nem fogja

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Lenglet lökésével 2 nápolyi védőt kiszedett de megadták 😀
Heisman Trophy
Remélem, a Nápoly visszakapja a Sorstól. Nem szeretem az ilyet. Pedig a Barcának drukkolok.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 928
Lenglet lökésével 2 nápolyi védőt kiszedett de megadták 😀
Heisman Trophy
A szoglet az mindig necces,mert fogjak es huzzak egymast, de ez itt egyertelmu volt h ellokte.vicc.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lenglet lökésével 2 nápolyi védőt kiszedett de megadták 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Ezt nem láttam jönni. Nem mintha bánnám.
nagylaza
Hát, az ismétlés alapján nem biztos, hogy szabályos Barca-gól volt.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
Gnabry milyen labdát adott a tizi előtt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 989 — beers & Packers
Ezt nem láttam jönni. Nem mintha bánnám.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Úristen, Crazy Jenő 2 perc alatt körbeszopkodta a Barcát, hogy világ legjobb csapata, Messit senki sem tudja megállítani....
Asszem ez is jobb lesz angol vagy spanyol nyelven streamen


több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amugy kajak elvezheto ez a meccs, mar 2-1 a Gyornek.
Borbinho
A 70.percben kapcsoltam oda, konkrétan volt egy győri ziccer, azon kívül emberiség ellen elkövetett bűntett 😀
#JC6
Megfaradtak a sracok a 30 fokos melegben a vegere.
Borbinho
Úgy érted, az utolsó 90 percre?
slowmotion
Nem azt mondtam h top ligas a szinvonal csak h elvezheto. Voltak helyzetek, par szep megoldas, meg fasszopozas/budos ciganyozas szurkolas 90 percig a nezoktol.
Foleg a 2 honvedos egesz jol nyomta 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Amugy kajak elvezheto ez a meccs, mar 2-1 a Gyornek.
Borbinho
A 70.percben kapcsoltam oda, konkrétan volt egy győri ziccer, azon kívül emberiség ellen elkövetett bűntett 😀
#JC6
Megfaradtak a sracok a 30 fokos melegben a vegere.
Borbinho
Úgy érted, az utolsó 90 percre?
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az igen, ezzel a kezdovel meg paddal orulhetunk ha megusszuk 6 alatt...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amugy kajak elvezheto ez a meccs, mar 2-1 a Gyornek.
Borbinho
A 70.percben kapcsoltam oda, konkrétan volt egy győri ziccer, azon kívül emberiség ellen elkövetett bűntett 😀
#JC6
Megfaradtak a sracok a 30 fokos melegben a vegere.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 317
Amugy kajak elvezheto ez a meccs, mar 2-1 a Gyornek.
Borbinho
A 70.percben kapcsoltam oda, konkrétan volt egy győri ziccer, azon kívül emberiség ellen elkövetett bűntett 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 673 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fájdalom volt nézni amúgy a meccset.
Oké Varane-on elment a meccs, felmenteni nem lehet, de azért egy VB belső védő akit nem bearaztak csak vétett, két akkora hibát ami után megyeiben kereshetsz új falut.
Itt Zizu-n ment el, gyakorlatilag nem sikerült a letámadásra felkeszitenie a csapatát.
Az, hogy a második gól után meg nem cserél csak a 81. az WTF.
Hazard - Casemiro duó pályán se volt.
Kroos - Modric duó ah hagyjuk.
Ez a csapat hiába nyert bajnokságot a legszintelen / szagtalanabb csapat amire emlékszem az utóbbi 10 evben. Ha előre játékot nézzük akkor meg lehet 20...
Toca
igen, ez a meccs nagyon nem Zidane-ra volt jellemző. fura volt, hogy taktikailag ennyire nem lehetett semmit sem látni abból hogyan akarta megnyerni ezt a meccset.
csebi
Varane kibaszott overrated mióta mondom. Ő is tipikusan olyan védő mint Pique, Pique is addig tűnt zseninek amíg ott volt neki Puyol aki kihúzta minden szarból. Amint Puyol visszavonult Pique teljesítménye is az erős közepes felé közelített, most meg.. hagyjuk is.
Realnal is, ha van Ramos van védelem és Varane is zseninek tűnik mellette, tegnap láthattuk mekkora zseni😀
Ha tegnap lett volna Ramos továbbjut a Real.
Kenny
Na jó, de Piqué kúrogatja Shakirát.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha olyan edzo kell a Juvenak aki elso eveben BL-t nyer akkor csak Di Matteo johet szoba 😀
Borbinho
Jött is Pochettino.
Coolearie
Akarod mondani Pirlo 😊

Nekem nagyon tetszik ez a kinevezes, nala talan nem lesz elvaras a BL gyozelem azonnal, talan kap 1-2 evet ujraepiteni a csapatot.
Plusz egyre tobb nagy csapatnal lehetoseget kapnak a korabbi legendak ami szimpatikus
Borbinho
Ezt nyomják le CR torkán... 😀
Beki
Lehet akkor tényleg valós alapja van a PSG pletykának
ozibozi
Tnap este nyilatkozott Agnelli a kieses utan h maradni fog meg a Juve tervez vele. De persze ha Roni menni akar akkor menni is fog.

Sztem tobb van meg benne mint h elmenjen egy francia bajnoksagba, ahol 6al vernek mindenkit (bar illene a sorba: PL->La Liga->Seria A->Ligue 1, szepen gyengul a szint 😀)
Akkor mar inkabb menjen vissza a MU-ba es nyerjen meg egy PL-t veluk visszavonulas elott 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 409
Ha olyan edzo kell a Juvenak aki elso eveben BL-t nyer akkor csak Di Matteo johet szoba 😀
Borbinho
Jött is Pochettino.
Coolearie
Akarod mondani Pirlo 😊

Nekem nagyon tetszik ez a kinevezes, nala talan nem lesz elvaras a BL gyozelem azonnal, talan kap 1-2 evet ujraepiteni a csapatot.
Plusz egyre tobb nagy csapatnal lehetoseget kapnak a korabbi legendak ami szimpatikus
Borbinho
Ezt nyomják le CR torkán... 😀
Beki
Lehet akkor tényleg valós alapja van a PSG pletykának
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mondjuk ezen felnevettem 😀

Managerial career:
In August 2019, Pirlo enrolled in the UEFA Pro Licence courses at Coverciano. On 30 July 2020, Pirlo was appointed head coach of Serie C club Juventus U23, the reserve side of his former club Juventus.

1.5 hete neveztek ki az u23 elere

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ha olyan edzo kell a Juvenak aki elso eveben BL-t nyer akkor csak Di Matteo johet szoba 😀
Borbinho
Jött is Pochettino.
Coolearie
Akarod mondani Pirlo 😊

Nekem nagyon tetszik ez a kinevezes, nala talan nem lesz elvaras a BL gyozelem azonnal, talan kap 1-2 evet ujraepiteni a csapatot.
Plusz egyre tobb nagy csapatnal lehetoseget kapnak a korabbi legendak ami szimpatikus
Borbinho
Ezt nyomják le CR torkán... 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 005 — The Mathematician
Ha olyan edzo kell a Juvenak aki elso eveben BL-t nyer akkor csak Di Matteo johet szoba 😀
Borbinho
Jött is Pochettino.
Coolearie
Akarod mondani Pirlo 😊

Nekem nagyon tetszik ez a kinevezes, nala talan nem lesz elvaras a BL gyozelem azonnal, talan kap 1-2 evet ujraepiteni a csapatot.
Plusz egyre tobb nagy csapatnal lehetoseget kapnak a korabbi legendak ami szimpatikus
Borbinho
amíg croni ott van addig sztem minden évben kötelező a BL győzelem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha olyan edzo kell a Juvenak aki elso eveben BL-t nyer akkor csak Di Matteo johet szoba 😀
Borbinho
Jött is Pochettino.
Coolearie
Akarod mondani Pirlo 😊

Nekem nagyon tetszik ez a kinevezes, nala talan nem lesz elvaras a BL gyozelem azonnal, talan kap 1-2 evet ujraepiteni a csapatot.
Plusz egyre tobb nagy csapatnal lehetoseget kapnak a korabbi legendak ami szimpatikus

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amugy kajak elvezheto ez a meccs, mar 2-1 a Gyornek.

Amugy ha a Gyorbe, Pecsbe, Nyiregyhazaba stb-be menne az a penz ami a Puskas/Varda/Mezokovesdbe megy, sztem sokkal kevesbe bokne az emberek csoret.

De azt nem tudom h fogjak pozitivan talalni, h a madodosztalyban magasabb lesz az atlag nezoszam mint az elsoben . Talan a Fradi felhuzza majd elegge h ne legyen nagyon gaz.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ha olyan edzo kell a Juvenak aki elso eveben BL-t nyer akkor csak Di Matteo johet szoba 😀
Borbinho
Jött is Pochettino.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
A pecsieknek am mi baja a Gyorrel? Mar v 3x fasszopoztak oket 10 perc alatt 😀

Kozben nagyon szep szabadgollal vezet is a Pecs
Borbinho
Régi történeti-kulturális rivalizálás a Dunántúl legnagyobb városa címért.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A pecsieknek am mi baja a Gyorrel? Mar v 3x fasszopoztak oket 10 perc alatt 😀

Kozben nagyon szep szabadgollal vezet is a Pecs

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 273 — Omar's Coming Yo!
Fájdalom volt nézni amúgy a meccset.
Oké Varane-on elment a meccs, felmenteni nem lehet, de azért egy VB belső védő akit nem bearaztak csak vétett, két akkora hibát ami után megyeiben kereshetsz új falut.
Itt Zizu-n ment el, gyakorlatilag nem sikerült a letámadásra felkeszitenie a csapatát.
Az, hogy a második gól után meg nem cserél csak a 81. az WTF.
Hazard - Casemiro duó pályán se volt.
Kroos - Modric duó ah hagyjuk.
Ez a csapat hiába nyert bajnokságot a legszintelen / szagtalanabb csapat amire emlékszem az utóbbi 10 evben. Ha előre játékot nézzük akkor meg lehet 20...
Toca
igen, ez a meccs nagyon nem Zidane-ra volt jellemző. fura volt, hogy taktikailag ennyire nem lehetett semmit sem látni abból hogyan akarta megnyerni ezt a meccset.
csebi
Varane kibaszott overrated mióta mondom. Ő is tipikusan olyan védő mint Pique, Pique is addig tűnt zseninek amíg ott volt neki Puyol aki kihúzta minden szarból. Amint Puyol visszavonult Pique teljesítménye is az erős közepes felé közelített, most meg.. hagyjuk is.
Realnal is, ha van Ramos van védelem és Varane is zseninek tűnik mellette, tegnap láthattuk mekkora zseni😀
Ha tegnap lett volna Ramos továbbjut a Real.